خرید اکانت uptodate مناسب برای دانشجویان و پزشکان در جهت دستیابی به آخرین و به روزترین اطلاعات بالینی روز دنیا ، امری مهم و حائز اهمیت است .  آپتودیت یک منبع الکترونیکی بالینی است که تمامی اطلاعات پزشکی جمع آوری شده در سراسر دنیا برای دسترسی راحت تر پزشکان از طریق اپلیکیشن های موبایل و دسترسی به سایت uptodate طراحی و اجرا شده است. 

پایگاه داده اکانت آپ تو دیت حاوی اطلاعات بازبینی شده و منطبق با آخرین شواهد پزشکی جهان است. این پایگاه داده یک سیستم پیشتیبانی تصمیم گیری بالینی است تا با فراهم کردن اطلاعات معتبر، به متخصصان سراسرجهان در امر تشخیص، درمان و مراقبت از بیمار کمک کند. در نگارش آپ تو دیت از منابع مختلف بالینی وژورنال های پزشکی بهره برده تا اطلاعات بدست آمده، طبق آخرین شواهد پزشکی موجود باشد. این مجموعه حاوی اطلاعات ارزشمند دیگر در جهت آگاهی بیمار و پاسخگویی به سوالات آنان است.

از آنجایی که اطلاعات بالینی با توجه به پیچیدگی و تغییر موارد بیماران ،شواهد پزشکی دائما در حال تغییر می باشد، خرید اکانت uptodate مناسب، موجب آگاهی شما از آخرین تغییرات بالینی خواهد شد. در اکانت آپ تو دیت رسمی منابع معتبر و ژورنال ها توسط نویسندگان و ویراستاران بازبینی شده و به محض اینکه مطالب جدید منتشر شود، بعد از بررسی کارشناسان و داوران در محتوای آن قرار می گیرد. اطلاعات جدید منتشر شده به سادگی در آپتودیت منتشر نمی شود بلکه در بخش موضوعات آن، در میان محتوای قدیمی قرار می گیرد و مطالب غیرکاربردی و قدیمی آن، از میان محتوا حذف می شود. معمولا این تغییرات از طریق بستر وب و اپلیکیشن به اطلاع تمامی پزشکان می رسد . این بروزرسانی در اکانت آپ تو دیت انجام و فواصل به روزرسانی ها بستگی به خرید اکانت uptodate انتخابی شما خواهد داشت.


در این مقاله ما اطلاعات و مشخصات اکانت های uptodate مختلف موجود را مقایسه کرده تا در جهت انتخاب درست و خرید اکانت uptodate مناسب راهنما باشیم . با مدیکال آپتودیت همراه باشید: 

جدول مقایسه اکانت ها برای خرید اکانت uptodate

نوع اول : خرید اکانت uptodate رسمی

در این نوع اکانت آپتودیت ، دسترسی کاربر از طریق اپلیکیشن های موبایلی برروی دیوایس های اندروید و ios برقرار است و میتوان آپتودیت را از فروشگاه پلی استور و اپ استور دانلود کرد . در این نوع اکانت uptodate کاربر با داشتن یوزر و پسورد uptodate می تواند روی دو موبایل یا موبایل و تبلت بصورت همزمان استفاده نماید . منظور از همزمان استفاده از یک یوزر و پسورد آپتودیت در دو دیوایس بدون ایجاد اشکال است .

خرید اکانت uptodate ، خرید اکانت آپ تو دیت ، خرید اکانت آپتودیت ، خرید اکانت up to date

با خرید اکانت uptodate به تمامی امکانات زیر بصورت آفلاین و آنلاین دسترسی خواهید داشت :
دسترسی بیش از 12,000 موضوع پزشکی براساس شواهد بالینی که توسط 7,300 متخصص در 25 رشته مختلف به تحریر در آمده

دسترسی به بیش از 9,700 پیشنهاد درمانی درجه بندی شده

دسترسی به بیش از 6,900  اطلاعات دارویی

دسترسی به بیش از 36,000 تصاویر و گرافیک های قابل سرچ در خرید uptodate

دسترسی به انواع حسابگرهای پزشکی

 • دسترسی به دیتابیس اصلی Uptodate
 • استفاده از یک یوزر و پسورد در دو موبایل یا دو شخص مجزا

 • قابلیت دانلود اپلیکیشن اصلی بدون قطع شدن در موبایل های آیفون و آیپد ( در ایران اپ های ایرانی در اپ استور شناسایی و قطع می شوند.)

 • دسترسی به جدیدترین اطلاعات به روز پزشکی بمحض انتشار توسط ناشرین در آپ تو دیت

 • خرید اکانت uptodate اورجینال

 • ایجاد یوزر و پسورد اختصاصی و اعلامی کاربر

 • ثبت اطلاعات کاربر در قسمت اطلاعات اکانت uptoadate  و امکان ریکاوری کردن پسورد درصورت فراموشی

 • امکان تغییر یوزر و پسورد uptodate  در صورت لزوم

 • امکان تمدید اکانت uptodate با ایمیل ثبت شده قبلی ، بدون نیاز به ثبت نام مجدد

 • امکان دسترسی رایگان به رفرنس دارویی لکسی کامپ برای مشاهده تداخلات میان داروها

 • امکان استفاده آفلاین و بدون نیاز به اینترنت و همچنین دسترسی آنلاین درصورت عدم تمایل به دانلود دیتابیس

 • بروزرسانی خودکار و بدون نیاز صرف زمان برای آپدیت در هر بار

 • امکان دسترسی به سایت اصلی در صورت خرید اکانت uptodate رسمی برای استفاده در کامپیوتر

 • قسمت اختصاصی question and answer برای بیماری کوید 19 و بروزرسانی مداوم آن

 • امکان جستجوی صوتی علاوه بر جستجوی متنی در اکانت آپتودیت اصلی

اکانت آپ تو دیت دارای مدت زمان شش ماه و یکسال بوده که قابلیت تمدید مجدد اکانت در صورت تمایل می باشد. 

اکانت های uptodate دارای دو نوع آفلاین و آنلاین و نوع آنلاین می باشد.

اشتراک یکساله آنلاین مبلغ 139 تومان و شش ماهه مبلغ 89 تومان می باشد

اشتراک یکساله آفلاین و آنلاین مبلغ 249 تومان و شش ماهه مبلغ 145 تومان می باشد.

توضیحات : قابلیت آفلاین به منظور استفاده از آپتودیت بدون نیاز به اینترنت می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

خرید اکانت uptodate اصلی

سوالات متدوال

پاسخ این سوال ، بله است . شما میتوانید یوزر و پسورد خود را در اختیار شخص دیگه ای قرار دهید تا ایشان نیز از اکانت آپ تو دیت شما استفاده نمایند . اما نکته حائز اهمیت در این مسئله امکان دسترسی شخص ثالث به اطلاعات اکانت شما و امکان تغییر و خارج کردن دسترسی شما به اکانت آپ تو دیت خریداری شده ، است . بناربراین توصیه می شود که این کار را انجام نداده زیرا در صورت تغییر اطلاعات اکانت ، امکان بازگرداندن اکانت در صورت تغییر اطلاعات آن ، توسط ما نیز نمی باشد. 

بله ، امکان تغییر در یوزر و پسورد ارسالی جهت اکانت uptodate وجود دارد و این کار از طریق لاگین در سایت آپ تو دیت امکان پذیر است .

بله ، تمامی اکانتهای موجود در سایت دارای پشتیبانی و گارانتی در مدت اعتبار اکانت آپ تو دیت می باشد. برای پشتیبانی ارتباط از طریق ایمیل ، تلگرام و واتس آپ برقرار می باشد.

بله ، تمامی اکانت های ارائه شده ، همگی بصورت رسمی و در سایت رسمی uptodate ثبت نام می شود و بعد ثبت نام شما به عنوان کاربر رسمی آپتودیت خواهید بود . بناربراین میتوانید با خیال راحت خرید اکانت uptodate را انجام و در ایران و خارج از ایران استفاده نمایید .

بله ، برای خرید اکانت uptodate لطفا با شماره تماس 09050433137 در واتس آپ یا تلگرام ارتباط گرفته تا همکاران جهت ثبت سفارش و خرید با مبلغ ایران شما را راهنمایی کنند.

نوع دوم : خرید اکانت uptodate غیراصلی دائمی

این نوع اکانت uptodate قابلیت های مخصوص به خود را داراست که از مهمترین آنها دسترسی نامحدود و بدون تاریخ انقضا به دیتابیس آپ تو دیت بدون محدودیت است . با خرید این نوع اکانت uptodate براحتی میتوانید اپلیکیشن آن را برروی موبایل خود از طریق اپ استور و پلی استور دانلود و بعد لاگین شدن ، و دانلود uptodate از آن ، بصورت آفلاین استفاده کنید.

این نوع اکانت دارای دو نوع آپتودیت تک کاربره و آپتودیت دوکاربره بوده و دارای اختلاف قیمت در نوع تک و دوکاربره می باشد . در نوع دوکاربره آن میتوان از اکانت آپتودیت دائمی در دو موبایل بصورت همزمان استفاده کرد .

با خرید اکانت uptodate دائمی مانند خرید اکانت آپ تو دیت اصلی به امکانات کلی فوق دسترسی خواهید داشت.

دیتابیس های اکانت آپتودیت در این نوع تفاوتی در نوع اصلی نداشته و از مطالب آن اقتباس شده است . تنها تفاوت هایی آن در خرید اکانت آپ تو دیت دائمی ، عدم دسترسی رایگان به قسمت تداخلات دارویی اشاره کرد . همچنین قابلیت سرچ صوتی در این نوع اکانت وجود نداشته و فقط سرچ کلی ، و جستجوی موضوعی در آن مبحث وجود دارد.

امکان لینک خارجی به منابع آپ تو دیت نیز در این نوع اکانت وجود ندارد. در اکانتهای آپ تو دیت از منابع ادبیات پزشکی مختلفی برای کامل و جامع شدن این پایگاه داده استفاده شده است . از جمله این منابع میتوان به pubmed و ovid و سایر منابع پزشکی مهم اشاره کرد . در لینک خارجی کاربر میتواند درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد منبع آن و دسترسی به مقاله کامل منبع از لینکهای خارجی استفاده و به لینک مطلب اصلی ارجاع شود .
این نوع قابلیت تنها با خرید اکانت آپ تو دیت رسمی وجود دارد.

از مزایای خرید اکانت آپ تو دیت دائمی میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 

 • دسترسی به دیتابیس آپ تو دیت

 • آپدیت ماهیانه و رایگان تا یکسال بعد از خرید اکانت آپتودیت غیر رسمی دائمی
 • درصورت عدم تمدید ، دسترسی به دیتابیس آپتودیت قطع نخواهد شد و فقط اطلاعات uptodate در آن به روز نمی شود

 • امکان استفاده از دیکشنری فارسی روی متن برای ترجمه کلمات آپ تو دیت به فارسی

 • امکان استفاده آفلاین از uptodate بدون نیاز به اینترنت

 • ثبت اطلاعات کاربر و امکان ریکاوری کردن یوزر و پسورد uptodate

 • امکان خروجی پی دی اف و پرینت مطالب ( در هر دونوع اکانت اصلی و دائمی uptodate ، این قابلیت وجود دارد)

 • امکان آپدیت توسط کاربر

سوالات متدوال

همانطور که در بالا اشاره شد، دیتابیس در هردونوع اکانت uptodate مشترک است ، تنها قسمت تشخیص افتراقی و دراگ اینتراکشن لکسی کامپ و لینکهای خارجی در آپ تو دیت، همراه با بخش پثوی کوید 19 تنها در خرید اکانت اصلی آن وجود داشته و در نوع دائمی وجود ندارد.
خیر ،برای استفاده از آپ تو دیت ، نیاز به دانلود دیتابیس آن و داشتن حداقل 6 گیگ فضا برای دانلود دیتابیس می باشد.

بله ، در صورت ریجستر نکردن سریال ارسالی در ساخت اکانت uptodate دائمی ، امکان تعویض اکانت وجود دارد. درصورت تمایل به تعویض اکانت با شماره 09050433137 تماس حاصل فرمایید .

اکانت آپ تو دیت غیر اصلی دارای مدت زمان نامحدود در مدت اکانت و آپدیت یکساله رایگان است.

قیمت خرید اکانت آپ تو دیت دائمی با تخفیف با مدت زمان محدود 159 تومان است .

توضیحات : این اکانت در اپ غیر رسمی قابل استفاده می باشد.

لینک خرید اکانت uptodate غیراصلی