آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

تغییرات و امکانات اکانت uptodate در سال 2021

امکانات اکانت uptodate در سال 2021 با توجه سال دوم پاندمی کرونا ،درجهت اولویت دسترسی پزشکان و اهمیت آن دستخوش تغییراتی شد تا برای خدماتی بهتر برای کادر درمان در سراسرجهان فراهم آورد. امکانات زیر در سال 2021 به اکانت uptodate اضافه شد .

  • افزایش بهبود رابط و تجربه کاربری پزشک از طریق صرفه جویی در زمان استفاده برای کمک به شما
  • سال بررسی و بروزرسانی بیشتر : با توجه به اهمیت اطلاع پزشکان از آخرین اطلاعات موجود در جهان به صورت روزانه
  • تغییرات در اکانت آپتودیت پیشرفته : ایجاد راهکارهای مختص و منطبق با بیمار
  • ایجاد راهکارهای یکتا و هماهنگ برای تیم درمان از طریق پیشنهادات درجه بندی شده
  • وقت بیشتر با بیمار و افزایش بهبود تاثیر درمان ، از طریق بهینه کردن سرعت جستجو با جستجوی صوتی و کاهش زمان جستجو
  • بهبود در قسمت Whats News و پیش بینی تاثیرات درمان در آینده در امکانات اکانت uptodate

طبق گفته مدیر شرکت Wolters Kluwer :

با نزدیک شدن به پایان سال 2021، چیزهای زیادی برای تأمل داریم. با گذشت نزدیک به دو سال از شروع همه‌گیری، فداکاری و تاب‌آوری جامعه مراقبت‌های بهداشتی، همچنان ما را شگفت‌زده و الهام‌بخش می‌کند.

ما عمیقاً از مراقبت و شفقت شما به هر بیمار سپاسگزاریم. ما می دانیم که هر تصمیمی مهم است و از اعتمادی که به ما برای ارائه بهترین شواهد و راهنمایی برای حمایت از تصمیم گیری بالینی شما دارید سپاسگزاریم.

با نگاهی به سال 2022، ما در تعهد خود به نوآوری مستمر، با حس جامعه و هدف تقویت شده ادامه و همیشه برای سازمان مراقبت های بهداشتی، تیم های مراقبت و بیماران در مرکز ، بهترین امکانات را فراهم می آوریم .

در این فصل تعطیلات، ما برای شما آرزوی سلامتی، شادی خوب، و سال نو بسیار شاد داریم.

ممنون از اینکه خرید اکانت uptodate را انجام و آپتودیت را انتخاب کردید قطعا امکانات بهتری به آن اضافه خواهد شد.

خرید اکانت uptodate اصلی

ارائه یک تجربه بالینی در امکانات اکانت uptodate

بهبودهای صرفه جویی در زمان برای کمک به شما

آیا می دانستید که بیش از 2 میلیون متخصص و پزشک در سراسر جهان بیش از 1200 بار در دقیقه از اکانت UpToDate خود استفاده و به آن دسترسی دارند؟ به این ترتیب، اکانت uptodate ، داده های قوی برای کمک به درک رفتار و ترجیحات کاربر دارد و علاوه بر این، به لطف پاسخ های پزشکان در نظرسنجی سالانه مشتریان آپتودیت، سطح دیگری از بینش را ارائه می دهد.

اکانت uptodate همچنان به استفاده از این اطلاعات برای کمک به پزشکان در یافتن پاسخ های مورد نیاز با سهولت بیشتر ، بهره برده و چندین امکانات جدید اضافه شده در اکانت uptodate را معرفی میکنیم.

دسترسی سریع به اطلاعات مشاهده شده اخیر: مانند مونوگرافهای دارویی بصورت مستقیم از کادر جستجو . برای مشاهده موضوع اطلاعات دارویی پیشنهادی نرم افزار uptodate ، از جمله بخش‌های پربازدید، به سادگی یک نام دارو را تایپ کنید تا پیشنهادات آن نمایش داده شود.

یکی از امکانات اکانت uptodate برای کمک به کاهش زمان برای جستجوی محتوای دوز دارویی مرتبط با علائم خاص بیمارتان، منوهای کشویی جدیدی برای دوز متناسب با بیمار در یک مونوگراف دارو مشاهده خواهید کرد. لطفاً توجه داشته باشید که این ویژگی در موضوعات منتخب اطلاعات دارویی گنجانده شده است.

بهینه شدن تصاویر و الگوریتم ها : گرافیک ها مانند تصاویر، الگوریتم ها، جداول و نمودارها جزء اصلی تمرین بالینی هستند. اکانت uptodate پیش نمایش یکپارچه گرافیک ها را در یک موضوع آسان تر شده است. همچنین از طریق کادر جستجو ، براحتی میتوانید گرافیک و تصاویر ها را مشاهده نمایید .

با ویژگی جدید Graphic Lightbox، می توانید به راحتی تصاویر گرافیکی مربوط به سوالات بالینی خود را مستقیماً در موضوعاتی که قبلاً بررسی می کنید ، بیابید. در صورت تمایل به مشاهده گرافیکخا در یک موضوع، به سادگی روی “گرافیک در این مبحث” در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و به تمام گرافیک های مرتبط هدایت می شوید که می توانند به سوالات بالینی شما پاسخ دهند.

از ابتدای سال 2021 ، حدود 242 موضوع جدید اضافه شده، 10413 موضوع به روز شده و 1404 موضوع گرافیکی جدید به اکانت UpToDate اضافه شده است. در سال 2021، امکانات ویژه ای به اکانت UpToDate اضافه شد تا شما همچنان اطلاعات بالینی مورد نیاز خود را در هر زمان و هر کجا که به آن نیاز دارید، دریافت کنید.

اطلاعات دارویی در خرید اکانت Uptodate 2021 :

به‌روزرسانی‌های قسمت واکنش‌های نامطلوب و افزودن قسمت واکنش‌های مهم: قسمت ملاحظات در موضوع اطلاعات دارویی آپتودیت به شما در درمان بیمارانی که دارای عوارض جانبی دارویی هستند کمک می کند.

برای کمک به پزشکان در درمان بیمارانی که دارای واکنش‌های نامطلوب دارویی هستند، به‌ویژه هنگامی که زمان بسیار مهم است، چندین به روزرسانی در محتوای واکنش‌های نامطلوب در موضوعات اطلاعات دارویی در اکانت UpToDate ایجاد شده است:

واکنش‌های نامطلوب جدید (مهم): قسمت ملاحظات در آپتودیت، اطلاعات زیادی از مهم‌ترین و مرتبط‌ترین واکنش‌های نامطلوب دارویی را از نظر بالینی در قسمت مخصوصی قرار می‌دهد و یافتن سریع اطلاعات مورد نیاز را برای پزشکان آسان‌تر می‌کند. این قسمت جدید شامل لینکهای درون خطیو ارجاع به عمق مطالبی که ممکن است هنگام تحقیق در مورد چگونگی و چرایی واکنش نامطلوب دارویی توسط بیمار، با پیوندهای مستقیم به نشریات، نیاز داشته باشید.

جداول کمکی در قسمت واکنش‌های نامطلوب : برای بررسی آسان جزئیات و زمینه بروز واقعی ADR در مقایسه با دارونما و اطلاعات تکمیلی در مورد ارزیابی اهمیت یک واکنش بالقوه در بیمار شما به اکانت uptodate اضافه شده است.

اطلاعات بیمار در خرید اکانت uptodate

برای حمایت بیشتر از آموزش مؤثر به بیمار، مباحث آموزش اولیه به بیمار اکنون به زبان عربی نیز اضافه شده است . فراهم کردن دسترسی راحت بیماران به موضوعات مبتنی بر شواهد مورد اعتماد در اکانت UpToDate به زبان مادری آنها در سال 2021 اضافه شد.

موضوعات دیدگاه بیمار

یکی از امکانات اکانت UpToDate ارائه موضوعات جدید که در آن بیماران تجربیات خود را در مورد بیماری های چالش برانگیز به اشتراک می گذارند.

برای کمک به تقویت ارتباط بهتر پزشک و بیمار، موضوعات تألیف شده توسط بیمار بینش های منحصر به فردی را در مورد مراقبت از بیمار ارائه می دهد که می تواند به پزشکان کمک کند تجربه بیمار را بهتر درک کنند و از نگرانی های آنها آگاهی پیدا کنند. ارتباطات بهبود یافته پزشک و بیمار را تقویت کرده و درنهایت می تواند منجر به بهبود درمان و مراقبت شود.

همه نویسندگان دیدگاه بیمار با ویراستاران اکانت آپ تو دیت همکاری کرده تا اطمینان حاصل شود که موضوعات از نظر بالینی مفید هستند. اولین موضوعات موجود بر روی بیماری پارکینسون، کهیر مزمن، کم خونی فقر آهن و lymphangioleiomyomatosis (LAM) تمرکز دارد. برای پیدا کردن یک موضوع “دیدگاه بیمار” را در اکانت UpToDate خود جستجو کنید.

موضوعات دیدگاه بیمار به زودی عبارتند از: آسم، سندرم خستگی مزمن، کم خونی داسی شکل، سقط جنین، بیماری سلیاک، آرتروز زانو و بیماری شریان محیطی.ما قصد داریم به این مجموعه موضوعاتی که توسط بیمار تألیف شده است اضافه کنیم.

دسته‌بندی: اکانت UpToDate