آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

مزایای اکانت uptodate برای موسسات درمانی

مزایای خرید اکانت uptodate برای موسسات درمانی

مزایای خرید اکانت uptodate برای پزشکان و سایر کادر درمانی پنهان نیست ؛ اما ما در این مقاله به بررسی مزایای خرید اکانت uptodate برای موسسات درمانی و بیمارستان ها را بیان میکنیم . در حال حاضر بسیاری از بیمارستانها برای پزشکان خود ، خرید اکانت uptodate را جهت برخورداری از اطلاعات روز پزشکی انجام داده اند ، اما سایر موسسات از داشتن این منبع بالینی با ارزش به دلایل مختلف محروم هستند . ما در این مقاله به مزایای خرید اکانت uptodate برای موسسات میپردازیم تا همگی از این منبع ارزشمند استفاده و از اطلاعات بالینی بهره ببرند .

همچنین در صورت تمایل به استفاده از اکانت uptodate ، نیازی به پرداخت هزینه های بالا و دلاری و دردسرهای خرید از طریق پی پال نخواهد داشت . سایت مدیکال آپتودیت ، امکان خرید اکانت uptodate اصلی که در سایت رسمی آپ تو دیت به فروش میرسد را بدون نیاز ب پرداخت هزینه های بالا و دلاری برای تمامی پزشکان ایرانی و پزشکان خارج از ایران فراهم کرده است .

شواهد پزشکی به سرعت تغییر می کند و توانایی شما را برای به روز ماندن و تصمیم گیری آگاهانه را به چالش می کشد. UpToDate شواهد و بینش های بالینی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند کسب و کار خود را به جلو ببرید.

بینش بالینی برای نیازهای تجاری منحصر به فرد موسسات درمانی

اکانت UpToDate پرکاربردترین و قابل اعتمادترین منبع پشتیبانی تصمیم گیری مراقبتی است. ترکیب آخرین شواهد پزشکی با بینش های متخصص از پزشکانی که به طور گسترده به عنوان رهبران رشته خود در نظر گرفته می شوند.UpToDate یک منبع ضروری برای بسیاری از پزشکان است زیرا عمق، وسعت و محتوای واضح و کاربردی آن به آنها کمک می کند تا مناسب ترین تصمیمات مراقبتی مبتنی بر شواهد را برای بیماران خود اتخاذ کنند.به همین دلیل، کسب‌وکارهای مراقبت‌های بهداشتی به UpToDate روی می‌آورند تا به آنها کمک کند تا با موفقیت در یک چشم‌انداز مراقبت‌های بهداشتی که به سرعت در حال تغییر و پیچیده‌تر است حرکت کنند.

یک منبع قابل اعتماد برای پشتیبانی هر روز از کسب و کار موسسات درمانی

کسب‌وکارهای مراقبت‌های بهداشتی – از تولیدکنندگان دارو و شرکت‌های تجهیزات پزشکی گرفته تا برنامه‌های سلامت و مدیران مزایای داروخانه‌ها – UpToDate را در میان منابع خود نگه می‌دارند تا به آنها در تصمیم‌گیری‌های تجاری کمک کنند.با شواهد و بینش های بالینی در دنیای واقعی، به روزترین اطلاعات جدید بالینی امروزه را منعکس می کند. حتی یک پیشنهاد درمانی از UpToDate ممکن است تأثیر زیادی برای سازمان شما ایجاد کند. برای رسیدگی به چالش‌های کلیدی می‌توانید به UpToDate مراجعه کنید ، این چالش ها مانند :

  • بررسی مسائل پزشکی و رژیم های درمانی در طول تحقیق و توسعه دارویی.
  • تحقیق در مورد استانداردهای اپیدمیولوژی و درمان بیماری ها، ارزیابی مناسب بودن داروها برای آزمایش بر اساس مکانیسم اثر، و مشاوره شواهد برای اطلاع از کارآزمایی های بالینی.
  • حمایت از فرمولاسیون و توسعه ردیف پوشش، تحقیق در مورد عوارض جانبی مربوط به درمان‌های خاص، و یادگیری در مورد شرایطی که درمان‌ها و پروتکل‌های خاصی برای آن‌ها مشخص شده‌اند
  • ایجاد راهکار و بینشی در مورد ایجاد پروتکل های درمانی
  • ارائه منبعی به پزشکان و سایر کادر های درمانی در تیم خود که به دسترسی به آخرین و جدیدترین اطلاعات پزشکی بصورت مداوم نیاز دارند.
دسته‌بندی: اکانت UpToDate