آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

انتخاب اکانت uptodate و لکسی کامپ توسط شش سازمان بهداشتی

اکانت uptodate و لکسی کامپ که از محصولات شرکت Wolters Kluwer است ، همچنان توسط پزشکان و داروسازان به عنوان منبع پشتیبانی بالینی انتخاب و خریداری میشود . این منابع بالینی به علت گستردگی و جامع بودن اطلاعات در آن ، توسط پزشکان مختلف در جهان انتخاب و مورد استفاده قرار میگیرد .

این شرکت با داشتن تیم ویراستاری متخصص در هر تخصص پزشکی ، مطالب جدید را در فواصل هر دو هفته ، بازبینی و در قسمتهای مخصوص در نرم افزار و سایت ، در اختیار کاربران قرار میدهد. انتخاب اکانت uptodate با توجه به به روز بودن اطلاعات در سالهای اخیر رشد فزاینده ای ، داشته است .

شرکت Wolters Kluwer به ایجاد پایگاه مشتریان خود در بریتانیا ادامه داده و شش مشتری جدید برای ابزار پشتیبانی تصمیم گیری بالینی یعنی اکانت UpToDate و ابزار اطلاعات دارویی Lexicomp به دست آورده است.انتخاب اکانت uptodate و لکسی کامپ به دنبال رشد قابل توجهی در سال 2020 است و افزایش تقاضا برای ابزارهای پشتیبانی تصمیم مبتنی بر شواهد را به ویژه در طول همه‌گیری کرونا را نشان می‌دهد.

محتوای بالینی مشهور Wolters Kluwer از Lexicomp و اکانت UpToDate به پزشکان امکان دسترسی به توصیه‌های درمانی مورد بازبینی شده و آخرین راهنمای بهترین عملکرد در بیش از 12000 موضوع بالینی و بیش از 9500 توصیه درجه‌بندی شده را می‌دهد. اکانت UpToDate و Lexicomp هر دو نشان داده اند که با حمایت از داروها و تصمیمات درمانی ایمن و مبتنی بر شواهد، مراقبت و نتایج بهتری را ارائه می دهند.

طبق تحقیقات استفاده از UpToDate در سال 2020، 1 نفر از هر 4 پزشک (21٪) در بریتانیا و ایرلند پس از مشورت با شواهد و توصیه های بالینی، مسیر عمل خود را به یک درمان یا تشخیص مناسب تر تغییر دادند. بنابراین پزشکان زیادی در جهان با توجه به مزایای فراوان آن نسبت به انتخاب و خرید اکانت uptodate اقدام میکنند .

با وجود کارکنان و منابع تحت فشار در سرتاسر همه‌گیری کرونا، ابزارهای پشتیبانی تصمیم‌گیری بالینی Wolters Kluwer تقاضای بیشتری داشته و دسترسی سریع به آخرین توصیه‌های تایید شده در محل مراقبت را ارائه می‌دهد. Wolters Kluwer با درک نقش مهمی که منابعش می تواند در خط مقدم بازی کند، دسترسی رایگان به موضوعات گسترده Covid-19 را در طول بحران برای پزشکان فراهم کرده است.

مشتریان جدید در انگلستان که اکانت uptodate و لکسی کامپ را انتخاب کرده اند عبارتند از

North Tees و Hartlepool NHS Foundation Trust (UpToDate)

Advanz Pharma (UpToDate)

Portsmouth Hospitals University NHS Trust (UpToDate)

Calderdale and Huddersfield NHS Foundation Trust (UpToDate and Lexicomp)

SWMI – South West Medicines Information (Lexicomp)

Belfast Health and Social Care Trust Regional Medicines and Poisons Information Service (Lexicomp)

دکتر Denise Basow، رئیس و مدیر عامل اثربخشی بالینی شرکت Wolters Kluwer، Health می‌گوید: «تیم‌های بالینی روزانه با شرایط پیچیده پزشکی که اغلب در محیط‌های بسیار تحت فشار زمانی که تصمیم‌گیری درست ضروری است ، عادت دارند. دسترسی به منابع پشتیبانی تصمیم مانند انتخاب و استفاده از اکانت UpToDate و Lexicomp این اطمینان را ایجاد می کند که آنها جدیدترین و دقیق ترین اطلاعات را در اختیار دارند و به آنها کمک می کند بهترین درمان را در همه جا ارائه دهند.

انتخاب اکانت UpToDate و استفاده از آن در جریان کار بالینی، از طریق پرونده الکترونیکی بیمار، به بهبود فرآیند تصمیم گیری کمک کرده و در عین حال، ایمنی بیمار، کیفیت مراقبت و نتایج بالینی را افزایش می دهد.

برای خرید اکانت uptodate و دریافت یوزر و پسورد اختصاصی برای دسترسی سایت uptodate و اپ موبایل آن به لینک زیر مراجعه فرمایید .

خرید اکانت uptodate اصلی

دسته‌بندی: دیجیتال