جامع بودن اکانت UptToDate و راهنمای خرید اکانت uptodate

جامع بودن اکانت uptodate از منظر اولین پایگاه داده پزشکی که براساس بهترین شواهد بالینی بر کسی پوشیده نیست. آپ تو دیت بعد از راه اندازی در سال 1992 توسط دکتر Burton D. Rose توانسته به اکانتی معتبر و پراستفاده در جامعه پزشکی و دارو سازی تبدیل شود. طبق نظرسنجی های انجام شده میان دانشگاه و بیمارستان هایی که خرید اکانت آپ تو دیت را انجام داده و چند سال از آن استفاده کردند، رضایت و انتخاب مجدد این دیتابیس در میان سایر دیتابیس ها ،نشان دهنده جامع بودن اکانت uptodate از نظر محتوا و امکانات آن است.

اکانت Uptodate یکی از پرکاربردترین رفرنس اطلاعات بالینی در دنیاست که حاوی پیشنهادات درمانی مبتنی بربهترین شواهد پزشکی است . در این نرم افزار بیش از 440 ژورنال توسط نویسندگان و ویراستاران نوشته و بازبینی شده ، و بمحض اینکه مطلب مهم و جدیدی منتشر شود ، با داده های این نرم افزار ترکیب میشود . در واقع اطلاعات جدید بطور کاملا هوشمندانه در میان محتوای موضوعی و مرتبط در هر زمینه ، قرارگرفته و با آن ترکیب میشود.

هرساله بیش از 80 میلیون مسئله بالینی مرتبط به بیمار توسط اکانت آپ تو دیت Uptodate مورد بررسی و پژوهش قرار میگیرد. خرید اکانت آپ تو دیت (Uptodate )باعث میشود که پاسخ سوالات بالینی خود را در لحظه معاینه و درمان بیمار دریافت کنید .

با خرید اکانت Uptodate دسترسی به منبع کامل و بروز پزشکی جهان میسر شده و شما را از آخرین یافته های بالینی مطلع میکند .

از ویژگی های مهم که جامع بودن نرم افزار uptodate 2022 رسمی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

محیط جستجوی کامل :

با وارد کردن کلیدواژه مورد جستجو یا با استفاده از ویژگی پیشنهادهای جستجو که توسط پایگاه ارائه می شود می توانید به جستجو بپردازید.
این جستجو بسیار کامل و هوشمند است که با تایپ چند کلمه ، با خاصیت Auto-Type موارد مشابه را در سرچ به شما پیشنهاد میدهد و نیازی به دانستن املای صحیح کلمات و تایپ کامل آن نمیباشد. این قسمت در دسترسی به سایت uptodate قرار دارد.

Uptodate  شامل قسمتهای مختلفی میباشد که در نوار اعلان بالا نمایش داده میشود . این قسمت های شامل موارد زیر میباشد :

قسمت Patient info : که شامل اطلاعات ویژه بیمار میشود که این قسمت شامل دو سطح پایه و پیشرفته میباشد .

قسمت PCUs : شامل تغییرات اخیر ، راهکارهای بالینی نظیر نحوه درمان بیماریها و دوز دارو و …. میباشد.

قسمت Whats news : شامل جدید ترین اطلاعات تخصصی اضافه شده به پایگاه داده آپتودیت در 6 ماه اخیر

قسمت Calculator : شامل حسابگرهای پزشکی برای محاسبه مقادیر مختلف ، قرار داده شده است .

قسمت Drug interaction : شامل اطلاعات دارویی ، تداخلات دارویی ، دوز مصرف دارو و… میباشد. این قسمت با همکاری Lexi-comp ایجاد شده است.

پس از ورود به نرم افزار قسمت سرچ بالای آن ، میتوان کلمه موجود نظر را مشاهده کرد. مثلا برای diabetes نتایج زیر قابل مشاهده است .

جستجوی کامل در اپلیکیشن موبایل اندروید و ios در خرید اکانت uptodate

با خرید اکانت uptodate ، علاوه بر دسترسی سایت uptodate و استفاده از قابلیت های بالا در یک صفحه برای کاربر ، امکان استفاده از امکانات سرچ و تمامی امکانات فوق در اپلیکیشن های موبایلی فراهم شده است .

امکان سرچ سریع با قابلیت auto complete فقط با تایپ دو حروف کافیست تا پیشنهادات مشابه در پایین کادر جستجو فراهم شده است تا کاربر نیازی کامل آن نداشته باشد و در زمان صرف شده برای یافتن پاسخ صرفه جویی شود.

امروزه حدود 90 درصد کاربران از موبایل استفاده و حدود 50 درصد آنان از طریق جستجوی صوتی استفاده میکنند . با توجه به افزایش استفاده از موبایل توسط کاربران و استفاده از جستجوی صوتی در اینترنت توسط کاربران ، الزام وجود این قابلیت در اکانت uptodate مشاهده شد.

