آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

انتخاب اکانت uptodate به عنوان منبع اصلی آموزش پزشکی در بلژیک

اکانت uptodate پزشکی در سال 1992 توسط دکتر Burton D. Rose با همکاری Joseph Rush با هدف ارائه جدیدترین اطلاعات پزشکی راه اندازی شد. اکانت آپ تو دیت uptodate از آن زمان تاکنون توانسته با ارائه مطالب بازبینی شده براساس آخرین شواهد پزشکی به هدف خود نائل و به همکاران پزشک در سراسر دنیا خدمت کند. در تدوین مطالب آپتودیت، از تیمی متخصص بهره گرفته شده تا مطالب منابع مختلف بالینی و ژورنال های پزشکی را بررسی و بهترین اطلاعات لازم را بعد از بررسی داوران در پایگاه داده اضافه کنند. برای نگارش آن، از مطالب ناب و معتبر قابل استناد بهره برده شده تا موسسات و پزشکان بتوانند به پیشنهادات ارائه شده، اعتماد کنند.

اکانت uptodate پزشکی در موسسه ملی بیمه سلامت بلژیک و دلایل انتخاب آن

ارائه مطالب با کیفیت در اکانت uptodate سبب شده تا پایگاه داده آپ تو دیت، به عنوان یک منبع آموزشی مداوم برای توسعه آموزش حرفه ای پزشکی برای موسسه ملی بیمه سلامت بلژیک انتخاب شود. جستجوی اطلاعات بالینی در UpToDate به پزشکان در جهت آگاهی از تغییرات در عملکرد پزشکی طبق استانداردهای جهانی کمک کرده و در جریان بهترین توصیه شده درمانی در ۲۲ تخصص قرار می گیرند. پزشکان بلژیکی می‌توانند از زمان خود برای تحقیق در مورد سؤالات بالینی ، بدون هزینه و آزمون و خطاهای اضافی، استفاده و از اکانت uptodate برای ادامه الزامات توسعه حرفه‌ای دانش پزشکی خود نیز استفاده کنند.

گروه اعتباربخشی مؤسسه Accrediteringsstuurgroep  (ASG) وظیفه شناسایی برنامه هایی مانند UpToDate را که ارائه دهنده اعتبارهای رده AMA PRA را دارند. بنابراین پزشکان میتوانند اعتبارات خود را که از اکانت UpToDate به دست آورده‌ را در راستای الزامات CME/CPD پزشکی خود ارسال و استفاده نمایند.هر استفاده و جستجوی در اکانت uptodate مقدار 0.5 واحد جمع آوری می کند و محدودیتی برای تعداد واحدهایی که پزشکان می توانند برای نیازهای خود ارائه کنند وجود ندارد.

استفاده از UpToDate برای برآوردن الزامات CME/CPD در بیمارستان‌ها و موسسات بلژیکی که UpToDate Anywhere در آن‌ها در دسترس است آسان‌تر از همیشه است. پزشکان می توانند با استفاده از اپلیکیشن به UpToDate در دستگاه های تلفن همراه دسترسی داشته باشند. اکانت UpToDate همچنین میتواند در سیستم پرونده الکترونیکی پزشکی (EMR) ادغام شده که هم در گردش کار بالینی پزشکی و هم دسترسی به CME/CPD را ساده می کند.

آقای Denise Basow، MD، رئیس و مدیر عامل، اثربخشی بالینی شرکت Wolters Kluwer گفت : حجم اطلاعات پزشکی به طور مداوم در حال افزایش است، اما زمان همگام شدن با اطلاعات در حال تغییر و تحول نیست.یکی از مؤثرترین راه‌ها برای به‌روز ماندن، استفاده از دانش بالینی جدید از طریق منابع بالینی معتبر است. پزشکان در بلژیک در حالی که از اکانت UpToDate خود برای پاسخ به سؤالات بالینی در مرحله تشخیص و درمان استفاده می کنند، راهی آسان برای کسب اعتبارات آموزش پزشکی نیز مداوم دارند.”

اکانت uptodate پزشکی در بلژیک ، خرید اکانت uptodate برای پزشکان موسسات بلژیک

اکانت uptodate پزشکی معرفی آن

موضوعات موجود در اکانت uptodate پزشکی حاوی اطلاعات دقیقی شامل عناوین بالینی بسیار خاص مانند درمان زوال عقل، استفاده بالینی از وارفارین و مدیریت پلاسماسیتومای انفرادی است. هر کدام از آن ها شامل پیوندهایی در سمت چپ متن یا در انتهای پاراگراف آن است که کاربران می توانند به بخش خاصی از محتوای اصلی ارجاع و به سوالات آن ها پاسخ می دهد.

متن شامل لینک های تعبیه شده برای چکیده مطالعات ارجاعی مدلاین و دیگر بررسی های موضوعی مرتبط است. بازبینی ها همچنین ممکن است شامل لینک هایی برای نمودارها،عکس ها، فیلم ها، و اطلاعات دارویی باشد.

برای خرید اکانت uptodate و استفاده از مزایای اکانت رسمی آپتودیت مانند : به روزرسانی مداوم دو هفته ای ، تشخیص افتراقی رایگان ، دراگ اینتراکشن رایگان ، آپتودیت پثوی و تفسیر آزمایش رایگان برای بیمار کوید 19 و سایر مزایای مهم میتوانید به بخش بازگشت به فروشگاه مراجعه و بعد از انتخاب اکانت آپ تو دیت رسمی، میتوانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

دسته‌بندی: دیجیتال