آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

کاربردهای بی نظیر بخش اکانت uptodate pathways

اکانت uptodate pathways پایگاه داده جامع اطلاعات بالینی ست که با توجه به تنوع شرایط جسمی بیماران طراحی شد. اکانت uptodate pathways ابزار تصمیم گیری تعاملی هستند که به پزشکان کمک می کند تا با توجه به شواهد موجود، تجربه بالینی و عوامل خاص بیمار، بهترین تصمیم را برای بیماران خود بگیرند. پایگاه داده آپتودیت پثوی برای دسترسی پزشکان به پاسخ دقیق و قابل اجرا در محل درمان ایجاد شد. بنابراین پزشک میتواند با توجه به علائم و شرایط جسمی بیمار، بهترین پیشنهاد درمانی مخصوص همان فرد را از متخصص ترین پزشکان دریافت نماید.

موضوعات پایگاه داده آن، توسط تیم پزشکان متخصصی که تمامی شواهد بالینی ژورنال ها و منابع معتبر بالینی را بررسی کرده اند و پس از تایید نهایی داوران، نگارش شده است. تیم اکانت uptodate pathways متشکل از پزشکان، داوران ، ویراستاران و… اطلاعات موجود در آن پس از بررسی دقیق منابع،به بهترین پیشنهاد درمانی ممکن، تبدیل می شود.

اکانت uptodate pathways در اکانت آپتودیت پیشرفته، خرید اکانت uptodate

اکانت uptodate pathways یکی از محصولات شرکت wolters kluwer است که در نوع اکانت آپتودیت پیشرفته، موجود است. این بخش اختصاصی همراه با بخش تفسیر آزمایشات، پس از استقبال پزشکان و مراکز مراقبت بهداشتی از پایگاه داده آپ تو دیت که به بررسی شواهد بالینی و ارائه پیشنهادات درمانی مبتنی بر شواهد می پرداخت، ایجاد شد. هدف ایجاد دو بخش اختصاصی در اکانت uptodate advanced، ارائه راهکارهای بالینی اختصاصی یکپارچه با توجه به علائم و شرایط بیمار است تا از ایجاد تنوع درمان و انجام آزمایشات غیرضروری جلوگیری شود.

در امریکا، رواج انجام آزمایشات با نتایج غیرطبیعی بیماران به یکی از معضل های بهداشتی تبدیل شده که علاوه بر ایجاد سردرگمی برای پزشک و بیمار، منجر به خطاهای تشخیصی و عدم ارائه راهکار مناسب درمان برای بیمار می شود. وجود یک سیستم برای تفسیر آزمایشات به ویژه آزمایش های غیر طبیعی، در کنار مسیرهای تعاملی میتواند به طور موثر پزشکان را در تعیین گام های بعدی مناسب برای بیماران موثر باشد.

اکانت uptodate pathways و دلایل انتخاب آن

با خرید اکانت uptodate advanced دسترسی به دو بخش مسیرهای تعاملی اکانت uptodate pathways برای راهنمایی های سریع و عملی برای کمک به پزشکان و تک نگاری های تفسیر آزمایشگاهی برای تفسیر نتایج غیرعادی آزمایشگاهی و تعیین گام های بعدی درمان مناسب بر اساس نیازهای بیمار ایجاد می شود. اما چرا بهتر است برای پایگاه داده بالینی این اطلاعات را شامل شود؟

  • عدم وجود منابع کافی در آزمایشات غیر نرمال :

هنگامی که پزشک برای دریافت اطلاعات بیشتر، آزمایش خون تجویز می کند، نتایج با مقدار طبیعی در نتایج آن نمایش داده و محدوده نرمال آن نیز برای اطلاع پزشک نوشته می شود. اما اگر نتیجه خارج از محدوده نرمال باشد هیچ تفسیری در گزارش آزمایشگاه جهت توضیح اینکه چرا نتیجه ممکن است بالا، پایین یا غیر طبیعی باشد یا اینکه در مرحله بعد چه باید کرد، وجود ندارد.در این مواقع پزشکان با مراجعه به ابزارهای تصمیم گیری بالینی مانند پایگاه داده و ژورنال های محتلف یا همکاران خود و متخصصان برای بررسی بیشتر مشورت کرده و ممکن است آزمایش های بیشتری را تجویز نمایند. درحالی که این فرآیند برای جمع آوری اطلاعات و تصمیم گیری نهایی به امری طبیعی تبدیل شده اما امکان تردید در تفسیر برخی آزمایشات با تشخیص ها وجود دارد و نمیتوان از تشخیص خود کاملا اطمینان داشت.

  • عدم وجود شواهد لازم برای تشخیص علائم :

برای تشخیص افتراقی ، افتراق بین دو یا چند بیماری که علائم یا علائم مشابهی دارند ، شواهد و راهنمایی اغلب واضح نیست. علاوه بر این، انجام چندین آزمایش و پیچیدگی تست‌های آن، تجویز آزمایشات مناسب و تفسیر دقیق آن و نتایج غیرعادی را دشوار می‌سازد.

  • افزایش مدت زمان و هزینه ناشی از درمان :

گاهی نیاز است که برای بررسی عملکرد بیماری و تشخیص آن، بیمار تحت نظر قرارگرفته و چندین آزمایش مختلف برای رسیدن به نتیجه نهایی لازم باشد که در طی زمانهای مختلف انجام شود. انجام آزمایش های مختلف علاوه بر زمانبر بودن آن، منجر به افزایش هزینه درمانی برای بیمار می شود که مطلوب نیست.

اکانت آپ تو دیت پیشرفته به عنوان ابزاری برای تشخیص بهتر و کاهش خطاها کاربرد دارد. دسترسی به محتوای اصلی پایگاه داده آپتودیت همراه با بخش uptodate pathways و تفسیر آزمایش به جامع بودن اکانت uptodate advanced کمک شایانی کرده است. جامع بودن محتوا در آن سبب شده تا اکانت uptodate advanced به عنوان ابزار کاربردی توسط پزشکان در 139 کشور استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

فواید استفاده از ابزار تفسیرهای بالینی اکانت uptodate pathways

ابزارهای تفسیر آزمایشگاهی مانند اکانت uptodate pathways نوع جدیدی از محتوای بالینی است که رویکردی سیستماتیک به پزشکان ارائه می دهد تا با اطمینان خاطر درمان، ارجاع یا آزمایش های بعدی بیمار را تجویز نمایند.

در واقع پزشکان قادرند علائم بیمار، داروها و یافته‌های معاینه فیزیکی خود را،با اطلاعات موجود در ابزارهای تفسیری ترکیب کرده و به بهترین تصمیم برسند.همچنین مشخص شود که آیا نیازی به انجام آزمایش های بعدی است یا خیر.

در برخی موارد پزشک ممکن است به مونوگراف های اکانت uptodate pathways مراجعه و متوجه شود که نیازی به آزمایش خاصی که قصد انجام آن را داشته، نیست. به عنوان مثال، یک از نمونه های تشخیص نتایج آزمایش غیر طبیعی، تعیین سطح طبیعی ویتامین D خون است. بسیاری از پزشکان فکر می کنند عدد 20 یا 21 خارج از محدوده طبیعی است و نیاز به تکرار آزمایش باشد. با بررسی مونوگراف ،متوجه می شوند که 20 یا بیشتر هنوز در محدوده قابل قبولی است و نیازی به انجام آزمایش بیشتری ندارند.

استفاده از ابزارهای تشخیص بالینی مانند اکانت آپ تو دیت پیشرفته ومطالعه تک نگاری آن توسط پزشکان، سبب توجه به موارد مهم تشخیصی شده که حتی در مرحله اول توسط پزشک در نظر گرفته نشده است. اگرچه ممکن است در این موارد نیاز به انجام آزمایشات دیگر برای تشخیص دقیق تر باشد، اما درصورت مواجهه با پاسخ های غیرطبیعی در آزمایش و نیاز آزمایش های غیر ضروری وجود نداشته و موجب کاهش زمان و هزینه در مرحله تشخیص و درمان می شود.

با چنین رویکرد سیستماتیکی برای مدیریت نتایج غیرطبیعی آزمایشگاهی در اکانت uptodate pathways، پزشکان میتوانند تصمیمات موثرتر و مطمئن تری برای بیماران خود بگیرند. ارزیابی تأثیر این رویکرد بر معیارهای کیفی توسط تخصص‌ها باید اولویت بعدی سیستم‌های بهداشتی باشد تا مراقبت‌های بهتر و هدفمندتری برای بیماران خود ارائه دهند.

دسته‌بندی: دیجیتال