راهنمای انتخاب اکانت uptodate اصلی یا غیر اصلی برای موبایل و کامپیوتر

قبل از راهنمایی برای انتحاب اکانت uptodate مناسب ،به بررسی پایگاه داده آپ تو دیت می پردازیم که چرا این پایگاه داده، پرطرفدارترین دیتابیس بالینی در میان پزشکان، داروسازان و حتی پرستاران است؟

اکانت آپ تو دیت یک منبع معتبر پشتیبانی تصمیم گیری بالینی است که به متخصصان مراقبت در مرحله تصمیم گیری کمک می کند. بیش از 1.9 میلیون پزشک در 190 کشور از پایگاه داده آپتودیت برای اخذ بهترین تصمیم بالینی و آگاهی از آخرین اطلاعات پزشکی دنیا، استفاده می کنند.

روزانه موضوعات آپ تو دیت در 25 تخصص، بیش از 1.6 میلیون بار، توسط کاربران خود بازدید می شود.

اکانت uptodate تنها منبع بالینی که استفاده از آن با بهبود سریعتر بیماران و عملکرد بهتر کادر درمان و درنهایت بیمارستان همراه بوده است. همچنین طبق گزارشات، 30% از پزشکانی که خرید اکانت آپ تو دیت را انجام داده، تصمیمات بالینی خود را، طبق آخرین پیشنهادات درمانی آپتودیت تغییر داده اند.

در تدوین اطلاهات موجود در uptodate بیش از 7100 نویسنده پزشک مشهور دنیا و داوران متخصص، نگارش اطلاعات موجود در آن را در یک فرآیند پیچیده برعهده گرفته تا جدیدترین اطلاعات پزشکی جهان را درقالب توصیه های مبتی برشواهد بالینی قابل اعتماد ارائه دهند.

امروزه سایتهای بسیاری در جهت فروش اشتراک های مختلف uptodate با ویژگی های متنوع فعالیت دارند . اما آن چیزی که مهم این است چگونه  و چه نوع اکانت آپتودیتی uptodate را خریداری کنیم که واقعا متناسب با نیازمان بوده و بتوانیم از نرم افزار آن استفاده و درنهایت از آن انتخاب خود رضایت داشته باشیم. برای رضایت از خریدتان ، این مقاله با هدف راهنمای انتخاب اکانت uptodate مناسب نوشته شده تا راهنمای شما عزیزان باشد. با مدیکال آپتودیت همراه باشید: 

راهنمای انتخاب اکانت uptodate : نوع اکانت

اکانت های آپ تو دیت دارای دو نوع رسمی و غیررسمی است. در نوع اکانت رسمی یا اصلی آپتودیت کاربر میتواند، یوزر و پسورد آن را مستقیما روی اپلیکشن اصلی آن وارد نماید. اما در نوع غیر اصلی کاربر بایستی تنها در اپلکیشن های موردتایید و ساخته شده همان شرکت، یوزر و پسورد را وارد کرده و از خدمات آن استفاده نماید.

هر کدام از این نوع اکانت ها، مزایا و معایب مخصوص بخود را داراست، اما می توان گفت که در نوع اصلی دسترسی کاربر به تمامی اطلاعات آپتودیت بدون حذفیات، همراه با سایر قابلیت های دیگر وجود دارد.

در نوع غیر اصلی ناشر یا سازنده اپلکیشن واسطه، نمی تواند تمامی بخش های آپتودیت را به اپ خودش منتقل کند. با توجه به محدودیت زیرساخت یا عدم امکان انتقال کامل پایگاه داده آپتودیت که شامل بخش های داخلی و خارجی دیتابیس است، متاسفانه امکان انتقال کامل پایگاه داده روی اپ واسطه وجود ندارد.این یکی از معایب اکانت نوع غیررسمی آپتودیت است، اما در نوع اصلی تمامی بخش ها برای کاربر فعال است.

مزایای اکانت اصلی :

 1. لاگین مستقیم در اپلیکشن های رسمی در پلی استور یا اپ استور
 2. دسترسی کامل به تمامی بخش های پایگاه داده همراه بخش های رایگان نرم افزار

معایب اکانت غیر اصلی :

 1. لاگین در اپلیکشن های منتشرشده توسط برنامه نویس و عدم امکان استفاده از اپ رسمی آپتودیت
 2. دسترسی به قسمت هایی از پایگاه داده با توجه به صلاحدید برنامه نویس اکانت غیر اصلی

راهنمای انتخاب اکانت uptodate : مدت اعتبار اکانت

راهنمای خرید اکانت uptodate بخش مدت اعتبار اکانت

در این بخش از راهنمای انتخاب اکانت uptodate به بررسی مدت اعتبار اکانتها خواهیم پرداخت.مدت اعتبار اکانت آپتودیت با توجه به نوع اکانت تعیین می شود اما بطور کلی دارای اعتبار 12 ماه (یکسال) یا کمتر است.

اکانت اصلی آپ تو دیت، همانند سایت رسمی این شرکت دارای مدت اعتبار سه ماهه، شش ماهه، یکساله و دوساله است که کاربر میتوانید با توجه به نیاز و مدت زمان استفاده از آن، مدت اشتراک خود را انتخاب نماید. اما در ایران بازه های زمانی شش و دوازده ماهه برای خرید اکانت اپتودیت فعال است و مدت زمان سه ماهه یا دوساله فعال نیست.

در نوع غیر اصلی آپتودیت، همانند نوع اصلی بازه زمانی 12 ماهه فعال است و درحال حاضر مدت اعتبار بیشتری را شامل نمی شود.

اکانت های دائمی آپتودیت که جزء اکانت های غیر اصلی Uptodate است، در گذشته با مدت زمان آپدیت دوساله و بدون تاریخ انقضا عرضه میشد، اما با توجه به تغییر سیاست فروش شرکت تولید کننده، اعتبار دائمی آن همراه با آپدیت دوساله به 12 ماه کاهش پیدا کرده  و درصورت پاک شدن اطلاعات آن یا تعویض گوشی، قابلیت نصب مجدد نخواهد داشت. بنابراین دیگر دائمی نیستند.

بررسی قابلیت های تمدید اکانت

بعد از اتمام مدت اکانت آپ تو دیت ، امکان تمدید اکانت قبلی با حفظ اطلاعات و تاریخچه نرم افزار برای استفاده مجدد در هر نوع اکانت اصلی و غیر اصلی آن،با پرداخت هزینه مجدد وجود دارد.

معایب اکانت اصلی و غیراصلی :

هر دو نوع اکانت بعد از بازه زمانی،نیاز به شارژ یا تمدید اکانت دارند.

راهنمای انتخاب اکانت uptodate: بررسی قیمت اشتراک

تاریخ بروزرسانی : فروردین 1402

تعیین قیمت اکانت uptodate به مدت زمان و نوع اکانت خریداری شده و تعداد کاربری آن بستگی دارد.

در اکانت های اصلی آپتودیت که تمامی محتوای آن را دربرگرفته و قابل استفاده در اپلیکیشن رسمی آن است، از 125 تومان برای اشتراک شش ماهه با دسترسی آنلاین دو دیوایس به محتوا اصلی شروع می شود.

در اکانت های غیراصلی آپتودیت با توجه به میزان دسترسی کاربر به محتوا، هزینه خرید اشتراک یکساله آن برای دسترسی آفلاین یک دیوایس به بخشی از محتوا از 209 تومان شروع می شود. (میزان دسترسی کاربر به محتوا در این نوع، به سیاست فروش شرکت تولید کننده، بستگی داشته و بخش دیگری از محتوای آپ تو دیت به صورت جداگانه فروخته می شود.)

تحلیل قیمت ها از نظر کاربرد و صرفه اقتصادی

در این بخش از راهنمای انتخاب اکانت uptodate به بررسی اکانت یکساله آفلاین و آنلاین اصلی آپتودیت و اکانت یکساله غیر اصلی(دائمی قدیم) می پردازیم:

ردیف امکانات اکانت اصلی/ قیمت اکانت غیراصلی/ قیمت
1 دسترسی به محتوا اولیه (بخش محتوای فهرست تخصص ها) بله / 489 تومان بله / 259 تومان
2 تعداد کاربری(تعداد موبایل های استفاده همزمان 2 دستگاه 1 دستگاه
3 بخش تشخیص افتراقی رایگان ندارد/قابل خریداری با قیمت 54 تومان
4 بخش تداخلات دارویی لکسی کامپ رایگان ندارد/قابل خریداری با قیمت 49 تومان
5 بخش پثوی کوید 19 رایگان ندارد/قابل خریداری با قیمت 139 تومان
6 بخش پرسش و پاسخ کوید 19 رایگان ندارد/قابل خریداری نیست
7 قابلیت استفاده آنلاین رایگان ندارد/قابل خریداری با قیمت 189 تومان
8 قیمت تمام شده 489 تومان دو دستگاه 690 تومان یک دستگاه
949 تومان دو دستگاه

با توجه به امکانات اکانت ها و قیمت نهایی تمام شده آن، خرید اشتراک uptodate نوع اصلی صرفه اقتصادی دارد.

با توجه به مقایسه بخش اکانت رسمی و غیر رسمی از طریق لینک زیر میتوانید نسبت به خرید اشتراک uptodate اقدام نمایید. اکانت های ارائه شده در مدیکال آپتودیت ،اورجینال و قابل استفاده در اپلیکشن اصلی هستند .

توضیحات بیشتر برای معرفی انواع اکانت های آپتودیت

راهنمای خرید اکانت uptodate بخش نوع اکانت

معرفی اکانت uptodate اصلی و سایر امکانات آن

بعد از بررسی و تحلیل قیمت ها در بخش اول راهنمای انتخاب اکانت uptodate، در بخش دوم به توضیحات بیشتر درباره همه اکانتها پرداخته تا با آگاهی کامل نسبت به انتخاب و خرید آپتودیت مناسب اقدام نمایید.

در اکانت اصلی آپتودیت، علاوه بر ویژگی استفاده مستقیم در اپ رسمی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • قابلیت استفاده آنلاین

در میان اکانت های آپتودیت ، تنها اکانت رسمی آن است که قابلیت استفاده آنلاین را دارد و سایر اکانتهای غیراصلی این قابلیت را نداشته و برای استفاده بایستی دیتابیس حداقل 2 گیگ دانلود شود.

اما چرا اکانت uptodate خریداری شده ، باید قابلیت آنلاین را داشته باشد؟ 

 • با داشتن قابلیت آنلاین ، شما مجبور به دانلود اجباری اطلاعات نخواهید بود،یعنی بدون نیاز به دانلود فایل های حجیم و سنگین کردن گوشی میتوانید از آن استفاده نمایید.
 •  همچنین سبب کاهش مصرف دیتای اینترنت می شود، زیرا نیازی به دانلود 2 گیگ فایل دیتابیس آپ تو دیت نبوده و در بروزرسانی ها نیز نیازی به دانلود مجدد اطلاعات نخواهید داشت.
 • قابلیت آنلاین uptodate سبب میشود که به آخرین و جدیدترین اطلاعات بالینی در آپ تو دیت، بدون صرف زمان جهت آپدیت آن، دسترسی داشته باشید. بنابراین نیاز به وقت گذاشتن و دردسرهای آپدیت ندارید و به روزرسانی اطلاعات حتی در زمان استفاده از اکانت خود، بدون قطع شدن دسترسی یا ارورهای آپدیت ، انجام میشود.
 • قابلیت استفاده آفلاین در کنار استفاده آنلاین

اکانت آفلاین بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده است. این ویژگی در اکانت موجب می شود در زمان عدم دسترسی به اینترنت، به محتوای آپتودیت دسترسی داشته باشید. نوع آفلاین اصلی نیز بعد از دانلود دیتابیس بدون نیاز به اینترنت کار خواهد کرد. البته با توجه به میزان حافظه موبایل و تمایل به دسترسی به مقالات آن، میتوان بخش تاپیک ها با حجم 700 مگ دانلود کرد و درصورت عدم نیاز به گرافیک ها درحالت آفلاین میتوان از دانلود 1.5 گیگ باقی مانده، خودداری کرد.

 • قابلیت چند کاربره بودن اکانت

وجود قابلیت استفاده همزمان از آپتودیت در دیوایس های مختلف سبب می شود تا کاربر بتواند روی دیوایس های مختلف، با پرداخت هزینه ای کمتر از دو اشتراک، به اکانت uptodate خود داشته باشد.

اکانت های رسمی دارای قابلیت دو دیوایس است؛ بدین معنی که میتوان روی موبایل یا تبلت بطور همزمان از آن استفاده کرد.

 • قابلیت استفاده از اکانت اصلی برروی کامپیوتر

برای استفاده از اکانت آپ تو دیت اصلی برروی کامپیوتر ویندوز یا مک بوک کافیست تا شبیه ساز اندروید را روی سیستم خود نصب کرده و از یوزر و پسورد خود را پس از نصب اپ رسمی، وارد نمایید.

شبیه ساز های مانند Memu ، Andy می تواند بدون مشکل برروی ویندوز یا مک تامدت اعتبار اکانت روی کامپیوتر  کار کند.

بنابراین درصورت داشتن دو موبایل یا تبلت یا کامپیوتر ، نیازی به خریداری اکانت جدا و صرف هزینه مجدد برای هرکدام نیست ، شما میتوانید با حداقل هزینه، اکانت Uptodate اصلی و روی دو موبایل یا کامپیوتر استفاده نمایید.

 • دسترسی کامل به اطلاعات پایگاه داده آپتودیت

در نوع اکانت آپتودیت رسمی کاربر به تمامی بخشهای آپتودیت دسترسی داشته که از این بخش ها به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

  • دراگ اینتراکشن لکسی :

دسترسی به دراگ ایتنراکشن لکسی کامپ که به عنوان کاربردی ترین بخش لکسی کامپ است ، تنها در اکانت رسمی Uptodate  بصورت کاملا رایگان وجود داشته و در سایر اکانتهای غیر رسمی موجود نمی  باشد .

  • بخش پرسش و پاسخ و پثوی کوید 19
  • بخش لینکهای خارجی و چکیده مقالات مدلاین و….
  • بخش تشخیص افتراقی یا DDX

اگر تمایل دارید که آپتودیت کامل را برروی دو موبایل یا تبلت و یا کامپیوتر استفاده کنید، ما به شما اکانت Uptodate اصلی دو دیوایس را پیشنهاد میدهیم. چرا ؟؟

 • نیاز به خرید دو عدد اکانت Uptodate مجزا و صرف هزینه بیشتر نخواهید داشت.

 • این اکانت مناسب افرادی است که علاوه برموبایل برروی کامپیوتر  یا تبلت نیز تمایل به استفاده از این اکانت را دارند.

 • درصورت ارائه یا تحقیق میتوانید از سایت آپتودیت بعنوان رفرنس و مرجع استفاده کنید.

 • شما به یوزر و پسوردی دسترسی دارید که میتوانید مستقیما آن را در اپ اصلی وارد کنید.

 • درصورت ارائه یا تحقیق میتوانید از سایت آپتودیت بعنوان رفرنس و مرجع استفاده کنید.

 • بروز بودن اطلاعات و دسترسی لحظه ای به آخرین اطلاعات برایتان مهم است 

 • دراگ اینتراکشن برایتان کاربردی است.

 • تمایل به دسترسی به تمامی مطالب و بخش های آپتودیت را دارید و اطلاعات ناقص آپتودیت های غیراصلی مورد نیازتان نیست.

راهنمای انتخاب اکانت Uptodate مناسب برای کامپیوتر و مک بوک

این سری از اکانت های آپتودیت قابل استفاده در کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز 7 ، 8 و 10 بوده و همچنین در مدلهای مختلف مک بوک است. این اکانت قابل استفاده بصورت آنلاین بوده و برای دسترسی به اطلاعات آن روی ویندوز و مک بوک نیازی به نصب فایل نصبی و انجام مراحل سخت نرم افزار برروی کامپیوتر نبوده و فقط با خرید اکانت uptodate برای ویندوز یا مک بوک ، ثبت نام آن با نام و نام خانوادگی شما انجام و یوزر و پسورد نهایی در اختیار کاربر قرار میگیرد.

بروزرسانی مطالب ( دانلود uptodate 2023 ) نیز بصورت کاملا اتومات و بدون اقدام توسط کاربر انجام و آخرین ورژن uptodate بدون نیاز به صرف وقت توسط کاربر ، در اختیار کاربر قرار میگیرد.

این نوع اکانت uptodate برای تمامی پی سی ها قابل استفاده است. علاوه بردسترسی به آپتودیت بعد خرید اکانت آن،به تمامی مطالب و سرفصل ها و حتی رفرنس های موجود در آپتودیت نیز دسترسی خواهید داشت

این نوع اکانت مناسب کاربرانی است که میخواهند جدیدترین ورژن آپتودیت را برروی کامپیوتر خود داشته  و بدون نیاز به به روزرسانی های دستی و اطلاعات قدیمی ، از آخرین ورژن uptodate روی کامپیوتر استفاده کنند و با این حال بتوانند به اخرین مطالب به روز پزشکی نیز دسترسی داشته باشند و اکانت آپتودیت آنها قابلیت آپدیت را نیز داشته باشد.

همچنین بتوانند براحتی از مطالب خروجی گرفته و برای ایجاد مقاله و تحقیق و… از آن برروی سیستم عامل خود استفاده نمایند .

بعد خرید اکانت uptodate برای ویندوز و مک ، ثبت نام کاربر انجام و بعد از تایید یوزر و پسورد آن همراه با راهنمای نصب برای ایمیل ارسال خواهد شد.

راهنمای انتخاب اکانت Uptodate غیررسمی برای موبایل

نوع سوم اکانت های UpToDate مربوط به اکانت های غیر رسمی یکساله است .از این نوع اکانت میتوان برروی یک موبایل استفاده کرد و تا مدت اعتبار اکانت uptodate  از آن استفاده نمود . این نوع اکانت بصورت آفلاین یعنی بدون نیاز به وصل بودن اینترنت کار کرده و قابلیت دریافت آپدیت را از طریق اینترنت بصورت ماهیانه یا هر 40 روز را خواهند داشت .
این نوع اکانتها برای دیوایس های اندروید و ios  قابل استفاده هستند.درصورت تعویض موبایل یا سیستم عامل موبایل قبل از یکسال، با استفاده از یوزر و پسورد قدیمی ، میتوانید روی دیوایس جدید استفاده کنید. درصورت پاک شدن اطلاعات بعد از یکسال، نیاز به خرید مجدد اکانت آن است.

در این نوع اکانت دسترسی به تمامی قسمت های آپتودیت وجود ندارد و بخش های آن بایستی بصورت جداگانه خریداری شود.

برای استفاده از اکانت Uptodate غیر رسمی آفلاین نیاز به داشتن 8 گیگ فضای داخلی روی حافظه موبایل میباشد. از قابلیت های خوب این نوع اکانت Uptodate  امکان ذخیره دیتابیس برروی حافظه خارجی یا مموری اشاره کرد. بنابراین در صورت نداشتن فضای خالی رو حافظه داخلی ،میتوانید از حافظه خارجی جهت ذخیره دیتابیس Uptodate  استفاده نمایید.

خرید آخرین ورژن uptodate و دانلود آن

با توجه به نوع نرم افزار از آنجاییکه آپ تو دیت ( UpToDate) نرم افزاری است که آخرین مطالعات و تحقیقات و ژورنالهای بروز پزشکی در قسمتهای مختلف نرم افزار مانند قسمت whats New و Changing Practice Update و…. قرار میگیرد ، اگر برای شما دریافت آخرین اطلاعات آپدیت پزشکی مهم است ، به شما پیشنهاد میکنم که خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) را انجام دهید که به آخرین نسخه موجود ، قابلیت به روز شدن را داشته باشد .

تقریبا بیشتر اکانت های uptodate  از این نوع قابلیت پشتیبانی میکند ولی ورژن های قدیمی  یا نرم افزار آپ تو دیت کرک شده ، قابلیت آپدیت ندارند . 

درحال حاضر آخرین نسخه آپ تو دیت ( UpToDate) منتشر شده قابل عرضه و فروش است و این اکانت بصورت لحظه ای آپدیت میشود (غیر از نوع غیراصلی). برای مقایسه و خرید میتوان از اینجا اقدام کرد .

سیستم عامل اجرایی نرم افزار آپ تو دیت ( UpToDate)


اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) معمولا روی سیستم عامل های اندروید و ios و ویندوز قابل نصب میباشد. بعضی از اکانت های آپ تو دیت ( UpToDate) قابل لاگین روی اپ رسمی uptodate است و نوع غیر رسمی آن قابل لاگین در اپ مخصوص بخود است .

نوع دیگری از  اکانت های uptodate ، قابل نصب بر روی سیستم عامل ویندوز و مک بوک هست که معمولا این نرم افزارها بدون نیاز فایل نصبی  و بصورت آنلاین در اختیار کاربران قرار میدهند . قیمت نرم افزار آپ تو دیت قابل لاگین در ویندوز و مک ، 250 تومان برای استفاده میباشد . معمولا نصب این نوع نرم افزار uptodate براحتی انجام میشود و قابلیت آپدیت به آخرین نسخه یعنی دانلود uptodate 2023 را  از طریق اینترنت خواهد داشت.

آپ تو دیت آفلاین یا آپتودیت آنلاین


نرم افزارهای اکانت اصلی آپ تو دیت ( UpToDate) بر اساس نیاز به اینترنت ، آفلاین و آنلاین هستند . معمولا دیتابیس درآپ تو دیت آفلاین ، برروی دیوایس شما ذخیره میشود و بعد بصورت آفلاین برروی گوشی کارمیکند . حجم ذخیره شده برروی موبایل حدود 2 گیگ میباشد.
در آپتودیت آنلاین ، برای استفاده از آن نیاز به اتصال به وای فای یا اینترنت میباشد . درصورت نداشتن اینترنت ، با آپتودیت آنلاین ، حتما به مشکل برخواهید خورد . پس اگر همیشه اینترنت در دسترس شما نیست ، حتما آپ تو دیت آفلاین را خریداری کنید .

نکته دیگر درمورد آپ تو دیت آفلاین این است که بعضی از  آنها بصورت کرک شده و قابلیت آپدیت شدن ندارد . این نوع نرم افزارها همان نرم افزار آپ تو دیت کرک شده میباشد که تضمینی برای مدت اکانت و عمر uptodate نخواهد بود . بعضی از آنها حتما باید بصورت آفلاین استفاده شوند چون بمحض وصل شدن اینترنت بعلت معتبر نبودن اکانت uptodate قطع و یا پاک خواهند شد.

پس حتما هنگام خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) ، حتما مطمئن شوید که نرم افزار اصلی و بصورت دو حالت آفلاین و آنلاین قابل استفاده می باشد.

دانلود uptodate رایگان !!!!


همیشه کلمه رایگان بعنوان کلمه ای وسوسه آمیز بوده است .  قطعا این نوع نرم افزار که هم 2023 باشد و هم رایگان نظر همه را جلب میکند . اما واقعیت پشت آن این است ، بعلت اینکه نماینده های فروش هم  بابت فعالسازی اکانتها هزینه پرداخت میکنند ، پس شرکتی وجود ندارد که اکانت uptodate را بصورت رایگان برای دانلود قراردهد.

سایتهای که اقدام به فروش اکانت uptodate یا دانلود رایگان و….. را دارند، نرم افزارهای کرک شده آپتودیت را در اختیار شما قرارداده اند یا فقط شما را به صفحه دانلود نرم افزار uptodate راهنمایی میکنند که بازهم برای استفاده و دانلود نیاز به خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) خواهید داشت.

تعداد کاربران مجاز در اکانت های آپ تو دیت ( UpToDate)


اکانت های آپ تو دیت ( UpToDate) معمولا تک کاربره و دو کاربره هستند . تک کاربره یعنی شما از اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) همزمان روی یک دستگاه مجاز به استفاده هستید . اکانت های دوکاربره ، دو دستگاه همزمان قابلیت لاگین شدن و استفاده همزمان را دارند. توجه به این نکته برای افرادی که دو دستگاه همزمان میخواهند استفاده کنند مهم است ، اما اگر شما روی یک دستگاه استفاده میکنید ، اگر تمایل به استفاده روی دستگاه دیگر داشتید ، میتوانید اکانت رسمی دوکاربره را انتخاب کرده تا روی دیوایس جدید لاگین شده و از اکانت آپتودیت خود روی هر دو دستگاه استفاده نمایید .

اکانت آپ تو دیت اصلی دوکاربره همزمان و اکانت آپ تو دیت غیر اصلی بصورت  تک کاربره و دوکاربره با هزینه بیشتر است.

قابلیت خروجی گرفتن از متن و گرافیک های آپ تو دیت ( UpToDate)


بعضی از اکانت های آپ تو دیت ( UpToDate) قابلیت خروجی گرفتن از متن یا گرافیک های آپتودیت را ندارند. اگر شما میخواهید که از متن و گرافیک های خاص خروجی برای پاورپوینت و ارائه یا حتی ارسال مبحث خاص از طریق ایمیل و … را داشته باشید حتما قبل از خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) از وجود این قابلیت در نرم افزار ، مطمئن شوید.

درباره UpToDate :


کمپانی UpToDate در سال 1992  توسط Rose  Burton D.  و با همکاری دکتر Joseph Rush راه اندازی شد . این بانک اطلاعاتی در بر گیرنده منابع اطلاعاتی بازبینی شده و مبتنی بر شواهد پزشکی شامل : علایم بالینی ، روش های آزمایشگاهی ، تشخیص و درمان می باشد که قبلا هر 3 ماه یکبار آپدیت میشد ولی اکنون با توجه به اهمیت داشتن اطلاعات جدید، بصورت روزانه آپدیت می شود .

ویژگی های منحصربفرد آن :


– دراین مجموعه بیش از 460 ژورنال توسط متخصصین بازبینی شده و به محض انتشار مطلب جدید در میان محتوای موضوعی مرتبطی که قبال در آن زمینه منتشر شده قرار گرفته و با داده های این مجموعه ترکیب می شود .

– جامع تر از هر بانک اطلاعاتی شامل بیش از 9000 موضوع مختلف در 12 زمینه تخصصی پزشکی و 70000 متن کارشناسی شده (review-peer)می باشد

– با قابلیت جستجوی منحصر به فرد خود امکان دستیابی به پاسخهای مشروح معین در مقابل سئواالت بالینی را به شکل ساده ای فراهم می آورد .

– توسط 5700  پزشک که در زمینه خود دارای تخصص و مهارت هستند ، نوشته و بصورت مداوم مورد بازبینی و آخرین شواهد و توصیه های عملی خاص برای تشخیص و درمان را فراهم می آورد.

دانلود uptodate و دسترسی به بخش هایی از Lexi-Comp


– اکانت آپتودیت اصلی دارای لینک به چکیده های Medline و بانک اطلاعاتی دارویی است.

– همچنین شامل پیشنهادات درمانی مبتنی بر بهترین شواهد پزشکی است . این پیشنهادات بر اساس مطالعات جدیدی است که تحت عنوان UpDates Changing Practice مشخص می شوند .

برای دانلود uptodate و دسترسی به این منبع غنی پزشکی ، نیاز به خرید اکانت آپ تو دیت است . با خرید uptodate از ما، از سایر امکانات ویژه سایت نیز بهره ببرید.

اگر بدنبال یافتن پاسخ سوالات بالینی ، اطلاعات دارویی ، یا پاسخ سوالات بیماران هستید، Uptodate پاسخ سوالات شما را به راحتی میدهد.از طریق دسترسی به uptodate از طریق موبایل براحتی میتوانید پاسخ سوالات خود را بدون نیاز به اینترنت و حتی در کشیک بیابید.

Uptodate مناسب چه تخصص هایی است؟


از نقاط قوت uptodate عمق و گستردگی مطالب است.هر کاربر بعد از خرید uptodate ، دسترسی کامل به تمامی محتوا های تخصصی داخلی، زنان و زایمان،کودکان ، جراحی عمومی و سایر تخصص ها پیدا میکند.
تمامی مطالب در uptodate توسط نویسنده پزشک انجام و در نهایت توسط متخصصین هر رشته بازنگری میشود و تمامی مطالب مبتنی برشواهد ، قابل فهم و به رفرنس اصلی لینک شده است.
با خرید اکانت uptodate ، شما به این منبع قوی و قابل اعتماد دسترسی پیدا خواهید کرد.

پاسخگویی سریع درنرم افزارUptodate


دربیمارستان ها و در بالین بیمار ، پزشکان نیاز به تشخیص علائم و درمان آن را دارند. گاهی این علائم آشکار و شفاف نیستند. تیم بازنویسی آپتودیت گرد هم آمده است تا تمامی علائم ممکن را در نرم افزار بیان و راه حل درمانی مناسب آن را ارائه دهد. توصیه های درمانی کاملا عینی و تست شده هستند.

با خرید اکانت Uptodate چه چیزهایی بدست میاورید ؟؟

 • دسترسی کامل به محتوای تخصصی 25 تخصص پزشکی
 • whats news که مربوط به آخرین یافته های پزشکی جهان و توصیه های بالینی که براساس هر تخصص دسته بندی شده است.
 • دسترسی به بیش از 2500 توصیه درمانی دقیق ، که تمامی موارد آن  به ترتیب اهمیت توصیه درمانی و شواهد درمانی آن دسته بندی شده است.
 • دسترسی نامحدود به پاسخ سوالات بالینی از طریق کامپیوتر، موبایل یا تبلت که از طریق اپلیکشن اندروید یا ios فراهم شده است.

منبع : uptodate.com