آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

اهمیت استفاده از اکانت uptodate

استفاده از اطلاعات مهم و جدید بالینی قابل اعتماد و مبتی برشواهد ، منجر به بهبود تشخیص و عملکرد پزشکان می شود. از میان منابع بالینی ، استفاده از اکانت uptodate با فراهم آوردن اطلاعات بالینی مهم، موجب تصمیم گیری سریع و دقیق برای تشخیص و درمان می شود.

برای خرید اکانت uptodate رسمی با قابلیت ثبت نام با مشخصات کاربر میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید . بعد از ثبت اطلاعات و تایید اکانت ، یوزر و پسورد آپ تو دیت جهت ورود به نرم افزار اصلی آن ، ارسال می شود .

این اکانت به صورت دوکاربره برای استفاده همزمان روی دو موبایل را داراست و نیاز به پرداخت هزینه جداگانه برای استفاده در تبلت یا موبایل دیگر نیست .

خرید اکانت uptodate اصلی

شرکت Wolters Kluwer، به عنوان ارائه‌دهنده پیشرو جهانی اطلاعات برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی و دانشجویان اعلام کرد که در یک نظرسنجی میان 16000 پزشک کاربر که از اکانت UpToDate استفاده می‌کنند، میزان 94٪ آنان تأیید کردند که استفاده از منبع پشتیبانی تصمیم بالینی آپ تو دیت، کیفیت تشخیص و درمان آنان را بهبود می‌بخشد.

همچنین تا پایان سال 2014، کاربران اکانت UpToDate در بیش از 170 کشور در سراسر جهان به طور متوسط بیش از 26 میلیون موضوع بالینی را در ماه مشاهده کردند. تنها در آلمان، 95 درصد از تمام بیمارستان های دانشگاهی از UpToDate استفاده می کنند.

امروزه در آلمان و دیگر کشورهای پیشرفته جهان ، کیفیت، ایمنی و مقرون به صرفه بودن بزرگترین چالش‌ها، در درمان های بیماران بستری و سرپایی است. بیماران آگاه از پزشکان انتظار دارند که از منابع دانش پزشکی به روز و پیشرفته مانند اکانت uptodate استفاده کنند.

در برخی موارد، بیماران سوالاتی در مورد کیفیت مراقبت های پزشکی دریافتی خود میپرسند. علاوه بر این، تصمیمات درمانی نادرست، می تواند باعث طولانی شدن مدت اقامت و هزینه های اضافی بیشتر شود که اغلب در آلمان و سایر کشورها توسط بیمه به بیمار پرداخت نمی شود. یک تشخیص سریع و دقیق که بتواند تصمیمات و نتایج درمان را مشخص کند، می تواند به اندازه خود درمان مهم باشد.

با توجه به افزایش روزافزون دانش پزشکی ، اطلاع از تحقیقات جدید بالینی و سایر اطلاعات مهم آن ، برای پزشکان با توجه به مشغله و حجم کاری آنان ، بسیار چالش برانگیز است.

در مواردی که شامل الگوهای پیچیده بیماری، تشخیص و درمان است، تصمیمات بالینی ممکن است به ساعت ها تحقیق نیاز داشته باشد. استفاده از اکانت UpToDate پشتیبانی ارزشمندی را ارائه می دهد که پزشکان از طریق مرورگر وب و دستگاه های تلفن همراه به بیش از 10500 موضوع بالینی دسترسی مستقیم دارند.

پزشکان می توانند سوالات بالینی خود را به زبان های انگلیسی، آلمانی و هشت زبان دیگر جستجو کنند. نتایج به زبان انگلیسی به‌عنوان خلاصه‌های ترکیبی از همه مطالعات مرتبط همراه با یافته‌ها و توصیه‌های درجه‌بندی‌شده نمایش داده می‌شوند. پزشکانی که از اکانت uptodate از طریق اپلیکیشن موبایل استفاده می کنند به طور متوسط ​​در عرض یک دقیقه پاسخ سوالات بالینی خود را پیدا می کنند. این دسترسی سریع به دانش پزشکی مرتبط و فعلی، زمینه را برای تسریع و بهبود قابل توجه در کیفیت تشخیص ها و تصمیمات درمانی فراهم می کند.

پزشکان با دسترسی به اکانت UpToDate برای تصمیم گیری بالینی خود از طریق بیش از 9600 توصیه درجه بندی شده، مبتنی بر شواهد و تالیف متخصص ، استفاده می کنند. بیش از 6000 پزشک مشهور نویسنده، ویراستار متخصص در 49 کشور در جهت ایجاد مقالات دقیق و عملی برای منبع پشتیبانی تصمیم بالینی ، فعالیت می کنند.

بیش از یک میلیون پزشک در 170 کشور جهان از اکانت UpToDate استفاده می کنند که به طور گسترده به عنوان یک منبع کلیدی برای آموزش پزشکی در دانشگاه ها استفاده می شود. در آلمان، 92 درصد از کاربران گزارش کردند که UpToDate کیفیت مراقبتی را که به بیماران خود ارائه می دهند، بهبود می بخشد. همکاری اخیر بین Wolters Kluwer و جامعه آلمانی برای طب داخلی (DGIM)، مزایای ویژه ای را برای اعضای جامعه فراهم می کند.

دسته‌بندی: دیجیتال