آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

خرید آپتودیت و تاثیراستفاده از آن در بیمارستان AHMC فلیپین

خرید آپتودیت برای استفاده شخصی پزشکان منجر به بهبود تشخیص و درمان و در نهایت بهبود عملکرد آن می شود. بنابراین به بهبود عملکرد پزشک ، میزان بستری بیمار در بیمارستان کاهش یافته و در نهایت منجر به کاهش هزینه های ناشی از بستری بیمار در بیمارستان خواهد شد. طبق تحقیقات صورت گرفته در یکی از بیمارستان های فلیپین ، خرید آپتودیت منجر به کاهش مرگ و میر در ICU ، درمان بهتر بیماران کرونا و موجب بهبود نتایج بیماران شد.

طبق نتایج زیر خرید آپتودیت و استفاده از آن در سیستمهای سلامت و بیمارستانی موجب تاثیر گذاری مستقیم در بهبود نتایج تشخیص و درمان بیماران شده است . برای خرید اکانت uptodate میتوانید از لینک زیر مراجعه و نسبت به داشتن یوزر و پسورد شخصی و مختص به هر کاربر ، برای استفاده در اپ و سایت رسمی آپ تو دیت اقدام فرمایید.

تاثیر خرید uptodate در بیمارستان AHMC فلیپین

کیفیت همیشه معیار نهایی موفقیت یک سیستم بیمارستانی و بهداشتی بوده است. برای بیمارستان و مرکز پزشکی آسیایی (AHMC)، یک بیمارستان عالی رتبه‌بندی شده توسط کمیسیون مشترک بین‌المللی (JCI) به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین مؤسسات مراقبت‌های بهداشتی در فیلیپین، موفقیت خود را با روند نزولی در مرگ‌ومیر ICU، درمان COVID- 19 بیمار، و بهبود نتایج بیمار کسب کرده است.

زیربنای همه اینها تعهد بیمارستان به پذیرش “نوآوری در مراقبت های بهداشتی برای یک تجربه شفابخش فراموش نشدنی است. ایجاد نوآوری در سیستم سلامت به منظور افزایش اثربخشی بالینی بوده که این همان چیزی است که دکتر آنا ماریا وای جیمنز، مدیر کیفیت در AHMC، زمانی که برای اولین بار UpToDate را در سال 2018 تصویب کرد، به آن پایبند بود. اکانت UpToDate از آن زمان تاکنون نقش مهمی در حرکت بیمارستان به سمت افزایش اثربخشی بالینی ایفا کرده است.

اثربخشی بالینی که برای کیفیت و ایمنی سیستمهای بهداشتی و بیمارستان ها حیاتی بوده و موجب تجربه مراقبت های بهداشتی کلی بیماران اولویت اصلی باقی مانده و نتایج بهتری حاصل شود. طبق گفته مدیر کیفیت بیمارستان دکتر آنا ماریا وای جیمنز کیفیت و بهبود عملکرد بیماسرتان به معنای توانایی دستیابی به فرآیندها و نتایج بهتر تشخیص و درمان از بیماران است. این را می توان از طریق به کارگیری بهترین دانش که از شواهد به روز به دست می آید انجام داد. به عبارت دیگر، اثربخشی بالینی استفاده از شواهد برای بهبود اثربخشی عملکرد بالینی و ارائه خدمات است.”

اکانت UpToDate روزانه به دنبال بررسی جامع مجلات، پایگاه های بالینی و سایر منابع بوده که این منبع توسط بیش از 7100 نویسنده و ویراستار پزشک مشهور جهان به روز می شود. با خرید آپتودیت این “سیل نفس گیر از اطلاعات”، همانطور که توسط دکتر جیمنز توصیف شده ، برای رسیدگی به چالش اصلی بیمارستان آسیایی در تلاش برای دستیابی یک برنامه اثربخشی بالینی پیشرفته، بسیار تاثیرگذار و مفید بوده است .

سخت ترین مشکل همیشه در دسترس بودن منابع سریع و قابل اعتماد برای کمک به اطلاع رسانی و تصمیمات بالینی بود و با خرید آپتودیت این مشکل رفع شده است . مشکل فقط در مرحله درمان نیست، بلکه در طول بررسی موارد عوارض و مرگ و میر، بررسی عوارض جانبی، بررسی مناسب بودن داروها، اتخاذ دستورالعمل‌های عمل بالینی، انتخاب پروتکل‌های مناسب ، یا در طول نگارش یا بازنگری سیاست ها برای کنترل کیفیت و کمک به اطمینان از تشخیص و درمان مداوم و ایمن نیز می باشد.

با خرید آپتودیت دیگر نیازی به صرف زمانهای طولانی برای جستجو در میان منابع مختلف بالینی که از صحت اطلاعات آن مطمئن نیستید نمیباشد. با خرید اکانت uptodate براحتی میتوانید به منبع قابل اعتماد و مورد تایید پزشکان جهان ، دسترسی داشته باشید و در کمترین زمان ممکن پاسخ سوالات خود را بیابید.

روند نزولی در مرگ و میر ICU

طبق گفته های مدیر کنترل کیفیت بیمارستان فلیپین ، متخصصین و همکاران پزشک آنها در ICU ، جزء کاربرانی که نسبت به خرید اکانت UpToDate اقدام و از آپ تودیت بصورت مداوم استفاده می کنند و نتایج بیماران در ICU و روند نزولی بستری بیماران در این بخش ، به علت استفاده از اکانت uptodate که منبع بالینی مبتنی بر شواهد ، بوده است. به عنوان مثال، اگر یک متخصص ICU نیاز به بررسی موضوع خاصی، چه در مورد یک بیماری، تعیین یا تشخیص افتراقی و مخصوصا در زمانی که برای اولین بار با این موضوعات روبرو می شوند، به اکانت UpToDate خود مراجعه می کنند.

خرید آپ تو دیت موجب دسترسی سریع و آسان به اطلاعات قابل اعتماد ، سبب شده تا اکانت آپتودیت در راس نرم افزارهای مبتی بر شواهد بالینی قرار گیرد و به عنوان بخشی از برنامه های بیمارستان ، هر زمان که تیم آموزش که در حال برگزاری جلسات آموزشی برای کارآموزان هستند، از آنها می خواهند که از اکانت UpToDate برای جستجوی پاسخ ها استفاده کنند.

درمان بیماران COVID-19 طی استفاده از آپتودیت

با توجه به بیماری جدید COVID-19 ، پزشکان نیاز به به روز رسانی منظم در مورد عفونت و درمان آن دارند. طبق گفته دکتر جیمنز نکته خوب برای بیمارستان AHMC، تجهیز و استفاده تیم مراقبت و پزشکان از اکانت uptodate در طول همه گیری این بیماری و تاثیر ویژه و قابل اعتماد آن بروی تشخیص و بروزبودن درمان بوده است و ایشان معتقد بوده که این منبع بالینی با آپدیت روزانه بهترین اکانت پزشکی برای شواهد و اطلاعات جدید بالینی بوده که تمامی پزشکان از آن استفاده می کردند.

متخصصان ICU همچنین از UpToDate برای بررسی وجود دستورالعمل‌های جدید در مورد اقدامات فرآیندی برای ICU و همچنین بحث در مورد سرعت کاهش FiO2 در بیماران مبتلا به Covid-19 استفاده می‌کنند. پزشکان اورژانس ما نیز برای به روز رسانی های درمان کووید-19 مانند مدیریت ARDS و استفاده از کانول های بینی با جریان بالا به UpToDate مراجعه می کنند. علاوه بر این، هنگام ایجاد خط مشی بیمارستان در مورد کد آبی محافظت شده، که منجر به بهبود ایمنی کارکنان مراقبت های بهداشتی ما شد، از اکانت آپ تو دیت استفاده کردیم.

بهبود نتایج بیمار با خرید اکانت uptodate

تنوع در درمان یکی از مشهودترین مشکلات در سیستم های درمانی است. دکتر جیمنز در بیمارستان های فیلیپین به همین موضوع اشاره کرده و می گوید : حداقل 80 درصد از درمان ایمن بیمار مربوط به شیوه های قدیمی و فقدان فرآیندهای مراقبت مشترک است. بخش‌های پزشکی، پرستاران و کادر درمانی وابسته گاهی اوقات با توجه به تصمیم‌های بالینی یکپارچه عمل نمیکنند و بیماران اغلب کسانی هستند که رنج می‌برند. هنگامی که کادر درمان از اکانت UpToDate استفاده و با جدیدترین اطلاعات بالینی آشنا شدند، تنوع در درمان حذف و درمانها هماهنگ شده است.

در نتیجه، AHMC قادر است با استفاده از اکانت آپ تو دیت و پیروی از آخرین شواهد و توصیه‌های کارشناسان مشهور جهان، اطمینان حاصل کند که بیماران بهترین مراقبت را دریافت می‌کنند. این یکی از دلایل مهمی است که بیمارستان AHMC نسبت به خرید اکانت UpToDate اقدام و آن را جزء ملزومات مجموعه نوآوری خود قرار دهد. ما یک ارزیابی فناوری سلامت و ارزیابی کاربر نهایی برای حمایت از تصمیم خود انجام داده و از محتوای اکانت UpToDate، گرافیک و مطالب درجه بندی شده آن استفاده کردیم.

مزیت مهم دیگر اکانت آپ تو دیت محتوای اکانت UpToDate و اطلاعات دارویی Lexicomp که راه حل اطلاعات دارویی بالینی هماهنگی را دریافت کرده و پزشکان و داروسازان توصیه های ثابتی را در مورد دوز دارو، تداخلات و سایر اطلاعات مهم دریافت می کنند. او همچنین در مورد راحتی دسترسی و خرید اکانت UpToDate توسط پزشکانشان اشاره کرده و از سهولت استفاده، سازماندهی، عمق و وسعت بررسی‌های سیستماتیک و دسترسی راحت و استفاده آسان در موبایل قدردانی می‌کند.

بیمارستان های دیگر نیز قطعا می توانند از اکانت UpToDate بهره مند شوند. اطلاعات فشرده و دائما به روز شده این پایگاه داده می تواند برای بهبود مراقبت از بیمار مفید باشد. عضویت دراکانت UpToDate اولین قدم است. ارزیابی اثربخشی بالینی نیاز به ساختارها و فرآیندهایی برای بررسی دقیق نتایج از نظر عملکرد و برنامه‌ریزی برای اصلاح خدمات دارد.بنابراین، هدف اکانت آپتودیت نه تنها ارائه اطلاعات جهت اطمینان، بلکه پیشنهاد راه‌هایی برای بهبود است.

دسته‌بندی: دیجیتال