آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

اکانت آپ تو دیت و پاسخ سریع به سوالات

اکانت آپ تو دیت با توجه به اهمیت زمان جستجوی برای کاربران پزشک خود ، سعی در بهینه کردن زمان جستجو برای کاربر نموده است . برای رسیدن به این امر ، دو قست مجزا در آن قرار داده تا کاربر بتواند با توجه به زمان خود ، سریع ترین راه را برای رسیدن پاسخ استفاده نماید . با اضافه شدن باکس جستجو در وسط صفحه اصلی ، پزشک بدون نیاز به مراجعه فهرست اکانت آپ تو دیت ، براحتی میتواند عبارت مورد نظر خود را جستجو و در کمترین زمام ممکن پاسخ آن را مشاهده نماید.

برای یافتن سوالات بالینی در اکانت آپ تو دیت تیمی از بهترین متخصصان آی تی در قسمت UX فعالیت کرده تا پزشک بدون سردرگمی بتواند از uptodate خود استفاده نموده و از آن رضایت داشته باشد و خرید اکانت uptodate را نیز به همکاران و پزشکان دیگر توصیه نماید .

خرید اکانت uptodate اصلی

چون هر ثانیه مهمه

دسترسی به سریع پاسخ سوالات ، هنگامی که به دنبال آن هستید،بهتر است. تیم اکانت UpToDate به طور مداوم تخصص فناوری و درک عمیق گردش کار بالینی خود را ترکیب می کند تا اطلاعاتی را که برای اتخاذ تصمیمات هوشمندانه و ایمن نیاز دارید، در زمانی که بیشترین اهمیت را دارد، در اختیار شما قرار دهد.

اکانت uptodate با طراحی نوآورانه، مبتنی بر بینش کاربر

پزشکان در سراسر جهان بیش از 1200 بار در هر دقیقه از اکانت UpToDate تا به آنان در تصمیم گیری بهتر در هنگام درمان کمک کند. در اکانت آپ تو دیت بینش داده‌ها را با تخصص نویسندگان و ویراستاران پزشک خود و تیم‌های جستجو، تجربه کاربر و طراحی محصول ترکیب میشود. در آپتودیت به طور مداوم مجموعه گسترده‌ای از پیشرفت‌ها، ارائه تا از آنها برای کشف، درک و عمل بر روی محتوای غنی مبتنی بر پزشک در اکانت UpToDate با سهولت بیشتری استفاده کنید.

اهمیت به تجربه پزشکان دراستفاده از اکانت uptodate ، برای فرآیند طراحی رابط کاربری ، لحظات ارزشمندی را با هر برخورد ذخیره می‌کند و تأثیر مثبت و صرفه‌جویی در زمان را در روز شلوغ بالینی شما افزایش می‌دهد. در اکانت آپتودیت همچنین تلاش پزشکان را در یافتن اطلاعات دارویی را کاهش داده‌ایم (تقریباً نیمی از جستجوها را تشکیل می‌دهد). اکنون می توانید مستقیماً از کادر جستجوی UpToDate به اطلاعات دارویی مراجعه نمایید.

پیشرفت‌های مستمر نیز در موتور جستجوی پیشرفته اکانت آپ تو دیت که توسط تیمی از کارشناسان فن‌آوری طراحی شده، وجود دارد که هدف اصلی آنها بهبود تجربه جستجو در جهت یافتن سریعتر پاسخ سوالات بالینی پزشکان است.

جستجو در اکانت uptodate با چندین زبان مختلف دنیا

در حالی که جهان همچنان، زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی برای تحقیقات و شواهد پزشکی تکیه می کند، احتمالاً جستجو به زبان خود را آسان تر خواهید یافت. اکانت آپ تو دیت با فناوری جستجوی به زبان خودتان طراحی شده ، به این معنی که می توانید با راحتی و دقت بیشتری جستجو کنید و سریعتر به پاسخ های خود برسید.با جستجو به زبان خودتان، می توانید:

جستجو و تکمیل خودکار عبارت ها در هر یک از 16 زبان زیر

از تنظیمات زبان پیش‌فرض برای یک کشور استفاده یا یک تنظیم زبان جایگزین را انتخاب کنید

از طریق پیوند بازخورد و پیشنهاد، میزان صحت ترجمه‌های زبان محلی را امتیاز دهید

زبان های پشتیبانی شده تا سال 2021:

 • Dutch
 • German
 • Korean
 • Russian
 • Turkish
 • Bahasa Indonesian
 • Chinese, Simplified
 • English
 • Italian
 • Polish
 • Spanish
 • Vietnamese
 • Chinese, Traditional
 • French
 • Japanese
 • Portuguese

پاسخ سوالات بالینی از طریق جستجوی صوتی

با توجه به اینکه بیش از نیمی از کاربران تلفن های هوشمند از فناوری صوتی در آن استفاده میکنند ، بنابراین متخصصان مراقبت های بهداشتی ، استفاده بیشتری از فناوری صوتی برای جستجوی سریعتر استفاده می کنند.

می توانید از برنامه تلفن همراه اکانت UpToDate برای جستجوی پاسخ سوالات بالینی خوداز طریق جستجوی صوتی حتی به زبان مادری خود، استفاده نمایید. اگر در میان 16 زبان موجود در اکانت آپ تو دیت زبان موردنظر شما وجود دارد میتوانید روی نماد میکروفون در برنامه ضربه بزنید و صحبت کنید. این قابلیت در خرید اکانت uptodate رسمی برروی دستگاه های iOS® و Android™ موجود است.

جستجوی صوتی با استفاده از هوش مصنوعی ، اصوات را به متن تبدیل و نتایج عبارات مورد نظر را به شما نمایش می دهد . با انجام این کار نیازی به تایپ کلمات نبوده و در کمترین زمان نتایج به شما نمایش داده می شود.

نحوه نصب اپلیکیشن روی موبایل بعد از خرید اکانت uptodate

بعد از خرید اکانت آپ تو دیت ، میتوانید اپلکیشن اصلی آپتودیت را برای سیستم عامل های ios از اپ استور و برای سیستم عامل های اندروید از پلی استور دانلود کنید. برنامه UpToDate برای موبایلهای iOS® و Android™ رایگان هستند و میتوانید مستقیماً از فروشگاه ،برنامه مربوطه در دستگاه خود دانلودکنید.

عبارت «UpToDate» را در فروشگاه برنامه جستجو کنید تا ببینید آیا برنامه برای کشور شما در دسترس است یا خیر. در صورت خرید اکانت uptodate و عدم نمایش اپلیکیشن آپتودیت برای موبایل اندرویدی کافیست که ابتدا حافظه موقت فروشگاه پلی خود را پاک و بعد از آن تاریخچه دانلود را نیز پاک نموده و سپس از طریق فیلترشکن وارد فروشگاه پلی استور شوید و دانلود uptodate برای شما نمایش داده خواهد شد .

برای استفاده از برنامه UpToDate در دستگاه تلفن همراه خود، باید یک اکانت فردی فعال با نام کاربری و رمز عبور معتبر داشته باشید. برای خرید اکانت uptodate اصلی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

خرید اکانت uptodate اصلی

دسته‌بندی: اکانت UpToDate