آخرین بروز رسانی: 27ام مرداد, 1401

5 اپلیکیشن برتر برای پرستاران

در این مقاله به بررسی 5 اپلیکیشن برتر برای رشته پرستاری پرداخته و به ترتیب کاربردی بودن آن، به معرفی هرکدام خواهیم پرداخت. همچنین درصورت تمایل میتوانید نسبت به خرید اکانتهای اصلی uptodate و…. در سایت مدیکال آپتودیت اقدام فرمایید. اگر شما پزشک یا پرستار هستید، در ادامه با ما همراه باشید:

اینترنت میتواند بهترین دوست یک پزشک باشد، زیرا با استفاده از آن و داشتن اپلیکیشن هایی برتر که استفاده از آن بسیار راحت است، میتوانید به آخرین توصیه های مبتی برشواهد، معتبر درجهان دسترسی داشته باشید. این اطلاعات نه تنها مفید است، بلکه میتوانید از صحت و جدیدبودن توصیه هایی که به بیماران خود میدهید، مطمئن باشید.

معرفی برترین منابع برای پزشکی و رشته پرستاری

آپتودیت و نحوه خرید اکانت uptodate :

طبق بررسی نظرسنجی های انجام شده، اپلیکیشن برتر آپ تو دیت یک منبع پشتیبانی تصمیم گیری بالینی مبتنی بر شواهد جهت تشخیص و درمان بیماری ها که توسط نویسندگان مرتبط با همان تخصص نوشته شده است. بهره گیری از نویسندگان پزشک متخصص درهمان رشته ، موجب ایجاد توصیه های دقیق و کاربردی در جهت تشخیص صحیح و درمان مناسب بیمار می شود.

معرفی اپلیکیشن های برتر پزشکی و پرستاری، خرید اکانت uptodate برای دسترسی به اپ رسمی آپ تو دیت

با داشتن چنین اپلیکیشن برتر ی که توسط همکار پزشک با داشتن تجربه های کافی نوشته شده و برای استفاده راحت تر ،از طریق موبایل و در بالین بیمار یا در مطلب خود دسترسی دارید، بسیار کاربردی و موثر خواهد بود. همچنین خرید و داشتن اکانت uptodate میتواند برای پرستاران نیز بسیار مفید باشد.

خرید اکانت uptodate توصیه های دقیق مبتی بر شواهد را فراهم می آورد که به معنای واقعی کلمه به روز هستند.هر مقاله آپ تو دیت حاوی تصاویر، جداول و ویدیوی مرتبط با آن موضوع که به درک بهتر کاربر کمک می کند. علاوه بر این، با داشتن امتیاز آموزش مداوم پزشکی (CME) میتوان میزان با آموزی را به نهادهای گواهی کننده علاوه بر این، تبدیل کرد.

در حالی که اکانت UpToDate یک منبع ارزشمند است، برخی نقاط منفی دارد. آپ تو دیت نیاز به خرید به اکانت ماهانه دارد و نیاز به پرداخت بیش از 50 دلار در ماه دارد.اگر می خواهید از اپلیکیشن برتر UpToDate در گوشی هوشمند خود استفاده کنید، 6 دلار در ماه به مبلغ اکانت آپتودیت اضافه می شود.

با خرید اکانت uptodate از سایت مدیکال آپتودیت، نیاز به پرداخت هزینه اضافه برای کاربری موبایل یا اشتراک های ماهانه با هزینه دلاری بالا نیست. به راحتی میتوانید با پرداخت هزینه بسیار کم و زیر 100 هزار تومان به تمامی اطلاعات کاربردی آپ تو دیت از طریق موبایل خود دسترسی داشته باشید و از همان اشتراک بدون پرداخت هزینه های اضافه در تبلت نیز استفاده نمایید.

برخی از شیوه چیدمان مطالب در اکانت uptodate انتقاد میکنند که ممکن است در ابتدای استفاده از آن، گیج کننده باشد. اما طبق تجربه بنده و هنگامی که به چیدمان مطالب آپ تو دیت عادت کنید ، سرعت استفاده ، به طور چشمگیری افزایش پیدا میکند.

صرف نظر از قیمت، خرید اکانت UpToDate ارزش آن را دارد و زمانی که از آن استفاده کنید، پشیمان نخواهید شد! این یکی از اپلیکیشن برتر برای پزشکان ، پرستاران است که میتوان از اطلاعات آن ، در مطب، بیمارستان و حتی در پرواز، برای چک مطلب از آن استفاده یا برای درک کامل مطلب می توان آن را عمیقا مطالعه کرد.

اکانت های رسمی uptodate برای کاربران ایرانی با قیمت بسیار مناسبت تر فراهم شده تا پزشکان و پرستاران و داروسازان ، بتوانند به این دیتابیس ارزشمند جهانی، بدون دغدغه تحریم و محدودیتها بخاطر ایرانی بودن، دسترسی داشته باشند. همینک میتوانید، اکانت های رسمی آپ تو دیت را ، اختصاصی با نام و نام خانوادگی خود و امکان استفاده در ایران یا خارج از ایران تهیه نمایید.

برای خرید اکانت uptodate میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید. امکان استفاده از آپ تو دیت ، برروی دو دستگاه (موبایل و تبلت) بصورت همزمان بدون هیچ هزینه ی اضافه ، فراهم شده است و میتوانید به دیتابیس اصلی آن، همراه آپدیت های اتوماتیک روزانه دسترسی خواهید داشت.

خرید اکانت uptodate اصلی ( آپ تو دیت 2022 )

تفاوت های اکانت اصلی uptodate با اکانت های غیر اصلی

در اکانت های اصلی شرکت آپ تو دیت، تمامی دیتابیس های آن داخل اپلیکیشن در اختیار کاربر قرار میگیرد. این دیتابیس ها شامل، اطلاعات کلی آپتودیت، قسمت کامل اطلاعات دارویی، امکان بررسی تداخلات میان چندین دارو، تشخیص افتراقی در انتها مباحث است.

معرفی اپلیکیشن های برتر پزشکی و پرستاری، خرید اکانت uptodate برای دسترسی به اپ رسمی آپ تو دیت، خرید اکانت آپ تو دیت

برخی امکانات نیز مانند امکان استفاده آنلاین و بدون نیاز به ذخیره دیتابیسهای آن برروی موبایل، حتی در اکانتهای آفلاین uptodate وجود دارد. در نوع غیر اصلی آفلاین، کاربر الزام به دانلود دیتابیس و خالی بودن 3 برابری حافظه موبایل برای ذخیره 2 گیگ را دارد و درصورت عدم دانلود نمی تواند از آپتودیت استفاده نماید.

از سایر تفاوت های آن میتوان به فاصله بروزرسانی مطالب در آن اشاره کرد، آپ تو دیت پایگاه داده بالینی ست که جدید و کاربردی اطلاعات در آن حائز اهمیت است. اکانت uptodate اصلی با توجه به اهمیت بروزبودن مطلب در آن ، به صورت روزانه یا حداکثر هفته ای یکبار ، آپدیت می شود.

اما در اکانت های غیر رسمی آپتودیت، مطالب جدید بایستی توسط برنامه نویس از اکانت اصلی دریافت و خروجی گرفته شود و سپس در برنامه غیررسمی ، منتشر شود. سریعترین زمان ممکن برای دریافت آپدیت در این نوع نرم افزار، بازه زمانی یک ماه تا 40 روز است و بعد از اعلام آپدیت ، کاربر بایستی خود نسبت به انجام آپدیت اقدام نماید و مانند اکانت اصلی بروزرسانی اتوماتیک بدون نیاز به اقدام کاربر، وجود ندارد.

اپوکریتس و نحوه خرید اکانت epocrates :

در میان اپلیکیشن برتر برای پزشکان و پرستاران، اکانت epocrates نیز به عنوان یک برنامه کاربردی همراه با بیش از 1 میلیون کاربر، معرفی می شود. این برنامه مجموعه گسترده ای از خدمات از گایدلاین های به روز شده، مرور کلی بیماری، تداخلات دارویی، اطلاعات دارویی، ابزارهای تشخیص افتراقی و بسیاری موارد دیگر را ارائه می دهد.

خرید اکانت epocrates , معرفی اپلیکیشن های برتر پزشکی و پرستاری، خرید اکانت uptodate برای دسترسی به اپ رسمی آپ تو دیت، خرید اکانت آپ تو دیت

یکی از مزایای اکانت epocrates یک نسخه رایگان برای تمامی افراد دارد. اطلاعات در نسخه رایگان آن، تا حدودی محدود است، اما بازهم نسخه رایگان هنوز هم برای پرستاران، سایر پزشکان بسیار مفید است.

نسخه رایگان epocrates شامل دسترسی به اطلاعات دارویی و دستورالعمل‌های بالینی که در محل کار یا بیمارستان بسیار مفید است. علاوه بر این، نسخه رایگان امکان بررسی تداخلات دارویی و همچنین چند ویژگی دیگر را ارائه می دهد که به نظر من غیر مفید هستند.

اکانت اپوکریتس پلاس (Premium) بسیار کاربردی و طیف گسترده ای از ابزارهای مفید را شامل می شود. گزینه Premium با قیمت 174.99 دلار در سال و کمتر از 15 دلار بصورت ماهیانه است.اکانت اپوکریتس پلاس همه ویژگی‌های موجود در نسخه رایگان به همراه سایر قابلیت های مهم را ارائه می کند.

این اطلاعات شامل مفیدترین بخش آن اطلاعات بیماری است. علاوه بر این نسخه پرمیوم اپوکریتس، جستجوی کد ICD-10، کدهای CPT، اطلاعات آزمایشگاهی و درمان‌های بیماری‌های عفونی را ارائه می‌دهد.

با وجود قابلیتهای مختلف در برنامه Epocrates، مفیدترین بخش آن مربوط به اطلاعات بیماری است. با یک جستجوی ساده، شما به نکات برجسته بیماری، گزینه های درمانی و رویکردهای آن، تاریخچه و یافته های پزشکی، تشخیص افتراقی، عوارض و اطلاعات مربوط به پیگیری بیمار، دسترسی خواهید داشت. به نوعی میتوان گفت که این نرم افزار تمامی کارهای لازم برای آگاه سازی پزشک را انجام و تنها کافیست تا بدانید کدام بخش از نرم افزار را جستجو کنید. و این اطلاعات در دوره clinical و در زمانی که به بصورت روزانه به اطلاعات جدید و کاربردی نیاز دارید، بسیار مفید است.

اکانت Epocrates بسیار کاربردی است و اطلاعات به روز بالینی را ارائه می دهد و دسترسی به آن در همه جا بسیار راحت است .در حالی که عمق مطالب آن به اندازه UpToDate نیست، اما اطلاعات سریع و با دسترسی آسان را ارائه می دهد که باعث می شود ارجاع به اطلاعات پزشکی در محل کار، کاری بی دردسر باشد. بسیاری از کاربران آن جستجو مطالب و یافتن آنچه را که به دنبال آن هستند، را بسیار آسان می دانند.

مداسکیپ و نحوه خرید اکانت Medscape

مداسکیپ نیز به نوبه خود ویژگی های منحصربفرد خود را داراست که با توجه به آنها، میتوان آن را جزء چند اپلیکیشن برتر دانست. Medscape از نظر اطلاعات آن که شامل اطلاعات بیماری و داروهاست، بسیار شبیه به اکانت UpToDate و Epocrates است و تنها تفاوت آن در قیمت آنهاست.

مداسکیپ و خرید اکانت uptodate و دریافت اطلاعات کامل در مورد اکانتهای برتر پزشکی مانند مداسکیپ ، آپ تو دیتجالب است بدانید مداسکیپ کاملا رایگان است و اطلاعات آن برای پزشکان و متخصصان بسیار مفید و کاربردی است. Medscape دارای اطلاعات عمیق برای اکثر تخصص های پزشکی، اطلاعات دقیق دارویی و تداخلات، شناسه های قرص، ماشین حساب های مفید مختلف و موارد دیگر است. تنها چیزی که مداسکیپ را از سایر نرم افزارهای پزشکی مشابه متمایز میکند، اطلاعات گام به گام آن است.

ویژگی Procedures تکنیک های گام به گام را برای هر روش قابل تصور و همچنین اطلاعات مهم در مورد بیهوشی، عوارض و مراقبت های بعد از عمل ارائه می دهد. این روش برای دانشجویانی که در مرحله کلینیکال هستند یا سایر پزشکان، میتواند مفید باشد.

علاوه بر این، اکانت Medscape یک ویژگی تشخیصی تعاملی جالبی را برای بررسی و آزمون مهارت های خود از طریق تفسیر اشعه ایکس، سی تی اسکن و موارد مشابه ارائه میدهد. مشابه با اکانت UpToDate، یادگیری در Medscape می تواند برای کسانی که نیاز به جمع آوری CEU برای تمدید مجوز خود دارند نیز مفید باشد.

برخلاف اکانت UpToDate ،مداسکیپ جداول و شکل‌های زیادی را ارائه نمیدهد. هرچند دارای تصاویر و گرافیک های مرتبط است اما به اندازه اکانتهای آپ تو دیت کامل نیست. بعلاوه، جستجو و پیدا کردن اطلاعات در اپلیکیشن Medscape تا حدودی سخت تر از اپلیکیشن های برتر مانند Epocrates و UpToDate است.

بهترین از همه، Medscape کاملا رایگان است و برای دسترسی به برخی از ویژگی ها، باید یک حساب کاربری رایگان با یک آدرس ایمیل معتبر ایجاد کنید. به طور کلی ،Medscape دست کم گرفته شده و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، اما یک برنامه فوق العاده برای استفاده پرستاران است.

Merck Manual و نحوه خرید اکانت Merck

کتاب Merck Manual که در ابتدا در سال 1899 منتشر شد، به عنوان پرفروش ترین کتاب درسی جهان ذکر شده است.شرکت Merck اپلیکیشنی را طراحی کرد که اطلاعات گسترده ای را از راهنمای Merck را در اختیار کاربران قرار می دهد. اپلیکیشن برترMerck اطلاعات عمیق، گسترده و قابل جستجو، در مورد بیماری‌ها، تجزیه پاتوفیزیولوژی، علت شناسی ، ارزیابی و درمان و سایر نکات کلیدی و ضروری را ارائه می‌کند.

راهنمای مرک و نحوه خرید اکانت uptodate و دسترسی به سایت آپ تو دیتMerck همچنین ویدیوهایی در مورد روش های مختلف و مرور کلی بیماری ها ارائه می دهد.اگرچه همه این ویدیوها توسط Merck ساخته نشده‌اند، اما پیدا کردن و تماشای آنها در برنامه آسان است. مشابه سایر موارد، اپلیکیشن Merck Manual تعدادی ماشین حساب بالینی را ارائه می دهد که می تواند در محیط عمل بالینی مفید باشد.

راهنمای Merck مانند Medscape رایگان است و نیازی به ثبت نام یا اشتراک ندارد. از مزایای دیگر میتوان گفت که این اپلیکیشن برتر علی رغم رایگان بودنش، بدون تبلیغات است.

Family Practice Notebook و نحوه خرید اکانت FP

دفترچه تمرین (Family Practice Notebook) یا FP، یک منبع مراقبتی است که در سال 1995 آغاز شد و اکنون به 31 تخصص و بیش از 6100 موضوع مرتبط به هم مرتبط گسترش یافته است. مانند سایر اپلیکیشن های برتر ذکر شده در بالا، FP Notebook دارای اطلاعات بیماری قابل جستجو است که به همین اطلاعات محدود می شود.

معرفی FP و راهنمای خرید اکانت uptodate ، سنفورد، اپوکریتس ، خرید اکانت های رسمی آپ تو دیت، اپوکریتس، لکسی کامپ

اگرچه FP ویژگی‌ها یا اطلاعات دارویی اضافی را ارائه نمی‌کند، اما یادداشت‌هایی با قابلیت پیگیری آسان در مورد بسیاری از فرآیندهای بیماری ارائه می‌کند. نوت بوک FP بیشتر شبیه یادداشت هایی است که با اعداد و اعداد فرعی در کلاس می گیرید. این مزیت یافتن اطلاعات مربوطه برای تمرین بالینی بسیار مفید است زیرا از ارائه اطلاعات اضافه و غیرضروری خودداری کرده و این امر سبب میشود تا به اطلاعات ضروری سریع و بدون دردسر دسترسی پیدا کنید.

در حالی که به نظر می رسد نوت بوک FP اطلاعات به روز رسانی را ارائه می دهد اما ارائه حداکثر اطلاعات به روز اولویت کاری شرکت تولیدکننده آن نیست. قیمت اشتراک این دیتابیس ارزشمندهمانند مانند Medscapeو دانلود آن 100٪ رایگان است.

در اینجا به معرفی 5 اپلیکیشن برتر برای رشته پزشکی و پرستاری پرداختیم و نحوه خرید اکانت هر کدام را نیز بیان کردیم.لطفا اگر برنامه مفید دیگری را از قلم انداخته ام ، میتوانید در کامنت زیر آن را به ما معرفی تا در این مقاله منتشر شود.

دسته‌بندی: اکانت UpToDate

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه