آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

همکاری پزشکان و توسعه دهندگان رابط کاربری در اکانت uptodate

برای ارائه مراقبت و درمان عالی بیمار، پزشکان باید تصمیمات بی شماری که بسیاری از آنها پیچیده اند، اتخاذ کنند. با این درک اهمیت دسترسی پزشکان به اطلاعات معتبر بالینی در جهت اتحاذ بهترین تصمیم، مهندسان و طراحان UX برای درک نیازهای در حال تحول و فرآیندهای فکری، با پزشکان همکاری نزدیکی دارند تا اطمینان حاصل کنند که اکانت UpToDate ارزشمندترین تجربه کاربر را ارائه می‌کند.

معرفی سردبیران تیم ویراستاری اکانت آپ تو دیت

دکتر شیلا باند معاون سردبیر ویراستار بیماری های عفونی

دکتر شیلا باند متخصص بیماری‌های داخلی و عفونی ، بیش از ده سال است که درمان بیماران دارای نقص ایمنی در بیمارستان زنان بریگهام و سایر بیمارستان‌های وابسته به هاروارد را برعهده دارد. وقتی او در بیمارستان نیست، وقت خود را روی اکانت UpToDate به عنوان معاون سردبیر ویراستار بیماری های عفونی در دیتابیس آپ تو دیت متمرکز می کند.

دکتر باند ، در هشت سال گذشته در انتشارات پزشکی کار کرده و می گوید تصمیم گیری بالینی یا به طور کلی تصمیم گیری همیشه بخشی از حرفه او بوده است.

من منطق رسمی را در مقطع کارشناسی مطالعه کردم و اینکه چگونه ارائه های مختلف اطلاعات بر نحوه تفکر شما تأثیر می گذارد. امروز، علاوه بر نقش سردبیری و بالینی‌ام، دوره‌ای درباره استدلال بالینی در دانشکده پزشکی هاروارد تدریس می‌کنم.

مارک مونزر، مدیر تجربه کاربری در Wolters Kluwer Health

مارک مونزر، مدیر تجربه کاربر در Wolters Kluwer Health، اثربخشی اطلاعات را تصمیم گیری بالینی را از دیدگاه یک تکنسین انجام می دهد. قبل از پیوستن به تیم مهندسی پایگاه داده اکانت UpToDate ، مارک مونزر برای بیش از 15 سال در قسمت رابط کاربری (UI) و تجربه کاربر (UX) را در شرکت های راه حل های نرم افزاری کار کرده است.

مونزر می‌گوید وقتی مردم درباره UX می شنوند، معمولاً به طراحی بصری فکر می‌کنند، اما UX واقعاً با درک کاربران شروع می شود.

برای Munzer، نمونه ای از UX که به خوبی انجام شده، مربوط به وبسایت آمازون است. اطلاعات پیچیده که در خدمت مخاطبان بزرگ و جهانی است و استفاده از آن فوق العاده آسان است زیرا مهندسان آمازون به آنچه کاربران در لحظه نیاز دارند، توجه می کنند.

اهمیت محتوای مقالات و تجربه کاربری در اکانت uptodate

همکاری تیم تحریریه دکتر شیلا باند و اعضای تیم UX مونزر که بر روی تجربه کاربری پزشک، دسترسی به اطلاعات معتبر در زمانی که پزشک به آن نیاز دارند و نحوه ارائه آن به کارآمدترین روش متمرکز شده اند، این امر موجب موفقیت اکانت uptodate در ایجاد یک منبع بالینی با در نظر گرفتن بهبود تجربه استفاده از آن شده است.

با خرید اکانت uptodate اصلی علاوه بر دسترسی به اطلاعات ناب پزشکی که توسط ویراستاران پزشک با تجربه کاری بسیار بالا و همراه با توصیه های درجه بندی همراه با رابط کاربری قوی نوشته شده است، سبب شده تا در تجربه استفاده خود از اکانت آپ تو دیت لذت ببرید، زیرا که در آپتودیت ، تیمی متخصص در زمینه تجربه کاربری فعالیت داشته که تمرکز خود را بروی بهبود بیشتر کاربر قرار داده است.

باند می‌گوید: تیم تحریریه ما از تخصص خود استفاده کرده تا اطمینان حاصل کند که هر خط محتوا جاری، دقیق، مرتبط با عملکرد بالینی است و با بهترین شواهد موجود پشتیبانی می‌شود. به‌عنوان نویسندگان و ویراستاران پزشک، زمانی که محتوا ایجاد می‌کنیم، به صراحت به نقاط عطف در تصمیم‌گیری بالینی فکر کرده و موقعیت‌هایی را که کاربران ما هنگام درمان بیماران در آن خواهند بود، را پیش‌بینی می‌کنیم.

همچنین او می گوید که تصمیمات طراحی و نحوه نمایش محتوا تأثیر زیادی بر قابلیت اسکن، توانایی خوانایی دارد ، به این معنی که کاربران چقدر سریع می توانند اطلاعات را درک کنند. اکنون با همکاری نزدیک با تیم‌های UX و فناوری می‌توانیم مهم‌ترین اطلاعاتی را که کاربران در اکانت UpToDate نیاز دارند، به نمایش بگذاریم.

Munzer بر اهمیت تصمیمات طراحی با توجه به طیف گسترده کاربران اکانت UpToDate که شامل متخصصان مختلف، پزشکان در سنین مختلف و پزشکان در مناطق مختلف جهان و تمامی پزشکانی که از اکانت UpToDate خود در دستگاه تلفن همراه خود استفاده می کنند، تأکید می کند.

او می‌گوید: درک نیازهای پشتیبانی پزشک در میان مجموعه‌های مختلف کاربران، به درک نحوه ترافیک کاربران از طریق اکانت UpToDate در موقعیت‌های رایج کمک می‌کند. ما قدرت انجام این کار را به دلیل خرید اکانت uptodate اصلی و استفاده زیاد خود داریم که اطلاعاتی غنی در مورد نحوه تمرین پزشکان در محل مراقبت در اختیار ما قرار می دهد.

همکاری بین ویراستارانی پزشکی که محتوا را درک کرده و طراحانی رابط کاربری متخصصی که روش‌های مختلف ارائه اطلاعات را میدادند، تضمین می‌کند که کاربران اکانت UpToDate پاسخ مناسب را در زمان مناسب و در قالب مناسب پیدا می کنند. این همان چیزی است که اکانت UpToDate را از سایر منابع های پشتیبانی تصمیم بالینی متمایز می کند.

درک فرآیند تصمیم گیری بالینی در اکانت uptodate

باند می‌گوید: زمانی که به مراحل مورد نیاز برای تصمیم‌گیری بالینی خوب از حس داده‌ها و تجربیات فردی صحبت میکنیم «به این معناست که بتوانید به سرعت و در زمان مناسب به اطلاعاتی که نیاز دارید،دسترسی پیدا کنید. ما دائماً در حال ارزیابی این موضوع که چگونه قدرت طراحی می تواند به بهبود تصمیم گیری بالینی کمک کند، هستیم.

او می‌گوید: ویژگی بارز اکانت UpToDate ، ارائه اطلاعات کاربردی درباره آنچه را که باید بدانید قبل از اینکه بدانید به آن نیاز دارید ، است. شنیده‌ام که کاربران آپ تو دیت می‌گویند، «حتی نمی‌دانستم باید این چیز را بدانم، اما اکانت UpToDate آن را به من داد».

تجربه کاربر در اصل به معنای تجربه پزشک است. مونزر می افزاید: ما از مدل ذهنی کاربر استفاده و محتوای تخصصی خود را در مورد آنچه پزشکان در آن لحظه به آن نیاز پیدا میکنند،قبل از اینکه بدانند، در اختیارشان قرار میدهیم .

پزشکان فقط برای دریافت اطلاعات به اکانت UpToDate خود مراجعه نمی کنند، بلکه آنها برای تصمیم گیری نسبتا حیاتی درباره یک موضوع به اکانت آپ تو دیت خود مراجعه میکنند. باند می‌گوید: «مراجعه به اکانت uptodate میتواند برای یک تصمیم کوچک یا بزرگ باشد،اما بطورکلی در مورد تصمیم‌گیری است و با روشی که در گوگل جستجو می‌کنید بسیار متفاوت است.»

خرید اکانت uptodate اصلی همگام با نیازهای درحال تغییر پزشکان

با درک اینکه چگونه پزشکان واقعاً از اکانت UpToDate و UpToDate Advanced خود استفاده می کنند، Bond و Munzer می توانند به طور مداوم راه حلهایی برای سهولت استفاده بهتر توسعه دهند. آنها یک فرآیند دوگانه را ترسیم می کنند:

  • تجزیه و تحلیل داده ها و جستجوی رایج ترین سوالات جستجو و اینکه پاسخ آن سوالات به کجا منتهی می شوند. سپس تعیین اینکه آیا راه های آسان تری برای رساندن کاربران به مقصد مورد نظرشان وجود دارد یا خیر.
  • انجام پرس و جوی زمینه ای با مصاحبه با کاربران آپتودیت درباره شغل،نحوه استفاده از فناوری، و مدل های ذهنی آنها و همچنین پرسش در مورد آخرین مواردی که در اکانت UpToDate جستجو کرده اند و نحوه انجام آن.

باند می‌گوید ترکیب پرسش‌های کاربر در دنیای واقعی با تصمیم‌گیری درست و راهنمایی‌های عملی شبکه ویراستاری ما، موجب تغییر در طراحی اکانت uptodate می شود.

با خرید اکانت uptodate اصلی با توجه به تیم طراحی رابط کاربری آن به راحتی میتوانید پاسخ سوالات بالینی مهم خود را در کوتاهترین زمان یافته و در وقت خود صرفه جویی نمایید .

خرید اکانت uptodate اصلی و مورد تایید شرکت آپتودیت ، مزایای فراونی از جمله به روز رسانی سریعتر و دسترسی به آخرین ورژن uptodate و مشاهده تغییرات مهم در اطلاعات و دسترسی به اپلیکیشن اصلی uptodate با رابط کاربری بهینه و تجربه کاربری برتر دارد . با خرید اکانت uptodate رسمی و لاگین شدن در آن ، قسمت جستجو در مرکز نرم افزار قرار داده شده تا علاوه بر جستجوی سریع و بدون اتلاف وقت ، کاربر برای استفاده از آن گیج نشود و تجربه کاربری فوق العاده ای از استفاده آپتودیت بدست آورد.

دسته‌بندی: دیجیتال