آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

انتخاب اکانت uptodate ادونس توسط پزشکان 139 کشور

پزشکان در 139 کشور مختلف از اکانت uptodate ادونس به عنوان ابزاری برای کاهش خطا و افزایش کیفیت درمان استفاده می کنند.مسیرهای تعاملی موجود در آپ تو دیت ادونس به پزشکان در کاهش تنوع تشخیص و درمان، آزمایش های نامناسب و تجویز غیر ضروری آنتی بیوتیک ، کمک می کند.

شرکت Wolters Kluwer به عنوان موسس آپ تو دیت امروز اعلام کرد که استفاده از اکانت uptodate ادونس، از زمان انتشار آن در فوریه 2018 ، به طور قابل توجهی در سراسر جهان رشد کرده است. بعد از گذشت 16 ماه، نزدیک به 700 بیمارستان و سیستم بهداشتی در 25 کشور و همچنین 17000 کاربر شخصی اکانت UpToDate در 139 کشور از مسیرهای تعاملی آن برای بهبود مراقبت و درمان استفاده کرده اند.

مسیرهای تعاملی که با خرید اکانت uptodate ادونس در اختیار کاربران قرار می گیرد، قابلیت دریافت اطلاعات بیمار را داراست. بدین ترتیب میتوان علائم بیمار را ثبت و طبق همان اطلاعات، بهترین تشخیص، پیشنهاد درمانی را به پزشک نمایش می دهد. مسیرهای تعاملی موجود در آن، این انتخاب را به پزشک می دهد که یک مسیر درمانی کامل را از تشخیص، داروهای و آزمایشات مناسب تا نهایت درمان بیمار را طبق آخرین اطلاعات پزشکی متخصصان آپ تو دیت طی نموده تا موجب افزایش کیفیت درمان بیماران می شود.

چرا خرید اکانت uptodate advanced ؟

پایگاه داده اکانت uptodate سیستم پشتیبان تصمیم گیری بالینی است که با ارائه اطلاعات بازبینی شده طبق آخرین یافته ها در منابع معتبر پزشکی به پزشکان جهان کمک می کند. آپتودیت حاوی اطلاعات کابردی برای تشخیص و درمان بیماران است که درحین معاینه بهترین پیشنهاد درمانی را ارائه می دهد. اما از آنجایی اطلاعات کلی بوده نمیتوان به همه بیماران اختصاص داد، بلکه هر بیمار دارای شرایط خاص خود است که نیاز به اطلاعات اختصاصی تر در آپ تو دیت احساس می شود. به همین منظور اکانت آپتودیت پیشرفته برای پاسخ به سوالات طبق شرایط و علائم بیمار طراحی شد.

اکانت uptodate ادونس مسیرهای بالینی پیشرفته شرایط پزشکی رایج را با تنوع غیرقابل توجیه در درمان هدف قرار می دهد و به پزشکان در برآورده کردن معیارهای کیفیت ملی و بین المللی کمک میکند.

تغییرات مراقبتی می تواند برای بیمارستان ها پرهزینه باشد. پس از تجزیه و تحلیل تغییرات درمان در 468 بیمارستان، هیئت مشورتی دریافت که یک بیمارستان معمولی می‌تواند سالانه تا 29 میلیون دلار با ارائه مراقبت‌ و درمان های مطابق با معیارهای اصولی و صحیح ، در هزینه های بیمارستان صرفه‌جویی کند.

اکانت uptodate ادونس از تصمیمات درمانی مناسب با تصمیم گیری بالینی مبتنی بر شواهد پشتیبانی می کند. این اکانت به پزشکان کمک می‌کند تا آزمایش‌ها و درمان‌های نامناسب را کاهش داده و راهنمایی‌هایی درباره زمان مناسب برای تجویز آنتی‌بیوتیک‌ها ارائه می‌دهد.

نظرات اعضای تیم آپتودیت در مورد اکانت آپ تو دیت پیشرفته

Priti Shah معاون مدیریت محصولات و راه‌حل‌های اثربخشی بالینی در Wolters Kluwer گفت: سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی در سراسر جهان سخت کار می‌کنند تا به تنوعی که مانع از مراقبت مؤثر می‌شود رسیدگی کنند. ما متعهد هستیم که به مشتریان خود کمک کرده تا بهترین مراقبت را برای بیماران خود ارائه دهند و اکانت uptodate ادونس با 58 مسیر تعاملی که شرایط با تنوع بالینی را پوشش داده، به این امر کمک می کند.

پزشکان همچنین به بیش از 100 تک نگاری تفسیر آزمایشگاهی برای تفسیر دقیق‌تر نتایج غیرطبیعی آزمایشگاهی دراکانت uptodate ادونس دسترسی دارند که استفاده از آن به کاهش تنوع مراقبت کمک می‌کنند.

هیدی توئد، MD، CMIO در Wolters Health گفت: با خرید اکانت uptodate advanced و استفاده گسترده از آن در بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و موسسه مراقبت سالمندان، موجب افزایش کیفیت زندگی افراد و سالمندان در 26 ایالت شده است . این افزایش کیفیت از طریق کاهش تغییرات درمان و مراقبت‌ها شده که بخش مهمی از تلاش‌های ما برای بهبود نتایج و افزایش ایمنی بیماراست ، به وجود آمده است.

در سال 2019، برخی از بیشترین مسیرهای بالینی که پزشکان در اکانت uptodate ادونس به آنها مراجعه کرده اند عبارتند از: فیبریلاسیون دهلیزی، هیپوناترمی، فشار خون بالا و دیابت نوع 2.

ویژگی های مهم در خرید اکانت uptodate advanced

  • توصیه درمانی مناسب طبق شرایط بیمار براساس دریافت اطلاعات مسیرهای پرسشی تعبیه شده در اکانت UpToDate ادونس
  • همچنین امکان مستندسازی آسان تصمیمات اتخاذ شده با استفاده از مسیرهای UpToDate پیشرفته

اکانت آپ تو دیت پیشرفته شامل اطلاع جامع آپتودیت به همراه Uptodate Pathways تمامی بیماری ها به همراه تفسیر آزمایش است، این اکانت با قابلیت استفاده در دو موبایل از طریق اپ و سایت رسمی آپت تو دیت در اختیار کاربران قرار میگیرد .

کاهش تنوع درمان با استفاده ار اکانت uptodate ادونس

تطابق با بهترین تشخیص و درمان طبق جدیدترین منابع پشتیبانی تصمیم گیری بالینی معتبر جهانی ، همچنان یک چالش مهم در ارائه مراقبت های بهداشتی است. در واقع، تحقیقات نشان می دهد که عدم پایبندی به دستورالعمل ها ، ممکن است منجر به تشخیص های غیر ضروری و درمان نابهینه یا حتی نامناسب شود.

طبق مطالعات انجام شده تخمین زده شد که حدود 30 تا 40 درصد از بیماران ، درمان هایی را دریافت کرده اند که مبتنی بر شواهد علمی نیست، و 20 تا 25 درصد درمان هایی را دریافت می کنند که یا ضروری نیستند یا به طور بالقوه مضر هستند.

برای حمایت از پزشکان از طریق راهنمایی های مبتنی بر شواهد، به سرعت و بدون نقص در هنگام تصمیم گیری درمانی، اکانت uptodate ادونس را طراحی کردیم تا در هنگام کار آنها در زمان و مکانی که به آن نیاز دارند ، دسترسی به جدیدترین اطلاعات تعاملی برای بیمار خود به صورت اختصاصی داشته باشند.

در دسترس و قابل اجرا برای بهترین پیشنهاد درمان اختصاصی برای بیمار

یکی از ویژگی های اصلی اکانت آپتودیت پیشرفته ، کاربردی بودن اطلاعات تشخیص و پیشنهادی بر طبق مشخصات و علائم بیمار است . پزشک میتواند با پاسخ به سوالات مرتبط با وضعیت بیمار خود ، بهترین تشخیص و پیشنهاد درمانی بیمار را طبق جدیدترین اطلاعات بالینی در جهان دریافت نماید . این امر موجب کاهش تنوع درمان و کاهش خطای تشخیصی و درمان خواهد شد و از آزمایش ها و تجویز داروهای غیر ضروری جلوگیری خواهد کرد .

دسته‌بندی: اکانت UpToDate