خرید اکانت uptodate و نصب آن بر روی موبایل

اکانت Uptodate یک منبع پزشکی مبتنی بر شواهد است که دیتابیس پزشکی پایگاه داده بصورت ماهیانه یا گاهی زودتر آپدیت و بروزرسانی می شود. پایگاه داده آپ تو دیت دربرگیرنده اطلاعات جامع بالینی بازبینی شده که طبق آخرین اطلاعات پزشکی جهان نگارش می شود. در تدوین محتوای اکانت آپتودیت بیش از 4400 پزشک متخصص حضور دارند تا دیتابیس آن طبق توصیه های پزشکان همان حوزه نوشته شده تا پیشنهادات ارائه شده در لحظه معاینه و درمان بیمار، برای پزشک قابل اجرا و کاربردی باشد.

اطلاعات موجود در پایگاه داده آپ تو دیت براساس آخرین شواهد بالینی طبق منابع معتبر جهانی و با توجه به موارد بالینی پرتکرار است. آپتودیت به پاسخ تمامی چالش و سوالات پزشکان که از طریق نظرسنجی کاربران و منابع دیگر مطرح شده، پرداخته تا با درنظر گرفتن اطلاعات متخصصان خود و اطلاعات سایر پایگاه داده های معتبر، بهترین پیشنهادات درمانی را ارائه کند.

نحوه پاسخگویی به سوالات پزشکان در خرید اکانت uptodate به شیوه کاملا ساده از طریق جستجوی در پلتفرم تلفن همراه انجام می شود. استفاده از این روش پاسخگویی موجب دسترسی همیشگی به اطلاعات بالینی در لحظه معاینه شده که این یکی از امکانات ویژه نرم افزار uptodate برای کاربران خود است. همچنین پلتفرم همراه موجب افزایش سرعت پاسخگویی و صرفه جویی در زمان پزشک و بی نیازی از جستجو وی در سایر منابع می شود.

با خرید اکانت آپ تو دیت دسترسی به اطلاعات یکپارچه معتبری فراهم می شود که همانند یک همکار تمامی پیشنهادات لازم از علائم بیماری،تشخیص و معاینات لازم و توصیه های درمانی مناسب را طبق شرایط بیمار به شما ارائه می دهد.

خرید اکانت uptodate برای موبایل، خرید اکانت آپ تو دیت برای دسترسی به سایت uptodate و اپ آپتودیت

اکانت uptodate بصورت اشتراک های مختلف مدت دار اصلی شش ماهه و سالیانه یا غیر اصلی دائمی است که در سایت مدیکال آپتودیت بصورت مدت دار اصلی و دائمی غیر اصلی عرضه میگردد.

اکانت های مدت دار آپتودیت بصورت دو نوع آفلاین و آنلاین عرضه میشود و یوزر و پسورد uptodate آن قابل استفاده در اپ رسمی و سایت uptodate.com میباشد . از جمله قابلیت منحصر بفرد این اکانت ، استفاده همزمان از این اکانت در دو موبایل بصورت نصب اپلیکیشن متناسب با سیستم عامل موبایل یا تبلت و لاگین شدن با یوزر و پسورد uptodate خریداری شده از سایت میباشد . همچنین میتوانید از این اکانت برروی کامپیوتر بصورت آنلاین و از طریق سایت رسمی آپتودیت نیز استفاده کنید ، بناربراین این نوع اکانت سه کاربره همزمان میباشد و مناسب افرادی است که میخواهند آپتودیت را برروی دو موبایل و کامپیوتر استفاده کنند. بعد از ثبت سفارش و خرید اکانت uptodate رسمی ، بنام هر شخص اکانت آپتودیت ایجاد و یوزر و پسورد آن ارسال میگردد. برای خرید اکانت uptodate و دریافت یوزر و پسورد uptodate میتوانید از این لینک اقدام فرمایید.

با خرید اکانت uptodate رسمی ، با قابلیت بروزرسانی لحظه ای به آخرین اطلاعات عرضه شده در این پایگاه داده دسترسی خواهید داشت و نیازی به صبر کردن برای اعلام آپدیت توسط برنامه نویس که در سایر اکانتهای غیر رسمی آپ تو دیت وجود دارد ، نخواهید داشت . بنابراین شما به دانلود آخرین ورژن uptodate دسترسی خواهید داشت .