بنابراین برای صرفه جویی در وقت و بالابردن سرعت یافتن پاسخ ، امکان جستجوی صوتی نیز به برنامه اصلی آپ تو دیت اضافه شده است تا کاربر در کمترین زمان پاسخ سوالات بالینی خود را یافته و اکانت اپ تو دیت را به عنوان پایگاه داده اصلی خود انتخاب نماید . با خرید اکانت uptodate رسمی به این قابلیت دسترسی خواهید داشت.

اپلیکیشن موبایلی در جامع بودن اکانت uptodate، خرید اکانت آپ تو دیت برای دسترسی به سایت uptodate و خرید اکانت uptodate برای دسترسی به اپ رسمی آپتودیت

اطلاعات بیمار :

Uptodate صد ها موضوع آموزشی را فراهم آورده است که اطلاعات آن در خرید اکانت uptodate رسمی در صورت اعلام ، به صورت لحظه ای به روز می شود و در نتیجه جدیدترین و به روزترین اطلاعات در اختیار بیماران قرار می گیرد این اطلاعات مربوط به شایعترین بیماریها بوده و به جنبه هایی از بیماری مانند ریسک فاکتورها، معلل بیماری روشهای تشخیص ، اقدامات پیشگیرانه و درمانهای پیشنهادی اشاره دارد. Uptodate اطلاعات مورد نیاز بیماران را در دو سطح زیر ارائه می دهد.

سطح پایه:

این سطح در Uptodate حاوی مقالات 2 تا 3 صفحه ایی بوده که به زبان اصلی نوشته شده است و پاسخگویی 4 یا 5 سوال مهم بیماران میباشد. این مقالات مناسب افرادی است که به اطلاعات عمومی پیرامون آن نیاز دارند.

سطح پیشرفته :

این سطح از مقالات5 تا 10 صفحه ای است که جزییات بیشتری را بیان میکند. برای اشخاصی که اطلاعات جامع تر نیاز دارند و یا کسانی که بصورت حرفه ای و تکنیکی برروی موضوعات کار میکنند، میتوانند از این بخش استفاده کنند.

بخش اطلاعات بیمار در جامع بودن اکانت uptodate، خرید اکانت آپ تو دیت برای دسترسی به سایت uptodate و خرید اکانت uptodate برای دسترسی به اپ رسمی آپتودیت

What’s New

بخش whats news در جامع بودن اکانت uptodate، خرید اکانت آپ تو دیت برای دسترسی به سایت uptodate و خرید اکانت uptodate برای دسترسی به اپ رسمی آپتودیت

مهمترین موضوعات که اخیرا به Uptodate اضافه گردیده در این قسمت به تفکیک تخصص موضوعی قرار دارد که با کلیک روی هر یک می توان به اطلاعات تفصیلی جدید پیرامون موضوعات دسترسی یافت.
این قسمت از uptodate  در خرید اکانت uptodate رسمی در صورت اعلام ، بصورت لحظه ای آپدیت میشود تا جدیدترین و مورد تاییدترین تشخیص و روش بالینی مرتبط با هررشته در آن قرار داده میشود ، این قسمت توسط ویراستاران حرفه ای و پزشکان سرآمد هر رشته مورد بازبینی و ویرایش قرار میگیرد تا بهترین روش بالینی دراختیار سایر پزشکان جهان قرار گیرد.

این قسمت در اکانت uptodate شامل خلاصه ای از نظرات ویراستاران در مورد اطلاعات جدید در تخصص مختلف و همچنین شامل مهمترین اطلاعات در زمینه بیماری است . در این قسمت اطلاعات بیماری در طی زمانهای مختلف بررسی شده و طی گذشت زمان درصورت نیاز به اصلاحیه بررسی و مطالب اصلاحیه به همراه تاریخ انتشار مطلب و تاریخ بررسی و اصلاحیه مجدد در آن منتشر می شود.

این قسمت در خرید اکانت uptodate براساس تخصص دسته بندی و با ورود در هر تخصص ، عنوان بیماری در بالای هرصفحه نمایش داده میشود و در ادامه آن توضیح مختصری در مورد بروزرسانی های مطلب گذاشته شده است . برای دسترسی سریع پزشکان به چکیده ای از اطلاعات و به روزرسانی مطالب آن بوده و معمولا به صورت یک پاراگراف نوشته می شود و در انتهای آن لینک مطلب برای دسترسی کامل به مقاله اصلی قرار داده شده است .

Practice Changing Updates

با توجه به اینکه مهارتهای بالینی و نحوه درمان بیماریها یا تجویز داروها در طول زمان ممکن است دستخوش تغییراتی شود ویراستاران این پایگاه به کمک متخصصان موضوعی مقالاتی را که قبلا در این سایت قرار گرفته و نتایجشان دچار تغییراتی شده است در غالب یک مقاله جدید در این بخش قرار می دهند. PCUs علاوه بر اطلاعات جدید، راهکارهای بالینی را شامل می شود.
این قسمت از اکانت آپتودیت ، شامل پیشنهادات درمان ، تغییرات درمانی ، بررسی تاثیر درمان قبلی پیشنهاد شده با گذشت زمان ، واکسن ها و درمان مناسب درحال حاضر و تایید شده طبق سازمان غذا و دارو امریکا و سایر استاندارد های جهانی است . این بخش از uptodate شامل لینک های کمکی برای مطالعه بیشتر درباره چکیده مقالات از منابع خارجی مانند مدلاین ، ovid و …. برای درک بهتر موضوع است. علاوه بر امکان دسترسی به چکیده مقالات منابع خارجی ، لینک های برای دسترسی به گرافیک ها و اطلاعات بیشتر در مورد ریسک فاکتور ها ، موارد احتمالی دارای ریسک و شواهد بالینی که خلاف این موضوع را نشان میدهد.

جدوال و تصاویر آورده شده در این قسمت ، دارای توضیحات تکمیلی ، اطلاع دیگر مانند جهش بیماری کوید 19 و سایر اطلاعات را شامل میشود . در انتهای هر تصویر یا متن ، قسمت ستاره دار برای توضیح بیشتر در مورد عبارت استفاده شده وجود دارد که در جهت رفع ابهامات کاربر ایجاد شده است . در انتهای هر متن ، منابع خارجی مورد استفاده برای اطلاع بیشتر کاربر نیز قرار داده شده است .

قسمت practice changing updates بصورت دمو از طریق دسترسی سایت uptodate برای کاربر نمایش داده میشود ، اما برای مطالعه بیشتر و دسترسی به گرافیک ها و توضیحات تکمیلی و سایر امکانات در آن نیاز به خرید اکانت uptodate میباشد .

ماشین حساب های پزشکی در Uptodate2018

UpToDate شامل ماشین حساب هایی است که به شما اجازه می دهد تا مقادیر را به طور معمول برای بدست

اوردن داده های عددی ، مانند تخمین دفع پروتئین اداری یا نتایج LDL برحسب معادله Friedwald برای چگالی کم، وارد کنید. سایر ماشین حساب هایUptodate 2018  ، به شما این امکان را می دهد که با توجه به حضور یا عدم حضور عوامل خطر بزرگ ، میزان وخامت یک بیماری مانند ذات الریه را در یک بیمار مشخص ، تخمین بزنید.این قسمت شامل جدول هاست برای محاسبه موارد مختلف در موضوعات پزشکی و دیگر نیاز به محاسبه نیست. با قرار دادن اعداد و مشخص کردن واحد آن به محاسبه موضوع مورد نظر رسید.

روش زیر نمونه‌ای از نحوه دسترسی و استفاده از ماشین‌حساب Uptodate2018 را فراهم می‌کند:

روی نوار ابزار کلیک کنید.

روی تمام Calculators کلیک کنید.
با مراجعه به بخش ماشین حساب کاردیولوژی و روی صفحه عنوان ” ماشین حساب Friedewald برای چگالی پایین lipoprotein( LDL )  کلیک کنید .

مقدار کل کلسترول ، HDL وسطوح triglyceride را مشخص کنید . از فهرست پایینی برای انتخاب واحد های مناسب در هرمورد استفاده کنید.

ماشین‌حساب سطح LDL را براساس مقادیری که  مشخص کرده‌اید نمایش می‌دهد.  درصورت تمایل می‌توانید واحدهایی راتغییر دهید که در آن‌ها نتیجه با انتخاب یک مقدار متفاوت
از فهرست پایین افتادنی نمایش داده می‌شود. اگر می‌خواهید نتایج را به یک سطح متفاوت از اعشار نشان دهید، عدد
دل‌خواه اعشار را در جعبه دقت اعشار انتخاب کنید.

پایگاه اطلاعات دارویی

این پایگاه اطلاعاتی به تحلیل تداخل های مابین دارو با دارو، گیاه دارویی با دارو، و گیاه دارویی با گیاه دارویی می پردازد. برای جستجو، گزینه Drug Interactions را انتخاب کنید.

با انتخاب نام دارو ، لیستی از داروها و موادی که تداخل دارویی دارند نشان داده میشود . در این پایگاه، دارو های متداخل به نسبت میزان خطر به هنگام مصرف همزمان در طیف

مطابق تصویر روبرو A , B , C , D , X های تقسیم بندی می شوند.

در صورتی که نیاز به بررسی چگونگی تداخل در بین دو داروی خاص وجود داشته باشد نام دو دارو را بصورت جداگانه جستجو و سپس با انتخاب گزینه Analyze وجود و دامنه تداخل در بین دو دار و نشان داده می شود.

بخش اطلاعات دارویی در خرید اکانت uptodate

ویژگی‌های جستجوی در دانلود UpToDate2018

UptoDate از متخصصان بالینی در سراسرجهان در ارائه مراقبت کیفی حمایت می کند . به زبان انگلیسی جستجو کنید . دقت جستجو بهبود یافته به پزشکان در یافتن پاسخ سوالات بالینی سریع تر و آسان تر کمک می کند .

UpToDate شامل یک کتابخانه گرافیکی قابل جستجو از بیش از ۳۳۰۰۰ تصویر، جداول، تصاویر، نمودارها، نمودارها، الگوریتمها و ویدئو است. گرافیک مربوطه نیز در هر موضوعی مرتبط است. در مورد این منبع بیشتر بیاموزید و اینکه چگونه به کاربرانکمک می‌کند به سرعت پاسخ را پیدا کنند.

نتایج جستجوی پیشرفته و یک واسط کاربر بهبود یافته
ویژگی‌هایی که به کاربران اجازه می‌دهد تا پاسخ‌های مبتنی بر شواهد را سریع‌تر از همیشه با لینک‌های هدفمند در بخش‌ها وگرافیکی پیدا کنند، به احتمال زیاد به پرسش‌های بالینی آن‌ها پاسخ می‌دهند. داده‌های synthesizes از بیش از ۴۳ میلیوندیدگاه ماهانه به منظور تجزیه و تحلیل اصطلاحات جستجو و اطلاعات مشاهده‌شده توسط متخصصین بالینی – کهUpToDate را قادر می‌سازد تا به سرعت و به دقت بخش‌های مربوطه و گرافیک را برای یک جستجوی مشخص نمایش دهند .

هدایت یک رابط کاربر طراحی مجدد است که ویژگی های کلیدی مانند برهمکنش های دارو و عمل تغییر updates را در هرصفحه قرار می دهد . بهبود همچنین شامل موارد زیر می شود :

  • لینک به بخش‌ها و گرافیک در یک موضوع که به احتمال زیاد به سوال بالینی پاسخ می‌دهند
  • نتایج جستجوی customizable نشان می‌دهد که کاربران می‌توانند در هر صفحه نتایج بیشتری نشان دهند ( UpToDate اینتنظیمات را برای بازدیدهای بعدی به یاد می‌آورد ) .
  • پیدا کردن در موضوع در حال حاضر اصطلاح جستجو را بلافاصله پس از باز کردن نشان می‌دهد
  • طراحی بهبود یافته ، آن را ساده‌تر از همیشه هدایت می‌کند .

لینک به مقاله اصلی و کامل

ما می‌دانیم که برای کاربران UpToDate مهم است که به سرعت و به راحتی به متن کامل مقالات ژورنال دسترسی داشته باشند . برخی از مزیت‌های لینک متن به منابع اصلی عبارتند از :

تحقیقات را به محل درمان بیاورید
زمینه‌های گسترده‌ای را برای درک عمیق‌تر از موضوعات UpToDate فراهم کنید .
افزایش کاربرد یادداشت روزانه
بهبود بازده خدمات

دانشجویان ، رزدینت و….را تشویق کنید تا مطالب اولیه پزشکی را بخوانند و ارزیابی کنند.
اکانت uptodate همان طور که در بالا اشاره برای کامل شدن پایگاه داده خود ، از منابع خارجی و ادبیات پزشکی معتبر در مقالات خود استفاده میکند تا علاوه بر درک بهتر پزشکان ، برای منابع و تحقیقات علمی دانشجویان نیز موثر باشد . از جمله منابعی که آپ تو دیت از آن استفاده کرده ، منابعی مانند : ovid ، Pubmed ، EBSCO و سایر منابع است .

در انتهای هر بخش ، لینک های این منابع قرارداده شده تا چکیده آن مقالات را مطالعه نمایید ، در صورت دسترسی و داشتن اشتراک مدلاین یا پاپمد یا سایر منابع استفاده شده در اکانت آپتودیت ، براحتی میتوانید به مقاله کامل استفاده شده در اکانت آپتودیت دسترسی داشته باشید .

همانطور که Kari Mikkonen ، متخصص اطلاعات در بیمارستان مرکزی Kanta-Häme می گویند:

دلیل اصلی خرید اکانت uptodate برای من ، گستردگی مطالب آن است ، با خرید اکانت UpToDate، پزشکان در موارد نادری که تجربه زیادی ندارند، اطلاعات و توصیه هایی  کاملی از منابع مختلف قوی دریافت می کنند.

منبع : WWW.UptoDate.Com

منوی اصلی در خرید اکانت uptodate، خرید اکانت آپ تو دیت برای دسترسی به سایت uptodate