آخرین بروز رسانی: 12ام آذر, 1401

اطلاعات بیمار در خرید اکانت uptodate

بخش اطلاعات بیمار در خرید اکانت uptodate

با خرید اکانت uptodate علاوه بر دسترسی به اطلاعات جامع پزشکی ، به قسمت اختصاصی در آپ تو دیت که توسط تیم نویسنده و ویراستاران این شرکت نوشته شده، دسترسی خواهید داشت. بخش اطلاعات بیمار در اکانت آپ تو دیت با هدف اطلاع رسانی بیماران و درک وضعیت بیماری خود و افزایش همکاری با پزشک متخصص خود، طراحی و اجرا شد. از آنجایی که تشخیص و درمان بیماری تنها تعیین کننده سلامت بیمار نیست و مواردی دیگری از جمله مشارکت بیمار در درمان موجب بهبود سریعتر آنان ، و کاهش هزینه ها و مدت زمان بستری بیمار می شود . بنابراین با خرید اکانت uptodate میتوانید به این قسمت مهم که برای اطلاعات بیشتر بیمار تهیه و تدوین شده است، دسترسی داشته باشید.

این قسمت دارای اطلاعات جامع و کامل که برپایه اطلاعات مبتی بر شواهد و توسط پزشکان ویراستار نوشته شده است که سایر قسمتهای آپ تو دیت را ایجاد کرده اند، بنابراین به عنوان منبع قابل اعتماد برای بیماران و پزشکان میتوان به آن مراجعه کرد .

پایگاه داده اکانت UpToDate بیش از 1500 موضوع آموزش بیمار را ارائه می دهد،به علاوه بیش از 1000 مورد به زبان اسپانیایی و عربی جهانی ترجمه شده که ارتباط پزشک و بیمار را تسهیل می کند. مانند همه مطالب موجود در اکانت UpToDate ، این منابع آموزش بیمار به طور مداوم به روز می شوند تا جدیدترین متون پزشکی را منعکس کنند.

همه موضوعات مربوط به آموزش بیمار توسط نویسندگان حرفه ای پزشکی با رعایت استانداردهای خوانایی ویرایش و نوشته شده و توسط ویراستاران پزشک داخلی ما برای ارتباط بالینی بررسی شده است. مباحث فراتر از اطلاعات پایه بیمار نیز توسط نویسنده پزشک خارجی و ویرایشگر بخش بررسی می شود. بنابراین ، مطالب آموزشی بیماران در اکانت uptodate جدید ، قابل اجرا و مبتنی بر شواهد است.

مقالات اطلاعات بیمار در خرید اکانت uptodate

دو نوع مقاله در دو سطح مختلف برای بیمار نوشته میشود:

اطلاعات اولیه و ساده : (The Basics)

اطلاعات بیمار درخرید اکانت uptodate ، خرید اکانت آپ تو دیت

این قسمت مناسب افرادی است که با زبان تخصصی آشنایی نداشته و تمایل به دریافت اطلاعات در زمینه بیماری خود را دارند. این مقالات دارای یک تا سه صفحه در مورد اطلاعات بیماری و …. می باشد که بر اساس اصول زبان ساده برای درک بیشتر خواننده نوشته شده است. این بخش به چهار یا پنج سوال مهمی که در زمینه بیماری و اطلاعات مربوط به آن پاسخ می دهند و برای افرادی که اطلاعات کلی در زمینه بیماری را میخواهند، مناسب است.

این مقالات فقط برای مشترکین UpToDate و افرادی که خرید اکانت uptodate اصلی را از سایت انجام داده اند در دسترس می باشد. نمونه های محتوای سطح “اطلاعات پایه بیمار” را در لینک زیر قرار داده شده است:

فراتر از اطلاعات اولیه بیمار ( Beyond the Basics)

اطلاعات بیمار درخرید اکانت uptodate ، خرید اکانت آپ تو دیت

مقالات این قسمت دارای پنج تا ده صفحه و شامل جزئیات بیشتری نسبت به قسمت اطلاعات اولیه بیمار در اکانت uptodate هستند. فراتر از اصول اولیه برای خوانندگانی که می خواهند اطلاعات دقیق تری داشته و با اصطلاحات پزشکی آشنایی دارند ، مناسب است. همه مقالات فراتر از اطلاعات اولیه بیمار از طریق خرید اکانت آپ تو دیت در دسترس کاربران قرار میگیرد.

برای خرید اکانت uptodate و دریافت قسمت اطلاعت بیمار میتوانید از طریق سایت مدیکال آپتودیت میتوانید برروی دکمه بازگشت به فروشگاه کلیک کرده و از طریق بخش اکانت uptodate نسبت به تهیه اشتراک اقدام فرمایید.

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه