دانلود آخرین ورژن uptodate (دانلود uptodate 2023 ) دسترسی رایگان به Uptodate

 دانلود رایگان آخرین ورژن uptodate حاوی جدیدترین اطلاعات در زمینه آخرین شواهد بالینی به همراه تغییرات و بازبینی ها در بازه های زمانی 14 روز یا کمتر است. برای مشاهده تغییرات بالینی موجود در پایگاه داده آپ تو دیت میتوانید به سایت رسمی آن مراجعه و اطلاعات را به صورت پیش نمایش مشاهده کنید.بنابراین امکان دسترسی آپ تو دیت رایگان از طریق نمایش بخشی از مقالات از طریق سایت امکان پذیر است.

اکانت آپ تو دیت پایگاه داده اطلاعاتی بالینی مبتی بر آخرین شواهد پزشکی است که با ارائه جدیدترین یافته ها، به سوالات پزشکان در سریع ترین و راحت ترین حالت ممکن پاسخ می دهد. با تهیه اشتراک آن میتوانید آخرین ورژن uptodate را دانلود و از طریق موبایل پاسخ سوالات خود را در لحظه معاینه و درمان بیمار بیابید.

در نگارش محتوای uptodate از منابع بالینی معتبر سراسر دنیا بهره گرفته که تمامی مطالب موجود در پایگاه داده های مختلف توسط نویسندگان پزشک بررسی و درصورت اهمیت داده، درمیان محتوای آپ تو دیت گنجانده می شود. مطالب جدید به سادگی در محتوای اکانت آپ تو دیت گنجانده نمی شود، بلکه بعد از بررسی های لازم توسط ویراستاران ارشد متخصص مرتبط با زمینه برای بررسی میزان صحت محتوا و داوران برای بررسی بی طرفانه بودن مطلب در میان محتوای مرتبط به همان زمینه در آپتودیت گنجانده می شود. پروسه نگارش محتوا ، بررسی و سپس تایید انتشار مطالب در به روزرسانی های مباحث آپ تو دیت نیز صدق می کند.

برای دانلود رایگان آپ تو دیت، نیاز به دانلود رایگان آخرین ورژن اپلیکیشن uptodate برای دسترسی به آن و فضای خالی حدود 500 مگ در موبایل برای نصب اپ رسمی آپ تو دیت است. برای دریافت آخرین ورژن اکانت آپ تو دیت میتوانید با توجه به سیستم عامل موبایل، از گوگل پلی یا اپ استور اقدام کنید را دارید. همچنین برای دانلود رایگان uptodate میتوانید از طریق لینکهای زیر ،اپلیکیشن آن را دانلود و با معرفی سایت ما به دوستان دسترسی رایگان به uptodate بگیرید.

دانلود رایگان آخرین ورژن uptodate از اپ استور برای موبایل و تبلت های ios

دانلود رایگان آخرین ورژن uptodate از پلی استور برای موبایل و تبلت های اندروید

خرید اکانت epocrates
خرید اکانت epocrates

مهم : به کاربران اندرویدی توصیه میشود که برای دانلود آخرین ورژن Uptodate حتما ، از پلی استور نصب به دانلود uptodate و نصب آن برروی موبایل یا تبلت خود اقدام نمایند. 

درصورت مواجه با مشکل (این اپ در کشور شما محدود است) و برای دانلود آخرین ورژن Uptodate از طریق پلی استور در موبایل های اندوریدی و رفع آن ، نیاز است که:

 • وارد تنظیمات موبایل خود در قسمت app شوید .
 • در قسمت اپ عبارت Google Play Store را سرچ و وارد قسمت تنظیمات آن شده ، و عبارت Clear Cache را کلیک کرده تا حافظه نهان این استور پاک شود.
 • سپس با فیلترشکن وصل شده و مجدد آپتودیت را سرچ و دانلود کنید.

با اینکار شما به روزترین و آخرین ورژن آپتودیت که شرکت رسمی آپتودیت در پلی استور برای موبایل و تبلت های اندرویدی قرارداده ، دسترسی خواهید داشت.

uptodate رایگان و خرید اکانت آپتودیت با دیتابیس های هدیه ، خرید اکانت uptodate و دسترسی به آپتودیت رایگان

خرید اکانت uptodate بعد از دانلود رایگان Uptodate

توضیح در مورد انواع اکانت uptodate در قسمت بالا

مشخصات اکانت رسمی آپ تو دیت با قابلیت بروزرسانی و دانلود آخرین ورژن Uptodate بصورت مختصر :

 • قابلیت استفاده از یوزر و پسورد uptodate در دو موبایل با سیستم عامل مختلف یا مشابه هم
 • قابلیت استفاده از همان یوزر و پسورد در کامپیوتر 
 • قابلیت استفاده بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت درصورت خرید اکانت آپ تو دیت آفلاین و آنلاین
 • دسترسی کامل و رایگان به دراگ اینتراکشن درصورت خرید اکانت uptodate مدت دار رسمی ( دراگ اینتراکشن مربوط به شرکت لکسی کمپ بوده که امکان اضافه کردن بیش از 10 دارو و مشاهده تداخلات میان آنها ، میزان مصرف با توجه به سن بیمار ، اطلاعات دارویی و….. را بصورت تخصصی برای کاربر در طول مدت اعتبار اکانت آپ تو دیت آنها فراهم میکند.)
 • قابلیت جستجو صوتی در اکانت رسمی آپ تو دیت علاوه بر جستجوی کلی
 • لینک خارجی به مطالب و منابع استفاده شده در آپ تود یت 
 • قابلیت ارسال مطالب uptodate از طریق ایمیل و … همچنین پرینت گرفتن از مطالب

در ادامه توضیحات کلی در مورد خرید اکانت آپ تو دیت میخوانید :

خرید اکانت رسمی آخرین ورژن uptodate

نوع اول اکانتهای که در سمت راست در بالا اشاره شد ، مربوط اکانت آپتودیت رسمی بوده  یوزر و پسورد uptodate خریداری شده رسمی و قابل لاگین در سایت www.uptodate.com/login همیباشد . این نوع اکانت با توجه به رسمی بودن آن دارای قابلیت دانلود آخرین ورژن uptodate و دسترسی رایگان به Uptodate، یعنی دانلود uptodate 2021 و جدیدترین دیتابیس آن ، درطول مدت اشتراک اکانت بوده . برای خرید اکانت uptodate رسمی میتوانید از طریق سایت یا واتس آپ و تلگرام ، اقدام به خرید اکانت uptodate با مدت اعتبار یکساله یا شش ماهه فرمایید.

ویژگی این اکانت uptodate ، ساخت اکانت اختصاصی آپتودیت برای هرشخص و دسترسی آنلاین به سایت uptodate با یوزر و پسورد uptodate میباشد . علاوه برسایت uptodate ، شما میتوانید اپلیکیشن آن را روی موبایل خود با توجه به سیستم عامل خود نصب و با یوزر و پسورد uptodate در موبایل اندرویدی و یا ios لاگین شوید . از این اکانت میتوانید برروی دو موبایل یا تبلت بصوزت همزمان استفاده کنید . در نوع اکانت آنلاین دسترسی به آپتودیت علاوه بر سایت آپتودیت از طریق اپ بصورت آنلاین بوده و در اکانت uptodate رسمی آفلاین ، شما میتوانید دیتابیس آپتودیت را دانلود و در موبایل خود  بصورت آفلاین (Mobile Compelete ) و بدون نیاز به اینترنت استفاده کنید.
بنابراین درمواقعی که نیاز به اینترنت ندارید و یا در محل کار یا بیمارستان هستید، میتوانید از این نوع اکانت uptodate آفلاین استفاده کنید.

دسترسی آنلاین در اکانت های موبایلی نیز وجود دارد. این نوع اکانتها از نظر قیمت به نسبت اکانت های آفلاین آپتودیت قیمت مناسبتری دارند.
با این حال کاربر میتواند با توجه به امکان دسترسی به اینترنت یکی از این دو نوع اکانت را انتخاب کند .
آپدیت در اکانت های آفلاین و آنلاین Uptodate  انجام میشود. در اکانت های آفلاین بمحض وصل شدن به وایفای درصورت اعلام آپدیت، نرم افزار بصورت خودکار آپدیت میشود.

علاوه بر آن این نوع اکانت برای استفاده در کامپیوتر نیز مناسب است و نیاز به لاگ اوت کردن یوزر و پسورد uptodate  از موبایل ندارد. براحتی میتوانید  از تمام مباحث uptodate  خروجی گرفته و برای ارائه و ساخت پاورپوینت نیز استفاده کنید.

یوزر و پسورد آپتودیت ارائه شده ، شخصی و برای هر شخص با نام و مشخصات خود فرد ثبت نام و ریجستر میشود. و نام و نام خانوادگی هر شخص در بالای صفحه اصلی نمایش داده میشود.

تعداد کاربر مجاز آن ، در اکانت uptodate دو دستگاه موبایل بصورت همزمان است . یعنی امکان استفاده در موبایل و تبلت بصورت همزمان و بدون نیاز به لاگ اوت کردن از دیوایس قبلی . این اکانت حتی مناسب افرادی هست که دو نفر بصورت مجزا تمایل به استفاده از Uptodate  را دارند. بنابراین شما با هزینه و خرید یک اکانت uptodate عملا برای دوموبایل یا شخص استفاده خواهید داشت.

خرید اکانت رسمی آپ تو دیت ( UpToDate ) قابل لاگین در اپ و سایت Uptodate 

خرید اکانت غیر رسمی آپ تو دیت

توضیحات مختصر در مورد خرید اکانت آپ تو دیت غیررسمی : 

 •  قابل استفاده در موبایل و تبلت های اندرویدی یا ایفون و آیپد 
 • قابل استفاده بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت 
 • قابلیت آپدیت مطالب و مباحث تا یکسال بعد از خرید اکانت uptodate 
 • قابلیت استفاده از اکانت آپتودیت درصورت اتمام دوره آپدیت یکسال در صورت عدم شدن از روی موبایل
 • قابلیت تبدیل اکانت آپ تو دیت به دوکاربره برای استفاده همزمان روی دو دستگاه 
 • قابلیت ترجمه کلمات انگلیسی متن آپتودیت به فارسی 
 • قابلیت نشان کردن مطالب و اضافه کردن مطالب به علاقمندی ها و مطالعه مجدد آن بدون نیاز به جستجوی مجدد

نوع دیگر اکانت ، اکانت های دائمی با قابلیت های منحصر بفرد خود است. استفاده از نرم افزار بصورت آنلاین (آپدیت و بروزرسانی) و آفلاین امکانپذیر است .

اکانت uptodate در این نوع اکانت ها ، بدون تاریخ انقضا بوده و اکانت بصورت دائمی کار خواهد کرد و همانطور تحت پشتیبانی سایت مدیکال آپتودیت میباشد. در این نوع اکانت در صورت تعویض موبایل یا تبلت یا پاک اطلاعات از روی موبایل میتوانید با یوزر و پسورد uptodate خود و نصب uptodate ، مجددا از نرم افزار استفاده کنید. این اکانت،  قابلیت آپدیت شدن و دانلود آخرین ورژن uptodate و مطالب آن را دارد ، و تا دو سال آپدیت uptodate در دسترس میباشد ، بعد از اتمام آپدیت ، اکانت بصورت اختیاری قابلیت آپدیت را دارد و درصورت عدم تمایل به آپدیت ، اکانت uptodate آن ، با آخرین آپدیت بصوزت دائمی کار خواهد کرد.

اکانت uptodate دائمی ، تک کاربره و قابل تغییر به دو کاربره است . در نوع اکانت تک کاربره کاربر میتواند از یک موبایل استفاده کند ،هرچند کاربر میتواند از این اکانت آپتودیت برای موبایل دوم نیز به صورت محدود استفاده کند. درصورت استفاده محدود از دیوایس دوم  نیاز هست که از دستگاه قبلی لاگ اوت و در دستگاه جدید با یوزر و پسورد uptodate لاگین شوید . امکان استفاده همزمان دو دستگاه همزمان ، نیز ایجاد شده است، کاربر میتواند اقدام به خرید اکانت uptodate دائمی دوکاربره نماید یا بعد از خرید اکانت uptodate دائمی از طریق ارتباط با پشتیبانی آن را تبدیل به دوکاربره کند.

امکان گرفتن خروجی از مباحث در این نوع اکانت آپتودیت وجود دارد. کاربر براحتی میتواند برروی هرکدام از مباحث مورد نظر در قسمت بالای صفحه از طریق گزینه خروجی ، متن مورد نظر خود را بروی موبایل خود خروجی گرفته و سپس به کامپیوتر منتقل کند . همچنین امکان انتشار مطالب آپتودیت در این نوع اکانت وجود دارد.

از سایر قابلیت های اکانت دائمی آپتودیت ، امکان استفاده از دیکشنری فارسی روی متن میباشد . با هایلایت کردن روی کلمه مدنظر ، و انتخاب گزینه دیکشنری ، کلمات به فارسی ترجمه میشود. علاوه بر دیکشنری فارسی ، سایر دیکشنری ها نیز در این نوع اکانت درصورت خرید اکانت uptodate دائمی در اختیار کاربر بصورت رایگان قرار میگیرد. ازجمله دیکشنری Dictionaray of medical Acronyms & Abbrevations  که مخفف کلمات را در اختیار کاربر قرار میدهد .

دیکشنری ایران دارو نیز که اطلاعات دارویی و مخففات و میزان مصرف دارو را در اختیار کاربران قرار داده و بصورت رایگان قابل دانلود میباشد. دورلندو استدمن نیز که در سایت های اصلی خود دارای اشتراک ماهیانه و مدت دار برای کاربران خود با پرداخت هزینه میباشد در اکانت آپتودیت دائمی در سایت مدیکال آپتودیت بصورت رایگان در اختیار کاربران گرامی قرار میگیرد و جزء رفرنس های رایگان این اکانت میباشد.

خرید اکانت uptodate ( آپ تو دیت ) برای ویندوز و مک بوک

توضیحات مختصر در مورد خرید اکانت uptodate ( آپ تو دیت) ویندوز و مک بوک 

 • قابلیت استفاده برروی ویندوزهای XP ، 7 ، 8 ،10 و مدلهای مختلف مک بوک 
 • قابلیت بروزرسانی خودکار بدون نیاز به بروزرسانی دستی 
 • قابلیت استفاده در کامپیوترهای مختلف و قابل انتقال به کامپیوتر دیگر بدون محدودیت
 • قابلیت تمدید اشتراک درصورت اتمام مدت اکانت آپ تو دیت 
 • دسترسی به منابع و رفرنس های خارجی از طریق لینک خارجی به منبع اصلی 
 • قابلیت استفاده از دراگ اینتراکشن بصورت کاملا رایگان 
 • استفاده رایگان در موبایل درصورت خرید اکانت آپ تو دیت برای کامپیوتر 

نوع سوم اکانت ، مربوط به اکانت آپتودیت برای ویندوز و مک بوک میباشد . در این نوع اکانت ، آپتودیت بصورت آنلاین قابل استفاده میباشد . بعد از خرید اکانت uptodate برای ویندوز و مک ،ثبت نام کاربر انجام و یوزر و پسورد uptodate بعد تایید بهمراه راهنمای نصب uptodate برای کاربر ارسال میشود تا از طریق لینکهای نصبی ، uptodate  را برروی ویندوز و مک بوک نصب و بعد از نصب برروی کامپیوتر میتوانند از آپتودیت استفاده کنند.

مدت اعتبار این اکانت برای مدت یکسال بوده و بعد از سپری شدن مدت زمان نیاز به تمدید اکانت uptodate می باشد . در مدت اعتبار ، کاربران علاوه بر دسترسی و دانلود uptodate 2020 ، میتوانند در مدت اشتراک خود ، از این اکانت با همان یوزر و پسورد uptodate که برای کامپیوتر تهیه کرده اند ، بصورت کاملا رایگان در موبایل لاگین و استفاده کنند. همچنین برای دسترسی به دراگ اینتراکشن ، نیاز به خرید دیتابیس و پرداخت هزینه جداگانه برای آن نبوده و با خرید اکانت uptodate برای ویندوز یا مک ، میتوانید بصورت کاملا رایگان از آن، علاوه برآپتودیت استفاده کنید.

قابلیت خروجی و کپی مطالب برای استفاده از مباحث برای موبایل و همچنین کپی آن برای ارائه و تحقیق نیز وجود دارد. تمامی متن ها و جدوال موجود در آپتودیت قابل کپی در نرم افزارهای آفیس میباشد.

قابلیت بروزرسانی و آپدیت مطالب در اکانت uptodate 2021 برای ویندوز و مک نیز وجود دارد. کاربر بعد خرید اکانت uptodate برای ویندوز یا مک بوک ، میتواند صفحه اصلی آپتودیت شده و از آن استفاده کند. برای بروزرسانی نیز بعلت اتصال به اینترنت میتواند آخرین ورژن uptodate و مطالب آن را ، بدون نیاز به دانلود و صرف وقت ، به صورت کاملا اتومات آپدیت میگردد.

اپ تو دیت یک بانک اطلاعاتی مبتنی بر شواهد است که به پزشکان و متخصصان علوم بالینی کمک می کند تا به آخرین نیاز اطلاعاتی خود آگاهی یافته و تصمیمات درست و موثقی را اتخاذ نمایند. این پایگاه اطلاعاتی بیش از ۲۲ سال فعالیت دارد. در این راه هم اکنون هزار نویسنده، ویراستار و پزشک مشهور را به کمک گرفته تا جدید ترین اطلاعات پزشکی را آنالیز و راستی آزمایی کنند تا بتوانند بهترین و موثق ترین اطلاعات با کیفیت را در باب بیماری ها و بیماران، ارائه دهند.

این نرم افزار جامع شامل توصیه های مراقبتی است که پزشکان میتوانند پاسخ سوالات بالینی خود را دریافت کنند علاوه بر آن این نرم افزار شامل اطلاعات دارویی و مباحث پژوهشی بیش از 30 موضوع مختلف میباشد. طی سه سال تحقیقات انجام شده نشان داده است که استفاده از uptodate منجر به بهبود مراقبت بیمار و بهبود عملکرد بیمارستانها شده است .

uptodate تنها منبع راهنمای بالینی است که با بهبود نتایج همراه بوده است .
طی 80 تحقیق انجام شده نشان میدهد که استفاده گسترده از آپتودیت باعث بهبود نتایج درمان بیماران و عملکرد بیمارستانها شده است .

درسال 2011 ، محققان در دانشگاه هاروارد نتایجی را منتشر کردند که استفاده 3 ساله از نرم افزار uptodate  باعث

بهبود عملکرد و کیفیت بیمارستان ها

کاهش مدت بستری بیمار ( 372,000 روز کمتر )

کاهش مرگ و میر ( کاهش 11,500 مرگ و میر طی سه سال گذشته )

این نرم افزار با رابط کاربری بسیار راحت طراحی شده است و تمام مطالب و مقاله های آن در سرفصل های مختلف دسته بندی  شده است که شما براحتی میتوانید برای یافتن سوالات خود به مبحث یا سرفصل مربوطه مراجعه یا از طریق جستجوی کلمه در بالای صفحه به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید.

دارا بودن بیش از 7700 موضوع در 21 زمینه پزشکی

شامل بیش از 80.000 صفحه متنی و عکس ها و گرافیک های مرتبط و لینک به مقاله اصلی

شامل بیش از 26000 بانک اطلاعات دارویی

شامل توصیه های درمانی براساس بهترین مشاهدات پزشکی

استفاده از 450 ژورنال مختلف پزشکی برای کامل کردن مجموعه

کنترل کامل مقالات و توصیه های درمانی قبل از انتشار در نرم افزار

امکان سرچ قوی دارو و سایر مباحث داخل

آپ تو دیت راهکارهای درمانی را برای متخصصین ، دانشجویان پزشکی و پزشکان فراهم کرده و نه تنها برای این افراد بلکه برای کلینیک ها ، متخصصان سلامت ، پرستاران و حتی بیماران مناسب بوده و اطلاعات کاربردی مناسبی را برای این افراد فراهم میکند.

حدود 1.9 میلیون نفر در 19 کشور مختلف از آپ تو دیت برای گرفتن تصمیمات بالینی شفاف و مطمئن و بانک اطلاعاتی شامل آخرین و به روز ترین اطلاعات درمانی در جهان استفاده میکنند.

برای خرید اکانت برروی گزینه خرید اکانت آپ تو دیت که به رنگ قرمز در آمده ، کلیک فرمایید .

تمامی مطالب موجود در آپ تو دیت براساس شواهد بالینی نوشته شده و شامل مجموعه ای اطلاعات پزشکی و اطلاعات بیمار ، دسترسی به مونوگراف ها و اطلاعات دارویی قوی لکسی کامپ که اطلاعات جامع دارو ، دوز مصرف آن ، شکل دارویی و تداخلات میان چند دارویی مختلف را نشان داده که امکان اضافه کرده بیش از 10 داروی مختلف برای نمایش تداخلات آن از گرید A تا D میان داروهای مختلف در آپتودیت وجود دارد  و مناسب داشنجویان و داروسازان در امتحانات و …. میباشد. همچنین این دیتابیس قوی شامل تعداد و بخش مجزایی از حسابگرهای پزشکی برای محاسبه عددی و مقداری را برای پزشکان فراهم میکند .

حدود 95 درصد از پزشکانی که خرید اکانت uptodate را انجام و از آپتودیت استفاده میکردند ، صحت پاسخگویی آپ تو دیت را گزارش داده اند  . حدود 94 درصد آنها گزارش کردند که آپتودیت موجب تغییر در تصمیمات بالینی آنها شده است . همچنین 95 درصد آنها گزارش کردند که آپتودیت موجب تغییر مدیریت بیمار شده و 97 درصد آنها نیزگزارش کردند که آپتودیت موجب گرفتن بهترین تصمیمات بالینی شده است .

بنابراین نه تنها منبع بالینی برای پاسخ سولات پزشکی بوده بلکه تمامی این پاسخ ها موجب بهبود عملکرد درمانی پزشکان و متخصصان شده که تمامی این تصمیمات دارای صحت و دقت بیشتری به نسبت پزشکانی ست که از آپ تو دیت استفاده نمیکنند .

همچنین طبق مطالعات مختلف انجام شده ، نشان میدهد که آپ تو دیت تنها منبع بالینی منطبق بر شواهد بوده که استفاده از آن ، موجب کاهش مرگ و میر ، بهبود عملکر درمان و کاهش زمان بستری بیمار در بیمارستان میباشد.

مبلغ این منبع بالینی ارزشمند و دسترسی کامل به مقالات آپ تو دیت در موبایل و سایت uptodate مبلغ 519$ در سال 2019 میباشد که با توجه به نوسانات قیمت این مبلغ به 559$ برای دسترسی یکساله به کل مقالات میباشد. اما در سایت مدیکال آپتودیت ، دسترسی یکساله به نرم افزار uptodate و سایت اصلی آن ، فقط با قیمت 94 تومان برای مدت محدود عرضه میشود .

کاربران گرامی میتوانید از طریق لینک خرید اکانت آپ تو دیت رسمی ، اقدام و یوزر و پسورد uptodate اختصاصی با نام و اطلاعات خود را دریافت کنید .

آپ تو دیت تنها منبع بالینی مبتی برشواهد پزشکی بوده که همراه با نتایج کارآمد و خوب همراه بوده ، این دیتابیس توسط تیم نویسنده پزشک و متخصص و ویراستاران مرتبط با همان رشته نوشته و بازبینی میشود . با توجه به امکان تغییر اطلاعات یا اضافه شدن مطالب بالینی به سرفصلهای مرتبط خود ، ضرورت آپدیت در اکانت uptodate مشاهده میشود. بنابراین نیاز به آپدیت مطالب ضروری میباشد. در گذشته ، دیتابیس آپ تو دیت هر سه ماه یکبار بروزرسانی و آپدیت میشد ، با توجه به تغییرات سریع اطلاعات و مطالب ، آپدیت در آن به هر ماه یکبار کاهش پیدا کرد . اما امروزه با توجه به اهمیت مطالب و اضافه شدن مطالب بیماری کوید 19 ، آپدیت اطلاعات کمتر از یکماه و گاها روزانه انجام میشود.

با خرید اکانت آپ تو دیت ، علاوه بر داشتن اشتراک دسترسی در موبایل و سایت آن ، دسترسی به آپدیت روزانه دیتابیس ان نیز خواهید داشت و همیشه آخرین ورژن uptodtae را خواهید داشت .

استفاده از آپ تودیت توسط پرستاران مورد تایید مرکز اعتبارسنجی پرستاران آمریکا ( American Nurses Credentialing Center (ANCC) ) میباشد که از الزامات این رشته داشتن آپ تو دیت است. همچنین مرکز ANCC تایید کرده که استفاده از آپتودیت  اطلاعات دارویی مهم و مورد نیاز دانشجویان پرستار را فراهم کرده و باعث به روز نگه داشتن اطلاعات دارویی و در نتیجه بهبود عملکرد آنها در بیمارستان و در نتیجه کاهش زمان بستری شدن بیمار در بیمارستانها میشود .

خرید اکانت آپ تو دیت برای پرستاران علاوه بر پزشکان برای پرستاران نیز بسیار مهم و ضروری بوده و میتوانید برای دریافت یوزر و پسورد uptodtae از این سایت مدیکال آپتودیت اقدام فرمایید.

آپ تو دیت یک منبع بالینی است که برای دسترسی پزشکان به آخرین و جدیدترین اطلاعات بالینی و درمانی موجود طراحی و ایجاد شده است که این منبع بالینی مشکلات درمانی و بیماریهای مختلف را تحت یک پلتفرم جمع آوری و در قسمت مخصوص به هر رشته در فهرست آن قرار داده است.
هدف آپ تو دیت ارائه اطلاعات بیماریها ،نحوه تشخیص و درمان بیماری های مختلف و پاسخ دقیق به سوالت بالینی پزشکان در زمانی که به آن نیاز دارند ، ایجاد تا آخرین اطلاعات جهانی را در اختیار آنها قرار دهد .

پزشکان زمانی که در حال درمان بیماران میباشد نیاز به شواهد بالینی معتبری داشته تا بتوانند بهترین تصمیم بالینی برای درمان بیماران را بگیرند . همچنین بهترین متخصصین و پزشکان نیز برای بروزنگه داشتن و اطلاعات از آخرین اطلاعات پزشکی موجود نیز نیاز به آپ تو دیت دارند.
نویسندگان آپ تو دیت آخرین و به روزترین اطلاعات موجود پزشکی جهان را بهمراه شواهد بالینی و پیشنهادات درمانی را باهم ترکیب تا بهترین و با کیفیت ترین اطلاعات موجود پزشکی را در اختیار پزشکان و متخصصان قراردهد.

هزینه خرید اکانت uptodate و دریافت یوزر و پسورد uptodate از قیمت 519$ برای اشتراک یکساله در سایت آپ تو دیت شروع میشود که با این اکانت دسترسی به سایت آپتودیت دسترسی خواهید داشت ، علاوه بر دسترسی به سایت رسمی آپ تو دیت میتوانید با دانلود اپلیکیشن آن با توجه به سیستم عامل موبایل خود ، اندروید یا IOS ، از پلی استور یا اپ استور ، با همان یوزر و پسورد uptodate خریداری شده لاگین شوید .

با تبدیل این مبلغ به واحد پولی تومان ، هزینه اشتراک یکساله برای دسترسی آنلاین روی موبایل و سایت ، مبلغ 13 میلیون تومان میشود که به نسبت مبلغ زیادی برای آن میشود . اما در سایت مدیکال آپتودیت ، هزینه اشتراک یکساله 139 تومان برای دسترسی آنلاین با همین قابلیتها میباشد و این خیلی عالی است !

اکانت آپتودیت خریداری شده از سایت مدیکال آپتودیت ، هیچ تفاوتی از لحاظ دیتابیس ، نوع اکانت ، مقدار دسترسی به اطلاعات و قابلیت های موجود در Uptodate ندارد و با خرید اکانت آپ تو دیت مدت دار برای موبایل و کامپیوتر خود میتوانید مشابه اکانت رسمی ، اپ رسمی را از پلی استور یا اپ استور نصب و با یوزر و پسورد Uptodate خود ، در آن لاگین شوید .

بعد از لاگین شدن در نرم افزار ، بالای صفحه که اطلاعات کاربر نمایش داده میشود ، را مشاهده میکنید که در آن قسمت ، نام و نام خانوادگی خود شما نمایش داده میشود . توجه فرمایید که ثبت نام کاربر بعد از سفارش ایشان در سایت ثبت شده و طبق اطلاعات ثبت شده ، ثبت نام ایشان در همان زمان در سایت آپ تو دیت انجام میشود .

سایت مدیکال آپ تو دیت هیچگونه اکانت پیش ثبت نام شده و تاریخ ثبت نام گذشته ندارد و تمامی اکانتها( آپ تو دیت، سنفورد ، تراپیوتیک گایدلاین، اپوکریتس و ….. )  طبق ثبت نام و با اطلاعات کاربر ،در زمان خرید اکانت Uptodate از سایت انجام میشود . 

برای خرید اکانت آپ تو دیت یکساله آنلاین و دسترسی آن برروی موبایل و سایت رسمی برروی لینک خرید اکانت قرمز رنگ مراجعه نمایید .

همچنین برای استفاده آفلاین از آپ تو دیت برای موبایل میتوانید از اکانت رسمی آفلاین و آنلاین آن استفاده کرده . با این قایبلیت امکان دانلود 2 گیگ دیتابیس آپتودیت برروی موبایل را خواهید داشت . با اضافه شدن این امکان میتوانید در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید ، از آپتودیت بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت استفاده نمایید .

برای خرید اکانت آپ تو دیت آفلاین میتوانید برروی عبارت خرید که به رنگ قرمز میباشد کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

امکانات اکانت های Uptodate

آپتودیت دارای قسمت های زیر میباشد

Uptodate صدها موضوع آموزشی را برای بیماران فراهم آورده است که همانند اطلاعات مخصوص پزشکان هر ماه یکبار روز آمد می شوند و در نتیجه، دقیق ترین و جدیدترین مطالب در اختیار بیماران قرار می گیرد. این اطلاعات مربوط به شایع ترین بیماری ها بوده و به جنبه هایی بیماری مانند ریسک فاکتورها، علل بیماری، روش های تشخیص اقدامات پیشگیرانه ، اختلالات و درمان های پیشنهادی اشاره می کند. اطلاعات ارائه شده در این قسمت تنها برای آموزش و آگاهی بیماران و خانواده های آنها می باشد و برای سایر گروه های خوانندگان مناسب نیست

Uptodate اطلاعات مورد نیاز بیماران را در سطح ارائه می دهد: ١-مقالات کوتاه ۳-۱ صفحه ای که در مورد بیماریها اطلاعات می دهد.
۲. مقالات ۱۰-۵ صفحه ای یا بیشتر برای افرادی که به جزئیات و اطلاعات پزشکی خاص نیاز دارند و یا بصورت حرفه ای و تکنیکی بر روی موضوعات کار می کنند. در پایین صفحه لیست بیماری ها آمده است که اطلاعات موضوعی بیماری را می توان در آن قسمت جستجو کرد . همه اطلاعات در موضوعات پزشکی قابلیت پرینت و ارسال از طریق ایمیل را دارند.

در Whats New مهمترین موضوعات که اخیرا به Uptodate اضافه نموده در این قسمت به تفکیک تخصصی موضوعی قراردارد که با کلیک روی آن میتوان به اطلاعات تفصیلی در مورد موضوعات پیرامون آن دسترسی یافت.

ابزاری برای تجویز و تعیین دوز دارو و … برحسب سن، وزن … می باشد و تعداد آنها ۱۳۵ مورد می باشد.

این پایگاه اطلاعاتی به تحلیل تداخل های مابین دارو با دارو گیاه دارویی با دارو و گیاهان دارویی با گیاهان دارویی می پردازد. آپتودیت دارای بیش از ۵۱۰۰ اطلاعات دارویی می باشد. و تداخلات دارویی نیز در لینک دارو دیده می شود. این قسمت بصورت مجزا و با همکاری با شرکت لکسی کامپ که خود مرجع اطلاعات دارویی شامل :  تداخلات داروها ، دوز مصرف ، هشدار ، نوع و شکل دارو ، قیمت دارو ، نام تجاری دارو و ….. میباشد ، همکاری کرده و مناسب پزشکان و داروسازان میباشد.

این قسمت بنام دراگ اینتراکشن در فهرست اصلی آپ تو دیت ، برای کاربرانی که خرید اکانت آپ تو دیت مدت دار را انجام داده اند ، بصورت رایگان و تا مدت اعتبار اکانت بصوزت کاملا رایگان دسترسی خواهند داشت و میتوانند علاوع بر اطلاعات دارویی ذکر شده در بالا ، به تداخلات دارو ، با قابلیت اضافه کردن 10 داروی مختلف ، دسترسی داشته باشند.

دانشجویان پزشک و متخصصان میتوانید بصورت فردی خرید اکانت آپ تو دیت را بنام خود از سایت مدیکال آپتودیت انجام داده و دسترسی کامل به مقالات و تصاویر موجود در آپتودیت را داشته و مطالب موجود در هر مبحث را برای همکاران و دوستان خود از طریق ارسال به شبکه اجتماعی و ایمیل ارسال نمایند و آنها بصورت رایگان به آپتودیت دسترسی داشته باشند.

آپ تو دیت دارای مباحث مختلفی بوده که هر کدام سرفصل جداگانه و مربوط به هر رشته در فهرست مطالب قرار داده شده است. آپ تو دیت با در نظر گرفتن نیاز پزشکان برای استخراج منابع موجود در این دیتابیس ارزشمند ، امکاناتی را برای آنها ایجاد کرده تا در مواقع لزوم از مباحث خروجی گرفته و بتوانند در محیطی خارج از نرم افزار آپتودیت از آن استفاده نمایند.
از قابلیت های آن میتوان به قابلیت پرینت مطالب بروی برگه اشاره کرد . برای پرینت تنها کافیست که با یوزر و پسورد Uptodate وارد اکانت خود در سایت uptodate شوید و سپس با انتخاب موضوع و باز کردن آن درکنار صفحات از گزینه پرینت که در بالای صفحه سمت راست قرار گرفته استفاده نمایید.

آیا بنام خودتان اکانت ندارید ؟ همین الان نسبت به خرید اکانت آپ تو دیت اقدام کنید.

از قابلیت های جدیدی که در ماههای اخیر به آپ تو دیت اضافه شده ، قابلیت خروجی از مباحث انتخابی با فرمت پاور پوینت بوده که براحتی و مستقیما میتوانید مطالب را به پاور پوینت اضافه کرده و با کمی ویرایش آن را به مقاله برای پاور پینت خود تبدیل کنید .

همچنین برای کاربران امکان خروجی گرفتن بصورت پی دی اف و ارسال آن از طریق شبکه های اجتماعی نظیر ، ایمیل ، واتس آپ و ….. میباشد و حتی امکان ذخیره مطالب با همین فرمت برای استفاده و خواندن آفلاین بدون نیاز مراجعه به نرم افزار هست.