تماس با ما

درصورت داشتن هرگونه سوال ، میتوانید با همکاران ما در ارتباط باشید .

خرید اکانت uptodate اصلی

آپ تو دیت چیست ؟

اکانت uptodate پایگاه داده الکترونیکی برروی وب و اپلیکیشن های موبایلی است که اطلاعات کاملی درباره تشخیص و درمان، علائم بالینی، روش های آزمایشگاهی برای مراقبت از بیمار را ارائه می دهد که علاوه بر پزشکان برای بیماران نیز کاربرد بسیاری دارد. مباحث جدید مربوط به بیماری در اکانت آپ تو دیت توسط گروه های پزشکی متخصص، مورد بررسی قرار گرفته و اطلاعات مفید آن به داده های آن به صورت سالیانه اضافه می شود. مباحث موجود در آن نیز توسط تیم پزشکی داور به صورت روزانه بررسی شده و اطلاعات جدید یا اصلاحیه مطلب به آن اضافه می شود.

اکانت آپ تو دیت یک مرجع مبتی بر شواهد است که در هنگام معاینه بیمار با فراهم کردن اطلاعات مفید، در تصمیم گیری درست به پزشکان کمک می کند.اطلاعات موجود درخرید اکانت uptodate با همکاری بیش از 6500 پزشک مشهور بین المللی جمع آوری و پس از بازبینی توسط ویراستاران پزشک در دسترس کاربران قرار می گیرد. این پایگاه داده، حاوی اطلاعات ارزشمند پزشکی و دارویی که توسط پزشکان متخصص همراه با پیشنهادهای درمانی کاملا اجرایی، نوشته شده است.

میتوانید برای دسترسی سریعتر به اطلاعات تکمیلی درمورد اکانت uptodate ، نوع اکانت خود را با توجه به نیاز خود انتخاب و از طریق سر فصل زیر اقدام فرمایید.

با خرید اکانت uptodate رسمی شما به اطلاعات اصلی با قابلیت بروز رسانی لحظه ای و کاملا اتومات بدون نیاز به صرف وقت برای آپدیت اطلاعات وجود دارد . زیرا در تمامی اکانت های غیر رسمی کاربر بصورت آفلاین به مطالب دسترسی داشته و تنها در صورت قرار دادن آپدیت در اپ ؛ میتواند اطلاعات جدید را دانلود کند . 

همچنین برای آپدیت در خرید اکانت uptodate غیر رسمی ، در صورت اعلام آپدیت کاربر تمامی اطلاعات جدید را بایستی دانلود کند ( حدود 2 گیگ هر ماه ) که نیاز به زمان و هزینه اینترنت مجدد برای هر کاربر می باشد که در خرید اکانت uptodate رسمی ، نیاز به دانلود دستی توسط کاربر نبوده و براحتی میتوانید در اکانتهای آپ تو دیت آپدیت خودکار را فعال و بدون نیاز به صرف وقت به آخرین ورژن uptodate دسترسی داشته باشد. 

علاوه بر این نیاز به دانلود مجدد 2 گیگ بصورت ماهیانه نیست و به علت اصلی بودن اکانت uptodate خریداری شده ، فقط و فقط مطالب جدید جایگذاری میشود و مطالب قدیمی حذف میگردد، بنابراین نیازی به هزینه اینترنت زیاد نمیباشد . 

این نوع اکانت دارای قابلیت استفاده برروی اپلیکیشن اصلی آپ تو دیت و همچنین سایت آپتودیت می باشد و دارای  مدت زمان یکساله یا شش ماهه بوده که بعد از گذشت زمان اعتبار اکانت uptodate ، نیاز به تمدید اکانت uptodate با همان یوزر و پسورد قبلی خود و یا بصورت دلخواه میتوانید خرید اکانت Uptodate جدید اقدام فرمایید . این بازه زمانی برای هر اکانت آپتودیت اصلی بصورت شش ماهه یا یکساله هست و امکان تمدید اکانت با حفظ تاریخچه و مطالب دلخواه و بوک مارک ها می باشد.

این نوع اکانت آپتودیت بصورت سه کاربره میباشد . یعنی بصورت همزمان روی دو موبایل و علاوه بر این قابل استفاده در سایت Uptodate میباشد.
این نوع اکانت Uptodate  بصورت اکانت های آنلاین برای موبایل و کامپیوتر یا بصورت اکانت های آفلاین و آنلاین برای موبایل و دسترسی کامپیوتر از طریق سایت Uptodate  را داراست . بنابراین در محل کار یا بیمارستان دسترسی شما به اینترنت مقدور نیست ، این اکانت ها تعبیه شده اند تا با ذخیره دیتابیس Uptodate  در آن به میزان دو گیگ در موبایل ، براحتی و بدون نیاز به اینترنت ، قابل استفاده باشد.

قیمت  اکانت های Uptodate  یکساله آنلاین و اشتراک آن بر روی دو موبایل در اپ اصلی و سایت آپتودیت ، برای یکسال 139 تومان و برای شش ماه 89 تومان میباشد.

همچنین قیمت خرید اکانت uptodate آفلاین برای یکسال 249 تومان و برای اکانت شش ماه ، 145 تومان میباشد.
این نوع اکانت Uptodate دسترسی شما را بصورت آفلاین در دو موبایل بصورت همزمان و سایت آپتودیت فراهم میکند .

با خرید اکانت uptodate اصلی از سایت مدیکال آپتودیت نیازی به خرید اکانت لکسی کامپ برای چک تداخلات دارویی میان چندین داروی مختلف ، نخواهید داشت و قابلیت چک تداخلات دارویی بصورت کاملا رایگان با خرید اکانت uptodate امکانپذیر است . همچنین میتوانید به بانک اطلاعات دارویی بصورت عمومی در داخل اکانت آپ تو دیت دسترسی خواهید داشت .

همچنین علاوه بر تدخلات دارویی رایگان ، با خرید اکانت uptodate رسمی میتوانید به قسمت آپتودیت پثوی کوید 19 بصورت کاملا رایگان دسترسی داشته باشید و بر طبق پیشنهادات درمانی عمومی که برای هر بیمار داده شده استفاده و همچنین بصورت اختصاصی و طبق علائم بیمار خود با پاسخ به سوالات مربوط به بیمار ، پیشنهادات درمانی مناسب همان شخص را به صوزت اختصاصی دریافت نمایید .

خرید اکانت Uptodate  اصلی از طریق سایت مدیکال آپتودیت و از لینک زیر امکان پذیر است.

خرید اکانت uptodate اصلی

این نوع اکانت دارای قابلیت استفاده آنلاین از آپتودیت برروی کامپیوتر یا لپ تاپ با سیستم عامل ویندوز و همچنین مک بوک ، را داراست . این نوع اکانت آپتودیت ، بصورت دریافت یوزر و پسورد uptodate و لاگین شدن با آن در مرروگر کامپیوتر بوده در نتیجه نصب آن برای کاربر بسیار راحت میباشد. بعد از خرید اکانت آپتودیت و لاگین شدن با یوزر و پسورد uptodate  ، میتوانید آخرین و بروز ترین اطلاعات در آپتودیت ( دانلود uptodate 2020 برای ویندوز یا مک ) را دانلود کرده و از آن استفاده فرمایید. همچنین دریافت آپدیت Uptodate در این نوع اکانت به صورت خودکار انجام و مباحث در آن بصورت کاملا بروزشده و و آخرین ورژن آپتودیت می باشد.

کاربرانی که اقدام به خرید اکانت uptodate برای ویندوز یا مک بوک از سایت مدیکال آپتودیت میکنند ، بصورت رایگان و هدیه از سایت ، دسترسی کامل به دیتابیس آپتودیت برروی موبایل ،  در کنار استفاده آپتودیت در کامپیوتر، را خواهند داشت . برای اطلاعات بیشتر یا خرید اکانت آپتودیت برای ویندوز و مک بوک میتوانید از لینک زیر اقدام فرمایید.

خرید اکانت uptodate ویندوز و مک بوک

خرید اکانت Uptodate غیر رسمی دائمی با قابلیت آپدیت شدن تا یکسال و بعد یکسال نرم افزار با آخرین آپدیت Uptodate  کار خواهد کرد . مبلغ خرید اکانت uptodate با تخفیف ویژه برای مدت محدود برقرار میباشد.
این اکانت Uptodate بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده هست .
قابلیت استفاده از این اکانت Uptodate  برروی سیستم عامل اندروید و Ios  و همچنین مک بوک و کامپیوتر ویندوزی از طریق شبیه ساز اندروید وجود دارد .
این نوع اکانت قابل آپدیت هست و اطلاعات آن ، هر یکماه بروزرسانی میگردد.
این اکانت دارای ضمانت و پشتیبانی کامل برای استفاده دائم و نامحدود هست .

علاوه بر امکان استفاده از Uptodate، امکان استفاده از دیکشنری فارسی برای ترجمه  کلمات در Uptodate هست . این دیکشنری ، بعد از خرید اکانت Uptodate از سایت مدیکال آپتودیت بصورت رایگان قابل دانلود و استفاده خواهد بود.

همچنین علاوه بر دیکشنری فارسی ، دیتابیس های رایگان دیگری مانند استندمن ، لانگمن ، ابریویشن و مخففات پزشکی ، ایران دارو و ایران جنریک دراگ، نیز بعد از خرید اکانت Uptodate از سایت ،بصورت رایگان ، قابل دانلود و استفاده میباشد.

پشتیبانی و پاسخگویی کامل از طریق تماس تلفنی ، تلگرام  ، واتس آپ و پیامک از کانالهای ارتباطی  بالا بصورت 24 ساعته برقرار است.

این اکانت آپتودیت با همان ویژگی های اکانت Uptodate دائمی و قابلیت ذخیره دیتابیس آپتودیت و استفاده آفلاین از Uptodate ، بر روی آخرین نسخه Mac OSX یعنی نسخه 10.15 (Catalina) قابل استفاده می باشد.

مدت اعتبار اکانت uptodate در مک بوک نامحدود و بدون تاریخ انقضا میباشد.

آپدیت در اکانت آپتودیت دائمی نیز انجام میشود.
اکانت آپتودیت دائمی بهمراه دیکشنری های فارسی ، استدمن و……بعنوان هدیه میباشد.

قابلیت ذخیره دیتابیس و استفاده آفلاین و بدون نیاز به اینترنت در این اکانت آپ تو دیت وجود دارد.

 
درصورت تمایل به خرید اکانت Uptodate  دائمی در موبایل و مک بوک ، میتوانید درخواست اکانت تک کاربره را ثبت نمایید ، سپس از طریق تلگرام یا ایمیل اطلاع دهید تا اکانت شما تبدیل به اکانت دوکاربره uptodate  مادام شود .