آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

معرفی نویسندگان پزشک در اکانت uptodate

در uptodate اصلی ، ویراستاران متخصص و پزشک از سراسر جهان ، مسئولیت تحریر تمامی متون آپ تو دیت را بر عهده دارند. در هسته مرکزی اکانت UpToDate جامعه بی‌نظیری از بیش از 7300 نویسنده و ویراستار از سراسر جهان ، که اشتیاق منحصر به فردی برای نوشتن و ویرایش اطلاعات مبتنی بر شواهد برای کمک به پزشکان جهت ارائه بهترین پیشنهاد یا دارو را دارند ، گرد هم آمده اند.

خرید اکانت uptodate اصلی

متون ایجاد شده توسط پزشکان برای پزشکان سراسر جهان

همکاران در اکانت uptodate اصلی ، پزشکان شاغل و کارشناسان شناخته شده در تخصص های پزشکی خود هستند. بسیاری از آنها در هیئت علمی دانشکده های پزشکی معتبر خدمت کرده و برخی تحقیقات پیشگامانه انجام می دهند. بدین ترتیب، آنها درک کاملی از اینکه پزشکان چگونه فکر می کنند و چگونه کار می کنند، را دارند.

آنها با تکیه بر تخصص عمیق حوزه بالینی خود، محتوای اصلی مبتنی بر شواهد در اکانت uptodate اصلی را در قالبی مختصر و قابل جستجو تولید تا از پزشکان در تمام مراحل تشخیص و درمان حمایت کنند. به همین دلیل است که استفاده از UpToDate اصلی با بهبود نتایج بیمار همراه است.

با برخی از نویسندگان و ویراستاران برجسته در اکانت uptodate آشنا شوید :

فرانسیس کولوم،
دکتری، کارشناسی ارشد، روانشناس و رئیس گروه تحقیقاتی سلامت روان IMIM-Hospital del Mar-CIBERSAM
و دانشیارUniversitat Autònoma de Barcelona، بارسلون-کاتالونیا، اسپانیا

تعهد من به اکانت UpToDate در ابتدا این بود که پیشرفت‌های تحقیقاتی مهم بالینی را برای یک ابزار آموزش پزشکی مستمر فراهم کنم ،منبعی که بیشتر و بیشتر دانشگاهیان و پزشکان در سراسر جهان از آن برای مشاوره عملی روزانه استفاده کنند .

زمینه هایی که من با آنها سر و کار دارم، تبعیت از درمان در اختلالات دوقطبی و درمان های روانشناختی نوآورانه برای کمک به بیماران دوقطبی است. با گذشت زمان، نمی‌توانستم خودم از UpToDate اصلی به عنوان یک ابزار مشاوره قدرتمند در مورد برخی از مسائل بالینی و درمانی استفاده نکنم زیرا دانش بالینی من به اندازه کافی به تنهایی به روز نبود.

باید بگویم که اکانت UpToDate هم به عنوان یک هم دانشگاهی متخصص که نوآورانه‌ترین اطلاعاتی را که در اختیار داریم ارائه می‌کند و هم به‌عنوان یک پزشک کنجکاو که تشنه دانش جدید است، به من اجازه می‌دهد تا عملکرد روزانه‌ام را بهبود بخشم. اکانت UpToDate اصلی یک ابزار عالی با تیمی از افراد با انگیزه و آموزش دیده در پشت آن بوده و همچنان ادامه دارد.


Filippo Crea
دکتر، سردبیر مجله قلب اروپا

استاد قلب و عروق و مدیر گروه علوم قلب و عروق و پنومولوژی

دانشگاه کاتولیک قلب، رم، ایتالیا

سرعت پیشرفت پزشکی در حال افزایش است. انتشار اطلاعات جدید برای اعمال فوری در عمل بالینی روزانه به طور فزاینده ای چالش برانگیز است. به همین دلیل است که ما به اکانت UpToDate اصلی نیاز داریم.
خدمت به عنوان نویسنده برای UpToDate برای من بسیار ارزشمند است زیرا به پزشکان کمک می کند تا به تصمیمات بالینی سریع و دقیق برسند.”


D Gareth Evans

MD, FRCP ، سرپرست و مشاور سرطان در ژنتیک بالینی، پزشکی ژنتیک، مرکز علوم بهداشت آکادمیک منچستر
بیمارستان های مرکزی دانشگاه منچستر بنیاد NHS، بریتانیا

به عنوان یک متخصص در زمینه سندرم‌های سرطانی ارثی نادر، من در یک منطقه خاص هستم و باید به دنبال اطلاعات جدید باشم و اکانت UpToDate منبع مرجع ایده آل برای به روز رسانی سریع است


Theodoros Foukakis

MD، PhD، دانشیار، مشاور ارشد
بخش انکولوژی-پاتولوژی، موسسه کارولینسکا، مرکز پستان
بیمارستان دانشگاه کارولینسکا، استکهلم، سوئد

به عنوان یک کاربر اکانت uptodate اصلی ، من فوراً در مورد تحولات عملی در همه زمینه های سرطان شناسی به روز می شوم. به‌عنوان یک مشارکت‌کننده، رویکرد جدیدی را برای ترکیب انتقادی دانش جدید در عمل بالینی ایجاد کرده‌ام.


Finn Gustafsson

MD, PhD ، استاد قلب و عروق
دانشگاه کپنهاگ، دانمارک

من بسیار مفتخرم که برای مدت طولانی خرید اکانت UpToDate اصلی را انجام و مشترک آن هستم، این منبع مبتنی بر اینترنت بوده که سال ها از آن برای به دست آوردن اطلاعات سریع و قابل اعتماد در مورد همه جنبه های پزشکی در فعالیت بالینی روزانه خود استفاده کرده ام. نویسنده اکانت UpToDate به من این امکان را می دهد که از آموزش پزشکی در سطح جهانی حمایت کنم و تجربیات خود را با همکاران در سراسر جهان به اشتراک بگذارم. برای من، این همان چیزی است که آموزش پزشکی و به اشتراک گذاری دانش دارد.»


Paul Harrison

PhD ، مدرس ارشد در موسسه التهاب و پیری
دانشگاه بیرمنگام، بریتانیا

مشارکت در محتوای اکانت UpToDate اصلی برای تقریبا 20 سال یک امتیاز بزرگ بود. اکانت UpToDate اکنون به یک منبع آنلاین مهم برای پزشکان و دانشمندانی تبدیل شده که نیاز به دسترسی سریع به اطلاعات پزشکی و علمی مبتنی بر شواهد با کیفیت بالا در حوزه های مورد علاقه خود دارند. در دنیایی که به طور فزاینده ای شلوغ و غنی از اطلاعات است، UpToDate یک منبع مرکزی در حال تکامل مداوم را فراهم می کند که به راحتی از طریق یک رابط کاربر پسند قابل دسترسی و جستجو است. بنابراین، خوشحالم که با کمکم به این تلاش مهم ادامه می‌دهم، که نه تنها دانش را بهبود می‌بخشد، بلکه تأثیر مثبتی بر مراقبت از بیمار دارد.»


Christophe Legendre

MD ، استاد نفرولوژی ، دانشگاه پاریس دکارت و رئیس واحد نفرولوژی و پیوند بزرگسالان
بیمارستان نکر، پاریس، فرانسه

تقریباً 30 سال پیش، من متوجه اکانت UpToDate شدم که در آن زمان به نفرولوژی اختصاص و توسط مرحوم Bud Rose مدیریت می شد. از آن زمان، UpToDate به دلیل کیفیت شناخته شده نگارش و کار موثر به روز رسانی دانش پزشکی به مرجعی در بسیاری از تخصص ها تبدیل شده است. خدمت به عنوان نویسنده UpToDate برای من بسیار ارزشمند است، زیرا به من کمک می کند تا یک مرجع به روز برای هر موضوع مرتبط با پیوند کلیه و علم پزشکی داشته باشم و به من امکان می دهد نظر پزشکانی را که واقعاً درگیر بالینی هستند بخوانم.


Dan Lipsker

MD, PhD ، استاد دانشکده پزشکی
دانشگاه استراسبورگ، فرانسه

به عنوان یک نویسنده، من از مشارکت در اکانت UpToDate اصلی لذت می برم، زیرا فرآیند ویرایش ساختار یافته ای که مرا ملزم می کند مستقیماً به اطلاعات بالینی ضروری بروم. ویراستارهای اکانت UpToDate بسیار جدی کار می کنند و هر قسمت از اطلاعات دوباره بررسی و به اندازه کافی ارجاع داده شود. به عنوان یک کاربر معمولی اکانت UpToDate، بسیار خوشحالم که به یک منبع پزشکی عظیم در تلفن هوشمند خود دسترسی دارم. نگاهی گذرا به رشته‌های خارج از تخصصم برایم مفید است. این در کنار بالین و در حین مشاوره و همچنین هنگام تهیه سخنرانی برایم سودمند است.»


Rogelio López-Vélez

MD, DTMH, PhD, Assoc ، استاد
واحد ارجاع ملی برای بیماری های گرمسیری، بخش بیماری های عفونی
بیمارستان دانشگاه رامون و کاخال، مادرید، اسپانیا

اکانت UpToDate اصلی به طور مستمر در حال بهبود و ارائه اطلاعات به روز شده به روشی مختصر و عملی است.توسط متخصصان و متخصصان بسیار آگاه نوشته شده است. موضوعات مورد علاقه من موضوعات مرتبط با بیماری های عفونی است. اکانت UpToDate در حال حاضر پر استفاده ترین منبع اطلاعات آنلاین در عمل بالینی روزانه ما است. اطلاعات کاملاً واضح و کاملاً قابل اعتماد است. باعث افتخار است که نویسنده یکی از بخش های آن هستم.


Nils Milman
MD ، بخش پزشکی بخش پیوند ریه
Rigshospitalet، کپنهاگ، دانمارک

اکانت UpToDate اصلی اطلاعات مهم مبتنی بر شواهد در مورد بیماری های انسانی را برای پزشکان، دانشجویان پزشکی و کارکنان پزشکی فراهم می کند. روش های تشخیص و درمان بیماران به گونه ای توضیح داده شده است که با وضعیت بالینی مطابقت دارد. همه توصیه‌ها در اکانت UpToDate به طور مرتب بررسی، بازنگری و به‌روزرسانی می‌شوند. برای من باعث خوشحالی است که در UpToDate مشارکت کنم و دانش را در مورد مدیریت بیماری در منطقه خاص خود منتشر کنم.»


Santiago Mintegi
MD, PhD، بخش اورژانس اطفال، بیمارستان دانشگاه کروسس، موسسه تحقیقات بهداشتی بیوکروسس، بیلبائو، اسپانیا
استاد اطفال، دبیر گروه اطفال، دانشگاه کشور باسک، اسپانیا

من پزشک اورژانس کودکان هستم. نمی توانم فراموش کنم که اکانت UpToDate اصلی چقدر برای من در انتخاب بهترین گزینه برای کودکان در برخی شرایط دشوار مفید بوده است. نوشتن و ویرایش اطلاعات مبتنی بر شواهد برای UpToDate مستلزم مسئولیت زیادی است و همچنین یک فرصت است. اکانت UpToDate منبعی است که هر روز هزاران ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی از آن استفاده می کنند.من اغلب از آن در عمل خود برای هدایت تصمیم گیری بالینی خود استفاده می کنم زیرا به من کمک می کند تا دانش خود را به طور مداوم به روز کنم و بهبود بخشم.»


Dario Roccatello
MD ، استاد نفرولوژی و آسیب شناسی بالینی
دانشکده پزشکی دانشگاه تورین، تورین، ایتالیا

اکانت UpToDate اصلی یک منبع قابل اعتماد برای مروری ساده و جامع اطلاعات است.به عنوان یک نفرولوژیست که هم در مراقبت از بیمار و هم در تحقیق شرکت دارد، به اکانت UpToDate با محتوای متعادلی که طیفی از بیماری های کلیوی را پوشش می دهد اعتماد دارم. مشارکت‌کردن در اکانت UpToDate یک فرصت منحصربه‌فرد برای کمک به پزشکان در سراسر جهان با به اشتراک گذاشتن تخصص‌های به‌دست‌آمده در طول زمان در عمل نفرولوژی من است. این فرصت را برای ترکیب شواهد موجود در توصیه‌هایی که پزشکان بالینی می‌توانند برای درمان بیماران خود استفاده کنند، ارائه می‌کند، حتی زمانی که شواهد ناچیز است یا توافق نظر وجود ندارد.

دسته‌بندی: اکانت UpToDate