آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

چرا اکانت uptodate بخریم ؟

خرید uptodate دارای مزایای بسیاری بوده که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت که چرا بر طبق نظرسنجی های انجام شده سایت، کاربردی ترین و جامع ترین نرم افزار بالینی، پایگاه داده اکانت uptodate است که بیشترین تقاضا را در میان دیتابیس و پایگاه داده های پزشکی داراست. خرید uptodate و استفاده از آن ، شما را از آخرین تغییرات پزشکی در جهان آگاه کرده و باعث می شود تا اطلاعات پزشکی خود را به روز نگه دارید.

همچنین خرید uptodate موجب دسترسی راحت تر اطلاعات بالینی و بدون نیاز به صرف زمان در اینترنت و سایر پایگاه داده تا در کمترین زمان به پاسخ سوالات خود بیابید. برای خرید تنها کافیست تا به لینک زیر مراجعه و در کمترین زمان نسبت به خرید اکانت uptodate اقدام و این پایگاه داده ارزشمند را برروی موبایل خود برای دسترسی همیشگی به مطالب داشته باشید :

دلایل خرید uptodate

در ادامه مطالب برخی از دلایل انتخاب پایگاه داده و خرید uptodate آپتودیت را طبق تحقیقات انجام شده، بیان می کنیم. این بررسی میان پایگاه داده های علمی و معتبرجهانی صورت گرفته و نتایج آن نشان دهنده، دیتابیس های برتر بالینی است. با کلیک برروی فهرست مطالب در زیر، میتوانید ، فقط بخش های موردنظر را مطالعه نمایید.

خرید uptodate و دسترسی منبع بالینی قابل اطمینان طبق شواهد واقعی :

برای کمک به متخصصان پزشکی در اتخاذ تصمیمات بالینی مناسب و ایجاد نتایج و درمان بهتر، اکانت UpToDate منبع پشتیبانی تصمیم گیری بالینی مبتنی بر شواهد را ارائه می دهد که واضح، قابل اجرا و غنی از شواهد بالینی دنیای واقعی است.

از آنجا که شواهد بالینی با سرعت بیشتری به نسبت قبل در حال گسترش است، شما به عنوان یک متخصص و پزشک، نیازبه منبع پشتیبانی بالینی جهت انتخاب و تصمیم گیری دارید که در جهت انتخاب بهترین تصمیم در هنگام درمان بیماران کمک کند. با خرید uptodate آپ تو دیت و UpToDate Advanced، از تخصص نویسندگان و ویراستاران پزشکان مشهور جهانی که در کار خود خبره و متخصص هستند بهره می برید. بنابراین شما می توانید حتی زمانی که شواهد و مراحل بعدی درمان نامشخص است ، بهترین تصمیم برای درمان بیمار را بگیرید و از انجام آزمایشات غیرضروری و یا تجویز داروهای ناکارآمد خودداری نمایید.

افزایش دانش پزشکی و به روزرسانی اطلاعات

با خرید uptodate براحتی می توانید اطلاعات پزشکی خود را بر طبق آخرین دانش پزشکی جهان به روز و گسترش دهید. به عنوان یک متخصص پزشکی برای غنی سازی اطلاعات پزشکی خود، باید به طور مستمر با آخرین شواهد و بهترین شیوه ها درمان و اطلاعات جدید در ارتباط باشید. با خرید uptodate و استفاده از آن میتوانید در حین استفاده و جستجو در میان پایگاه داده ، اعتبار بازآموزی کسب کنید و از این اعتبار جهت استفاده از سایر مزایای آپتودیت استفاده نمایید. بنابراین اکانت uptodate یک منبع ارائه دهنده قابل اعتماد برای آموزش مداوم پزشکی بوده و از تعداد زیادی از پزشکان در سراسر جهان برای برآورده کردن نیازهای آنها پشتیبانی می کند.

کمک به تحقیقات پزشکی با خرید uptodate

خرید uptodate آپ تو دیت بینش‌های بالینی را برای حمایت از تلاش‌های شما در توسعه درمان‌های جدید از طریق ایجاد ایده های منحصربفرد در نحوه استفاده از دارو و نحوه تجویز داروهایی کنونی پزشکان جهان ارائه می‌کند. به‌علاوه، شواهد موجود در اکانت uptodate می‌تواند به شما در تعیین تصمیم‌های مهم خط‌ مشی کمک کرده و شما را با جدیدترین شواهد برای کمک به اطلاع‌رسانی و آموزش تیم‌های پزشکی خود و موارد دیگر تجهیز نماید.

پاسخ سریع و استفاده راحت با خرید uptodate

پاسخ سریع و استفاده راحت باخرید اکانت uptodate و اینکه چرا برای خرید اکانت آپ تو دیت تعلل نکنیم

اکانت uptodate با فراهم کردن دسترسی های مختلف از طریق دسترسی به سایت uptodate با کامپیوتر شخصی (دسترسی سایت uptodate تنها اکانت uptodate advanced موجود است) و همچنین اپلیکشین های موبایل موجب دسترسی راحت کاربران به این دیتابیس غنی شده است .

برای راحتی بیشتر کاربر ، اپلیکیشن موبایل با رابط کاربری بالا و بهبود یافته طراحی شده که خود موجب دسترسی سریعتر به پاسخ و راحتی فهم کاربر می شود. طبق تحقیقات انجام شده در دانشگاه Iowa برروی دانشجویان سال دوم پزشکی که همگی خرید uptodate را انجام داده اند ، نتایج زیر در سال سوم آنها مشاهده شد:

  • بیش از 85% دانشجویان اکانت uptodate را به عنوان منبع اصلی بالینی خود انتخاب کردند ، میزان استفاده از آپتودیت UpToDate اصلی 53درصد و میزان استفاده از MDConsult حدود 33 درصد بوده است ،بنابراین اکانت uptodate بیشتر از سایر منابع دیجیتال بالینی مورد استفاده قرار گرفته شد.
  • دانشجویان روزانه از منابع دیجیتال بالینی تنها به مدت 15 دقیقه برای یافتن سوالات خود استفاده میکردند و زمان بیشتری برای جستجو در این منابع به آنها داده نمیشد. بنابراین با توجه به این زمان کم، یافتن پاسخ در اکانت uptodate بسیار سریعتر از سایر منابع بود.

در میان منابع پزشکی مختلف حدود 65% رزیدنت و دانشجویان پزشکی از اکانت uptodate ، میزان 15% در سایر منابع پزشکی و حدود 20% درصد از دانشجویان از Google.com و سایر منابع جستجو استفاده کردند.

بنابراین طبق تحقیقات فوق از نظر صحت اطلاعات و سرعت پاسخگویی نشان داد که استفاده از اکانت آپ تو دیت و گوگل بیشترین میزان استفاده را نسبت به پابمد و ovid داشته اند . میزان صحت اطلاعات در آپ تو دیت بیشتر از گوگل بوده و سرعت یافتن پاسخ در آپتودیت و گوگل بیشتر از منابع pubmed و ovid می باشد.

همچنین در میان دانشجویان پزشکی در دانشگاه Johns Hopkins ، اکانت UpToDate رایج‌ترین منبع خواندنی و به عنوان مفیدترین منبع رتبه‌بندی شد.

پاسخ بهتر و کاملتر به سوالات بالینی با خرید uptodate اصلی

اغلب پزشکان در هنگام تشخیص بیماری در بالین بیمار سوالاتی برای آنها پیش می آید که با پیگری و پرسش از سایر همکاران پاسخ سوالات خود را یافته و تقریباً نیمی از سؤالات بی پاسخ مانده و جواب آن را پیدا نمی کنند. منابع و راه‌حل‌های مبتنی بر تکنولوژی، باید به پزشکان اجازه دهد تا سؤالات خود را دنبال کنند و دسترسی به موقع به شواهد با کیفیت بالا در زمینه تصمیم‌گیری تشخیص و درمان بیمار فراهم کنند. . یک منبع بالینی مناسب بایستی ترکیبی از منبع پزشکی معتبر با آخرین شواهد بالینی جهان به همراه یک پلتفرم دیجیتالی قابل دسترسی باشد تا در همه جا مورد استفاده قرار گیرد .

طبق تحقیقات انجام شده میانگین فراوانی سؤالات مطرح شده 0.57 برای هر بیمار مراجعه شده ، بود و پزشکان 51 درصد سؤالات خود را پیگیری و به 78 درصد از سؤالاتی که دنبال کردند، پاسخ دادند. به طور کلی، 34٪ از سوالات مربوط به سوالات دارویی، و 24٪ مربوط به علل بالقوه یک علائم یا یافته های تست های تشخیصی بود.

کمبود وقت و تردید پزشکان در مورد وجود پاسخ مفید از موانع اصلی جستجوی اطلاعات بود.

طبق تحقیقات انجام شده در نیمی از تایم کاری پزشکان نشان دهنده موارد زیر می باشد.

  • پزشکان خود گزارش می دهند که به طور متوسط هفته ای یک بار به پاسخ نیاز دارند.
  • پزشکان به ازای هر 3 بیمار مراجعه کننده حدود 2 سوال دارند.
  • فقط 30 درصد از سؤالات بالینی معمولاً توسط همکاران پزشک یا سایر متخصصان آن رشته پاسخ داده می شد.

طبق بررسی های انجام شده در منابع بالینی مبتی بر شواهد مانند : ACP PIER, Essential Evidence Plus, First Consult, و UpToDate نتایج زیر به صورت تصادفی مشخص شد :

میزان یافتن پاسخ در اکانت uptodate میزان 86 درصد ، 69% در First Consult ، میزان 49% در ACP PIER ، میزان 45% در Essential Evidence Plus بوده است .

میانگین زمان یافتن پاسخ با اکانت UpToDate به طور قابل توجهی سریعتر بود. میانگین هر جستجو برای یافتن پاسخ در اکانت uptodate سه دقیقه طول کشید (جستجوی اول: دو دقیقه، جستجوی دوم: پنج دقیقه).

اکانت UpToDate از نظر محتوا جامع تر و همچنین سریعتر از سه منبع بالینی مبتنی بر شواهد دیگر به نظر می رسد. بنابراین، اکانت آپ تو دیت به عنوان یکی از بهترین منابع برای پاسخگویی به سوالات پزشکان در مرحله درمان در نظر گرفته می شود. همچنین خرید UpToDate و استفاده از آن در 37% مواقع منجر به تغییر در تحقیقات، تشخیص یا درمان بیماران شد. در نتیجه استفاده از آپ تو دیت منجر به تاثیر مثبت در درمان و بهبود عملکرد پزشک و بیمارستان می شود .

خرید uptodate و استفاده از آن و تغییر در تصمیمات بالینی:

آیا پایگاه داده الکترونیکی می تواند به پزشکان پرمشغله کمک کند تا به سؤالات بالینی پاسخ دهند؟

یک آزمایش کنترل شده آزمایشی از خرید uptodate تأثیر استفاده از آن در دانشگاه شیکاگو بین 10 پزشک در چهار کلینیک مراقبت های اولیه انجام شد.پزشکان به طور تصادفی برای استفاده از منابع اطلاعاتی UpToDate و بدون این منبع ، تعیین شدند. جلسات کلینیک توسط یک محقق نظارت و داده ها در مورد 678 بازدید از بیمار طی 5 هفته جمع آوری شد.

در میان پزشکانی که به اکانت UpToDate دسترسی داشتند، به 89 درصد سؤالات آنان پاسخ داده شد و میزان 78 درصد از پاسخ و اطلاعات ثبت شده در آن ، تشخیص و درمان بیمار را تغییر داد. پزشکانی که به اکانت UpToDate دسترسی داشته میزان 79 درصد بیشتر از پزشکانی که دسترسی به آن نداشتند ، پاسخ سوالات خود را یافته و 75 درصد بیشتر از این پاسخ ها منجر به تغییر در تصمیم گیری بالینی شد.

منبع

دسته‌بندی: دیجیتال