آخرین بروز رسانی: 13ام اردیبهشت, 1403

اکانت Uptodate Adavaced چیست ؟

اکانت Uptodate Adavaced نوعی دیگری از اکانتهای آپ تو دیت شرکت wolterskluwer است که در سال 2018 از آن رونمایی شد . اکانت UpToDate Advanced راه حل جدیدی از اکانتهای UpToDate است که برای بهبود نتایج بیمار با کاهش تنوع بی مورد در محل درمان طراحی شده است.این اکانت دارای تمامی اطلاعات موجود در اکانت های آپ تو دیت که علاوه بر این اطلاعات ،شامل دو بخش مهم دیگر است: بخش UpToDate Pathways و بخش Lab Interpretation.

مزایای خرید اکانت Uptodate Adavaced

آیا آنتی بیوتیک درمان مناسبی است؟ آیا داروی ضد انعقاد خوراکی لازم است؟ وقتی آزمایش آزمایشگاهی گلوکز پایین را نشان می دهد بهترین مرحله بعدی چیست؟

چنین تصمیماتی در محیط های بالینی رایج بوده و می تواند به طور قابل توجهی بر درمان بیمار و بیمارستان تأثیر بگذارد. در واقع، ثابت شده که این نوع تصمیم‌ها سهم عمده‌ای در تغییر درمان های غیرقابل توجیه که موجب افزایش هزینه‌های ناشی از آن را کاهش و بر نتایج نهایی درمان بهتر بیمار تاثیر می‌گذارد.

اکانت Uptodate Adavaced پزشکان را در طول چرخه تشخیص و درمان راهنمایی می کند تا از نتایج بهینه بیمار حمایت کند و تنوع تشخیص را کاهش دهد.

ابزارهایی را ارائه می دهد که پزشکان می توانند در زمان های مختلف در جریان کار از آنها برای اطلاع از مراحل بعدی استفاده کنند.

UpToDate Pathways Lab Interpretation
پزشکان را از طریق غربالگری، تشخیص و درمان بیماری های شایع پزشکی راهنمایی می کند.
الگوریتم تعاملی توصیه هایی را متناسب با وضعیت بیمار ایجاد می کند.
پزشکان را با مدیریت و ارزیابی نتایج غیرطبیعی تست های آزمایشگاهی راهنمایی می کند.
الگوریتم های استاتیک به مدیریت نتایجی که باعث سردرگمی بالینی می شوند کمک می کند.

با خرید اکانت Uptodate Adavaced میتوانید:

بهبود مراقبت از بیمار از طریق

 • استفاده از پزشکی مبتنی بر شواهد برای هدایت تصمیم گیری های پیچیده حمایت از کاهش آزمایش ها و درمان های نامناسب
 • کمک به تریاژ بیماران به سطح مناسب مراقبت، کاهش بستری شدن غیر ضروری در بیمارستان
 • کاهش تنوع ناخواسته در تشخیص و درمان که ناشی از شکاف دانش پزشک است.

حمایت از اهداف سازمان های درمانی و بیمارستان از طریق

 • کاهش زمان و تلاش مورد نیاز برای ایجاد و حفظ دستورالعمل های عمل بالینی خود
 • حمایت از کاهش هزینه های مرتبط با آزمایش ها و درمان های نامناسب
 • حمایت از هماهنگی مراقبت و درمان، سلامت جمعیت و استانداردسازی درمان

از لینک زیر میتوانید نسبت به خرید جدیدترین ورژن اکانت آپ تو دیت ادونس از بخش بالا در منو برروی دکمه بازگشت به فروشگاه  کلیک و بعد انتخاب اکانت uptodatec advanced نسبت به ثبت سفارش اقدام فرمایید.

UpToDate Advanced چه تفاوتی با موضوعات UpToDate دارد؟

اکانت Uptodate Adavaced یک محصول الحاقی به اکانتهای UpToDate است و شامل مسیرها و تک نگاری های تفسیر آزمایشگاهی است.

UpToDate Pathways پزشکان را در بهترین شیوه‌ها برای تشخیص، غربالگری و دوره بهینه درمان، به منظور راهکار دوم درمان در صورت شکست درمان اولیه، راهنمایی می‌کند. Pathways یک رویکرد پرسش و پاسخ برای پیمایش یک سؤال بالینی خاص ارائه می دهد. این ابزارهای جریان کار پویا ، شامل الگوریتم‌های بصری و ماشین‌حساب‌ها برای کمک به پزشکان در جهت‌یابی سوالات کلیدی ایجاد شده‌اند.

