آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

تحقیقات انجام شده بر پایگاه داده uptodate

تحقیقات صورت گرفته از تاثیرات اکانت UpToDate

اکانت uptodate دارای اطلاعات منحصر به فردبالینی بوده که طبق تحقیقات انجام شده در بیمارستانهای امریک ، پزشکانی که از uptodate استفاده کردند خطای تشخیص کمتری در حین معاینه و درمان بیماران به نسبت سایر پزشکانی که از آپ تو دیت استفاده نکردند داشته اند. آپ تو دیت به طور مستقیم موجب بهبود عملکرد تشخیصی پزشک با فراهم کردن اطلاعات مهم و توصیه های درمانی درجه بندی شده، است.

بنابراین اکانت آپتودیت به عنوان منبع غنی از اطلاعات بالینی برای اطلاع از آخرین اطلاعات درمانی ، تشخیص و …. برای هر پزشک و متخصصی ضروری است . با خرید اکانت uptodate به راحتی میتوانید به تمامی منابع اصلی از طریق موبایل و سایت uptodate دسترسی داشته و در جریان آخرین تغییرات بالینی صورت گرفته ،باشید .

نتایج استفاده و خرید اکانت UpToDate

براساس مطالعات انجام شده بیش از 100 تحقیق این موضوع را تایید کردند که بیماران هنگام استفاده پزشکان از اکانت UpToDate درمان بهتر و تشخیص های صحیح تری دریافت می کنند. یافته های تحقیقاتی عمیق و متنوع هستند و در بسیاری از معیارهای اصلی کیفیت در شرایط مختلف ، از اقامت کوتاه مدت در بیمارستان تا آزمایش های غیر ضروری کمتر ، پیشرفت هایی را نشان می دهد.

تغییر در تصمیمات بالینی : تحقیقات انجام در بیمارستان دانشگاه ملی سنگاپور ، استفاده از اکانت uptodate موجب تغییر تصیمات پزشکان در تشخیص ، بررسی بیمار و درمان بیماران تا حدود 37 درصد شده است .

مدت اقامت کمتر بیمارستان : طبق تحقیقات انجام شده در بیمارستان های امریکا که نتایج آن درمجله Journal of Hospital Medicine منتشر شده،بیمارستان هایی که سیستم آنها به پایگاه داده UpToDate تجهیز شده اند، بیماران طول اقامت کوتاه تری نسبت به بیمارانی دارند که به طور کلی در بیمارستان های غیر UpToDate بستری می شوند (range, −0.1 to −0.3 days; P < 0.001 for each)

کاهش میزان مرگ و میر : علاوه بر کاهش مدت زمان بستری بیماران، بیمارانی که در بیمارستان های تجهیز به UpToDate بستری شده بودند، نرخ مرگ و میر با ریسک پایین تری برای ۳ مورد از ۶ مورد(range, −0.1% to −0.6% mortality reduction; P < 0.05) داشتند.

کاهش خطا : طبق تحقیقات انجام شده در ژاپن در سال 2018 ، میزان خطای تشخیص در پزشکانی که از اکانت uptodate استفاده کردند حدود 1 درصد خطای تشخیص و پزشکانی بدون آپ تو دیت دارای خطا به میزان 24 درصد بوده اند. بناربراین استفاده و خرید اکانت uptodate به کاهش خطای تشخیص کمک بسزایی میکند.

افزایش کیفیت درمان : طبق تحقیقات دیگری که در دانشگاه هاروارد برروی بیش از 1000 بیمارستان در طی سه سال انجام شده ، نشان میدهد که استفاده از اکانت uptodate موجب افزایش کیفیت درمان طبق پارامتر استاندارد بیمارستانی شده است و موجب کاهش زمان بستری بیمار به میزان 372 هزار روز در بیمارستان شده است .

مطالعات نشان می دهد که دسترسی به uptodate می تواند تصمیمات تشخیصی و درمانی 1 نفر از هر 5 بیمار را با پاسخ به سوالات پزشکان تغییر دهد.

سایت مدیکال آپتودیت خرید اکانت آپتودیت را بدون نیاز به پرداخت دلاری و صرف هزینه های زیاد برای پزشکان و کادر درمان فراهم کرده است تا تمامی پزشکان بتوانند از این دیتابیس ارزشمند بهره ببرند و به آخرین و به روزترین اطلاعات پزشکی جهان دسترسی داشته باشند .

پاسخگویی موثر سوالات پزشکان

سوالات بالینی مطرح شده توسط پزشکان در هنگام درمان بیماران: پزشکان اغلب در هنگام درمان بیماران خود ، سوالاتی برای آنان پیش می آید که اگرچه بسیاری از پاسخ از این سوالات را می یابند اما نیمی از این سوالات بی پاسخ باقی می ماند.این تصویر با وجود دسترسی گسترده به منابع شواهد آنلاین که می توانند به این سوالات پاسخ دهند ، در طول زمان نسبتاً پایدار بوده است. راه حل های مبتنی بر فناوری باید پزشکان را قادر سازد تا سوالات خود را ردیابی کرده و دسترسی به موقع به شواهد با کیفیت بالا را در زمینه تصمیم گیری در مورد درمان بیمار در هنگام درمان فراهم آورند.