آخرین بروز رسانی: 12ام آذر, 1401

اطلاعات بیمار در اکانت آپ تو دیت چیست؟

خرید و دانلود اکانت آپ تو دیت موجب دسترسی شما به تمامی اطلاعات موجود در این منبع ارزشمند بالینی خواهد شد که یکی از این منابع اطلاعات بیمار بوده که به صورت اختصاصی حاوی اطلاعات ساده پزشکی برای درک وضعیت بالینی توسط بیمار بوده که موجب آگاهی و مشارکت وی در انتخاب بهترین درمان و در نهایت افزایش بهره وری و درمان موثر خواهد بود.

اطلاعات بیمار در اکانت UpToDate® رایج‌ترین شرایط و روش‌های پزشکی را پوشش داده و اطلاعاتی را ارائه می‌کند که می‌تواند به سؤالات پزشکی اساسی بیمار را پاسخ و به بیماران در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کند. با خرید و دانلود اکانت آپ تو دیت این قسمت به صورت جداگانه در دسترس کاربر قرار خواهد گرفت .

خرید اکانت uptodate اصلی

اطلاعات بیمار در آپ تودیت شامل چه اطلاعاتی ست؟

اکانت UpToDate نزدیک به 1500 موضوع آموزش بیمار را در مورد رایج ترین شرایط و روش های پزشکی ارائه می دهد. این موضوعات همان اطلاعات موجود در مطالب ارائه شده برای پزشکان را در بر می گیرد. به این ترتیب، آنها اطلاعاتی را به خوانندگان می دهند که برای مشارکت فعال در تصمیم گیری های مربوط به مراقبت از خود نیاز دارند.

هدف ایجاد بخش اطلاعات بیمار در اکانت آپ تو دیت

برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پزشکان، هدف اطلاعات بیمار در اکانت آپ تو دیت ، ارائه مواد آموزشی به بیمار است که به راحتی قابل دسترسی و استفاده برای بیماران در محل مراقبت باشد و امکان تصمیم گیری مشترک پزشکی را فراهم کند.

برای بیماران، هدف اکانت uptodate ارائه اطلاعاتی است که بتواند به سوالات پزشکی پاسخ دهد و به بیمار کمک کند تا با مشارکت خانواده و تیم مراقبت های بهداشتی و پزشک خود، تصمیمات پزشکی آگاهانه بگیرد.

موضوعات پوششی اطلاعات بیمار

بیماران نیازهای اطلاعاتی متفاوتی دارند. برخی فقط یک مرور مختصر می خواهند، در حالی که برخی دیگر اطلاعات عمیق تری می خواهند. با خرید و دانلود اکانت آپ تو دیت در دو بخش The Basics و Beyond the Basics نیازهای اطلاعاتی مختلف بیماران را برآورده می کند.

The Basics : این مباحث در اکانت uptodate شامل 1 تا 3 صفحه هستند که به زبان ساده نوشته شده اند.این بخش به چهار یا پنج سوال مهم که ممکن است یک فرد در مورد یک مشکل پزشکی داشته باشد پاسخ می دهند. موضوعات The Basics مناسب برای خوانندگانی که می خواهند یک مرور کلی داشته باشند ، ایجاد شده است.

Beyond the Basics : این موضوعات در اکانت آپ تو دیت شامل 5 تا 10 صفحه هستند و جزئیات بیشتری دارند. موضوعات Beyond the Basics برای خوانندگانی که اطلاعات زیادی در مورد بیماری خود می خواهند و با برخی اصطلاحات پزشکی فنی راحت هستند.

موضوعات آموزش بیمار در اکانت uptodate اطلاعات زیر را نیز ارائه می دهد:

تصاویر، گرافیک ها و نمودارهای تمام رنگی برای کمک به خواننده در درک مفاهیم دشوار پزشکی

ارجاع گسترده، با پیوند و لینک به چکیده موضوع اصلی

پیوندهایی به سایر موضوعات مرتبط و عبارات جستجوی مرتبط در اکانت UpToDate

وضعیت به روزرسانی اطلاعات

مانند مطالب در سطح پزشک در دانلود و خرید اکانت آپ تو دیت، موضوعات آموزش بیمار به طور مداوم به روز می شوند تا منعکس کننده ادبیات پزشکی اخیر باشند. تمام موضوعات آموزش بیمار توسط نویسندگان حرفه ای پزشکی با مدارک پیشرفته نوشته شده و سپس توسط ویراستاران پزشک داخلی UpToDate ویرایش می شود. این مطالب همچنین توسط یک نویسنده پزشک خارجی و ویرایشگر بخش بررسی می شوند. بنابراین، اطلاعات آموزش بیمار در اکانت UpToDate به موقع، مرتبط و مبتنی بر شواهد است.

دسترسی به آموزش به روز بیمار

با خرید اکانت UpToDate، پزشکان می توانند به موضوعات آموزش بیمار به روش های زیر دسترسی داشته باشند:

هنگام مشاهده نتایج جستجو در اکانت UpToDate در وب، در ناوبری سمت چپ، روی بیمار کلیک کنید تا موضوعات آموزش بیمار در بالای لیست نتایج جستجوی شما اولویت بندی شوند.

روی آموزش بیمار در نوار ابزار کلیک کنید، سپس روی دسته پزشکی مورد علاقه کلیک کنید.
توجه: برای برنامه دسکتاپ، گزینه آموزش بیمار باید طوری پیکربندی شود که در نوار ابزار نمایش داده شود یا ممکن است آن را در منوی کشویی پیدا کنید.

هنگام مشاهده یک موضوع، روی بیمار در قسمت ابزار در بالا سمت راست کلیک کنید تا مستقیماً به بخش آموزش بیمار بروید، جایی که پیوندهایی به موضوعات مرتبط با آموزش بیمار را خواهید یافت.
توجه: ابزار بیمار فقط در موضوعاتی در سطح حرفه ای موجود است که اطلاعات مربوط به آموزش بیمار برای آنها وجود دارد.

با خرید اکانت آپ تو دیت و قسمت UpToDate Mobile Apps، تب Patient در بالای لیست نتایج جستجو موجود است.

مقالات بیمار به صورت رایگان برای عموم در دسترس است.

همه موضوعات را می توان چاپ یا ایمیل کرد.

چرا خرید اکانت UpToDate برای دسترسی به اطلاعات و آموزش بیمار ؟

اکانت UpToDate حاوی مقالاتی بی‌طرفانه که توسط متخصصین این حوزه نوشته و توسط ویراستاران دیگر بررسی شده ، را ارائه می‌دهند. این اطلاعات در جهت توانمندسازی بیماران برای اتخاذ تصمیم‌های آگاهانه پزشکی و مشارکت در درمان با پزشک خود طراحی شده‌است.

اکانت UpToDate منبع قابل اعتماد صدها پزشک در سراسر جهان و اکثر مراکز پزشکی دانشگاهی در ایالات متحده است. UpToDate همچنین توسط انجمن های پزشکی پیشرو در ایالات متحده تایید شده است. تعداد بالای کاربران پزشک در اکانت آپ تو دیت نشان دهنده کیفیت و ارزش بالای اطلاعات در اکانت UpToDate است.

وجه تمایز اطلاعات بخش آموزش بیمار در آپ تو دیت و سایر منابع پزشکی

وجود فرآیند دقیق ویراستاری و بررسی ویراستاران متخصص برای اطمینان از وضوح و مفید بودن محتوا

مشارکت بیش از 6500 پزشک متخصص در نگارش و ویرایش مطالب

فرآیند به روز رسانی مداوم اطلاعات برای کمک به اطمینان از اینکه همه محتوا نشان دهنده شیوه های فعلی بر اساس شواهد پزشکی در همین زمان است.

اکانت UpToDate هیچگونه تبلیغات یا حمایت مالی را نمی پذیرد، این خط مشی سبب اطمینان بیشتر کاربران است که محتوای آپ تو دیت از هر گونه منافع تجاری بی طرف باقی می ماند. بنابراین میتوانید با خیال راحت اقدام به خرید و دانلود اکانت آپ تو دیت ( UpToDate ) نمایید .

ویژگی های کلیدی آموزش UpToDate به بیمار:

دو سطح اطلاعات، The Basics و Beyond the Basics، برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی مختلف بیماران

بیماران را قادر می سازد:

  • درباره وضعیت پزشکی خود بیشتر بدانند
  • گزینه های مدیریت و درمان را بهتر درک کنید
  • در فرآیند تصمیم گیری پزشکی با پزشک خود شرکت کرده و فعالانه در درمان خود با آنان مشارکت کنند.

باعث صرفه جویی در زمان و بهبود ارتباط بیمار می شود

آموزش بیمار مبتنی بر شواهد و مطابق با اطلاعاتی است که پزشکان استفاده و به آن اعتماد دارند

هنگام استفاده از آموزش بیمار در اکانت UpToDate، ارتباطات پزشک و بیمار در یک راستا قرار می گیرند

به استانداردهای کمیسیون مشترک برای حمایت از توانایی بیمار برای درک و اقدام در مورد اطلاعات بهداشتی از طریق استفاده از اصول و تصاویر زبان ساده برای نشان دادن روش‌ها ویا شرایط پایبند است.

می تواند از تلاش های پزشکان برای برآورده کردن معیارهای استفاده معنادار در مورد آموزش بیمار حمایت کند. آموزش به روز بیمار از طریق EMR و سایر سیستم های اطلاعات بالینی قابل دسترسی است.

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه