راهنمای خرید اکانت uptodate مناسب، خرید اکانت آپ تو دیت برای دسترسی به سایت uptodate ، اکانت آپتودیت

راهنمای خرید اکانت Uptodate اصلی برای موبایل و دسترسی به سایت uptodate آخرین و جدیدترین ورژن | دانلود Uptodate 2022

قبل از راهنمایی جهت خرید اکانت uptodate به بررسی پایگاه داده آپ تو دیت می پردازیم. اکانت آپ تو دیت یک منبع معتبر پشتیبانی تصمیم گیری بالینی است که به متخصصان مراقبت در مرحله تصمیم گیری کمک می کند. بیش از 1.9 میلیون پزشک در 190 کشور از پایگاه داده آپتودیت برای اخذ بهترین تصمیم بالینی و آگاهی از آخرین اطلاعات پزشکی دنیا، استفاده می کنند.

اکانت uptodate تنها منبع بالینی که استفاده از آن منجر به بهبود سریعتر بیماران و عملکرد بهتر کادر درمان و درنهایت بیمارستان شده است . همچنین طبق گزارشات 30% از پزشکانی که خرید اکانت آپ تو دیت را انجام داده اند، تصمیمات خود را، طبق آخرین پیشنهادات درمانی آپتودیت تغییر داده اند.

در تدوین آپ تو دیت بیش از 7100 نویسنده پزشک مشهور دنیا، داوران متخصص در یک فرآینده پیچیده، نگارش اطلاعات موجود در آن را برعهده گرفته تا جدیدترین اطلاعات پزشکی جهان را درقالب توصیه های مبتی برشواهد بالینی قابل اعتماد ارائه دهند. روزانه موضوعات آپ تو دیت در 25 تخصص، بیش از 1.6 میلیون بار، بازدید می شود.

امروزه سایتهای بسیاری هستند که اقدام به فروش اکانت uptodate با ویژگی های مختلف میکنند . اما آن چیزی که مهم این است چگونه اکانت uptodate را خریداری کنیم که واقعا متناسب با نیازمان باشد و بتوانیم از نرم افزار استفاده کنیم و درنهایت از آن رضایت داشته باشیم.

نوع اول راهنمای خرید اکانت UpToDate معرفی شده توسط سایت مدیکال آپتودیت مربوط به اکانت های اصلی آپ تو دیت دوکاربره است.

مدت زمان و قیمت خرید اشتراک uptodate رسمی

راهنمای خرید اکانت uptodate برای دسترسی به سایت uptodate،خرید اکانت آپ تو دیت رسمی قابل لاگین در اپ آپتودیت

اکانت اورجینال آپ تو دیت، همانند سایت رسمی این شرکت دارای مدت اعتبار سه ماهه، شش ماهه، یکساله و دوساله را است که کاربر میتوانید با توجه به نیاز ومدت استفاده از آپتودیت مدت آن را انتخاب نماید. اما سیستم های فروش اکانت آپ تو دیت در ایران بازه های سه، شش و دوازده ماهه برای خرید اکانت اپتودیت فعال است.

بنابراین بازه زمانی برای خرید اکانت رسمی آپتودیت  6 یا 12 ماهه است که بعد از اتمام مدت اکانت آپ تو دیت ، امکان تمدید اکانت قبلی با حفظ اطلاعات و تاریخچه نرم افزار آپ تو دیت برای استفاده مجدد وجود دارد .معمولا قیمت خرید اکانت های uptodate اصلی، از 89 تومان تا 249 تومان برای اشتراک های اورجینال اپ و سایت آپتودیت است.

اکانت های اورجینال و اصلی آپ تو دیت UpToDate قابل لاگین در سایت اصلی uptpdate.com و اپلیکشن اصلی هستند . برای خرید اکانت آپ تو دیت UpToDate اصلی از طریق لینک انتهای متن میتوانید اقدام بفرمایید.

نوع اکانت UpToDate رسمی

راهنمای خرید اکانت uptodate برای دسترسی به سایت uptodate،خرید اکانت آپ تو دیت رسمی قابل لاگین در اپ آپتودیت

اکانت رسمی Uptodate به دوصورت آفلاین و آنلاین قابل استفاده هستند.

توجه : قابلیت استفاده آنلاین فقط و فقط در خرید اکانتهای رسمی آپتودیت فعال است و سایر اکانتهای غیر اسمی تحت هر عنوانی قابلیت استفاده آنلاین را نخواهد داشت. 

اما چرا اکانت uptodate خریداری شده ، باید قابلیت آنلاین را داشته باشد؟ 


با داشتن قابلیت آنلاین ، شما مجبور به دانلود اجباری اطلاعات نخواهید بود ، یعنی بدون نیاز به دانلود فایل های حجیم و سنگین کردن گوشی میتوانید از آن استفاده نمایید.

اکانت آنلاین همچنین سبب کاهش مصرف دیتای اینترنت می شود ، زیرا نیازی به دانلود 2 گیگ فایل دیتابیس آپ تو دیت نبوده و همچنین بروزرسانی ها نیز نیازی به دانلود مجدد اطلاعات نخواهید داشت.

داشتن اکانت آنلاین uptodate سبب میشود که به آخرین و جدیدترین اطلاعات بالینی در آپ تو دیت، بدون صرف زمان جهت آپدیت آن ، دسترسی داشته باشید. بنابراین نیاز به وقت گذاشتن و دردسرهای آپدیت ندارید و به روزرسانی اطلاعات حتی در زمان استفاده از اکانت شخصی خود ، بدون قطع شدن دسترسی یا ارورهای آپدیت ، انجام میشود.

اکانت آفلاین  بدون نیاز به اینترنت در دو موبایل بصورت همزمان قابل استفاده است . علاوه  بر قابلیت موبایل ، قابلیت استفاده در کامپیوتر نیز در این  نوع اکانت وجود دارد.
بنابراین این اکانت بصورت سه کاربره و آفلاین برای دوموبایل و یک کامپیوتر از طریق دسترسی سایت اصلی Uptodate (بصورت رایگان در مدت زمان اشتراک خود ) قابل استفاده هست.

اکانت آنلاین Uptodate  نیز ، برای دوموبایل همزمان و یک کامپیوتر (استفاده سایت بصورت نامحدود) قابل استفاده هست.

منظور از استفاده سایت آپ تو دیت بدین معناست که شما میوانید از طریق یک سیستم عامل چه ویندوز چه مک یا یک کامپیوتر استفاده نمایید و از یوزر و پسورد uptodate خود علاوه بر موبایل ، تا مدت اعتبار اکانت روی کامپیوتر  خود نیز استفاده نماید ، بعضی از اکانتهای ویندوز محدود به استفاده در کامپیوتر هستند که میتوانید فقط اکانت آپتودیت برروی آنها نصب نمایید و نمیتوانند از اکانت خود برروی سیستم عامل موبایل خود استفاده نمایند.
بنابراین درصورت داشتن دو موبایل یا تبلت یا یک کامپیوتر ، نیازی به خریداری اکانت جدا و صرف هزینه مجدد برای هرکدام نیست ، شما میتوانید با حداقل هزینه اکانت Uptodate  را برای چند دستگاه خریداری کنید.

دسترسی به دراگ ایتنراکشن لکسی کامپ که به عنوان کاربردی ترین بخش لکسی کامپ است ، تنها در اکانت رسمی Uptodate  بصورت کاملا رایگان وجود داشته و در سایر اکانتهای غیر رسمی موجود نمی  باشد . 

خرید اکانت Uptodate اصلی

اگر تمایل دارید که آپتودیت را برروی دو موبایل یا تبلت و یا کامپیوتر استفاده کنید ، ما به شما خرید اکانت Uptodate اصلی دوکاربره را پیشنهاد میدهیم. چرا ؟؟

 • نیاز به خرید دو عدد اکانت Uptodate مجزا و صرف هزینه بیشتر نخواهید داشت.

 • این اکانت مناسب افرادی است که علاوه برموبایل و تبلت ، در کامپیوتر نیز تمایل به استفاده از این اکانت را دارند.

 • درصورت ارائه یا تحقیق میتوانید از سایت آپتودیت بعنوان رفرنس و مرجع استفاده کنید.

 • دسترسی به یوزر و پسورد Uptodate و سایت و اپ اصلی خواهید داشت.

 • درصورت ارائه یا تحقیق میتوانید از سایت آپتودیت بعنوان رفرنس و مرجع استفاده کنید.

 • بروز بودن اطلاعات و دسترسی لحظه ای به آخرین اطلاعات برایتان مهم است 

 • دراگ اینتراکشن برایتان کاربردی و مورد نیازتان است .

راهنمای خرید اکانت Uptodate برای کامپیوتر و مک بوک | دانلود Uptodate 2020

این سری از اکانت های آپتودیت قابل استفاده در کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز 7 ، 8 و 10 بوده و همچنین در مدلهای مختلف مک بوک قابل استفاده میباشد. این اکانت Uptodate قابل استفاده بصورت آنلاین میباشد ، برای دسترسی به اکانت Uptodate برای ویندوز و مک بوک نیازی به نصب فایل نصبی و انجام مراحل سخت نرم افزار برروی کامپیوتر نبوده و فقط با خرید اکانت uptodate ، ثبت نام اکانت uptodate با نام و نام خانوادگی شخص انجام و یوزر و پسورد uptodate در اختیار کاربر قرار میگیرد.بروزرسانی مطالب ( دانلود uptodate 2020 ) نیز بصورت کاملا اتومات و بدون اقدام توسط کاربر انجام و آخرین ورژن uptodate بدون نیاز به صرف وقت توسط کاربر ، در اختیار کاربر قرار میگیرد.

این نوع اکانت uptodate برای ویندوز بوده و همچنین برای مک بوک نیز کاربرد دارد. علاوه بردسترسی به آپتودیت بعد خرید اکانت uptodate  ، به تمامی مطالب و سرفصل ها و حتی رفرنس های موجود در آپتودیت نیز دسترسی خواهید داشت  با خرید اکانت uptodate برای ویندوز علاوه بر دسترسی آپتودیت روی ویندوز یا مک ، میتوانید روی موبایل بصورت کاملا رایگان دسترسی خواهید داشت.

همچنین این اکانت دارای قابلیت آپدیت و دانلود آخرین ورژن Uptodate (دانلود uptodate 2020 ) بوده و برای انجام آپدیت نیاز به اتصال اینترنت میباشد و آخرین و به روزترین مطلب را در این نوع اکانت uptodate در ویندوز و مک به نسبت سایر اکانتهای مشابه خواهید داشت .( در سایر اکانتهای ارائه شده آپدیت با حداقل یک تا دوماه تاخیر انجام میپذیرد.)

این نوع اکانت مناسب کاربرانی است که میخواهند جدیدترین ورژن آپتودیت را برروی کامپیوتر خود داشته  و بدون نیاز به به روزرسانی های دستی و اطلاعات قدیمی ، از آخرین ورژن uptodate روی کامپیوتر استفاده کنند و با این حال بتوانند به اخرین مطالب به روز پزشکی نیز دسترسی داشته باشند و اکانت آپتودیت آنها قابلیت آپدیت را نیز داشته باشد.

همچنین بتوانند براحتی از مطالب خروجی گرفته و برای ایجاد مقاله و تحقیق و… از آن برروی سیستم عامل خود استفاده نمایند . همچنین مناسب کاربرانی است که میخواهند بدون پرداخت هزینه مازاد از همین اکانت روی موبایل خود نیز بصورت رایگان استفاده  و به روزترین اطلاعات موجود در اکانتهای uptodate دسترسی داشته باشند .

بعد خرید اکانت uptodate برای ویندوز و مک ، ثبت نام کاربر انجام و بعد از تایید یوزر و پسورد uptodate و همچنین راهنمای نصب uptodate  برای ایمیل و تلگرام شخص ارسال خواهد شد.

خرید اکانت uptodate برای ویندوز و مک بوک (دانلود uptodate2022)

راهنمای خرید اکانت Uptodate غیررسمی برای موبایل | دانلود Uptodate 2020

مدت اعتبار اکانت های آپ تو دیت مختلف است .بعضی از اکانت های آپ تو دیت UpToDate دارای مدت شش ماهه هستند و سایر اکانت آپ تو دیت یکساله هستند .

نوع سوم اکانت های UpToDate مربوط به اکانت های غیر رسمی یکساله میباشد .از این نوع اکانت میتوان برروی یک موبایل استفاده کرد و تا مدت اعتبار اکانت uptodate  از آن استفاده نمود . این نوع اکانت های Uptodate بصورت آفلاین یعنی بدون نیاز به وصل بودن اینترنت کار کرده و قابلیت دریافت آپدیت را از طریق اینترنت بصورت ماهیانه یا هر 40 روز را خواهند داشت .
این نوع اکانتها برای دیوایس های اندروید و ios  قابل استفاده هستند. درصورت تعویض موبایل یا سیستم عامل موبایل ، دسترسی از طریق یوزر و پسورد قدیمی ، میتوانید روی دیوایس جدید استفاده کنید.

اگر میخواهید از نرم افزار UpToDate غیر رسمی استفاده کنید ، اکانت های غیر رسمی Uptodate ، باتوجه به مدت اعتبار اکانت آپ تو دیت  از لحاظ قیمت مناسب تر میباشند .

برای استفاده از اکانت Uptodate دائمی بصورت آفلاین نیاز به داشتن فضای داخلی روی حافظه موبایل میباشد. از قابلیت های خوب این نوع اکانت Uptodate  امکان ذخیره دیتابیس برروی حافظه خارجی یا مموری نیز میباشد. بنابراین در وصورت نداشتن فضای خالی رو حافظه داخلی ، میتوانید از حافظه خارجی جهت ذخیره دیتابیس Uptodate  هست.

اگر میخواهید آپتودیت را برروی یک موبایل داشته باشید و دسترسی همیشه به اینترنت نداریدو به روز بودن اطلاعات برایتان مهم نیست ، پیشنهاد ما به شما خرید اکانت Uptodate غیر رسمی است. چرا ؟؟

 • هزینه ای اولیه کمتری به نسبت اکانت های اصلی آفلاین و آنلاین ،پرداخت خواهید کرد.
 • نیاز به صرف هزینه اضافه بابت کاربری دیگر و دوکاربره بودن برای موبایل دیگر یا کامپیوتر پرداخت نخواهید کرد و مناسب برای استفاده برروی  تنها یک موبایل میباش

 • قابلیت آفلاین در این نوع اکانت Uptodate ، شما را بی نیاز از داشتن همیشگی اینترنت خواهد کرد

 • امکان خروجی گرفتن مباحث و گرافیک مشابه نوع اصلی برای ارائه و پرزنت و همچنین ارسال مطالب برای سایر افراد نیز وجود دارد.
 • درصورت استفاده تعویض موبایل یا تبلت طی یکسال این اکانت قابلیت استفاده بر روی دیوایس دوم را خواهد داشت
 • همچنین در صورت خرید اکانت دوکاربره آن ،امکان استفاده در کامپیوتر  قابل نصب برروی ویندوز از طریق شبیه ساز اندروید و  مدل خاص مک میباشد

 • دراگ اینتراکشن برایتان کاربردی و مورد نیازتان نیست .
 • فاصله به روزرسانی مطالب برایتان مهم نیست.

خرید آخرین ورژن uptodate و دانلود آخرین ورژن uptodate

با توجه به نوع نرم افزار از آنجاییکه آپ تو دیت ( UpToDate) نرم افزاری است که آخرین مطالعات و تحقیقات و ژورنالهای بروز پزشکی در قسمتهای مختلف نرم افزار مانند قسمت whats New و Changing Practice Update و…. قرار میگیرد ، اگر برای شما دریافت آخرین اطلاعات آپدیت پزشکی مهم است ، به شما پیشنهاد میکنم که خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) را انجام دهید که به آخرین نسخه موجود ، قابلیت به روز شدن را داشته باشد .

تقریبا بیشتر اکانت های uptodate  از این نوع قابلیت پشتیبانی میکند ولی ورژن های قدیمی  یا نرم افزار آپ تو دیت کرک شده ، قابلیت آپدیت ندارند . 

درحال حاضر آخرین نسخه آپ تو دیت ( UpToDate) منتشر شده قابل عرضه و فروش است و این اکانت بصورت ماهانه آپدیت میشود. برای دانلود uptodate 2020 میتوان از اینجا اقدام کرد .

سیستم عامل اجرایی نرم افزار آپ تو دیت ( UpToDate)


خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) ،دانلود uptodate 2018،خرید اکانت uptodate

اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) معمولا روی سیستم عامل های اندروید و ios و ویندوز قابل نصب میباشد. بعضی از اکانت های آپ تو دیت ( UpToDate) قابل لاگین روی اپ و سایت uptodate میباشد . و نوع غیر رسمی آن قابل لاگین در سیستم عامل های موبایل هستند .
اکانت آپ تو دیت رسمی قابل لاگین در سایت و موبایل میباشد . اکانت آپ تو دیت غیر رسمی ، قابل استفاده در موبایل و با نصب شبیه ساز ، قابل دسترسی در کامپیوتر هستند.

نوع دیگری از  اکانت های uptodate ، قابل نصب بر روی سیستم عامل ویندوز و مک بوک هست که معمولا این نرم افزارها بدون نیاز فایل نصبی  و بصورت آنلاین در اختیار کاربران قرار میدهند . قیمت نرم افزار آپ تو دیت قابل لاگین در ویندوز و مک ، 149 تومان برای استفاده میباشد . معمولا نصب این نوع نرم افزار uptodate براحتی انجام میشود و قابلیت آپدیت به آخرین نسخه یعنی دانلود uptodate 2020 را  از طریق اینترنت خواهد داشت.

آپ تو دیت آفلاین یا آپتودیت آنلاین


نرم افزارهای اکانت اصلی آپ تو دیت ( UpToDate) بر اساس نیاز به اینترنت ، آفلاین و آنلاین هستند . معمولا دیتابیس درآپ تو دیت آفلاین ، برروی دیوایس شما ذخیره میشود و بعد بصورت آفلاین برروی گوشی کارمیکند . حجم ذخیره شده برروی موبایل حدود 2 گیگ میباشد.
در آپتودیت آنلاین ، برای استفاده از آن نیاز به اتصال به وای فای یا اینترنت میباشد . درصورت نداشتن اینترنت ، با آپتودیت آنلاین ، حتما به مشکل برخواهید خورد . پس اگر همیشه اینترنت در دسترس شما نیست ، حتما آپ تو دیت آفلاین را خریداری کنید .

نکته دیگر درمورد آپ تو دیت آفلاین این است که بعضی از  آنها بصورت کرک شده و قابلیت آپدیت شدن ندارد . این نوع نرم افزارها همان نرم افزار آپ تو دیت کرک شده میباشد که تضمینی برای مدت اکانت و عمر uptodate نخواهد بود . بعضی از آنها حتما باید بصورت آفلاین استفاده شوند چون بمحض وصل شدن اینترنت بعلت معتبر نبودن اکانت uptodate قطع و یا پاک خواهند شد.

پس حتما هنگام خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) ، حتما مطمئن شوید که نرم افزار اصلی و بصورت دو حالت آفلاین و آنلاین قابل استفاده می باشد.

دانلود uptodate رایگان !!!!


همیشه کلمه رایگان بعنوان کلمه ای وسوسه آمیز بوده است .  قطعا این نوع نرم افزار که هم 2018 باشد و هم رایگان نظر همه را جلب میکند . اما واقعیت پشت آن این است ، بعلت اینکه نماینده های فروش هم خرید اکانت uptodate را انجام میدهند و بابت آن هزینه هایی پرداخت میکنند ، پس شرکتی وجود ندارد که اکانت uptodate را بصورت رایگان برای دانلود قراردهد.

سایتهای که اقدام به فروش اکانت uptodate یا دانلود uptodate 2018 رایگان و….. میکنند ، نرم افزارهای کرک شده آپتودیت را در اختیار شما قرارداده اند یا فقط شما را به صفحه دانلود نرم افزار uptodate راهنمایی میکنند که بازهم برای استفاده و دانلود uptodate 2018 نیاز به خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) خواهید داشت.

تعداد کاربران مجاز در اکانت های آپ تو دیت ( UpToDate)


اکانت های آپ تو دیت ( UpToDate) معمولا تک کاربره و دو کاربره هستند . تک کاربره یعنی شما از اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) همزمان روی یک دستگاه مجاز به استفاده هستید . اکانت های دوکاربره ، دو دستگاه همزمان قابلیت لاگین شدن و استفاده همزمان را دارند. توجه به این نکته برای افرادی که دو دستگاه همزمان میخواهند استفاده کنند مهم است ، اما اگر شما روی یک دستگاه استفاده میکنید ، اگر تمایل به استفاده روی دستگاه دیگر داشتید ، میتوانید اکانت رسمی دوکاربره را انتخاب کرده تا روی دیوایس جدید لاگین شده و از اکانت آپتودیت خود روی هر دو دستگاه استفاده نمایید . معمولا خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) تک کاربره قیمت مناسب تری دارد .

اکانت آپ تو دیت اصلی دوکاربره همزمان و اکانت آپ تو دیت غیر اصلی بصورت  تک کاربره و دوکاربره با هزینه بیشتر است.

قابلیت خروجی گرفتن از متن و گرافیک های آپ تو دیت ( UpToDate)


بعضی از اکانت های آپ تو دیت ( UpToDate) قابلیت خروجی گرفتن از متن یا گرافیک های آپتودیت را ندارند. اگر شما میخواهید که از متن و گرافیک های خاص خروجی برای پاورپوینت و ارائه یا حتی ارسال مبحث خاص از طریق ایمیل و … را داشته باشید حتما قبل از خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate) از وجود این قابلیت در نرم افزار ، مطمئن شوید.

درباره UpToDate :


کمپانی UpToDate در سال 1992  توسط Rose  Burton D.  و با همکاری دکتر Joseph Rush راه اندازی شد . این بانک اطلاعاتی در بر گیرنده منابع اطلاعاتی بازبینی شده و مبتنی بر شواهد پزشکی شامل : علایم بالینی ، روش های آزمایشگاهی ، تشخیص و درمان می باشد که هر 3 ماه یکبار آپدیت می گردد .

دانلود uptodate و ویژگی های منحصربفرد آن :


– دراین مجموعه بیش از 460 ژورنال توسط متخصصین بازبینی شده و به محض انتشار مطلب جدید در میان محتوای موضوعی مرتبطی که قبال در آن زمینه منتشر شده قرار گرفته و با داده های این مجموعه ترکیب می شود .

– جامع تر از هر بانک اطلاعاتی شامل بیش از 9000 موضوع مختلف در 12 زمینه تخصصی پزشکی و 70000 متن کارشناسی شده (review-peer)می باشد

– با قابلیت جستجوی منحصر به فرد خود امکان دستیابی به پاسخهای مشروح معین در مقابل سئواالت بالینی را به شکل ساده ای فراهم می آورد .

– توسط 5700  پزشک که در زمینه خود دارای تخصص و مهارت هستند ، نوشته و بصورت مداوم مورد بازبینی و آخرین شواهد و توصیه های عملی خاص برای تشخیص و درمان را فراهم می آورد.

دانلود uptodate و Lexi-Comp


– دارای لینک به چکیده های Medline و بانک اطلاعاتی دارویی است.

– شامل پیشنهادات درمانی مبتنی بر بهترین شواهد پزشکی است . این پیشنهادات بر اساس مطالعات جدیدی است که تحت عنوان UpDates Changing Practice مشخص می شوند .

برای دانلود uptodate و دسترسی به این منبع غنی پزشکی ، نیاز به خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate ) میباشد . با خرید uptodate از سایت ، از سایر امکانات ویژه سایت نیز بهره ببرید.

اگر بدنبال یافتن پاسخ سوالات بالینی ، اطلاعات دارویی ، یا پاسخ سوالات بیماران هستید، Uptodate پاسخ سوالات شما را به راحتی میدهد.از طریق دسترسی به uptodate از طریق موبایل براحتی میتوانید پاسخ سوالات خود را بدون نیاز به اینترنت و حتی در کشیک بیابید.

Uptodate مناسب چه تخصص هایی است؟


از نقاط قوت uptodate عمق و گستردگی مطالب است.هر کاربر بعد از خرید اکانت uptodate ، دسترسی کامل به تمامی محتوا های تخصصی داخلی، زنان و زایمان،کودکان ، جراحی عمومی و سایر تخصص ها پیدا میکند.
تمامی مطالب در uptodate توسط نویسنده پزشک انجام و در نهایت توسط متخصصین هر رشته بازنگری میشود و تمامی مطالب مبتنی برشواهد ، قابل فهم و به رفرنس اصلی لینک شده است.
با خرید اکانت uptodate ، شما به این منبع قوی و قابل اعتماد دسترسی پیدا خواهید کرد.

پاسخگویی سریع درنرم افزارUptodate


دربیمارستان ها و در بالین بیمار ، پزشکان نیاز به تشخیص علائم و درمان آن را دارند. گاهی این علائم آشکار و شفاف نیستند. تیم بازنویسی آپتودیت گرد هم آمده است تا تمامی علائم ممکن را در نرم افزار بیان و راه حل درمانی مناسب آن را ارائه دهد. توصیه های درمانی کاملا عینی و تست شده هستند.

با خرید اکانت Uptodate چه چیزهایی بدست میاورید ؟؟

 • دسترسی کامل به محتوای تخصصی 25 تخصص پزشکی
 • whats news که مربوط به آخرین یافته های پزشکی جهان و توصیه های بالینی که براساس هر تخصص دسته بندی شده است.
 • دسترسی به بیش از 2500 توصیه درمانی دقیق ، که تمامی موارد آن  به ترتیب اهمیت توصیه درمانی و شواهد درمانی آن دسته بندی شده است.
 • دسترسی نامحدود به پاسخ سوالات بالینی از طریق کامپیوتر، موبایل یا تبلت که از طریق اپلیکشن اندروید یا ios فراهم شده است.

دانلود uptodate 2020  ، دانلود uptodate 2019 ،دانلود uptodate 2018 ،دانلود uptodate افلاین+2017 ،دانلود uptodate 2017 رایگان ،آپ تو دیت آفلاین ،دانلود uptodate 2016 رایگان ،خرید uptodate 2017 ،دانلود uptodate 2018 رایگان ،uptodate for android ، دانلود uptodate 2016 رایگان، آپ تو دیت آفلاین ،خرید uptodate 2017 ،راهنمای نصب uptodate، آپتودیت آنلاین، نرم افزار آپ تو دیت کرک شده ، دانلود مقاله از uptodate ،دانلود uptodate افلاین+2017 ،دانلود uptodate 2017 رایگان ، دسترسی رایگان به uptodate ،دانلود uptodate 2018 ،دانلود uptodate 2018 رایگان ،دانلود uptodate 2016 رایگان ،آپ تو دیت آفلاین ،دانلود آخرین ورژن uptodate ، خرید اکانت آپ تو دیت ( UpToDate)