آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

نحوه استفاده از اکانت uptodate در جلسات ارائه

استفاده از اکانت UpToDate در برنامه های آموزشی ارائه، موجب غنی شدن اطلاعات جلسات با آخرین محتوای بالینی خواهد شد. استادان بالینی در سرتاسر جهان از اکانت UpToDate در برنامه‌های آموزشی خود استفاده می‌کنند تا نشان دهند که چگونه از منبع پشتیبانی تصمیم‌گیری بالینی قوی برای اعمال آخرین شواهد در جهت بهبود تشخیص و بهبود بیمار استفاده می کنند.

در جهت بهبود کیفیت درمان و کمک در جهت تلاش‌های آموزشی اساتید آموزشی، اکانت UpToDate مواد آموزشی رایگانی را برای دورهای بزرگ بیمارستان، جلسات انجمن حرفه‌ای و برنامه‌های آموزشی در محل ایجاد کرده است.

پایگاه داده اکانت آپ تو دیت علاوه بر ارائه مطالب برطبق آخرین شواهد بالینی برای پزشکان و پیشنهادات لازم برای تشخیص و درمان بیمار، برای غنی سازی منابع آموزشی نیز به پزشکان جهان کمک می کند. بخش های مختلف آن، توسط نویسندگانی نوشته شده که همگی در آن زمینه تخصص لازم و مرتبط به آن را داشته تا علاوه استفاده در مطب، بیمارستان ها در هنگام معالجه بیمار، در حین آموزش در دانشگاه ها و مراکز آموزشی بیمارستان نیز بسیار کاربردی باشد.

نحوه استفاده از Uptodate در جلسات ارائه

استفاده از اکانت uptodate در جلسات آموزشی مورد تایید این شرکت بوده و استفاده از مطالب آن برای این امر مورد تشویق آپتودیت قرار دارد. تمامی مطالب شامل موضوعات ، گرافیک ها و نمودار ها برای استفاده در صفحه نمایش اسلایدی یا پاورپوینت قابلیت خروجی داشته و میتوانید برای استفاده از سخنرانی ها ، دورها و سایر مکان های آموزشی با ذکر منبع چاپ و توزیع شود.

مطالب باید مستقیماً از اکانت UpToDate تکثیر شوند تا بیانیه حق چاپ قابل مشاهده باشد یا به عنوان مرجع منبع ذکر شود و باید به صورت رایگان در میان افراد توزیع شود.

برای انجام این کار نیاز است ، با یوزر و پسورد شخصی Uptodate وارد سایت رسمی این شرکت شده و مطلب مورد نظر خود را جستجو نمایید. در قسمت بالای صفحه گزینه پرینت قرار گرفته که میتوان مطلب را از طریق پرینتر چاپ نمایید .

برای استفاده از اکانت uptodate در پرزنت یا جلسات ارائه نیز ، میتوانید بعد از وارد شدن به اکانت در مبحث موردنظر ، گزینه پاور پوینت را انتخاب و از همان مطلب با فرمت پاورپوینت خروجی گرفته و در پرزنت ها از آن استفاده نمایید .

نحوه استناد به موضوع UpToDate

برای استفاده از موضوع در UpToDate را به عنوان فصلی از کتابی با عنوان UpToDate که توسط تد ویرایش شده است ذکر کنید. W. Post، منتشر شده توسط UpToDate در Waltham، MA. هیچ شماره صفحه ای برای ذکر وجود ندارد و سال انتشار برای هر موضوعی باید سال جاری باشد.

مثال استنادی

Marion, DW. Diaphragmatic pacing. In: UpToDate, Post, TW (Ed), UpToDate, Waltham, MA, 2020

همه مطالب UpToDate توسط حق چاپ محافظت می شود. اجازه بازتولید و استفاده از مطالب اکانت UpToDate (شامل شکل‌ها، جداول و بخش‌هایی از موضوعات) در یک نشریه دیگر باید به صورت کتبی از شرکت آپتودیت گرفته شود. برای استفاده از محتوای ارائه شده در وب سایت UpToDate، باید از UpToDate رضایت صریح کتبی دریافت کنید.

برای خرید اکانت آپ تو دیت میتوانید به بخش بالا بازگشت به منوی فروشگاه کلیک کرده تا به قسمت سفارش اکانت هدایت شوید.

دسته‌بندی: اکانت UpToDate