آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

مراحل ویراستاری در اکانت uptodate

با خرید اکانت uptodate رسمی به منابع بالینی که تمامی مطالب در آن توسط متخصصین آن رشته بررسی شده ، دسترسی خواهید داشت . طبق خط مش آپ تو دیت ، تمامی مطالب بصورت روزانه توسط قسمت ویراستاران بررسی مجدد و در صورت وجود بروزرسانی در مطلب به آن توسط تیم نرم افزاری و فنی به اکانت uptodate اضافه خواهد شد. بنابراین پزشکی که خرید اکانت uptodate رسمی را انجام داده ، میتواند نسبت به آپدیت و جدید بودن مطالب پزشکی در آن مطمئن باشد .

برای خرید اکانت uptodate و دریافت یوزر و پسورد اختصاصی آپتودیت به لینک زیر مراجعه فرمایید :

برای بیماران شما، هر تصمیمی مهم است

وقتی در حال درمان بیماران خود هستید ، بر اساس ارزیابی بالینی، تجربه و دانش بالینی خود و بهترین شواهد و دستورالعمل ها تصمیم می گیرید بناربراین هر اطلاعاتی که در نظر می گیرید براین تصمیم تاثیر مستقیم دارد. به همین دلیل، شما به راهنمایی های بالینی مبتنی بر شواهد و پاسخ هایی نیاز دارید که می توانید در مرحله تصمیم گیری درمان به آن اعتماد کنید.

در اکانت UpToDate رسمی ، بیش از 7300 نویسنده و ویراستار حرفه ای از تخصص عمیق خود برای ارزیابی انتقادی ادبیات و تولید محتوای اصلی استفاده تا با راهنمایی روشن برای ارزیابی و توصیه‌هایی برای درمان و غربالگری به شما در این زمینه کمک کنند.

هر به‌روزرسانی به محتوای اکانت uptodate قبل از اینکه انتشار توسط حداقل سه ویراستار متخصص تجمیع و بررسی می‌شود. با خرید اکانت UpToDate رسمی ، می توانید اعتماد به نفس داشته و بهترین تصمیمات مراقبتی ممکن را بگیرید.

پاسخ به سوالات پیچیده شما در خرید اکانت uptodate رسمی

در محتوای جامع اکانت uptodate رسمی حتی در خلاصه‌ای از شواهد به گونه‌ای طراحی شده است که در دسترس و قابل اجرا بوده تا به سؤالات بالینی رایج یا پیچیده و چالش برانگیز شما پاسخ دهد.

روند ویراستاری دقیق در آپتودیت از دلایل اصلی اینکه اکانت UpToDate معتبرترین مرجع پشتیبانی تصمیم بالینی در جهان است.فرآیند ویراستاری آپ تو دیت فقط یک هدف یا طرح نظری نیست بلکه تعهدی است که به طور مداوم دنبال می شود .

هر روز، تیم آپ تو دیت متشکل از نویسندگان، ویراستاران، و داوران همتا برای تولید محتوا و توصیه‌های مبتنی بر شواهد در قالبی مختصر و قابل جستجو که به سرعت و به راحتی در محل مراقبت و درمان قابل دسترسی باشد، همکاری می‌کنند.

هر موضوع در اکانت uptodate دارای یک نویسنده پزشک متخصص و حداقل دو بازبین پزشک در این تخصص است.این گروه یک بررسی جامع از ادبیات را انجام و بر روی توصیه های واضح برای درمان و غربالگری توافق می کند تا به پزشکان در گرفتن بهترین تصمیمات مراقبتی کمک کنند.

شفافیت، دقت و استقلال در مرکز فرآیند تحریریه اکانت uptodate

نویسندگان و ویراستاران اکانت uptodate به وضوح در بالای هر موضوع بالینی، تاریخ انتشار و بررسی متون و منبع دقیق مطلب را از طریق لینک مشخص می کنند.

ما در نحوه شناسایی، بررسی و ترکیب شواهد بالینی همانطور که برای یک سؤال بالینی اعمال می شود، سیستماتیک هستیم. در بالای سلسله مراتب شواهد، متاآنالیزها و کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی شده با کیفیت روش‌شناختی بالا، پس از آن کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی شده با محدودیت‌های روش‌شناختی، سپس مطالعات مشاهده‌ای و مشاهدات بالینی غیرسیستماتیک قرار دارند. زمانی استنباط قوی‌تر می‌شود که شواهد در بررسی‌های سیستماتیکی که همه داده‌های مرتبط را ارائه می‌دهند، خلاصه شوند. معاون ویراستاران پزشک داخلی در اکانت uptodate ، که همگی در زمینه اپیدمیولوژی بالینی آموزش دیده اند، بر یکپارچگی و سازگاری این فرآیند نظارت و از نزدیک با نویسندگان کار می کنند.

برای استفاده از داروهای بدون برچسب (یعنی استفاده‌هایی که توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده تایید نشده است)، به پزشکان توصیه می‌شود مجموعه‌ای از مونوگراف‌های دارویی را از طریق مرجع Lexicomp در اکانت uptodate، بررسی کنند. پزشکان و ویراستاران دارو ساز و کارشناسان uptodate همکاری کرده تا محتوای دارو را با بینش های بالینی هماهنگ و مونوگراف های دارویی مناسب را برای انتشار در اکانت UpToDate انتخاب کنند.

به پزشکان توصیه می شود که پایگاه داده اطلاعات دارویی در اکانت UpToDate رسمی را بررسی تا از شرایط استفاده و هرگونه تغییر در دوز، برنامه یا موارد منع دارو آگاهی پیدا کنند. برخی از موضوعات حاوی بحث هایی در مورد استفاده از داروهای “خارج از برچسب” هستند.

خط‌مش در آپ تو دیت به گونه‌ای طراحی شده که نسبت به محتوای بی‌طرفانه اطمینان حاصل کرده و هرگز تبلیغات یا حمایت مالی در اکانت UpToDate ارائه نمی‌دهیم.

دسته‌بندی: اکانت UpToDate