آخرین بروز رسانی: 12ام آذر, 1401

چرا انتخاب پایگاه داده آپ تو دیت و خرید اکانت آن

پایگاه داده اکانت آپ تو دیت در شرایط بحران کرونا

با توجه به پاندمی بیماری کرونا و تغییرات بوجود آمده در اطلاعات بالینی ، نیاز به دسترسی به اطلاعات بروز پزشکی درجهان پیشتر از پیش احساس میشود. با توجه به اینکه منابع مختلف پزشکی و درمانی و رفرنس های تخصصی فراوانی وجود دارد که این اطلاعات را در اختیار کادر درمان و پزشکان قرار داده است ، اما با توجه به نظرسنجی های انجام شده در سایت های تحقیقاتی پزشکی جهان و خرید اکانت های صورت گرفته در سایت مدیکال آپتودیت با توجه به سابقه کاری و فروش این سایت ، نشان میدهد که اکانت آپتودیت دارای بیشترین فروش و محبوبیت در جامعه پزشکی بوده و آپتودیت بیشتر مورد استفاده دانشجویان ، پزشکان ، داروسازان و متخصصان قرار میگیرد. آپتودیت دارای مزایای بسیار زیادی بوده که باعث جذب مخاطب و استفاده بیشتر از اکانت های خود شده است .

تحقیقات صورت گرفته برای بررسی اطلاعات پایگاه داده آپ تو دیت

طبق تحقیقات منتشر شده در سایت BMJ شواهد پزشکی مبتنی بر شواهد صریح و خردمندانه از بهترین شواهد موجود در تصمیم‌گیری درباره مراقبت از بیماران است. عمل پزشکی مبتنی بر شواهد به معنی ادغام تخصص بالینی فردی با بهترین شواهد بالینی مبتی شواهد موجود از تحقیقات سیستماتیک است.

تحقیق اول : تاثیر مثبت اکانت Uptodate بر عملکرد کادر درمان و بیمارستان

یکی از این مطالعات تحقیقات درسال 2011  توسط journal of hospital medicine در دانشگاه هارواد صورت گرفته که تاثیر موثر آپتودیت برروی عملکرد بیمارستان ها را نشان میدهد . طبق این مجله پزشکی نتایج زیر در استفاده از آپتودیت توسط کادر درمان مشاهده شده است . قسمتی از این نتایج بشرح ذیل میباشد.

RESULTS

We found that patients admitted to hospitals using UpToDate had shorter lengths of stay than patients admitted to non‐UpToDate hospitals overall (5.6 days vs 5.7 days; P < 0.001) and among 6 prespecified conditions (range, −0.1 to −0.3 days; P < 0.001 for each). Further, patients admitted to UpToDate hospitals had lower risk‐adjusted mortality rate for 3 of the 6 conditions (range, −0.1% to −0.6% mortality reduction; P < 0.05). Finally, hospitals with UpToDate had better quality performance for every condition on the Hospital Quality Alliance metrics. In subgroup analyses, we found that it was the smaller hospitals and the non‐teaching hospitals where the benefits of the UpToDate seemed most pronounced, compared to the larger, teaching institutions where the benefits of UpToDate seemed small or nonexistent

CONCLUSIONS

We found a very small but consistent association between use of UpToDate and reduced length of stay, lower risk‐adjusted mortality rates, and better quality performance, at least in the smaller, non‐teaching institutions. These findings may suggest that computerized tools such as UpToDate could be helpful in improving care. Journal of Hospital Medicine 2012. © 2011 Society of Hospital Medicine.

برای مطالعه بیشتر درباره تاثیر آپتودیت بر عملکرد بیمارستان ها ، میتوانید به منبع اصلی مقاله journal of hospital medicine  به این آدرس مراجعه فرمایید.

تحقیق دوم : بررسی میزان صحت و سرعت پاسخگویی به سوالات

همچنین طبق تحقیقات دیگری درباره سرعت پاسخگویی ، دقت و صحت و سرعت پاسخ در بین رفرنسهای  Google, Ovid, PubMed, and UpToDate صورت گرفته نشان دهنده این است که گوگل اولین منبع برای سرچ میان پزشکان بوده و کاربرانی که از گوگل و آپتودیت برای پاسخ به سوالات بالینی خود استفاده میکنند به نسبت منابع Ovid, PubMed سریعتر به جواب دست می یابند و اطلاعات در uptodate از صحت بیشتری به نسبت سایر رفرنسها برخوردار بوده و تمایل کاربران به استفاده از گوگل و آپتودیت بسیار بیشتر از  Ovid, PubMed می باشد. همچنین طبق فروش سالیانه در سایت مدیکال آپتودیت نشان دهنده این است که خرید اکانت uptodate بیشتر از سایر خرید برنامه و رفرنس دیگر بوده و پزشکان تمایل بیشتری به خرید و تهیه یوزر و پسورد Uptodate و دسترسی به آن ، به نسبت سایر رفرنس ها را دارند.

علت محبوبیت اکانت Uptodate برای پزشکان

علت محبوبیت و خرید اکانت uptodate برای پزشکان، خرید اکانت آپ تو دیت رسمی

میتوان گفت که مهمترین دلیل برای پرطرفداربودن اکانت Uptodate این است که آپتودیت تنها منبع بالینی مبتی برشواهد است که استفاده از آن ، با بهبود نتایج درمان و ….. همراه بوده است . بیش از 100 مطالعه تحقیقاتی صورت گرفته که نشان دهنده بهبود درمان بیمار و همچنین بهبود عملکرد موثر بیمارستان ها با توجه به کاهش مدت بستری بیمار و همچنین کاهش مرگ و میر بوده است.

حدود 100 مطالعه تحقیقاتی صورت گرفته نشان دهنده بهبود بیمار پزشکانی ست که از آپتودیت استفاده میکردند. پزشکان جهان از Uptodate برای پاسخ به سوالاتی که پاسخ آنها مبهم میباشد ،استفاده میکنند . وقتی پزشکی به سوالی چالش برانگیز برمیخورد یا نیازمند تایید پاسخ سوال خود میباشد از آپتودیت به عنوان منبعی قابل اعتماد که آخرین و جدیدترین اطلاعات پزشکی جهان را داراست استفاده میکند.

برای 25 سال اخیر شرکت آپتودیت برای فراهم کردن جدیدترین اطلاعات بالینی ، بهترین درمان و استفاده از بهترین تکنولوژی برای دسترسی سریعتر کاربران به پاسخ سریع ، تلاش بسیاری کرده است و ما بر این امر متعهد بوده تا پزشکان بتوانند بهترین درمان را به بیمارن خود ارائه دهند. با داشتن اطلاعات در 25 تخصص پزشکی ، آپتودیت اطمینان ، شفافیت در تصمیم گیری درمان بیماران را برای پزشکان فراهم کرده است.

مطالب موجود در آپتودیت مبتنی برشواهد بوده تا پزشکان با استفاده از آن ، بهترین تصمیم بالینی براساس بهترین شواهد موجود در جهان با مهارت بالا بگیرند . همچنین برای پزشکان باتجربه، نیز دسترسی به آپتودیت میتواند آنها را از آخرین اطلاعات پزشکی جهانی مطلع و آنها را به روز نگه دارد.

ویراستاران و نویسندگان آپتودیت با استفاده از شواهد بالینی پزشکی موجود و همچنین استفاده از بهترین تجارب درمان ، باعث ارائه بهترین خدمات درمانی به بیماران شما و بالاترین استانداردهای موجود برای یک تحقیق پزشکی را فراهم میکند. آنها برای ارائه هر آپدیت برای آن ، با استفاده از ادبیات پزشکی و با در نظر گرفتن کیفیت مطالب و ترتیب زمانی ، مطالب جدید را به آپتودیت اضافه میکنند.

قابلیت روزآمد بودن مطالب بالینی آپ تو دیت

از سایر قابلیت های مهم در آپتودیت ، قابلیت بروز رسانی مطالب در این رفرنس عمومی و تخصصی میباشد. بروزرسانی سه ماهه مطالب در آپتودیت در سه سال اخیر به بروزرسانی مطالب به هریکماه یکبار کاهش پیدا کرد و با توجه به بیماری کرونا در سال 2020، با توجه به نیاز پزشکان و کاربران و تغییرات اطلاعات بالینی در این موضوع ،بروزرسانی و آپدیت مطالب گاها به کمتر از یکماه میرسد. آپتودیت بروزترین و موثرترین روش درمانی و پیشگیری از این بیماری را به صورت تخصصی و طبق شواهد بالینی در جهان در اختیار کاربران خود قرار داده است.

بخش اختصاصی برای شرایط بحرانی بیماری کرونا برای دریافت جدیدترین اطلاعات

با توجه به اهمیت دریافت اطلاعات توسط پزشکان در زمینه بیماری کرونا و علائم های جدید و جهش های مختلف این بیماری با علائم های مختلف در بیمارستان ، در اکانت های آپتودیت ، قسمت مشخص شده برای این موضوع اختصاص داده شده است که به تشخیص ، درمان و اطلاعات اولیه بیماری و سایر نکات مهم تخصصی در آن میپردازد. همچنین اطلاعات مربوط به واکسن های موثر در سراسرجهان نیز آورده شده است . این قسمت بصورت اختصاصی دارای uptodate Pathways میباشد که در اکانت رسمی آپتودیت دسترسی داشته و با همان یوزر و پسورد uptodate مربوط به اکانت رسمی آن ، قابل استفاده میباشد.

این قسمت دارای اطلاعات و راهکارهای اثربخشی بالینی بیماری COVID19 بوده که براساس آخرین شواهد به روزرسانی شده و پزشکان میتوانند با استفاده از این قسمت به آخرین اطلاعات و آپدیت های مربوط به به روزترین اطلاعات موجود در جهان دسترسی داشته باشند. این بخش شامل اطلاعات مفید درباره بیماری covid19 شامل موضوعات پزشکی ، الگوریتم و اطلاعات بیمار و لینکهای راهنمای جوامع برای این بیماری میباشد. همچنین بخش های زیر در اکانتهای رسمی آپتودیت برای کاربرانی که اقدام به تهیه یوزر و پسورد uptodate و خرید آن را انجام داده اند موجود میباشد. از جمله:

 • موضوعات بالینی COVID19 در uptodate
 • اطلاعات دارویی در لکسی کامپ
 • محتوای COVID19 به عنوان یک سرویس (CaaS)
 • اطلاعات و منابع بیمار

روش بروزرسانی اطلاعات در برنامه موبایلی اکانت uptodate

قابلیت برروزرسانی در اپ آنلاین آپتودیت بصورت کاملا خودکار و اتومات بدون نیاز به آپدیت توسط کاربر انجام و نیازی به صرف زمان توسط کاربر در آپتودیت نبوده و در اکانتهای آفلاین آپتودیت ، بمحض اتصال به وایفای بصورت اتومات انجام میگرددو مطالب جدید جایگزین مطالب قدیم شده و اصلاحیات درمان یا پیشنهادات بالینی با توجه به هر رشته دسته بندی شده ،در قسمت practice changing update  نمایش داده میشود و بعضی از سرفصل های قدیمی آن ، با توجه به out of date شدن آن ، حذف یا جایگیزینی انجام میشود. ولی از آنجا که سلیقه کاربر برای آپتودیت مهم بوده و برای راحتی کاربران در اکانتهای آفلاین آپتودیت خریداری شده ، امکان قطع شدن و عدم دریافت آپدیت وجود دارد تا کاربر در زمانی که نیاز داشت به صورت منوال آپدیت uptodate را انجام دهد.

قابلیت انتشار مطالب و گرافیک

قابلیت بعدی آپتودیت نیز در انتشار مطالب و همچنین گرافیک ها و تصاویر موجود در آپتودیت میباشد . با دسترسی به آپتودیت میتوانید مطالب و تصاویر موجود در آن را از طریق گزینه Export to PowerPoint برای ایجاد پاورپوینت حرفه ای خروجی گرفت و از آنها برای ارائه حرفه ای و راحت برای کاربر استفاده کرد.

کاربر میتواند با دسترسی به 2700 گرافیک کامل  و مطلب از آنها پرینت گرفته یا برای سایر همکاران یا دوستان خود ایمیل کند و همچنین برای ایجاد ارائه ، مطالب و تصاویر را بصورت مستقیم در Microsoft PowerPoint خروجی بگیرد. البته دسترسی به uptodate و این قابلیت ها فقط با ذکر نام منبع آپتودیت و خرید اکانت uptodate و داشتن یوزر و پسورد uptodate امکانپذیر میباشد. علاوه بر این پزشکان کمیتوانند از طریق قسمت Beyond the Basics مقالات رایگان uptodate برای بیماران خود ایمیل یا از طریق شبکه های اجتماعی ارسال نمایند.

این قابلیت تنها در نوع اکانت رسمی آپتودیت وجود دارد که کاربر میتواند پس از دریافت یوزر و پسورد ایجاد شده توسط سایت ، وارد سایت آپتودیت قسمت لاگین شدن ، وارد و یوزر و پسورد را کپی و پیست کنید و دسترسی به اطلاعات آپتودیت برای خروجی پیدا کند و از هر قسمت سایت درصورت تمایل خروجی با فرمت پاورپوینت گرفته یا از همان اطلاعات کپی بگیرد.

بنابراین از مزایای انتشار اطلاعات در آپتودیت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش اطلاعات بیمار : این قابلیت باعث افزایش اطلاعات بالینی در بیمار شده و بنابراین بیمار با داشتن اطلاعات مشابه پزشک خود ، در گرفتن بهترین تصمیم درمانی با پزشک خود مشارکت میکنند. حدود 1500 مقاله وجود که میتواند با بیمار خود مطالعه ، ایمیل یا انتشار دهید.

افزایش کیفیت آموزش در دانشجویان از طریق اطلاعات بصری: استفاده از اطلاعات چندگانه مانند متن ، تصاویر ، گرافیک ها بسیار مهم بوده که در آپتودیت این اطلاعات آورده شده است . استفاده از تصاویر برای فهم بهتر مطالب برای دانشجویان بسیار راحتر از کتب متنی میباشد و موجب افزایش بیشتر یادگیری و درک بهتر مباحث میگردد.

افزایش کیفیت در عملکرد برای ارائه تحقیقات پزشکی : وجود گرافیک و تصاویر ها در آپتودیت در کنار مطالب و همچنین قابلیت خروجی گرفتن در نرم افزار Microsoft PowerPoint با یک کلیک موجب راحتی و افزایش عملکرد در ارائه و تحقیقات میباشد. این قابلیت در سایت رسمی آپتودیت و با لاگین شدن با یوزر و پسورد uptodate امکانپذیر است.

لینک به منبع کامل تحقیق استفاده شده در آپتودیت

در اکانت رسمی آپتودیت ، کاربران میتوانند به مقاله اصلی تحقیق اورده شده در آپتودیت لینک شده و مقاله کامل و اصلی آن را مطالعه کنند. از مزایای این امکان در آپتودیت میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • رجوع کاربر به مقاله اصلی و کامل آن
 • فراهم کردن مطالب بیشتر برای درک بهتر کاربر در آن مبحث
 • افزایش استفاده و مطالعه مجلات
 • تشویق و ترغیب پزشکان ، رزیدنت و کاربران به مطالعه ادبیات اصلی پزشکی

از جمله منابع و مرجع های اصلی در آپتودیت ، میتوان به pubmed linkout و Ovid Full Text Links و سایر مرجع ها ExLibris (SFX), TDNet, EBSCO (LinkSource) and Serials Solution (Article Linker) اشاره کرد.

قابلیت جستجو به 16 زبان دنیا

از سایر ویژگی های اکانت رسمی آپتودیت میتوان به قابلیت سرچ به 16 زبان مختلف اشاره کرد. کاربر با توجه به نیاز خود میتواند ، زبان های اسپانیایی ، فرانسه ، انگلیسی و … را انتخاب تا تغییر زبان در آپتودیت انجام و همچنین جستجو را به همان زبان انجام دهد. همچنین کاربر با دانستن چندین کلمه و تایپ آن میتواند از قابلیت حدس کلمه در آپتودیت استفاده کند.

قابلیت جستجوی صوتی در کنار جستجوی متنی

برای راحتی و سرعت استفاده آپتودیت ، قابلیت جستجو از طریق ویس در اپ رسمی آپتودیت نیز اضافه شده است. برای انجام اینکار نیاز است که میکرون انتهای صفحه را فشار و عبارت یا کلمه مورد نظر خود را بیان کنید ، جستجو صوتی از 16 زبان موجود در آپتودیت پشتیبانی میکند . قابلیت جستجو در آپتودیت به نسبت قبل ، برای رابط کاربری بیشتر بهبود پیدا کرده و این بهبود را میتواند در موارد پنل دسترسی سریع که پیش نمایشی از اولین جستجوها مانند اطلاعات دارویی و practice changing update را به کاربر نمایش میدهد. در اکانت رسمی آپتودیت ادونس ، پیشنمایشی از تفسیر آزمایش و آپتودیت پثوی نمایش داده میشود. وجود لینک ها در متن ها که به تصاویر و جداول مرتبط برای افزایش اطلاعات کاربر لینک میشود. قابلیت تنظیم نمایش جستجو بیشتر عبارات مرتبط که در قسمت تنظیمات آپتودیت رسمی قابل تنظیم میباشد .

وجود بوک مارک ها برای مشاهده مباحث مهم

علاوه بر موارد فوق جهت رابط کاربری بهتر در آپتودیت ، قسمت بوک مارک ، تاریخچه و مطالب بیشتر مطالعه شده در اکانت رسمی آپتودیت وجود دارد که براساس میزان جستجو کاربر برای راحتی و سرعت جستجو بیشتر در هر اکانت شخصی برای کاربر نمایش داده میشود . برای خرید اکانت اختصاصی آپتودیت و دریافت یوزر و پسورد UPTODATE میتوانید از سایت آپتودیت میتوانید برروی دکمه بازگشت به فروشگاه کلیک کرده و جهت ثبت سفارش اقدام فرمایید .

وجود کتابخانه گرافیک و تصاویر برای درک بهتر کاربر

آپتودیت همچنین شامل 3600 کتابخانه تصویری شامل عکس ، فیلم ، جدوال ، گرافیک ها و الگوریتم ها میباشد و قابلیت جستجو در میان این کتابخانه در آپتودیت برای افزایش سرعت جستجو و راحتی کاربر فراهم شده است ، هرچند در هر مبحث گرافیک و تصاویر مرتبط به آن لینک شده است.  قابلیت جستجو در آپتودیت برای راحتی کاربر ارتقا پیدا کرده و به کاربر این امکان را میدهد تا با سرعت بیشتری جستجو و پاسخ سوالات بالینی خود را پیدا کند.

بنابراین کاربر بدون نیاز به استفاده از موتور جستجوی دیگری مانند گوگل و … براحتی میتواند در میان کتابخانه بزرگ و با دقت بالا تصاویر و گرافیک ها جستجو و داخل آپتودیت از آن استفاده نماید. وجود هزاران تصاویر و گرافیک های با جییات کامل بهمراه مطالب مبتی برشواهد ، آپتودیت را تبدیل به یک منبع قوی و کاربردی برای کمک به تشخیص و درمان بیماران شده است. برای جستجو در میان اکانت رسمی آپتودیت تنها کافیست که عبارت موردنظر را قسمت جستجو وارد کرده و سپس جستجو را بزنید . سپس قسمت گرافیک را از منو انتخاب کنید. نتایج بصورت تصاویر کوچک و بند انگشتی برای جستجو و چک سریع آن نمایش داده شده و با کلیک برروی تصویر مورد نظر ، تصویر بزرگتر برای کاربر نمایش داده میشود.

نحوه دسترسی به گرافیک از طریق ارجاع به گرافیک

در نوع چیدمان لایت باکس ، گرافیک ها در آپتودیت تحت عنوان قرارگرفته در مبحث است . برای اینکار موضوع مورد نظر را در اکانت رسمی آپتودیت انتخاب و بعد از باز شدن متون مرتبط در آن لینک به تصاویر و نمودار ها شده است . بنابراین میتوانید برای دسترسی به تصاویر از دو روش سرچ کلمه و استفاده از لینکهای مرتبط به عکس استفاده کرده یا بعد از سرچ کلمه برروی گزینه ( مشاهده همه ) استفاده تا تصاویر بهمراه متون به صورت بند انگشتی نمایش داده شود . در حالت تمام نمایش تصاویر ، قابلیت جستجوی گرافیک چندین گزینه برای انتشار تصاویر در اختیار کاربر قرار میدهد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • قابلیت باز شدن تصویر در اسلاید از طریق انتخاب گزینه خروجی در پاور پوینت
 • قابلیت خروجی از تصاویر با انتخاب گزینه پرینت تصویر
 • قابلیت ارسال گرافیک به ایمیل شخصی با انتخاب گزینه انتشار

این قابلیت فقط در اکانت رسمی آپتودیت وجود داردو برای تهیه و خرید اکانت uptodate و دریافت یوزر و پسورد uptodate میتوانید از لینک که برروی عبارت یوزر و پسورد قرار داده شده استفاده تا به صفحه محصول برای خرید ارجاع شوید.

دلایل خرید اکانت uptodate (آپ تو دیت)

خرید اکانت uptodate و معرفی انواع اکانتهای موجود آپ تو دیت

همانطور که در سایت رسمی آپتودیت مشاهده میشود برای دسترسی رایگان به Uptodate میتوان وارد سایت شد و در قسمت محتوا از آن بصورت رایگان از طریق سایت رسمی استفاده کرد . اما این دسترسی به uptodate برای بررسی مطالب توسط کاربر و دسته بندی موضوعات بوده و صرفا جهت آشنایی کاربر با محتوای آپتودیت طراحی شده است و دسترسی به uptodate در این قسمت بصورت دمو و ناقص میباشد و همچنین کاربر دمو یا پیش نمایش را بصورت آپتودیت آنلاین و از طریق سایت میتواند مشاهده کند، اما فاقد دسترسی به کل مطالب در آپتودیت و همچنین فاقد یوزر و پسورد uptodate ایجاد شده برای استفاده در موبایل بوده است .

با خرید اکانت uptodate کاربر میتواند با توجه به نوع اکانت رسمی و غیر رسمی بودن آن در اپ موبایل استفاده نماید . در اکانت رسمی آپتودیت ، کاربر پس از خرید میتواند با یوزر و پسورد UPTODATE خود وارد سایت آپتودیت شده و بصورت آنلاین به تمامی مقالات دسترسی داشته باشد . همچنین امکان سرچ مطالب با کلیدواژه مدنظر به مطالب آن دسترسی داشت. همچنین میتوانند دانلود مقاله از uptodate را انجام داده و بصورت رایگان مقالات را دانلود و دسترسی داشته باشند. همچنین در اپ رسمی نیز امکان لاگین با همان یوزر و پسورد uptodate نیز وجود داشته و میتوانند از طریق اپ نیز مقالات uptodate را دانلود و خروجی pdf بگیرند.

نحوه دسترسی بعد از خرید اکانت uptodate (آپ تو دیت)

لینک دانلود uptodate با توجه به نوع اکانت آپتودیت برای کاربران بعد از خرید اکانت uptodate ارسال میشود. این لینک در اکانت رسمی آپتودیت شامل لینک دانلود اپ برای اندروید و همچنین ios میباشد که آخرین ورژن آن از اپ استور و پلی استور قابل دانلود بهمراه یوزر و پسورد uptodate میباشد و دراکانت دائمی شامل سریال ساخت اکانت برای ثبت نام اپتودیت جهت یوزر و پسورد آن و لینک دانلود اپ برای اندروید و ios میباشد.

در اکانت رسمی آپتودیت ، کاربر امکان تعیین یوزر و پسورد uptodate خود را داراست و نحوه تعیین کردن یوزر در آپتودیت بایستی طبق قوانین آن که شامل موارد باشد.

1-از انتخاب اسم شخص مانند mohammad و …. خودداری کنید. زیرا این اسامی بعلت استفاده توسط کاربران قدیم تر پر و غیر قابل انتخاب میباشد . توصیه میشود برای انتخاب یوزر از نام و نام خانوادگی استفاده شود.

2-نیازی به استفاده از حروف بزرگ در یوزر uptodate نمیباشد.

3-در انتخاب پسورد uptodate  نیاز به استفاده از 8 کاراکتر که شامل حروف و عدد و علامت $#@!&*)_ باشد.

4-پسود uptodate بایستی شامل حروف بزرگ و کوچک باشد

بعد از  انتخاب یوزر و پسورد uptodate میتوانید برای اطلاع ما از آن ، در قسمت خرید اکانت uptodate رسمی در قسمت توضیحات سفارش ، یوزر و پسورد خود را وارد نمایید. درصورت عدم تعیین یوزر و پسورد uptodate توسط کاربر ، سایت بصورت دیفالت یوزر و پسورد را که شامل نام و نام خانوادگی کاربر بوده انتخاب و به کاربر اطلاع میدهد.

برای دسترسی به uptodate و استفاده از آن برروی موبایل نیاز به نصب uptodate برروی موبایل خود میباشد . برای دانلود آخرین ورژن uptodate برروی دیوایس خود میتوانید از لینک دانلود uptodate 2020 اقدام کرده و اپ اکانت رسمی آپتودیت را دانلود و سپس اقدام به خرید اکانت uptodate و ایجاد حساب کاربری در سایت رسمی آپتودیت نمایید. برای دسترسی راحت کاربران ایجاد اکانت و ثبت نام در uptodate توسط سایت مدیکال آپتودیت برای هرکاربر با نام و نام خانوادگی کاربر انجام و بعد از تایید اکانت ، یوزر و پسورد uptodate برای کاربر ارسال میگردد. کاربر با کپی پیست کردن یوزر و پسورد داخل اپ یا سایت uptodate ، میتواند از آن براحتی استفاده نماید و نیازی به نصب سایر نرم افزارها برای استفاده از آن نمیباشد. در اکانت آفلاین آپتودیت ، بعد از لاگین شدن در اپ رسمی آن ، برای استفاده آفلاین نیاز به دانلود دیتابیس که حدودا 2 گیگ بوده میباشد. در صورت عدم دانلود دیتابیس ، آپتودیت بصورت آنلاین کار خواهد کرد.

سایر اکانت های غیراصلی آپ تو دیت

نوع دیگری از اکانت های ارائه شده در سایت مدیکال آپتودیت ، مربوط به اکانتهای غیر رسمی آپتودیت بوده که همانطور از نام آن پیداست ، قابل استفاده در برنامه موبایلی دیگری است .مدت اعتبار اکانت غیر اصلی یکساله است . با خرید این نوع اکانت به مدت یکسال، دسترسی به آپتودیت خواهید داشت و دسترسی کاربر در طول مدت اشتراک آپتودیت همانند نوع اصلی، قطع نخواهد شد .

این نوع اکانت قابل استفاده در موبایلهای اندروید و ایفون ، همچنین تبلتهای اندرویدی و همچنین آیپد خواهد بود . علاوه بر این ، این نوع اکانت قابل استفاده در کامپیوتر از طریق شبیه ساز اندروید و سری خاصی از مک بوک ها میباشد .

قابلیت استفاده از آپتودیت در نوع اکانت غیر رسمی آن ، بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت است . برای اینکار نیاز است که دیتابیس UPTODATE 2020 ( سال جدید 2021 ) را دانلود و بدون نیاز به اینترنت از آپتودیت استفاده کرد . این قابلیت مناسب برای کاربرانی که دسترسی دائمی به اینترنت را ندارند . برای دریافت اطلاعات جدید و آپدیت آن، در این نوع اکانت ، نیاز است که به اینترنت متصل شد و اطلاعات بروزشده را از طریق قسمت آپدیت در نرم افزار دریافت کرد . توصیه میشود ترجیحا هر یکماه یکبار ، این کار برای بروزرسانی اطلاعات در اکانت غیر رسمی آپتودیت انجام شود.

برای کاربرانی که خرید اکانت غیر رسمی uptodate را انجام داده و فضای خالی برای دانلود دیتابیس آپتودیت یا آپدیت آن را ندارند ، میتوانند در قسمت مسیر دانلودی ، فضای ذخیره ای برروی مموری موبایل یا تبلت خود را انتخاب نمایند ، برای اینکار نیاز به وارد شدن در قسمت اکانت ، و انتخاب مسیر دانلودی را دارند . بنابراین ذخیره اطلاعات در حین دانلود uptodate 2020 بروی مموری یا حافظه جانبی انجام میشود . همچنین سایر دیتابیس های دیگر غیر از آپتودیت نیز ، بعد از دانلود توسط کاربر ، قابل ذخیره رو مموری یا همان حافظه جانبی میباشد.

کاربر در خرید اکانت غیر رسمی آپتودیت ، علاوه بر دسترسی به uptodate ، به سایر دیتابیس های زیر، بصورت رایگان و بصورت هدیه دسترسی خواهد داشت . از جمله این دیتابیس های ارزشمند و رایگان میتوان به دیشکنری انگلیسی به فارسی جهت ترجمه کلمات آپتودیت به فارسی اشاره کرد.

گاها دانشجویان در ترجمه کلمات در آپتودیت با مشکل مواجه میشوند ، با داشتن این نوع اکانت میتوان از دیشکنری داخل متن آپتودیت استفاده کرد و نیازی به خارج شدن از نرم افزار نبوده و تنها با هایلایت کردن کلمه و انتخاب گزینه دیکشنری ، ترجمه کلمه انجام میشود و بنابراین در وقت پزشکان صرفه جویی میشود. این قابلیت در هر دونوع سیستم عامل موبایل ( اندروید و ios ) قابل اجرا میباشد.

علاوه بر دیکشنری فارسی در خرید اکانت غیر رسمی uptodate ، کاربر بصورت رایگان به دیتابیس های دارویی نیز دسترسی خواهد داشت که از جمله آنها میتوان به ایران دارو و ایران جنریک دراگ اشاره کرد .

در ایران دارو لیستی از داروهای ساخته شده ایرانی ، بهمراه شکلهای مختلف دارویی ، دوز مصرف و سایر اطلاعات مربوط به دارو در آن آورده شده است . نحوه استفاده ایران دارو از طریق دسترسی در اپ دائمی در کنار دیتابیس آپتودیت میباشد و کاربر درصورت استفاده از آن ، وارد دیتابیس ایران دارو یا ایران جنریک دارگ شده و در قسمت سرچ بالا ، داروی مورد نظر خود را جستجو و سپس نتایج جستجو به کاربر نمایش داده خواهد شد. سایر دیتابیس های دیگر نیز شامل دیتابیس استدمن ، تیبر ، لانگمن بوده که بصورت جداگانه داخل اپ اکانت دائمی آپتودیت قرار گرفته و از طریق سرچ کلی در هر دیتابیس ، قابل استفاده میباشد.

مطالب و محتوا در این اکانت uptodate با اکانت اصلی تنها در محتوای کلی یکسان بوده و کاربر میتواند تمامی مباحث را مشاهده و از جستجو برای سرچ مطالب استفاده نماید. سایر قسمتهای مهم آن در نوع غیر رسمی وجود ندارد که از جمله بخش تشخیص افتراقی، بخش پثوی کوید 19، بخش اطلاعات دارویی و تداخلات آن با کمک دیتابیس قوی لکسی کامپ و …..

همچنین برای دانلود مقاله از آپتودیت میتوانید بعد از خرید اکانت uptodate غیر رسمی و با یوزر و پسورد uptodate ایجاد شده ، وارد و سپس مطب مورد نظر را جستجو و مقاله دلخواه خود را از آپتودیت دانلود و خروجی گرفت . کاربر برای اینکار با توجه به نوع دیوایس خود، میتوانید وارد گزینه بیشتر شده و خروجی pdf را انتخاب نماید و دانلود مقاله از uptodate را انجام دهد.

نحوه دسترسی به اکانت غیررسمی

در نوع اکانت غیر رسمی و خرید اکانت uptodate از این نوع ، سریال ساخت اکانت uptodate بهمراه راهنمای نصب که شامل لینکهای ثبت نام و دانلود uptodate میباشد ، برای کاربر از طریق ایمیل و تلگرام ارسال خواهد شدو کاربر میتواندسریال ارسال شده را در فرم ثبت نام با یوزر و پسورد دلخواه خود ثبت نام و بعد از دانلود اپ اکانت غیر اصلی ، با همان یوزر و پسورد ایجاد شده لاگین شوند . بعد از لاگین شدن در اپ اکانت uptodate ، میتواند دیتابیس آپتودیت دانلود و بصورت آفلاین از آپتودیت استفاده کند.

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه