آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

تایید انجمن پزشکی ترکیه برای دسترسی به اکانت uptodate

پایگاه داده آپ تو دیت دربرگیرنده اطلاعات بالینی بازبینی شده و طبق آخرین شواهد پزشکی است. مطالب موجود در آن، توسط تیمی از بهترین نویسندگان پزشک با سابقه تخصص در همان زمینه، تدوین شده تا پزشکان بتوانند از به صورت کاملا کاربردی از پیشنهادات درمانی آن حین معاینه استفاده کنند. در تدوین بانک اطلاعاتی اکانت uptodate از پایگاه داده های معتبر و قابل استناد استفاده شده تا پزشکان بتواند از صحت مطالب آن اطمینان پیدا کنند.

با وجود مزایای فراوان اکانت های آپ تو دیت ، دسترسی به اکانت uptodate به عنوان یک منبع آموزشی مداوم جهت توسعه اطلاعات حرفه ای بالینی توسط انجمن پزشکی ترکیه انتخاب شد.

شرکت Wolters Kluwer به عنوان شرکت ارائه دهنده اطلاعات و راه حل های مراقبتی برای صنعت بهداشت و مراقبت جهانی ، اعلام کرد که اکانت uptodate به عنوان یک منبع پشتیبانی تصمیم گیری بالینی مورد تایید و به عنوان ابزاری موثر در آموزش مداوم پزشکی (CME) و ابزاری در جهت توسعه حرفه ای مستمر (CPD) توسط انجمن پزشکی ترکیه (TMA) تایید و انتخاب شد .

دسترسی به اکانت uptodate برای پزشکان ترک میتواند به عنوان یک منبع آموزشی پیوسته قوی بوده که جدیدترین تحقیقات بالینی را همراه با توصیه های مورد تایید پزشکان جهان ارائه داده تا بتواند بهترین پیشنهاد درمان را برای بیماران ارائه دهند.

انجمن پزشکی ترکیه TMA

انجمن پزشکی ترکیه نقش مهمی در نظارت و پیشرفت مداوم علم پزشکی در ترکیه ایفا می کند. این انجمن در سال 1953 تاسیس شد . TMA به عنوان بزرگترین سازمان پزشکان در کشور است که بیش از 80% از پزشکان کشور در این انجمن عضو هستند. این انجمن دارای بیش از 65 شعبه استانی که اعضای آن بیش از 100 نفر می باشد.

در سطح بین المللی TMA یکی از اعضای انجمن پزشکی جهانی (WMA) ، فدراسیون اروپایی متخصصان پزشکی (FEMS)، انجمن آموزش پزشکی در اروپا (AMEE) و عضو وابسته کمیته دائمی پزشکان اروپایی (CPME) است.

با توجه به اهمیت این انجمن برای دسترسی پزشکان به آخرین اطلاعات بالینی و آموزش مستمر آنها ، TMA دسترسی به اکانت uptodate برای پزشکان ترکیه تایید کرد.

آقای دکتر Denise Basow مدیر عامل شرکت Wolters Kluwerمی گوید : اطلاعات جدید بالینی به سرعت در حال رشد است و همگام شدن پزشکان با این اطلاعات پزشکی میتواند چالش برانگیز باشد . این شرکت تلاش می کند دسترسی به جدیدترین پاسخ های سوالات بالینی را از طریق پلتفرم های مختلف مانند اکانت uptodate و … برای کاربران خود فراهم کند. بنابراین پزشکان در ترکیه میتوانند با استفاده از کامپیوتر یا تلفن همراه، از UpToDate برای پاسخ به سؤالات بالینی در محل مراقبت استفاده و اعتبارات آموزش پزشکی مداوم کسب کنند.

در سال 2000 اکانت uptodate به عنوان ارائه دهنده CME توسط شورای اعتباربخشی برای آموزش مداوم پزشکی (ACCME) انتخاب شد. در سال 2012 ، آپ تو دیت در بخش آموزش ، به دلیل کابردی بودن آن در محیط آموزشی و تغییر اطلاعات پزشکی ، مفتخر به دریافت بالاترین جایزه ACCME شد .

مزایای دسترسی اطلاعات اکانت UpToDate آپ تو دیت

دسترسی پزشکان به اطلاعات بالینی موجود در اکانت uptodate موجب تغییر در عملکرد پزشکی و دریافت بهترین درمان های توصیه شده جدید در 25 تخصص مختلف می شود . پزشکان ترکیه‌ای می‌توانند از زمانی که قبلاً برای تحقیق درباره سؤالات بالینی صرف می کردند، بدون هیچ هزینه و آزمون و خطای غیر ضروری، برای ادامه توسعه دانش حرفه‌ای خود نیز استفاده کنند.

در بیمارستان ها و موسساتی که اقدام به خرید اکانت آپتودیت کرده اند ، پزشکان به راحتی میتوانید اپلیکیشن uptodate را برای موبایل های اندروید یا ios خود نصب نموده و به تمامی اطلاعات آن در همه جا دسترسی داشته باشند و اعتبار نیز کسب کنند. زیرا تمامی اکانت uptodate به سیستم ثبت پرونده الکترونیکی پزشکی EMR متصل و میتوانند علاوه بر آگاهی از جدیدترین اطلاعات بالینی ، CME نیز به صورت خودکار برای شما ثبت گردد.

اکانت های اصلی آپتودیت سایت مدیکال آپتودیت ، قابل استفاده در اپلیکیشن های رسمی آپتودیت در دیوایس های اندروید و ios است . برای دانلود اپ برای موبایل ios نیاز به دانلود نرم افزارهای کرک در استور های ایرانی نبود و مستقیما میتوانید اپلیکیشن آپ تو دیت را از پلی استور دانلود نمایید .

جهت دریافت یوزر و پسورد اختصاصی با نام و مشخصات خودتان ، کافیست به لینک بخش بازگشت به فروشگاه مراجعه و بعد از انتخاب اکانت آپ تو دیت نوع و مدت زمان اشتراک را انتخاب و نسبت به خرید اکانت uptodate رسمی اقدام نمایید .

دسته‌بندی: دیجیتال