آخرین بروز رسانی: 12ام آذر, 1401

مزایای دانلود uptodate و معرفی اکانت های آپ تو دیت

اکانت آپ تو دیت جزء دیتابیس های پرطرفدار پزشکی است که دربرگیرنده اطلاعات بازبینی شده بالینی است. پایگاه داده اکانت uptodate حاوی اطلاعات معتبر بالینی قابل استناد طبق آخرین شواهد بالینی است.

در این مقاله ، به بررسی مزایای اکانت آپتودیت و دانلود uptodate برای دسترسی به مقالات آپتودیت پرداخته و مزایای این دیتابیس ارزشمند را طبق رفرنس به منابع آن توضیح داده و همچنین به بررسی نوع اکانت های آپتودیت موجود در سایت می پردازیم و مشخصات هرکدام را با توجه به نوع کاربری ، قابلیت های آفلاین ، آپدیت مطالب بررسی و توضیح داده و در مورد هر کدام توضیح خواهیم داد. همچنین برای مطالعه بیشتر و اختصاصی هر کدام میتوانید به لینکهای سریع برای خرید اکانت uptodate دائمی و رسمی و …. مراجعه و در همان قسمت نسبت به ثبت سفارش و دریافت یوزر و پسورد uptodate اصلی یا غیر اصلی اقدام فرمایید.

دانلود UpToDate برای موبایل

برای دسترسی به مقالات آپ تو دیت کافیست تا برنامه آن را روی موبایل خود نصب کنید. برای دانلود آخرین ورژن uptodate کافیست از لینک های زیر نسبت به دریافت برنامه اقدام نمایید.

دانلود uptodate برای موبایل اندروید قبل خرید اکانت uptodate
دانلود uptodate برای موبایل آیفون قبل خرید اکانت uptodate

مزایای دسترسی و دانلود آخرین ورژن uptodate از طریق سایت

وقتی صحبت دانش پزشکی مبتنی برجدیدترین شواهد بالینی می شود، معتبرترین نام برای پزشکان و کادر مراقبت های بهداشتی پایگاه داده uptodate  بعنوان بهترین نرم افزار در راس قراردارد. در ادامه به توضیح کاملی از علت موفقیت و محبوبیت اکانت uptodate می پردازیم. آخرین بروزرسانی نرم افراز uptodate مربوط به آخرین ورژن آن در سپتامبر سال 2022 است که بطور هفته ای یا روزانه اطلاعات موجود در آن بازبینی و درصورت نیاز، روزآمد می شود.

بیش از 25 سال است که پایگاه داده اکانت uptodate بعنوان معتبرترین منبع پزشکی برای تشخیص و درمان مورد استفاده پزشکان قرار می گیرد . اکانت uptodate یک مرجع پزشکی مبتنی برشواهد است که اطلاعات موجود در آن بصورت مداوم و روزانه آپدیت می شود. اطلاعات موجود آن گزارشی از آخرین تحقیق پزشکی یا دارویی نیست ، بلکه دارای شواهدی قابل درکی که توصیه های درمانی آن کاربردی و قابل استفاده در محل مراقبت است.

این منبع غنی از اطلاعات توسط بهترین نویسندگان و بهترین متخصصان پزشکی نوشته شده و پس از بررسی های لازم در مراحل مختلف نگارش، در انتها توسط متخصص هر رشته بازبینی مجدد و بعد از تایید چندین داور منتشر می شود.

علاوه بر عمق مطالب در اکانت uptodate ، این منبع برای دسترسی بهتر، نسخه موبایل خود را منتشر کرده  که این نرم افزار شامل انواع عکس و گرافیک های مرتبط ، امکان سرچ سریع  در مطالب آن ، مقاله های مکمل اطلاعات بیمار و….است

با وجود مجلات پزشکی با جستجو و تدوین های مختلف ، هیچ پایگاه داده ای که بطور تخصصی در زمینه تشخیص و پیشنهادات درمانی بیماران و کاربردی باشد ،غیر از  uptodate وجود ندارد.

معتبرترین نرم افزار در سراسر دنیا

اکانت آپ تو دیت معتبرنرین اکانت پزشکی در جهان برای دانلود uptodate

اکانت UpToDate معتبرترین نرم افزار پزشکی مبتی بر شواهد بیش از 1.5 میلیون پزشک در 180 کشور و به عنوان نرم افزار جدایی ناپذیر در 36.500 بیمارستان و مراکز درمانی می باشد. تمامی اطلاعات موجود در پایگاه داده آپتودیت برطبق آخرین اطلاعات بالینی معتبر پایگاه های جهانی مانند مدلاین و …. و ژورنال های پزشکی که توسط نویسندگان پزشک متخصص جمع آوری شده است. بخشی از مزایای دسترسی به اکانت آپ تو دیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با قابلیت به روزرسانی به آخرین نسخه موجود
 • خرید اکانت uptodate بدون محدودیت به یک موبایل ثابت
 • امکان خروجی گرفتن از صفحات با فرمت pdf
 • امکان ارسال مطالب از طریق ایمیل و تلگرام و…
 • دسترسی به کتابها و رفرنسهای معتبر دارویی
 • امکان سرچ و دسترسی به گرافیک ها
 • امکان دانلود uptodate و دسترسی به آخرین مقالات پایگاه داده آپتودیت
 • امکان استفاده از نرم افزار بصورت آنلاین و افلاین

عمق مطالب در uptodate

مطالب uptodate شامل بیش از 9500 مطلب پزشکی مبتی برشواهد همراه با پیشنهاد های درمانی که توسط 6700 نویسنده ،پزشک متخصص و محققین دقیق بررسی و نگارش شده است. برای اطلاعات تخصصی هر بخش آن، از نویسندگان پزشک متخصص با همان رشته کمک گرفته شده، تا مطالب توسط افرادی که آشنایی کامل با بیماری و مبحث مورد نظر را دارند، بتوانند مطالب کاربردی ارائه دهند.

بنابراین محتوای اکانت آپ تو دیت حاوی اطلاعات کاربردی که دربرگیرنده، علائم بیماری، معاینات، تشخیص و گزینه های درمانی است که در حین معاینه بیمار به پزشک برای تصمیم گیری طبق جدیدترین اطلاعات کمک می کند.

این نرم افزار برای درک بهتر کاربران حاوی بیش از 75 هزار متن و تصویر است که گرافیک ها در کنار متون برای اطلاعات بیشتر قرار داده شده و همچنین ویدئو های مرتبط در انتهای هر مبحث در بخش گرافیک ها تعبیه شده است. پایگاه داده اکانت uptodate بیش از 11600 زمینه موضوعی در 25 تخصص پزشکی مختلف را پوشش می دهد.

با خرید اکانت uptodate چه چیزهایی بدست می آورید ؟

1- دسترسی بیش از 11000 موضوع و مبحث پزشکی مربوط به 25 تخصص

2-دسترسی بیش از 1500 موضوع اطلاعات بیمار

3-حدود 33000 گرافیک و تصویر و همچنین فیلم

4-دسترسی به بیش از 175 حسابگر پزشکی

5-دسترسی به اطلاعات دارویی بیش از 6000 داروی مختلف

6- و بسیاری امکانات دیگر

با خرید اکانت Uptodate شما به تمامی به اطلاعات ارزشمند دست پیدا خواهید کرد. برای ساخت اکانت Uptodate میتوانید از لینک های موجود در سایت اکانت اورجینال آن را خریداری و آخرین نسخه آپتودیت را دانلود بفرمایید .

همیشه درحال به روزرسانی ، همیشه UpToDate

اطلاعات بالینی به صورت پیوسته در حال تغییر است .تیم تحقیقاتی آپتودیت متشکل از پزشکان متخصص در بخش نگارش و جمع آوری محتوا، تمامی منابع و ژورنال های پزشکی معتبر را رصد تا در صورت تغییرات مهم، مطالب پایگاه داده را نیز روزآمد کنند.

از آنحایی که اکانت uptodate همواره آخرین تحقیقات پزشکی را فراهم میکند و اگر تغییرات یا آپدیتی که موجب تغییر در روال درمانی و بالینی شود در بخش های مخصوص پایگاه داده  whats news  و همچنین  Practice Changing UpDates قرار میگیرد. این آپدیت ها از نظر پزشکان تدوینگر ما مهممترین قسمت نرم افزار هستند که به آن اضافه شده است.

انتخاب پزشکان :

برای بررسی میزان رضایت پزشکان از آپتودیت، بخشی در نرم افزار برای ثبت بازخورد کاربران قرار داده شد. در طی این نظر سنجی، پزشکان بیش از 43 میلیون نظر موافق دریک ماه را ثبت و استفاده از نرم افزار را به پزشکان همکار خود نیز پیشنهاد دادند.

با اعتقاد راسخ در ارائه بیشترین مطالب پزشکی موجود ؛ آپتودیت همواره از بازخورد دریافتی کابران خود استقبال خواهد کرد و تمامی نظرات و پیشنهادات دریافتی درجهت بهبود عملکرد آپتودیت استفاده خواهد کرد.

اعتبار بیشتر نرم افزار  برای یادگیری و تغییر بیشتر علم پزشکی

با ارایه CME از سال ۲۰۰۰، UpToDate بالاترین جایگاه اعتبارگذاری را از طریق اعتبار سنجی شورای آموزش و پرورش پزشکی را دریافت کرد.

تعداد کلی افراد که برای استفاده از CME, CE,و  CPDدر نرم افزار ثبت نام کرده اند هرساله در حال افزایش است

علاوه بر آن ، تعدادکاربران آنلاین و آفلاین uptodate هرروزه در حال افزایش است. طبق نظرسنجی های گرفته شده از رزیدنت ها ، حدود 95 درصد
از آنها uptodate را بعنوان منبع مهم و تاثیر گذار در آموزش معرفی کرده اند. 90 درصد از آنها از uptodate بعنوان اولین منبع پاسخ به سوالات بالنی استفاده میکنند . حدود 78 درصد ، پاسخ سوالات خود را در قسمت  Practice Changing Update یافته اند .

صرفه جویی در وقت و امید به زندگی

طبق تحقیقات درهاروارد ، بیمارستانهایی که از نرم افزار برای درمان استفاده میکردند ، موجب صرفه جویی در :

 • کاهش خطای تصمیم گیری پزشک
 • کاهش میزان مرگ و میز
 • کاهش زمان بستری و صرفه جویی در هزینه ها

انتخاب و خرید اکانت uptodate آپ تو دیت مناسب

راهنمای خرید اکانت uptodate رسمی یا خرید اکانت آپ تو دیت غیر رسمی برای موبایل و کامپیوتر

سایت مدیکال آپتودیت با اهمیت به سلایق کاربران و در جهت راحتی دسترسی اکانت های پزشکی مانند آپتودیت ، اقدام به تهیه و فروش اکانت های uptodate مختلف مانند اکانتهای رسمی uptodate و یوزر و پسورد آن و همچنین اکانت uptodate غیر رسمی،کرده است.

هرکدام از این اکانتها دارای ویژگی های مختلف مانند تعداد کاربری اکانت ، قابلیت استفاده در موبایل ، قابلیت دسترسی بدون اینترنت و …. هستند که در ادامه به توضیح کامل در مورد هرکدام خواهیم پرداخت تا کاربر براحتی بتواند اقدام به خرید اکانت آپتودیت متناسب با نیاز خود نماید.

خرید اکانت uptodate اصلی

از ویژگی های منحصربفرد اکانت رسمی آپ تو دیت میتوان به قابلت استفاده مستقیم آن، دراپلیکیشن و سایت رسمی uptodate اشاره کرد. در این نوع اکانت، قابلیت دسترسی همزمان روی دو موبایل برای کاربر فعال شده و میتوانید از اکانت آپتودیت خود روی موبایل یا تبلت و آیپد خود با سیستم عامل مختلف یا مشابه، لاگین کرده و بصورت همزمان از آپتودیت استفاده نماید. همچنین قابلیت استفاده از یوزر و پسورد Uptodate  برای دسترسی به سایت رسمی آپتودیت نیز وجود دارد. این اکانت رسمی دارای قابلیت آپدیت تا مدت زمان اشتراک اکانت بوده و بعد از سپری شدن مدت اکانت،امکان تمدید اکانت برای استفاده مجدد وجود دارد.

مدت زمان اشتراک اکانت رسمی آپ تو دیت

اکانت رسمی آپتودیت دارای مدت اشتراک شش ماهه و یکسال است که در طی این مدت میتوان از آن استفاده و بعد از اتمام مدت اعتبار اکانت، امکان تمدید آپ تو دیت وجود دارد.

نوع استفاده آپ تو دیت رسمی

اکانت uptodate رسمی در دو نوع اکانت آفلاین و آنلاین یا آنلاین است. میتوان گفت که قابلیت استفاده آنلاین و اتصال آن پایگاه داده اصلی و مشاهده به روزترین اطلاعات تنها در نوع اکانت های رسمی آپتودیت وجود دارد و سایر اکانتهای غیراصلی یا مشابه، اطلاعات قدیمی تر و به صورت آفلاین را داراست.

در نوع اکانتهای آفلاین و آنلاین، بعد از وارد شدن نرم افزار اصلی با یوزر و پسورد uptodate شخصی خود، امکان دانلود دیتابیس آن با حجم دو گیگ و استفاده از آن بدون نیاز به اینترنت وجود دارد. بعد از اتمام دانلود دیتابیس میتوان اتصال اینترنت را قطع و از آپتودیت آفلاین استفاده کرد.

اتصال به اینترنت در نوع آفلاین تنها درصورت تمایل به آپدیت مورد نیاز است. با انتخاب گزینه آپدیت اتوماتیک، به محض اتصال به اینترنت، آخرین اطلاعات بروز پزشکی پایگاه داده uptodate جایگزین اطلاعات قدیمی می شود.

نوع اکانت آپتودیت آنلاین اصلی نیز ، بدون نیاز به حجم و فضای خالی روی مموری یا موبایل قابل استفاده بوده و بعد از خرید اکانت آپتودیت و دریافت یوزر و پسورد آن ، تنها با نصب اپلیکیشن و لاگین شدن با یوزر و پسورد ، آپتودیت آنلاین قابل استفاده است.

نوع اکانت uptodate رسمی؛ مناسب کاربرانی ست که برای دو موبایل یا موبایل و تبلت ، تمایل به استفاده از آپتودیت را دارند و یا اینکه دو نفر میخواهند از یک اکانت بصوزت همزمان استفاده کنند که این نوع اکانت آپتودیت مناسب آنهاست . همچنین نیاز به پرداخت دو اکانت مجزا نبوده و از نظر قیمتی برای دو دستگاه مناسبتر میباشد . همچنین در طول مدت زمان اشتراک اکانت با یوزر و پسورد uptodate خود میتوانید بصورت نامحدود از سایت رسمی آپتودیت نیز استفاده کنید.

همچنین این نوع اکانت رسمی آپتودیت ، قابل استفاده بصورت آنلاین بوده ، یعنی کاربر بدون نیاز به دانلود دیتابیس آپتودیت که حدود 2 گیگ است ، میتواند از آپتودیت خود بصورت کاملا آنلاین استفاده کند بنابراین کاربرانی که فضای خالی روی موبایل خود ندارند میتوانند یوزر و پسورد uptodate رسمی را خریداری و از آن استفاده کنید. همچنین باتوجه به اینکه اکانت دائمی آپتودیت برروی اندروید 4.2.2 به بالا قابل استفاده است ، این نوع اکانت رسمی آپتودیت ، برای اندروید پایین تر از 4.2.2 به پایین قابل نصب و استفاده بوده و کاربر براحتی میتواند از آن استفاده کند.

خرید اکانت uptodate غیر اصلی

از ویژگی های خاص اکانت Uptodate  غیر رسمی میتوان به دسترسی به محتوای کلی Uptodate از طریق اپلیکیشن های ایرانی اشاره کرد . با خرید اکانت Uptodate غیر رسمی  و پرداخت هزینه اشتراک آن به مدت یکسال میتوانید به محتوای uptodate دسترسی دارید.در این نوع  قابلیت آپدیت اطلاعات توسط کاربر تا مدت یکسال وجود دارد و میتوان اکانت را به آخرین نسخه موجود یک ماه اخیر Uptodate ، بروزرسانی کرد و پس از سپری شدن مدت اعتبار اکانت میتوانید برای سالهای آتی مدت اشترام خود را تمدید یا با آخرین آپدیت ان کار کرد.

نوع استفاده اکانت غیراصلی آپ تو دیت

اکانت uptodate غیر اصلی، بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده است. از آنجایی که نوع غیر رسمی امکان استفاده آنلاین از این نوع وجود نداشته . برای استفاده اپتودیت، ابتدا بایستی دیتابیس آن با حجم 2 گیگ دانلود شود. با توجه به قابلیت آفلاین از این اکانت میتوانید در محل کار و بیمارستان و….. درمکانهایی که دسترسی به اینترنت  ندارید، استفاده کنید .

آپدیت دراکانت Uptodate غیررسمی ، بصورت ماهیانه و از داخل نرم افزار توسط کاربر صورت می گیرد. بعد از خرید اکانت Uptodate، آپدیت اطلاعات در بخش آپدیت نرم افزار توسط برنامه نویس در بازه زمانی یک ماه تا 40 روز قرار گرفته که کاربر با مراجعه به این قسمت میتواند اطلاعات جدید را دانلود کند. اطلاعات آپتودیت در آن تا یکسال بعد خرید انجام شده و بعد از سپری شدن مدت اشتراک و درصورت عدم تعویض موبایل؛ اطلاعات قدیمی Uptodate در آن قابل مشاهده است. درصورت تمایل به دریافت اطلاعات جدید، بعد از پرداخت هزینه تمدید اشتراک برروزرسانی از داخل اپ  قابل انجام است.

 

این نوع اکانت همانند نوع اصلی اپتودیت ، قابلیت انتشار مطالب و مباحث بصورت ارسال از طریق ایمیل و سایر شبکه های اجتماعی وجود دارد. علاوه بر آن،میتوانید از مباحث خاص خروجی پی دی اف بگیرید و برای ارائه و پرزنتیشن استفاده کنید. (قابلیت خروجی مستقیم پاورپوینت تنها در نوع اصلی آپ تو دیت وجود دارد.)

اپ اکانت آپتودیت غیر رسمی برای موبایل های اندروید و ios طراحی شده ، اما میتوانید هر برنامه را با نصب شبیه ساز اندروید، از این اکانت Uptodate برروی کامپیوتر در صورت تهیه اشتراک دوکاربره آن استفاده کنید . علاوه بر دسترسی کامپیوتر ، امکان استفاده و نصب آپتودیت غیر اصلی روی مدلهای جدید مک بوک نیز وجود دارد.

خرید اکانت uptodate برای ویندوز و مک

سایت مدیکال آپتودیت با توجه به نیازه کاربران اقدام به فروش اکانت اختصاصی آپتودیت برای ویندوز و مک کرده است . این نوع اکانت آپتودیت برای استفاده در ویندوز سری 7 ، 8 ، 10 قابل استفاده و همچنین برای انواع و سری های مختلف مک بوک نیز کاربرد دارد. این نوع اکانت uptodate برای استفاده آفلاین و بدون نیاز به اینترنت برروی سیستم عامل ویندوز و مک طراحی شده است و قابلیت بروزرسانی و آپدیت دیتابیس با اتصال به اینترنت را داراست .

این سری از اکانتهای آپتودیت قابلیت نصب سریع بصورت فایل را در پی سی داراست که نیاز به ساخت اکانت و ریجسترآن با یوزر و پسورد uptodate دلخواه و سپس نصب فایل نصبی برروی پی سی بوده و بعد از نصب آپتودیت برروی آن ، دیتابیس آن را دانلود و قابل استفاده میباشد.

از ویژگی های عالی و منحصربفرد این اکانت دسترسی رایگان کاربر به سایر دیتابیس ها و کتب تخصصی بصورت کاملا رایگان میباشد. در سایر اکانتهای موجود ، کاربر برای دانلود هر کتاب یا دیتابیس تخصصی نیاز به پرداخت هزینه مجدد خواهد داشت ، اما در سری اکانتهای آپتودیت مدیکال آپتودیت ، کاربر با خرید اکانت uptodate ویندوز و مک بوک و پرداخت هزینه برای آن ، به حدود 2000 دیتابیس تخصصی دیگر نیز دسترسی خواهد داشت.

اکانت آپتودیت غیر رسمی برای ویندوز و مک به دلیل مشکلات حین نصب برای کاربر و سایر اشکلات فنی، از میان اکانتهای آپ تو دیت موجود در سایت حذف گردید. کاربران گرامی برای دسترسی آپتودیت روی کامپیوتر میتوانند اکانت اصلی آن را انتخاب نمایند.

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه