آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

انتخاب اکانت uptodate توسط شهر مدیکال فلیپین

شهر مدیکال (TMC) بزرگترین شبکه مراقبت های بهداشتی در فیلیپین با یک مجموعه شاخص، چهار بیمارستان استانی، و بیش از 50 کلینیک در مترو مانیل و در استان های منتخب در فیلیپین تشکیل شده است. امروزه TMC Main به حدود 50000 بیمار بستری و 500000 بیمار سرپایی در سال خدمات ارائه می دهد.

مجتمع مراقبت های بهداشتی اصلی در امتداد خیابان اورتیگاس در منطقه تجاری پاسیگ سیتی، مترو مانیل واقع شده است، در حالی که بیمارستان های استانی به صورت استراتژیک در کلارک، ایلویلو، لاگونا و پانگاسینان واقع شده اند. TMC برند خود را از طریق مالکیت و بهره برداری از شهر پزشکی منطقه ای گوام (GRMC)، اولین و تنها بیمارستان خصوصی در گوام، وارد عرصه جهانی کرده است.

استراتژی این موسسه نشان دهنده تعهد به ارائه خدمات بهداشتی منحصر به فرد و در سطح جهانی به جامعه بیماران است. TMC دارای کادر پزشکی ممتاز متشکل از 1500 پزشک است که همگی در زمینه های مختلف متخصصان با تجربه و شناخته شده هستند. کادر پزشکی توسط یک سازمان 4000 نفری متشکل از کارکنان پزشکی و اداری متحد پشتیبانی می شود که بسیاری از آنها در طول سال ها خدمت وفادار به موسسه، تخصص خود را ارتقا داده اند. در جهت ارتقای تخصص کارکنان و پزشکان بیمارستان، از پایگاه داده و دیتابیس های بالینی جهت ارائه اطلاعات معتبر پزشکی استفاده می شود. از جمله این دیتابیس ها، آپتودیت است.

انتخاب uptodate در شهرمدیکال پزشکی فلیپین منجر به بهبود عملکرد درمان بیماران شد. همانطور که میدانید بهبود عمکرد و اثربخشی مثبت بالینی هدف نهایی بیمارستان های درجه یک است و نشان دهنده میزان موفقیت در پیشگری یا درمان بیماری و میزان رضایت مندی بیمار در نحوه مراقبت و درمان می باشد.

کیفیت درمان و اثربخشی بالینی نیز نیروی محرکه برنامه های توسعه و نوآوری منظم و کیفیت آن بوده است.

اثربخشی بالینی را می توان از طریق انتخاب منابع مبتنی بر شواهد مانند اکانت uptodate که هدف سه گانه مراقبت های بهداشتی را ترویج می کند، محقق کرد: کیفیت بهتر؛ بهبود رضایت بیمار و کاهش هزینه ها. اساس عمل مبتنی بر شواهد، اتخاذ تصمیمات بالینی با پشتوانه تحقیقات علمی و تخصصی جدید که نیازهای بیماران را در نظر بگیرد.

با این وجود، 1500 پزشک TMC اغلب با اطلاعات ناکافی، نادرست و حتی متناقض در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام گزینه های درمانی برای بیمارانشان مناسب است ، به چالش کشیده می شوند.

حفظ کیفیت درمان و پیگیری اثربخشی بالینی زمانی که داده های قابل اعتماد کافی برای تأیید همه اقدامات درمانی وجود ندارد، می تواند دشوار باشد.

Dr. Rafael S. Claudio, TMC’s Chief Medical Officer

در حالی که اینترنت و گوگل ممکن است به طور موقت تلاش برای دسترسی به حجم وسیعی از دانش حرفه ای پزشکی را کاهش دهند، اما چیزی که پزشکان TMC به آن نیاز داشتند، نتایج تایید شده تجربی بود که به راحتی در مرحله درمان قابل دسترسی بوده تا منجر به تسهیل فرآیند تصمیم گیری آنها شود. آنها به یک منبع قابل اعتماد نیاز داشتند که بتواند با حداقل رساندن خطاهای پزشکی و تنوع درمان منجر به افزایش نتایج و بهبود عملکرد آنان کمک کند.

چرا انتخاب uptodate توسط TMC

TMCبه عنوان مؤسسه ای که دائماً مراقبت های با کیفیت و نوآوری های بهداشتی را ارائه می دهد، اکانت UpToDate را به عنوان یک ابزار پشتیبانی تصمیم گیری بالینی برای پاسخگویی به سؤالات پزشکان به کارآمدترین روش، انتخاب کرد. UpToDate یک منبع معتبر اطلاعات بالینی که به دنبال بررسی مداوم مجلات معتبر، پایگاه های داده بالینی و سایر منابع توسط بیش از 7300 نویسنده و ویراستار پزشک مشهور جهان، اطلاعات آن روزانه به روزرسانی می شود.

مجموعه گسترده ای از موضوعات اکانت UpToDate شامل اطلاعات دارویی و حسابگر های پزشکی است که به تخصص های مختلف پزشکی پاسخ می دهد. در هر صفحه از مباحث آن شامل تاریخی است که نشان می دهد آخرین بار چه زمانی اطلاعات مورد بازبینی یا تغییر قرار گرفته است.

به عنوان یک منبع اطلاعاتی بالینی قابل اعتماد برای توصیه‌های تشخیصی و درمانی، خرید اکانت UpToDate توسط مشاوران TMC به عنوان یک ابزار مراقبتی در کلینیک‌های سرپایی خود انجام و کارآموزان و دانشجویان پزشکی از آن به عنوان ابزار مرجع برای تحقیق و افزایش اطلاعات خود استفاده می‌کنند.

استفاده راحت و افزایش دانش پزشکی

خرید اکانت uptodate در بیمارستان فلیپین ، خرید اکانت و دسترسی به محتوای آپ تو دیت و استفاده در موبایل و تبلت

در حالیکه برخی از پزشکان ممکن است در برابر اتخاذ شیوه های جدید بالینی مقاومت کنند ، انتخاب یک سیستم تصمیم گیری بالینی مانند اکانت uptodate که در کنار ارائه محتوای قابل اعتماد و با قابلیت استفاده راحت در بالین بیمار یا در مطلب بسیار ضروری است. این امر موجب راائه راه حل های جدید بالینی و کاهش اتلاف وقت و همراهی بیشتر پزشکان می شود.

همگام شدن با جدیدترین دانش علمی، مستلزم خواندن حداقل 17 مقاله در ژورنال در روز است .دستیابی به این امر ممکن نیست زیرا من وظایف بالینی دارم .با خرید و انتخاب اکانت UpToDate بدون صرف زمان زیاد و هر زمان که درمان‌های جدیدی در دسترس است، آگاه شده و دانش خودم را به روز نگه دارم.

یک متخصص اطفال در TMC

یکی از علت های انتخاب اکانت uptodate توسط TMC ، رابط کاربری ساده و دسترسی راحت به مقالات بالینی از طریق منوی جستجو غیر از فهرست مطالب است. تمام بررسی‌های موجود در آپتودیت با پیوندهایی به سایر مطالعات مرتبط همراه بوده تا به متخصصان پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی در یادگیری عمیق یک موضوع خاص کمک کند.

خرید اکانت uptodate و استفاده از آن بسیار راحت است ، کاربر پس از تهیه اشتراک شخصی میتواند برروی موبایل و تبلت خود آن را نصب و یا روی کامپیوتر از آپ تو دیت خود استفاده نماید.

با خرید اکانت uptodate امکان دسترسی به مقالات بالینی در 25 تخصص مختلف دسترسی داشته و میتوانید جدیدترین مطالب در تخصص خود را مطالعه نمایید. تمامی مطالب موجود در آن توسط 7100 پزشک نویسنده نوشته شده و به صورت روزانه بررسی و در صورت لزوم به روز رسانی میشود.

دکتر Claudio می گوید : خرید اکانت UpToDate موجب دستیابی به یک همکار هوشمند شده که به طور قابل توجهی با چالش های بالینی بیماران بهتر و با اطمینان خاطری بیشتری رو به رو شویم.

با توجه به انفجار اطلاعات در عصر حاضر، یافتن دقیق ترین و قابل اعتمادترین اطلاعات پزشکی می تواند نسبتاً دلهره آور باشد. سرمایه گذاری در یک سیستم مدیریت دانش معتبر مانند اکانت UpToDate موجب ایجاد پتانسیل بسیار زیادبرای بهبود کیفیت خدمات ارائه شده در یک موسسه پزشکی معتبر مانند TMC است.

دسته‌بندی: دیجیتال