آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

اکانت آفلاین Uptodate پاسخ به سوالات بالینی در همه جا

با خرید اکانت آفلاین uptodate به تمامی دیتابیس های موجود در این پایگاه داده ، خیلی سریع و به صورت آفلاین ،بدون نیاز به اینترنت در تلفن همراه خود به برنامه UpToDate دسترسی خواهید داشت. شرکت Wolters Kluwer، ارائه‌دهنده جهانی اطلاعات و راه‌حل‌های بالینی برای صنعت مراقبت‌های بهداشتی، از انتشار بخش MobileComplete در اکانت های آفلاین uptodate برای کاربران از طریق تلفن همراه خبر داد.

با این قابلیت جدید، کاربران می توانند محتوای کلینیکی جامع را از اکانت UpToDate را در دستگاه تلفن همراه خود برای دسترسی آفلاین دانلود کنند. این اعلامیه که در کنفرانس و نمایشگاه سالانه HIMSS16 اعلام شد ، بیان کرد که کاربران شخصی UpToDate همیشه به توصیه‌های قابل اعتماد و مبتنی بر شواهد در تمامی دستگاه‌های iOS و Android بدون دغدغه برای نیاز به وایفای یا اینترنت سیمکارت، دسترسی همیشگی دارند.

برای پزشکان در بیمارستان‌ها، سیستم‌های بهداشتی و موسسات دانشگاهی، UpToDate MobileComplete موجب دسترسی سریعتر و راحتی استفاده از برنامه آپ تو دیت را و به کاربران امکان می‌دهد محتوای بالینی UpToDate را از طریق اینترنت در دستگاه موبایل خود دانلود کنند. با خرید اکانت آفلاین uptodate ، پزشکان می توانند بدون اتصال به اینترنت به تمام UpToDate حتی در مناطق بدون اینترنت دسترسی داشته باشند. همچنین این قابلیت برای کاربرانی که محدودیت مصرف اینترنت دارند، دسترسی آفلاین به کاهش مصرف داده موبایل آنها نیز کمک خواهد کرد.

اکانت آفلاین uptodate ، دسترسی فوری به بیش از 10500 موضوع پزشک، بیش از 9700 توصیه درجه بندی شده توسط کارشناسان بالینی، بیش از 5600 مونوگراف دارویی، 30000 گرافیک یا ویدیو و همچنین تعداد زیادی حسابگرهای پزشکی بهینه شده برای موبایل را ارائه می دهد. همچنین ، برای اطمینان از دسترسی کاربران به جدیدترین توصیه‌ها، برنامه به صورت دوره‌ای محتوا را در صورت وجود اینترنت تأیید و به‌روزرسانی می‌کند.

رتبه های کسب شده برای اپلیکیشن اکانت uptodate

برنامه محبوب UpToDate توسط نشریات بهداشتی و فناوری متعددی شناخته شده و در لیست های زیر جایگاهی کسب کرده است:

  • ده اپلیکیشنی که پزشکان باید اکنون استفاده کنند، Physicians Practice
  • بهترین برنامه های پزشکی برای موبایل های اپل ، iMedicalApps
  • 7 برنامه برتر پزشکی برای پزشکان، Capterra
  • 10 برنامه برتر آیفون که هر دانشجوی پزشکی باید داشته باشد، medaholic
  • برترین برنامه های موبایل برای پرستاران در مدارس پرستاری
  • 12 برنامه تلفن همراه پزشکی اورژانسی،
  • برنامه های ضروری پزشکی در اطفال، About Health
  • بهترین برنامه ها در انتشارات، مجله EContent

برای خرید اکانت آفلاین uptodate با قابلیت دسترسی بدون اینترنت به آپ تو دیت به همراه دسترسی آنلاین میتوانید به قسمت منو برروی گزینه بازگشت به فروشگاه مراجعه و بعد از انتخاب اکانت آپ تو دیت رسمی، نسبت به ثبت سفارش اقدام فرمایید.

یک نظرسنجی در سراسر جهان که توسط شرکت UpToDate انجام شد نشان داد که پزشکان و مؤسسات مراقبت‌های بهداشتی به طور فزاینده‌ای از دستگاه‌هایی مانند آی‌پد و تلفن‌های هوشمند به‌عنوان ابزار بالینی استفاده میکنند. این نظرسنجی نشان داد که 77 درصد از پزشکان از گوشی هوشمند در حین تمرین و 70 درصد از دستگاه های تلفن همراه برای پشتیبانی تصمیم گیری بالینی استفاده می کنند. با خرید اکانت آفلاین UpToDate، پزشکان در بیمارستان‌ها، مطب، خانه یا در حال حرکت، بدون اتصال به اینترنت، پاسخ‌های عملی به سؤالات مربوط به پیشنهادات درمانی دریافت می‌کنند.

یکی از کاربران اکانت آپ تو دیت گفت: “خوشبختانه، من توانستم اکانت آپتودیت آفلاین را در گوشی هوشمند خود نصب کرده و به خوبی کار می کند. دسترسی به کل محتوای UpToDate در هر مکان، هر زمان بصورت آفلاین واقعا عالی است. قبل از آن، گاهی اوقات به آن نیاز داشتم ، اما برای دسترسی به آن در بیمارستان به خود زحمت نمی دادم، زیرا می دانستم بخاطر مشکل اینترنت در بیمارستان کار نمی کند.

اغلب اوقات، دسترسی به اینترنت در اکثر بخش‌های بیمارستان ما بد است. این کمک بسیار بزرگی برای ما پزشکان است که می توانیم در هر زمانی و هر مکانی به اکانت UpToDate خود دسترسی داشته باشیم .

کمک به پزشکان برای یافتن سریع بهترین پاسخ برای سؤالات بالینی خود در کنار تخت بیمار، در کلینیک یا هر کجا که ممکن است باشند، جزء اصلی مأموریت ما برای بهبود اثربخشی مراقبت در سراسر جهان است.

Denise Basow, MD, President & CEO, Clinical Effectiveness, Wolters Kluwer

راه‌اندازی اکانت آفلاین UpToDate این مأموریت را با اطمینان از دسترسی سریع پزشکان به اطلاعات بالینی قابل اعتماد در محل درمان بدون اتصال به اینترنت ارتقا می‌دهد.

دسته‌بندی: اکانت UpToDate