آخرین بروز رسانی: 13ام آذر, 1401

بهترین روش تشخیص آزمایش غیرنرمال با اکانت uptodate pathways

اکانت uptodate pathways یکی از محصولات شرکت wolters kluwer است که پس از استقبال پزشکان و مراکز مراقبت بهداشتی از پایگاه داده آپ تو دیت که به بررسی شواهد بالینی و ارائه پیشنهادات درمانی مبتنی بر شواهد میپرداخت، ایجاد شد. هدف ایجاد اکانت uptodate pathways ، ارائه راهکارهای بالینی اختصاصی یکپارچه با توجه به علائم و شرایط بیمار است تا از ایجاد تنوع درمان و انجام آزمایشات غیرضروری جلوگیری شود.

در امریکا، رواج انجام آزمایشات با نتایج غیرطبیعی بیماران به یکی از معضل های بهداشتی تبدیل شده که علاوه بر ایجاد سردرگمی برای پزشک و بیمار، منجر به خطاهای تشخیصی و عدم ارائه راهکار مناسب درمان برای بیمار می شود. وجود یک سیستم برای تفسیر آزمایشات ، به ویژه آزمایش های غیر طبیعی ، میتواند به طور موثر پزشکان را در تعیین گام های بعدی مناسب برای بیماران راهنمایی کند.

دلایل انتخاب و خرید اکانت uptodate pathways

هنگامی که پزشک برای دریافت اطلاعات بیشتر، آزمایش خون را برای بیمار تجویز می کند، نتایج با مقدار طبیعی در نتایج آن نمایش داده و محدوده نرمال آن نیز برای اطلاع پزشک نوشته می شود. اما اگر نتیجه خارج از محدوده نرمال باشد هیچ تفسیری در گزارش آزمایشگاه جهت توضیح اینکه چرا نتیجه ممکن است بالا، پایین یا غیر طبیعی باشد یا اینکه در مرحله بعد چه باید کرد، وجود ندارد.

در این مواقع پزشکان با مراجعه به ابزارهای تصمیم گیری بالینی مانند اکانت uptodate یا همکاران خود و متخصصان برای بررسی بیشتر مشورت کرده و ممکن است آزمایش های بیشتری را تجویز نمایند. درحالی که این فرآیند در امریکا جزء موارد استاندارد در پزشکی است، امکان تردید در تفسیر برخی آزمایشات وجود دارد و نمیتوان از تشخیص خود کاملا اطمینان داشت.

برای تشخیص افتراقی ، افتراق بین دو یا چند بیماری که علائم یا علائم مشابهی دارند ، شواهد و راهنمایی اغلب واضح نیست. علاوه بر این، انجام چندین آزمایش و پیچیدگی تست‌های آن، تجویز آزمایشات مناسب و تفسیر دقیق آن و نتایج غیرعادی را دشوار می‌سازد.

گاهی نیاز است که برای بررسی عملکرد بیماری و تشخیص آن، بیمار تحت نظر قرارگرفته و چندین آزمایش مختلف برای رسیدن به نتیجه نهایی لازم باشد که در طی زمانهای مختلف انجام شود. انجام آزمایش های مختلف علاوه بر زمانبر بودن آن، منجر به افزایش هزینه درمانی برای بیمار می شود که مطلوب نیست.

با خرید اکانت uptodate pathways دسترسی به تک نگاری های تفسیر آزمایشگاهی و راهنمایی های سریع و عملی برای کمک به کاربران برای تفسیر نتایج غیرعادی آزمایشگاهی برای آزمایش های رایج فراهم شده و تعیین گام های بعدی درمان مناسب بر اساس نیازهای بیمار ارائه میشود.

اکانت آپ تو دیت پیشرفته به عنوان ابزاری برای تشخیص بهتر و کاهش خطاها کاربرد دارد. دسترسی به محتوای اصلی پایگاه داده آپتودیت همراه با بخش uptodate pathways و تفسیر آزمایش به جامع بودن اکانت uptodate advanced کمک شایانی کرده است. جامع بودن محتوا در آن سبب شده تا اکانت uptodate advanced به عنوان ابزار کاربردی توسط پزشکان در 139 کشور استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

انتخاب اکانت uptodate ادونس توسط پزشکان 139 کشور

استفاده از ابزار تفسیرهای بالینی

ابزارهای تفسیر آزمایشگاهی مانند اکانت uptodate pathways نوع جدیدی از محتوای بالینی است که رویکردی سیستماتیک به پزشکان ارائه می دهد تا با اطمینان خاطر درمان، ارجاع یا آزمایش های بعدی بیمار را تجویز نمایند.

در واقع پزشکان قادرند علائم بیمار، داروها و یافته‌های معاینه فیزیکی خود را،با اطلاعات موجود در ابزارهای تفسیری ترکیب کرده و به بهترین تصمیم برسند.همچنین مشخص شود که آیا نیازی به انجام آزمایش های بعدی است یا خیر.

در برخی موارد پزشک ممکن است به مونوگراف های اکانت uptodate pathways مراجعه و متوجه شود که نیازی به آزمایش خاصی که قصد انجام آن را داشته، نیست. به عنوان مثال، یک از نمونه های تشخیص نتایج آزمایش غیر طبیعی، تعیین سطح طبیعی ویتامین D خون است. بسیاری از پزشکان فکر می کنند عدد 20 یا 21 خارج از محدوده طبیعی است و نیاز به تکرار آزمایش باشد. با بررسی مونوگراف ،متوجه می شوند که 20 یا بیشتر هنوز در محدوده قابل قبولی است و نیازی به انجام آزمایش بیشتری ندارند.

استفاده از ابزارهای تشخیص بالینی مانند اکانت آپ تو دیت پیشرفت ومطالعه تک نگاری آن توسط پزشکان، سبب توجه به موارد مهم تشخیصی شده که حتی در مرحله اول توسط پزشک در نظر گرفته نشده است. اگرچه ممکن است در این موارد نیاز به انجام آزمایشات دیگر برای تشخیص دقیق تر باشد ، اما درصورت مواجهه با پاسخ های غیرطبیعی در آزمایش و نیاز ه تکرار مجدد آن یا درخواست آزمایش جدید، از نظر زمانی طولانی تر از مرحله تشخیص با ابزارهای بالینی می شود.

با چنین رویکرد سیستماتیکی برای مدیریت نتایج غیرطبیعی آزمایشگاهی در اکانت uptodate pathways، پزشکان میتوانند تصمیمات موثرتر و مطمئن تری برای بیماران خود بگیرند. ارزیابی تأثیر این رویکرد بر معیارهای کیفی توسط تخصص‌ها باید اولویت بعدی سیستم‌های بهداشتی باشد تا مراقبت‌های بهتر و هدفمندتری برای بیماران خود ارائه دهند.

دسته‌بندی: خرید اکانت uptodate

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه