آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

معرفی اکانت uptodate به عنوان ابزار مفید بالینی در سال 2021 توسط شرکت Frost & Sullivan

معرفی اکانت های UpToDate ، لکسی کامپ ، Emmi ، Medi-Span ، Sen ، Sentri7 و POC Advisor توسط Frost & Sullivan به عنوان ابزار های کلیدی جهت توانمندسازی کادر درمانی جهت تصمیمات صحیح و آگاهانه بالینی یکی از افتخارات این شرکت در سال 2021 است. شرکت Wolters Kluwer، Health به عنوان ارائه دهنده پیشرو فناوری جهانی بالینی قابل اعتماد در جهت ارائه راهکارهای مبتی بر شواهد موفق به دریافت جایزه بهترین شرکت سال آمریکای شمالی در سال 2021 شناخته شد.

این افتخارات به دنبال ارزیابی Frost & Sullivan از میان شرکت های ارائه دهنده راه حل های پشتیبانی تصمیم بالینی (CDS) آمریکای شمالی است. معرفی این شرکت به علت مجموعه کاملی از راه حل های بالینی مانند اکانت uptodate برای کمک به پزشکان برای بهبود تصمیمات صحیح بالینی ، کاهش خطاهای تشخیصی و جلوگیری از پیامدهای منفی تصمیمات اشتباه است.

تعهد ما همیشه توانمندسازی پزشکان و بیماران برای اتخاذ تصمیمات بالینی آگاهانه بر اساس محتوای مبتنی بر شواهد بوده و این امر مستلزم ارائه اطلاعات قابل اعتماد در جریان کار آنها است.

انتخاب این شرکت توسط Frost & Sullivan گواهی بر سخت کوشی ما در حصول اطمینان از ارائه راه حل های همسو با تصمیم گیری بالینی و کمک به کاهش تنوع درمان و بهبود نتایج است.

گرگ سامیوس، رئیس و مدیر عامل اثربخشی بالینی شرکت تولید و معرفی کننده اکانت uptodate به صنعت ابزارهای بالینی

راه حل های بالینی همسو و محتوای هماهنگ

با افزایش تعداد کادردرمان در بخش مراقبت و درمان ، میزان تصمیمات بالینی نیز به نوبه خود افزایش یافته و خطر تصمیم گیری های نادرست را ایجاد می کند. بنابراین معرفی و استفاده مداوم کادر درمانی از راهکارهای CDS (مانند اکانت uptodate و… ) موجب هماهنگ سازی تصمیمات بالینی طبق آخرین استانداردهای بالینی جهان و تمرکز بیشتر پزشک برروی بیمار شده که این امر میتواند به استاندارد سازی درمان و بهبود نتایج آن کمک کند.

Frost & Sullivan تیم تحریریه Wolters Kluwer را به خاطر تعهدش به هماهنگ کردن محتوا در راه حل های اصلی CDS خود معرفی کرد. هماهنگی محتوا موجب ارائه راهکارهای در دسترسی که از شواهد یکسانی جهت کمک به رفع نیازهای پزشکان و بیماران در طول دوره درمان می شود. این امر معرفی و نشان دهنده توانایی اکانت uptodate برای انجام تعهد خود برای ارائه بهترین درمان در همه جا است.

خط مش تیم تحریریه Wolters Kluwer شامل بررسی، شناسایی و ترکیب شواهد بالینی جدید به طور مستمر، سیستماتیک و شفاف است. تیم بسیار ماهر این شرکت از جمله ویراستاران و نویسندگان پزشک خارجی و معاونان ویراستاران پزشک داخلی به طور جامع ادبیات پزشکی را با توجه به کیفیت، سلسله مراتب شواهد و ارتباط بالینی بررسی می‌کنند.

Azza Fazar ، مسئول تحقیقات شرکت Frost & Sullivan

اقدامات شرکت Wolters Kluwer در مقابله با کوید 19 در اکانت uptodate

با شیوع وهمه گیری بیماری کوید 19 موجب افزایش تعداد بیماران مراجعه کننده به بیمارستان و افزایش فشار بر کادر پزشکی و صنعت مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها جهت جذب و حفظ پزشکان خود شد . با وضخیم شدن بیماری همه گیر در ایلات متحده ، حجم و سرعت تحقیقات بالینی در مورد ویروس جدید سبب شد تا پزشکان نتوانند با آخرین مقالات همراه شوند.

سیستم تحریریه دقیق شرکت آپتودیت چارچوبی برای پاسخ فوری و پویا به بحران‌هایی مانند همه‌گیری ویروس کرونا، شیوع ابولا در آفریقای غربی، زلزله‌های هائیتی و سایر بلایای طبیعی در سراسر جهان ارائه می‌کند. اکانت UpToDate اکنون مجموعا 94 موضوع برای بیماری COVID-19 را شامل می شود. از فوریه 2020 با معرفی ویروس همه گیر کرونا، موضوعات COVID-19 در اکانت UpToDate 31.1 میلیون بار توسط 1.3 میلیون پزشک مشاهده شده است. Wolters Kluwer به ارائه دسترسی رایگان به موضوعات COVID-19 ادامه می دهد، که پزشکان می توانند در از طریق وب سایت آپ تو دیت به آن دسترسی داشته باشند.

اکانت آپ تو دیت به صورت تفصیلی به بررسی بیماری کرونا، علائم، پیشنهادات درمانی پرداخته که با توجه به اهمیت آن دسترسی رایگان به پثوی کوید 19 برای تمامی که کاربران اکانت اصلی خود فراهم نموده است. برای بررسی امکانات این بخش میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

امکانات بخش کوید 19 در آپتودیت 

درباره جایزه برترین شرکت سال 2021

Frost & Sullivan هر سال جایزه شرکت سال را به سازمانی اهدا می کند که از نظر استراتژی رشد و پیاده سازی در زمینه خود برتری دارد. این جایزه درجه بالایی از نوآوری در محصولات ، فن آوری و رهبری در نتیجه ارزش مشتری و نفوذ در بازار را به رسمیت می شناسد.

جوایز Frost & Sullivan Best Practices شرکت‌هایی را در بازارهای مختلف منطقه‌ای و جهانی به‌خاطر نشان دادن دستاوردهای برجسته و عملکرد برتر در رهبری، نوآوری‌های تکنولوژیکی، خدمات مشتری و توسعه محصول استراتژیک اهدا می شود.

تحلیلگران صنعت، شرکت‌کنندگان بازار را با هم مقایسه و عملکرد را از طریق مصاحبه‌های عمیق، تحلیل‌ها و تحقیقات ثانویه گسترده برای شناسایی بهترین شیوه‌ها در صنعت اندازه‌گیری می‌کنند.

دسته‌بندی: اکانت UpToDate