آخرین بروز رسانی: 12ام شهریور, 1401

دانلود کتاب بارداری و زایمان ویلیامز

نسخه اصلی کتاب بارداری و زایمان ویلیامز 24 edition ، بدون هیچگونه تبلیغ و بدون حذفیات در لینک زیر قرار گرفته است ، امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد.

کتاب ویلیامز یکی از کاملترین ، قابل فهم ترین رفرنس در زمینه کتب زنان و زایمان میباشد که توسط تیمی مشهورترین نویسندگان بیمارستان Parkland نوشته شده است.نشانه‌های این آثار کلاسیک، مبانی علمی و کاربردی برای پزشک متخصص زنان و زایمان قرار دارند.این نسخه از این نسخه از Williams Obstetrics بر مبانی علمی و مبتنی بر شواهد مربوط به تخصص تاکید کند. این کتاب از بیش از ۳۰۰۰ مورد تخصصی و گایدلاین های از معتبرترین سازمان حرفه‌ای و آکادمیک جمع آوری شده است.

دانلود رایگان کتاب بارداری و زایمان ویلیامز

عنوان کتاب :Williams Obstetrics 24th Ed PDF 2014

  • نام نویسندگان  :F. Gary Cunningham ، Kenneth J. Leveno ، Catherine Y. Spong ، Jodi S. Dashe ، Barbara L. Hoffman ، Brian M. Casey ، Jeanne S. Sheffield ، Steven L. Bloom
  • سال انتشار : 2014
  • قیمت : رایگان 
  • لینک دانلود  : لینک دانلود کتاب Williams Obstetrics 24th

دانلود رایگان کتاب ویلیامز نسخه 25

عنوان کتاب :Williams Obstetrics PDF 25th Edition

  • نام نویسندگان  :F. Gary Cunningham ، Kenneth J. Leveno ، Catherine Y. Spong ، Jodi S. Dashe ، Barbara L. Hoffman ، Brian M. Casey ، Jeanne S. Sheffield ، Steven L. Bloom
  • قیمت : رایگان
  • لینک دانلود  : لینک دانلود کتاب Williams Obstetrics 24th

سایت مدیکال مدیکال علاوه بر ارائه pdf های رشته های قلب و زنان، نسبت به ارائه اکانت های رسمی و غیر رسمی مختلف پزشکی اقدام کرده است . این سایت مرجع فروش اکانت های رسمی آپتودیت،سنفورد،ژورنالهای پزشکی،اپوکریتس و …  باتوجه به نیاز کاربران را دارد و اکانت های رسمی درخواستی نیز قابل بررسی و دسترسی خواهد بود. برای اطلاع از نوع اکانت های پزشکی، داروسازی و … میتوانید به صفحه اصلی سایت مراجعه و لیست انها را مشاهده نمایید.

همچنین میتوانید با ارتباط با شماره 09050433137 در واتس آپ یا تلگرام اکانت مدنظر خود را پیشنهاد تا بعد از بررسی ایجاد و برای شما ارسال گردد.

 اکانت های آپ تو دیت مدیکال آپتودیت

اکانتهای آپتودیت سایت با توجه به نیاز کاربران  به دو نوع اصلی و غیر اصلی تقسیم می شود. تفاوت میان اکانت های uptodate در مدت زمان اشتراک آپتودیت و میزان محتوای ارائه شده در آن، تعداد کاربری است.

مدت زمان اشتراک

اکانت رسمی آپتودیت دارای مدت زمان اشتراک یکساله و شش ماهه است که در این مدت میتواند به تمامی محتویات موجود در دیتابیس آپتودیت، چکیده های مقالات و … دسترسی داشته باشد. امکان تمدید اشتراک اکانت uptodate و حفظ اطلاعات ، بوک مارک ها، امتیازات CME در اکانت رسمی آن، وجود دارد. بنابراین کاربر به راحتی میتواند با خرید اکانت uptodate و ثبت یوزر و پسورد قبلی خود، اکانت خود را برای بازه زمانی دلخواه تمدید نماید.