از سایر قابلیت های خرید اکانت آپ تو دیت رسمی ، قابلیت استفاده رایگان از قسمت دارویی و تداخلات لکسی کامپ است . این قسمت اطلاعات عمومی درباره هر دارو را در اختیار کاربر قرار داده و همچنین میتواند تداخلات بین هر دارو با داروهای دیگر را نیز مشاهده نماید . امکان اضافه کردن چندین داروی مختلف و بررسی تداخلات میان آنان وجود دارد. میزان تداخلات برای راهنمای کاربر از گرید A تا  D  می باشد .

قابلیت دیگر در خرید اکانت uptodate رسمی ، دسترسی رایگان کاربر به آپ تو دیت پثوی رایگان برای بیماری کوید 19 می باشد. این قابلیت برای متناسب سازی اطلاعات پزشکی برای یک بیمار بوده که با وارد کردن علائم بیمار میتوانید متناسب با بیمارتان ، تجویز و پیشنهاد درمانی دریافت کرده و از انجام آزمایشات غیرضروری جلوگیری نمایید. همچنین میتوانید اطلاعات دارویی و دوز مصرف دارو برای همان بیمار را نیز دریافت نمایید.

خرید اکانت Uptodate رسمی موبایل و کامپیوتر

نوع دوم اکانت آپتودیت مربوط به اکانتهای غیراصلی آپتودیت میباشد که درصورت عدم پاک نشدن اطلاعات از روی موبایل ،بصورت نامحدود قابل استفاده در اپلیکیشن مخصوص بخود میباشد . این اکانت درصورت عدم نیاز به آپدیت اطلاعات، نیاز به خرید مجدد اکانت uptodate را نخواهد داشت و آپدیت و بروزرسانی آن نیز تا یکسال بعد از خرید اکانت uptodate انجام و بعد یکسال اکانت آپتودیت بصورت دائم با آخرین آپدیت خود کار خواهد کردو آپدیت آن بعد از یکسال اختیاری میباشد. این نوع اکانت مناسب کاربرانی میباشد که برروی یک موبایل تمایل به استفاده از آپتودیت را دارند و بصورت نامحدود میخواهند از uptodate استفاده کنند. همچنین امکان استفاده از این اکانت آپتودیت غیر رسمی دوکاربره برای دو موبایل بصورت همزمان وجود دارد ، درصورت استفاده بیشتر از اکانت برروی دیوایس دوم هم میتوانید درخواست تغییر اکانت به دوکاربره را به پشتیبانی سایت مدیکال آپتودیت بدهید تا اکانت دوکاربره شود. درصورت تعویض موبایل قبل از یکسال امکان انتقال اکانت به موبایل جدید با همان یوزر و پسورد uptodate قدیمی نیز وجود دارد. از لینک زیر میتوانید نسبت به خرید اکانت uptodate غیررسمی اقدام نمایید .

خرید اکانت Uptodate غیررسمی

از جمله امکانات آن میتوان به سازگاری این نرم افزار برروی موبایل اشاره کرد .بنابراین شما میتوانید پاسخ سوالات بالینی خود را از طریق دسترسی به uptodate از طریق موبایل بیابید . این نرم افزار بصورت آنلاین و آفلاین دسترسی شما را به محتوای بالینی که شامل بیش از 1100 موضوع پزشکی ، 9500 پیشنهاد درمانی ، 6000 اطلاعات دارویی منحصر بفرد است ، امکانپذیر میکند .
همچنین با توجه به رابط کاربری بهینه شده ، با توجه به اندازه صفحات موبایل مختلف این نرم افزار سازگار شده است. این قابلیت باعث میشود که اکانت uptodate خریداری شده را براحتی برروی موبایل یا تبلت یا آیپد استفاده کنید.

نرم افزار UpToDate ارائه شده توسط شرکت ، برای تمامی دستگاه های موبایل و تبلت اندروید یا ios  ، سازگار و  بهینه شده اند . برای دیوایس های اپل چه آیفون ، آیپد ،  نرم افزار Uptodate2020 سازگار با ios8 به بالا و برای دیوایس های اندروید برای اندروید 4.2.2 به بالا می باشد و تمام کتاب ها ودیتابیس های آن ،  برای استفاده در موبایل و صفحه های کوچک و بزرگ بهینه شده اند.
این سازگاری از نظر ساپورت کردن رم های دستگاه و صفحه نمایشگر موبایل یا تبلت نیز می باشد که نرم افزار Uptodate2020 با توجه به این نوع و صفحه نمایشگر قابل تنظیم و همخوانی یا سازگاری می باشد .

نوع سوم اکانت uptodate مربوط به اکانتهای قابل استفاده و اختصاصی برای سیستم عامل ویندوز و مک بوک میباشد . تفاوت آن با نوع اکانت رسمی uptodate برای موبایل و کامپیوتر این است که این نوع اکانت برخلاف اکانت غیر رسمی ، بصورت آنلاین و با اینترنت کارخواهد کرد و برای نصب اولیه آن نیاز به نصب فایل خاصی نبوده و براحتی و با کمترین زمان ممکن قابلیت استفاده روی کامپیوتر را داراست.  بروزرسانی اکانت uptodate کامپیوتر از طریق اینترنت و بصورت کامل خودکار انجام می شود.  (این نوع اکانت از جدیدترین و به روزترین اکانتهای آپتودیت موجود برای نصب در کامپیوتر می باشد)

همچنین این اکانت قابل نصب برروی سیستم عامل ویندوز و مک بوک بوده و نیازی به سیستم سخت افزاری حرفه ای یا متوسط نمیباشد. این اکانت uptodate برروی هر سیستم عاملی با پایین ترین سخت افزار کار خواهد کرد و برای نصب و استفاده از آن نیاز به نصب برنامه خاصی یا داشتن دانش کامپیوتری نمی باشد . از مزایای این اکانت میتوان به دسترسی راحت و بدون نیاز به نصب برنامه خاص و اشغال فضا بروی کامپیوتر اشاره کرد ، همچنین بعد از خرید اکانت uptodate برای ویندوز یا مک، علاوه بر دسترسی آپتودیت ، به تمامی دیتابیس موجود در آپ تو دیت بهمراه تداخلات دارویی  نیز بصورت و کاملا رایگان دسترسی خواهید داشت و نیاز به پرداخت هزینه دیگر بابت آن نخواهید داشت.

نحوه دسترسی به این اکانت ،بعد از خرید اکانت uptodate ویندوز و مک بوک ، یوزر و پسورد uptodate برای کاربر بعد از ثبت نام  ارسال و با لاگین شدن با یوزر و پسورد در مرورگر ، میتوان آپتودیت را دانلود و استفاده کرد. همچنین ، قابلیت نصب اپلیکیشن و استفاده رایگان از آن برای موبایل نیز وجود دارد و کاربر نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای اشتراک روی موبایل نخواهد داشت.

با خرید اکانت uptodate  برای ویندوز و مک بوک ، کاربر به یک کامپیوتر محدود نخواهد بود و با داشتن یوزر و پسورد uptodate میتواند برروی کامپیوتر های دیگر نیز استفاده نماید . در استفاده غیر همزمان در این اکانت هیچ محدودیتی نبوده و کاربر میتواند برروی کامپیوتر های منزل یا مطلب بدون محدودیت از آن استفاده نماید . در صورت تمایل به استفاده برروی تبلت با موبایل و همراه داشتن آپتودیت ، برراحتی میتوانید با نصب آپتودیت برروی موبایل ، از همین اکانت بدون صرف هزینه مجدد ، استفاده نمایید . درصورتی که در سایر اکانت ها ، هر اکانت محدود به یک کامپیوتر و قابلیت تعویض کامپیوتر وجود ندارد. همچنین نمیتوانید از همان اکانت آپتودیت بررروی موبایل خود استفاده نمایید و نیاز به خرید اکانت uptodate مجزا می باشد.

همچنین در دسترسی های آفلاین کامپیوتر ، اطلاعات با دو ماه تاخیر به روزرسانی شده و کاربر به آخرین ورژن uptodate دسترسی نخواهد داشت. اما در این اکانت آپتودیت ، آخرین و جدیدترین اطلاعات رسمی آپتودیت در اختیار کاربر قرار می گیرد.

لینک خرید اکانت uptodate برای ویندوز و مک بوک 

توضیح درباره نوع اکانت Uptodate رسمی

از قابلیت های منحصربفرد اکانت Uptodate رسمی ، قابل استفاده از اکانت در اپ و سایت اصلی uptodate.com میباشد. بعد از خرید اکانت Uptodate  نیاز به خرید مجدد اکانت برای موبایل دیگر نخواهد بود و اکانت آپتودیت رسمی برروی دو موبایل بصورت همزمان برروی موبایل و تبلت شما کارخواهد کرد.
همچنین درصورت تعویض موبایل خود و حتی تغییر سیستم عامل موبایل ، با یوزر و پسورد uptodate میتوانید داخل موبایل جدید لاگین شوید و نیازی به هزینه مجدد برای خرید اکانت آپتودیت نمیباشد.

قابلیت وجود آپدیت لحظه ای در اکانت uptodate رسمی سایت مدیکال آپتودیت نیز بصورت لحظه ای و بعد از خرید اکانت Uptodate نیز انجام شده و بعد از سپری شدن مدت اعتبار اکانت ، قابلیت تمدید اکانت  در آن وجود دارد و شما میتوانید تمامی اطلاعات و مطالب مارک شده را با تمدید اکانت آپتودیت خود داشته باشید و نیازی به خرید مجدد اکانت برای استفاده مجدد از آپتودیت و حذف اطلاعات قدیمی شما نمیباشد.
درصورت تمایل به آپدیت اکانت آپتودیت افلاین و آنلاین خود ، دریافت آپدیت براحتی از داخل اپلیکیشن و بصورت دستی یا اتوماتیک قابل دریافت خواهد بود و نیازی به صرف زمان جهت آپدیت اطلاعات نمی باشد .

همچنین در صورت بروزرسانی ، فقط قسمت های از آپ تو دیت که نیاز به تغییر یا حذف داشته ، صورت می گیرد و نیازی به دانلودها مجدد فایلهای حجم در هر مرتبه آپدیت نیست . برخلاف سایر اکانتهای غیر رسمی که در هربار آپدیت ، نیاز به دانلود کل فایل آپتودیت می باشد.

همچنین قابلیت استفاده از اکانت آپتودیت بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت در مکانهایی که اتصال به شبکه اینترنت ممکن نیست ، امکانپذیر است . برای استفاده آفلاین از اکانت Uptodate کافیست که دیتابیس آپتودیت را از داخل نرم افزار دانلود کنید. حجم مورد نیاز برای دانلود آن ، حدود 2 گیگ است ، اما بهتر است برای نصب اولیه دو برابر حجم گفته شده از فضای گوشی خالی باشه . همچنین در صورت نداشتن فضای خالی برروی موبایل ذخیره و دانلود اطلاعات آپتودیت را انجام نداده و بصورت آنلاین از اکانت uptodate خود استفاده نمایید .

در اکانت uptodate  رسمی ، شما میتوانید نرم افزار را باتوجه به سیستم عامل موبایل خود (اندروید و ios ) نصب و از آپتودیت بصورت آفلاین و همچنین آپتودیت آنلاین استفاده کنید.
همچنین میتوانید این اکانت را برروی PC یا لپ تاپ ، بدون نیاز به برنامه خاصی استفاده کنید.
بنابراین بدون صرف هزینه حتی بسیارکم و خرید اکانت Uptodate  از سایت مدیکال آپتودیت ؛ میتوانید از آپتودیت در موبایل و لپ تاپ استفاده کنید.

اکانت Uptodate  رسمی دارای قابلیت خروجی از مطالب و سرفصلها بصورت پی دی اف میباشد . از این قابلیت میتوان برای ارائه و پرزنت استفاده کرد . همچنین میتوان از سرفصل مورد نظر خروجی گرفت و آنرا از طریق ایمیل و سایر شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

با خرید اکانت uptodate رسمی میتوانید ، علاوه برروی موبایل ، بروی کامپیوتر خود با همان یوزر و پسورد لاگین شده و بصورت مستقیم از مطالب آپتودیت خروجی با فرمت پاور پوینت برای ارائه استفاده نمایید .بنابراین در وقت و زمان شما صرفه جویی خواهد شد .

از سایر قابلیت های اکانت رسمی آپتودیت عرضه شده در سایت مدیکال آپتودیت ، قابلیت سیو و ذخیره دیتابیس Uptodate برروی حافظه داخلی هست . همانطور که این دیتابیس ارزشمند دارای حجم 2 گیگ میباشد ، بسیاری از کاربران در دانلود و ذخیره سازی آن با مشکل مواجه هستند یا ذخیره آن در حافظه داخلی موجب کندی عملکرد موبایل میشود.
بنابراین با وجود قابلیت آنلاین در این نوع اکانت ،کاربران میتوانند بدون نیاز به دانلود حجم 2 گیگ بصورت آنلاین براحتی میتوانید از Uptodate بدون اشغال فضای حافظه داخلی، استفاده نمایند.

بنابراین کاربر با توجه به شرایط خود میتواند از اکانتهای آفلاین خود نیز در صورت نیاز آنلاین استفاده کرده و موبایل خود با ذخیره دیتابیس آن ، سنگین نکند . این قابلیتی است که در سایر اکانتهای غیر رسمی uptodate وجود ندارد.

از سایر قابلیت های اکانت Uptodate رسمی ، امکان استفاده از اکانت در موبایل جدید میباشد . در صورت عوض دیوایس یا ریست شدن موبایل خود ، میتوانید یوزر و پسورد خود را در دیوایس جدید لاگین کرده و از آن استفاده کنید و نیاز به خرید اکانت Uptodate نمیباشد .
بنابراین شما با خرید اکانت Uptodate و هزینه کردن برای یکبار از اکانت Uptodate خود بصورت آفلاین و آنلاین بدون محدودیت به موبایل خاصی استفاده کنید.

درصورت خرید اکانت Uptodate رسمی از سایت مدیکال آپتودیت ، از پشتیبانی آنلاین از طریق چت آنلاین ، تماس و تلگرام برخوردار خواهید شد.
درصورت فراموشی یوزر و پسورد Uptodate ، میتوانید با همکاران ما ارتباط گرفته تا در اسرع وقت و کوتاهترین زمان ممکن ، یوزر و پسورد را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

همچنین درصورت بروزمشکل در اکانت خود ، میتوانید با همکاران ما در قسمت واتس آپ یا تلگرام ارتباط گرفته تا در سریعترین زمان ممکن ، اشکال اکانت شما را رفع نمایند.

سازگار با تمامی دستگاه های اندروید و ios

ویژگی Uptodate2020 در اپلیکشن های اندروید و ios

 • محتوای کامل بالینی شامل بیش از ۱۱،۰۰۰ عنوان پزشک، ۹،۵۰۰ توصیه مدرج و ۶،۰۰۰ مقاله منحصر به فرد
 • لاگین بودن همیشگی در اپلیکشن
 • امکان دریافت آپدیت از طریق موبایل
 • ماشین حساب های پزشکی بهینه شده در صفحه موبایل
 • دسترسی راحت تر و سریعتر به مقالات روز دنیا
 • امکان استفاده از نرم افزار Uptodate2020  به صورت آفلاین یا آنلاین
 •  سازگاری برروی سیستم های اندروید 4.2.2 به بالا
 • سازگاری با آیفون و آیپد سیستم عامل ios 8 به بالا
 • قابلیت ذخیره دیتابیس uptodate برروی گوشی و استفاده آفلاین از آن
 • امکان جستجو در کل مطالب یا دسترسی از طریق فهرست موضوعات
 • گذاشتن یادداشت در متن یا هایلایت کردن ،
 • اضافه کردن مقاله خاص به قسمت دلخواه
 • دانلود عکس ها و گرافیک ها و ذخیره آنها در موبایل
 • امکان اشتراک گذاری مطالب از طریق تلگرام ، ایمیل و…..
 • امکان خروجی گرفتن از مطلب بصورت pdf
 • دانلود دیتابیس از طریق کامپیوتر و انتقال آن به موبایل
 • نصب سریع و آسان

پاسخ سوالات بالینی تان در هر زمان، هر جایی با برنامه‌های کاربردی تلفن همراه پیدا کنید !

کاربرانی که اقدام به خرید اکانت uptodate از سایت کرده اند ، می توانند نرم افزار uptodate را برروی گوشی نصب و  در هرجایی  از این برنامه استفاده کنند . برنامه‌های کاربردی موبایل در اغلب کشورها در دسترس هستند. و استفاده از آن بصورت آفلاین یا آنلاین امکانپذیر می باشد.

حتما توجه داشته باشید که برای نصب نرم افزار ، نیاز به فضای خالی حدود 2 گیگ می باشد. و میتوانید دیتابیس Uptodate2020 را در حافظه داخلی ذخیره فرمایید.

بعد از لاگین شدن با یوزر و پسورد Uptodate در نرم افزار ، اکانت شما بصورت دائمی لاگین خواهد بود و نیاز به وارد کردن یوزرو پسورد برای هر مراجعه به نرم افزار نیست .
همچنین قسمت سرچ در  نرم افزار  uptodate جهت استفاده و سرچ سریع باتوجه به رم گوشی های مختلف کاملا بهینه و سازگار شده است .
نرم افزار uptodate علاوه براینها شامل حسابگرهای پزشکی است. تمام امکانات مربوط به دسترسی سایت uptodate درنرم افزار آن نیز وجود دارد.