آنها با پیروی از سیاست های ویرایشی مشابه موضوعات خرید اکانت UpToDate نوشته و به روز می شوند، و اطلاعات به صورت تعاملی ارائه می شود تا به راهنمایی پزشک در تصمیم گیری های مرتبط به سرعت و آسانی کمک کند. محتوا از مرتبط ترین مجموعه موضوعات اکانت آپ تو دیت، اطلاعات دارویی و ابزارهای تصمیم گیری مشترک ترکیب شده است. Pathways همچنین خلاصه‌های مفصلی را ارائه می‌کند که از مستندات بالینی پشتیبانی می‌کند.

تک نگاری های تفسیر آزمایشگاه در اکانت Uptodate Adavaced بر اساس محتوای UpToDate بوده و در قالب مختصر کوتاهی برای پاسخگویی به سؤالات خاص ترکیب می شوند.

تک نگاری های تفسیر آزمایشگاهی بر موارد زیر تمرکز دارند:

 • تست های با حجم بالا
 • تست هایی با تغییر دستورالعمل ها
 • جستجوهای رایج UpToDate
 • تست هایی که به ندرت یا نادر سفارش داده می شوند

تک نگاری های تفسیر آزمایشگاهی به تعیین موارد زیر کمک می کند:

 • نتیجه ممکن است نشان دهنده کدام شرایط بالینی باشد
 • عواملی که ممکن است بر نتایج تأثیر بگذارد
 • چه اقدامات فوری باید انجام شود

اطلاعات در اکانت Uptodate Adavaced چقدر به روز هستند ؟

در خرید اکانت Uptodate Adavaced ، هر زمان که اطلاعات مهم جدید منتشر می شود، مسیرها و تک نگاری های آزمایشگاهی بازبینی و به روز می شوند. به‌روزرسانی‌ها با دقت ادغام می‌شوند، بیانیه‌های خاصی در مورد اینکه چگونه یافته‌های جدید باید از نظر بالینی اعمال شوند و پس از بررسی گسترده نویسنده و ویراستار در تمامی اکانتهای پیشرفته آپ تو دیت منتشر می گردد.

در خرید اکانت uptodate پیشرفته نیازی به به روز رسانی دستی توسط کاربر نبوده و اطلاعات پس از اتصال به اینترنت در صورت وجود ، بروزرسانی می شود.

روی چه سیستم عاملی اکانت Uptodate Adavaced کار خواهد کرد؟

اکانت آپ تو دیت پیشرفته روی سیستم عامل موبایل های اندرویدی و ios کار میکند . بنابراین با نصب اپلکیشن میتوانید با همان یوزر و پسورد ارسالی داخل اپ لاگین شده و در قسمت پثوی به صورت جداگانه به اطلاعات آن دسترسی داشته باشید .

همچنین اکانت UpToDate Advanced روی آخرین نسخه‌های Chrome و Firefox و Internet Explorer 10 یا بالاتر کار می‌کند. بنابراین با خرید اکانت uptodate پیشرفته ، میتوانید از طریق سایت آپ تو دیت به آن نیز دسترسی داشته باشید .

چگونه میتوان اکانت uptodate پیشرفته را فعال کرد ؟

برای دسترسی به اطلاعات آپ تو دیت پیشرفته ، نیاز به خرید اکانت uptodate پیشرفته در قسمت جداگانه ای است . در صورت داشتن اشتراک قدیمی اکانت اصلی آپ تو دیت میتوانید همان را به آپتودیت پیشرفته ارتقاء دهید . بنابراین تمامی اطلاعات قدیمی اکانت شما شامل تاریخچه ، امتیازات سرچ و …. بدون تغییر باقی مانده و میتوانید با همان یوزر و پسورد uptodate قدیمی خود ، از اکانت Uptodate Adavaced استفاده نمایید . بعد از ارتقای اکانت ، اگر مسیر یا تک نگاری آزمایشگاهی برای جستجوی خاص در دسترس باشد، در نتایج جستجو ظاهر می شود.

برای انجام اینکار تنها کافیست که سه ماه از اشتراک اکانت uptodate تان گذشته باشد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به پیشتیبانی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

تماس : 09050433137

دسته‌بندی: اکانت UpToDate