تعداد کاربری اکانت و نحوه استفاده

اکانت های رسمی آپ تو دیت به صورت دوکاربره قابل استفاده است. بنابراین کاربر در طول مدت اشتراک خود میتواند این اکانت را برروی دو موبایل یا تبلت از طریق اپ اصلی نصب و دسترسی داشته باشد. علاوه بر امکان استفاده برروی موبایل، امکان دسترسی به سایت uptodate نیز، از طریق فیلترشکن روی یک کامپیوتر نیز وجود دارد.

اکانت رسمی آپتودیت ، دارای دو نوع آفلاین و آنلاین است. در نوع آنلاین ، کاربر بعد از خرید اکانت uptodate و دریافت یوزر و پسورد uptodate از سایت میتواند ، اپ رسمی آن را دانلود و با یوزر و پسورد در نرم افزار لاگین شود و از تمامی مباحث در آن یا سرچ کلی آن استفاده کند و نیازی به فضای خالی برای دانلود دیتابیس نمیباشد و کاربر بصورت آنلاین و با استفاده از اینترنت میتواند از آپتودیت استفاده کند. بروزرسانی در این نوع اکانت ، بصورت اتومات انجام و جایگزینی مطالب نیز همینطور انجام میشود.

در نوع اکانت رسمی آفلاین آپتودیت ، کاربر میتوانید دیتابیس آن را که حدود 2 گیگ بوده را دانلود کرده و بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت از آن استفاده کنید. همچنین درصورت تمایل به عدم دانلود دیتابیس یا نداشتن فضای خالی برروی موبایل ، این اکانت قابلیت استفاده آنلاین را نیز داشته و بصورت آنلاین در اپ رسمی آپتودیت نیز قابل استفاده میباشد. همچنین علاوه بر دسترسی و لاگین شدن در اپ دو موبایل اندروید یا ios این اکانت برروی سایت uptodate.com نیز بصورت آنلاین و در کامپیوتر از طریق مرورگر قابل استفاده میباشد.

فاصله به روزرسانی 

با خرید اکانت آپ تو دیت رسمی ، دسترسی به تمامی محتوای اورجینال این پایگاه داده فراهم می شود. از مزایای اکانت رسمی ، میتوان به معتبر بودن اکانت و همزمان بودن اطلاعات در پایگاه داده با اطلاعات اکانتهای عرضه شده است. در اکانت آپ تو دیت آنلاین که نیاز به ذخیره اطلاعات برروی موبایل نیست، دیتابیس آن از سرور اصلی فراخوانی شده و اطلاعات جدید در این نوع اکانت uptodate بمحض اعلام بصورت اتومات آپدیت و مطالب جدید جایگذاری می شود.

در اکانت آپ تو دیت آفلاین و آنلاین نیز، اطلاعات جدید به محض اتصال به اینترنت از پایگاه داده اصلی، فراخوانی شده و اطلاعات جدید جایگذاری یا حذف می شود. نکته قابل توجه برای اکانت آفلاین، اجازه کاربر برای آپدیت اتومات است. در صورت عدم انتخاب گزینه آپدیت اتومات در آپ تو دیت آفلاین، به روزرسانی اطلاعات تنها با اجازه کاربر صورت می گیرد.

سایر قابلیت های ویژه اکانت رسمی آپ تو دیت

قابلیت خروجی از متن بصورت پی دی اف در این نوع اکانت آپتودیت وجود دارد. با انتخاب گزینه پرینت یا خروجی در بالای صفحه میتوانید از مباحث آپتودیت خروجی گرفته یا از هر مطالب پرینت بگیرید. همچنین میتوانید مطالب را از طریق ایمیل برای همکاران خود نیز ارسال فرمایید. همچنین علاوه برمتن میتوانید جداول موجود در آپتودیت را نیز ارسال و همچنین دانلود کرد و برای ارائه یا مقاله از آن استفاده کرد.

در اکانتهای رسمی آپتودیت علاوه بر دسترسی به آپتودیت آنلاین یا آنلاین ، به اطلاعات دراگ اینتراکشن لکسی کامپ هم دسترسی خواهید داشت. با اضافه کردن چندین داروی مختلف به آن میتوانید تداخل و همچنین عدم تداخل بین داروهای انتخاب شده را با علامت اختصاری A  تا D مشاهده فرمایید. همچنین دوز مصرف دارو را در بزرگسالان یا کودکان و نوزادان مشخص میکند و اطلاعات تفصیلی در مورد دارو را به کاربر نمایش میدهد.

اکانت UpToDate رسمی

اکانت آپ تو دیت همراه با دراگ اینتراکشن و تشخیص افتراقی رایگان
خرید اکانت UpToDate اصلی

اکانت uptodate غیر رسمی

اکانت آپ تو دیت غیررسمی برای استفاده از آپتودیت در برنامه های موبایل مخصوص به خود طراحی شده است. با خرید اکانت آپ تو دیت غیر رسمی میتوان اطلاعات ان را در اپلیکیشن غیر رسمی به صورت آفلاین دسترسی داشت.

اکانت غیر رسمی آپتودیت دارای مدت اشتراک یکسال است که با یکبار خرید اکانت uptodate در صورت عدم نیاز به داشتن اطلاعات جدید، میتوان از همان اطلاعات قدیمی از آپتودیت استفاده و نیاز به خرید مجدد اکانت نخواهد بود . اما در صورت تمایل به داشتن اطلاعات جدید، نیاز به خرید مجدد اکانت خواهد بود.

این نوع اکانت قابل استفاده در موبایل های اندروید و ios میباشد ، همچنین قابلیت استفاده در سری های جدید مک بوک و همچنین ویندوز را ، از طریق شبیه ساز اندروید دارا میباشد .

اکانت آپتودیت غیر رسممی دو نوع تک کاربره و مناسب برای یک دیوایس و همچنین دوکاربره که مناسب دو دیوایس است ، دارد.

قابلیت استفاده از آپتودیت بصورت آفلاین در اکانت uptodate غیر رسمی وجود دارد. کاربر بعد از دانلود اپلیکیشن بایستی دیتابیس آپتودیت را که حدود 2 گیگ بوده را دانلود و سپس از آپتودیت بصورت آفلاین استفاده کند. این اکانت قابلیت بروزرسانی و آپدیت نیز تا یکسال بعد از خرید نرم افزار را داراست  و بعد از سپری شدن یکسال کاربر میتواند با آخرین آپدیت موجود در نرم افزار آپتودیت استفاده کرده یا درخواست تمدید آپدیت برای یکسال آینده را از طریق سایت ثبت فرماید. با مراجعه به قسمت آپدیت در نرم افزار میتوانید ، بروزرسانی مطالب Uptodate را انجام داد.

همچنین قابلیت خروجی پی دی اف برای ذخیره مباحث یا ارسال آن به شخص دیگر از طریق ، ایمیل یا سایر شبکه های اجتماعی وجود دارد .همچنین میتوانید از خروجی مباحث برای ایجاد ارائه و ….نیز استفاده کرد.

بعد از خرید اکانت آپتودیت ، علاوه بر دسترسی به آپتودیت ، به سایر دیشکنری های فارسی و تخصصی بصورت رایگان دسترسی خواهید داشت. از جمله این دیکشنری ها؛ دیکشنری انگلیسی روی متن بوده که با مراجعه به آپتودیت و هایلایت کردن کلمه میتوان کلمات را به فارسی ترجمه کرد.

خرید اکانت uptodate و اطلاع از جدیدترین اطلاعات رشته زنان و زایمان از طریق لینک زیر امکانپذیز است .

تخصص زنان و زایمان در آپتودیت

دسته‌بندی: زنان و زایمان

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه