اکانت uptodate موبایل

اکانت Uptodate موبایل یک منبع پزشکی مبتنی بر شواهد است که دیتابیس پزشکی پایگاه داده بصورت ماهیانه یا گاهی زودتر آپدیت و بروزرسانی می شود. پایگاه داده آن دربرگیرنده اطلاعات جامع بالینی بازبینی شده که طبق آخرین اطلاعات پزشکی جهان نگارش می شود. در تدوین محتوای اکانت آن بیش از 4400 پزشک متخصص حضور دارند تا دیتابیس آن طبق توصیه های پزشکان همان حوزه نوشته شده تا پیشنهادات ارائه شده در لحظه معاینه و درمان بیمار، برای پزشک قابل اجرا و کاربردی باشد.

اطلاعات موجود در پایگاه داده آپ تو دیت براساس آخرین شواهد بالینی طبق منابع معتبر جهانی و با توجه به موارد بالینی پرتکرار است. این پایگاه داده به پاسخ تمامی چالش و سوالات پزشکان که از طریق نظرسنجی کاربران و منابع دیگر مطرح شده، پرداخته تا با درنظر گرفتن اطلاعات متخصصان خود و اطلاعات سایر پایگاه داده های معتبر، بهترین پیشنهادات درمانی را ارائه کند.

نحوه پاسخگویی به سوالات پزشکان در نوع اکانت رسمی به شیوه کاملا ساده از طریق جستجوی در پلتفرم تلفن همراه انجام می شود. استفاده از این روش پاسخگویی موجب دسترسی همیشگی به اطلاعات بالینی در لحظه معاینه شده که این یکی از امکانات  آن برای کاربران خود است. همچنین پلتفرم همراه موجب افزایش سرعت پاسخگویی و صرفه جویی در زمان پزشک و بی نیازی از جستجو وی در سایر منابع می شود.

با تهیه اشتراک رسمی دسترسی به اطلاعات یکپارچه معتبری فراهم می شود که همانند یک همکار تمامی پیشنهادات لازم از علائم بیماری،تشخیص و معاینات لازم و توصیه های درمانی مناسب را طبق شرایط بیمار از طریق اکانت uptodate موبایل به شما ارائه می دهد.

اکانت uptodate موبایل

اکانت uptodate موبایل بصورت اشتراک های مختلف مدت دار شش ماهه و سالیانه اصلی و غیراصلی است که در سایت مدیکال آپتودیت با دو اکانت نوع اصلی و  غیر اصلی عرضه میگردد.

اکانت های اصلی بصورت دو نوع آفلاین و آنلاین عرضه میشود و یوزر و پسورد آن آن قابل استفاده در اپ رسمی آپتودیت است . از جمله قابلیت منحصر بفرد این اکانت ، استفاده همزمان از این اکانت در دو موبایل بصورت نصب اپلیکیشن متناسب با سیستم عامل موبایل یا تبلت است. همچنین میتوانید از این اکانت برروی کامپیوتر از طریق شبیه ساز اندروید استفاده کنید ، بنابراین این نوع اکانت دو کاربره و مناسب افرادی است که میخواهند آپتودیت را برروی دو دستگاه مانند موبایل و کامپیوتر استفاده کنند. بعد از ثبت سفارش و خرید اکانت uptodate ، بنام هر شخص اکانت آپتودیت ایجاد و یوزر و پسورد آن ارسال میگردد.

اکانت رسمی آن با قابلیت بروزرسانی لحظه ای به آخرین اطلاعات عرضه شده در این پایگاه داده دسترسی خواهید داشت و نیازی به صبر کردن برای اعلام آپدیت توسط برنامه نویس که در سایر اکانتهای غیر رسمی آپ تو دیت وجود دارد ، نخواهید داشت . بنابراین شما به دانلود آخرین ورژن uptodate دسترسی خواهید داشت .

از سایر قابلیت های نوع رسمی آن، قابلیت استفاده رایگان از قسمت دارویی و تداخلات لکسی کامپ است . این قسمت اطلاعات عمومی درباره هر دارو را در اختیار کاربر قرار داده و همچنین میتواند تداخلات بین هر دارو با داروهای دیگر را نیز مشاهده نماید . امکان اضافه کردن چندین داروی مختلف و بررسی تداخلات میان آنان وجود دارد. میزان تداخلات برای راهنمای کاربر از گرید A تا  D  می باشد .

قابلیت دیگر در خرید نوع اصلی، دسترسی رایگان کاربر به پثوی رایگان برای بیماری کوید 19 می باشد. این قابلیت برای متناسب سازی اطلاعات پزشکی برای یک بیمار بوده که با وارد کردن علائم بیمار میتوانید متناسب با بیمارتان ، تجویز و پیشنهاد درمانی دریافت کرده و از انجام آزمایشات غیرضروری جلوگیری نمایید. همچنین میتوانید اطلاعات دارویی و دوز مصرف دارو برای همان بیمار را نیز دریافت نمایید.

نوع دوم اکانت uptodate موبایل مربوط به اکانتهای غیراصلی آن است که قابل استفاده در اپلیکیشن مخصوص بخود است . این اکانت قابلیت آپدیت و بروزرسانی آن نیز تا یکسال بعد از خرید اکانت انجام و بعد یکسال این اکانت قابل تمدید است. این نوع اکانت مناسب کاربرانی است که برروی یک موبایل تمایل میخواهند از اطلاعات اکانت خود استفاده کرده و نیازی دسترسی کامل اطلاعات آپتودیت ندارند. همچنین امکان استفاده از این اکانت غیر رسمی دوکاربره برای دو موبایل بصورت همزمان وجود دارد ، درصورت تمایل به استفاده برروی دیوایس دوم هم میتوانید درخواست تغییر اکانت به دوکاربره را به پشتیبانی سایت مدیکال آپتودیت بدهید تا اکانت با پرداخت هزینه ،دوکاربره شود. درصورت تعویض موبایل قبل از یکسال امکان انتقال اکانت به موبایل جدید با همان یوزر و پسورد قدیمی نیز وجود دارد.

از جمله امکانات آن میتوان به سازگاری این نرم افزار برروی موبایل اشاره کرد .بنابراین شما میتوانید پاسخ سوالات بالینی خود را از طریق دسترسی به اکانت uptodate از طریق موبایل بیابید . این نرم افزار بصورت آنلاین و آفلاین دسترسی شما را به محتوای بالینی که شامل بیش از 1100 موضوع پزشکی ، 9500 پیشنهاد درمانی ، 6000 اطلاعات دارویی منحصر بفرد است ، امکانپذیر میکند .
همچنین با توجه به رابط کاربری بهینه شده ، با توجه به اندازه صفحات موبایل مختلف این نرم افزار سازگار شده است. این قابلیت باعث میشود که اکانت خریداری شده را براحتی برروی موبایل یا تبلت یا آیپد استفاده کنید.

اکانت uptodate موبایل برای تمامی دستگاه های موبایل و تبلت اندروید یا ios  ، سازگار و  بهینه شده اند . برای دیوایس های اپل چه آیفون ، آیپد ، نرم افزار آن سازگار با ios8 به بالا و برای دیوایس های اندروید برای اندروید 4.2.2 به بالا می باشد و تمام کتاب ها ودیتابیس های آن ،  برای استفاده در موبایل و صفحه های کوچک و بزرگ بهینه شده اند.
این سازگاری از نظر ساپورت کردن رم های دستگاه و صفحه نمایشگر موبایل یا تبلت نیز می باشد که نرم افزار آن با توجه به این نوع و صفحه نمایشگر قابل تنظیم و همخوانی یا سازگاری می باشد .

نوع سوم اکانت مربوط به اکانتهای قابل استفاده و اختصاصی برای سیستم عامل ویندوز و مک بوک میباشد . تفاوت آن با نوع اکانت uptodate موبایل،این است که این نوع اکانت برخلاف نوع غیراصلی آن، بصورت آنلاین و با اینترنت کارخواهد کرد و برای نصب اولیه آن نیاز به نصب فایل خاصی نبوده و براحتی و با کمترین زمان ممکن قابلیت استفاده روی کامپیوتر را داراست.  بروزرسانی اکانت کامپیوتر از طریق اینترنت و بصورت کامل خودکار انجام می شود.  (این نوع اکانت از جدیدترین و به روزترین اکانتهای آپتودیت موجود برای نصب در کامپیوتر می باشد)

همچنین این اکانت قابل نصب برروی سیستم عامل ویندوز و مک بوک بوده و نیازی به سیستم سخت افزاری حرفه ای یا متوسط نمیباشد. این اکانت برروی هر سیستم عاملی با پایین ترین سخت افزار کار خواهد کرد و برای نصب و استفاده از آن نیاز به نصب برنامه خاصی یا داشتن دانش کامپیوتری نمی باشد . از مزایای این اکانت میتوان به دسترسی راحت و بدون نیاز به نصب برنامه خاص و اشغال فضا بروی کامپیوتر اشاره کرد ، همچنین بعد از تهیه اشتراک آن، علاوه بر دسترسی محتوای اصلی ، به تمامی دیتابیس موجود در آن بهمراه تداخلات دارویی  نیز بصورت و کاملا رایگان دسترسی خواهید داشت و نیاز به پرداخت هزینه دیگر بابت آن نخواهید داشت.

نحوه دسترسی به این اکانت ،بعد از تهیه اشتراک ، یوزر و پسورد برای کاربر بعد از ثبت نام  ارسال و با لاگین شدن با یوزر و پسورد در مرورگر ، میتوان آپتودیت را دانلود و استفاده کرد.

با تهیه اشتراک برای کامپیوتر، کاربر به یک کامپیوتر محدود نخواهد بود و با داشتن یوزر و پسورد خود میتواند برروی کامپیوتر های دیگر نیز استفاده نماید . در استفاده غیر همزمان در این اکانت هیچ محدودیتی نبوده و کاربر میتواند برروی کامپیوتر های منزل یا مطلب بدون محدودیت از آن استفاده نماید . در صورت تمایل به استفاده برروی تبلت با موبایل و همراه داشتن آپتودیت ، برراحتی میتوانید، از همین اکانت بدون صرف هزینه مجدد، استفاده نمایید. درصورتی که در سایر اکانت ها ، هر اکانت محدود به یک کامپیوتر و قابلیت تعویض کامپیوتر وجود ندارد.

همچنین در دسترسی های آفلاین کامپیوتر ، اطلاعات با دو ماه تاخیر به روزرسانی شده و کاربر به آخرین ورژن آن دسترسی نخواهد داشت. اما در این نوع اکانت ، آخرین و جدیدترین اطلاعات رسمی آپتودیت در اختیار کاربر قرار می گیرد.

لینک اکانت برای سایت آپ تو دیت

توضیح درباره نوع اکانت رسمی

از قابلیت های منحصربفرد اکانت Uptodate رسمی ، قابل استفاده از اکانت در اپ و سایت اصلی uptodate.com میباشد. بعد از خرید اکانت Uptodate  نیاز به خرید مجدد اکانت برای موبایل دیگر نخواهد بود و اکانت آپتودیت رسمی برروی دو موبایل بصورت همزمان برروی موبایل و تبلت شما کارخواهد کرد.
همچنین درصورت تعویض موبایل خود و حتی تغییر سیستم عامل موبایل ، با یوزر و پسورد uptodate میتوانید داخل موبایل جدید لاگین شوید و نیازی به هزینه مجدد برای خرید اکانت آپتودیت نمیباشد.

قابلیت وجود آپدیت لحظه ای در اکانت رسمی باعث شده تا ابن اکانت جزء پر طرفدارترین دیتابیس در میان پزشکان باشد. اطلاعات این اکانت تا مدت اعتبار آن انجام و بعد از سپری شدن مدت اعتبار اکانت ، قابلیت تمدید اکانت  در آن وجود دارد و شما میتوانید تمامی اطلاعات و مطالب مارک شده را با تمدید اکانت  خود داشته باشید.
درصورت تمایل به آپدیت اکانت افلاین و آنلاین خود ، دریافت آپدیت براحتی از داخل اپلیکیشن و بصورت اتوماتیک قابل دریافت خواهد بود و نیازی به صرف زمان جهت آپدیت اطلاعات نمی باشد .

همچنین در صورت بروزرسانی ، فقط قسمت های از آن که نیاز به تغییر یا حذف داشته ، صورت می گیرد و نیازی به دانلودها مجدد فایلهای حجم در هر مرتبه آپدیت نیست . برخلاف سایر اکانتهای غیر رسمی که در هربار آپدیت ، نیاز به دانلود کل فایل می باشد.

قابلیت استفاده از اکانت بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت در مکانهایی که اتصال به شبکه اینترنت ممکن نیست ، امکانپذیر است . برای استفاده آفلاین از کافیست که دیتابیس آن را از داخل نرم افزار دانلود کنید. حجم مورد نیاز برای دانلود آن ،حدود 2 گیگ است، اما بهتر است برای نصب اولیه دو برابر حجم گفته شده از فضای گوشی خالی باشه . همچنین در صورت نداشتن فضای خالی برروی موبایل ذخیره و دانلود اطلاعات را انجام نداده و بصورت آنلاین از اکانت خود استفاده نمایید .

در اکانت رسمی ، شما میتوانید نرم افزار را باتوجه به سیستم عامل موبایل خود (اندروید و ios ) نصب و از آپتودیت بصورت آفلاین آنلاین استفاده کنید.
همچنین میتوانید این اکانت را برروی PC یا لپ تاپ ، میتوانید شبیه ساز اندروید نصب کرده و از همان اکانت موبایل برای کامپیوتر نیز استفاده نمایید.
بنابراین بدون صرف هزینه حتی بسیارکم و خرید اکانت برای موبایل ؛ میتوانید از آپتودیت در موبایل و لپ تاپ استفاده کنید.

نوع رسمی آن دارای قابلیت خروجی از مطالب و سرفصلها بصورت پی دی اف میباشد . از این قابلیت میتوان برای ارائه و پرزنت استفاده کرد . همچنین میتوان از سرفصل مورد نظر خروجی گرفت و آنرا از طریق ایمیل و سایر شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

با داشتن اکانت رسمی میتوانید ، علاوه برروی موبایل ، بروی کامپیوتر خود با همان یوزر و پسورد لاگین شده و بصورت مستقیم از مطالب آپتودیت خروجی با فرمت پاور پوینت برای ارائه استفاده نمایید .بنابراین در وقت و زمان شما صرفه جویی خواهد شد .

از سایر قابلیت های اکانت رسمی قابلیت سیو و ذخیره دیتابیس برروی حافظه داخلی هست . همانطور که این دیتابیس ارزشمند دارای حجم 2 گیگ میباشد ، بسیاری از کاربران در دانلود و ذخیره سازی آن با مشکل مواجه هستند یا ذخیره آن در حافظه داخلی موجب کندی عملکرد موبایل میشود.
بنابراین با وجود قابلیت آنلاین در این نوع اکانت ،کاربران میتوانند بدون نیاز به دانلود حجم 2 گیگ بصورت آنلاین براحتی و بدون اشغال فضای حافظه داخلی، استفاده نمایند.

بنابراین کاربر با توجه به شرایط خود میتواند از اکانتهای آفلاین خود نیز در صورت نیاز آنلاین استفاده کرده و موبایل خود با ذخیره دیتابیس آن ، سنگین نکند . این قابلیتی است که در سایر اکانتهای غیر رسمی وجود ندارد.

از سایر قابلیت های اکانت Uptodate رسمی ، امکان استفاده از اکانت در موبایل جدید میباشد . در صورت عوض دیوایس یا ریست شدن موبایل خود ، میتوانید یوزر و پسورد خود را در دیوایس جدید لاگین کرده و از آن استفاده کنید و نیاز به خرید اکانت Uptodate نمیباشد .
بنابراین شما با خرید اکانت Uptodate و هزینه کردن برای یکبار از اکانت Uptodate خود بصورت آفلاین و آنلاین بدون محدودیت به موبایل خاصی استفاده کنید.

درصورت تهیه اکانت uptodate موبایل، از پشتیبانی آنلاین از طریق چت آنلاین ، تماس و تلگرام برخوردار خواهید شد.
درصورت فراموشی یوزر و پسورد آن ، میتوانید با همکاران ما ارتباط گرفته تا در اسرع وقت و کوتاهترین زمان ممکن ، یوزر و پسورد را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

همچنین درصورت بروزمشکل در اکانت خود ، میتوانید با همکاران ما در قسمت واتس آپ یا تلگرام ارتباط گرفته تا در سریعترین زمان ممکن ، اشکال اکانت شما را رفع نمایند.

ویژگی  اکانت uptodate موبایل در اپلیکشن های اندروید و ios

 • محتوای کامل بالینی شامل بیش از ۱۱،۰۰۰ عنوان پزشک، ۹،۵۰۰ توصیه مدرج و ۶،۰۰۰ مقاله منحصر به فرد
 • لاگین بودن همیشگی در اپلیکشن
 • امکان دریافت آپدیت از طریق موبایل
 • ماشین حساب های پزشکی بهینه شده در صفحه موبایل
 • دسترسی راحت تر و سریعتر به مقالات روز دنیا
 • امکان استفاده از نرم افزاررسمی  به صورت آفلاین یا آنلاین
 •  سازگاری برروی سیستم های اندروید 4.2.2 به بالا
 • سازگاری با آیفون و آیپد سیستم عامل ios 8 به بالا
 • قابلیت ذخیره دیتابیس برروی گوشی و استفاده آفلاین از آن
 • امکان جستجو در کل مطالب یا دسترسی از طریق فهرست موضوعات
 • گذاشتن یادداشت در متن یا هایلایت کردن ،
 • اضافه کردن مقاله خاص به قسمت دلخواه
 • دانلود عکس ها و گرافیک ها و ذخیره آنها در موبایل
 • امکان اشتراک گذاری مطالب از طریق تلگرام ، ایمیل و…..
 • امکان خروجی گرفتن از مطلب بصورت pdf
 • نصب سریع و آسان

پاسخ سوالات بالینی تان در هر زمان، هر جایی با برنامه‌های کاربردی تلفن همراه پیدا کنید !

کاربرانی که اشتراک رسمی آن را تهیه کردند، می تواننداز طریق نرم افزار را برروی گوشی نصب و  در هرجایی  از این برنامه استفاده کنند . برنامه‌های کاربردی موبایل در اغلب کشورها در دسترس هستند. و استفاده از آن بصورت آفلاین یا آنلاین امکانپذیر می باشد.

حتما توجه داشته باشید که برای نصب نرم افزار ، نیاز به فضای خالی حدود 2 گیگ می باشد. و میتوانید دیتابیس آن را در حافظه داخلی ذخیره فرمایید.

بعد از لاگین شدن با یوزر و پسورد  در نرم افزار ، اکانت شما بصورت دائمی لاگین خواهد بود و نیاز به وارد کردن یوزرو پسورد برای هر مراجعه به نرم افزار نیست .
همچنین قسمت سرچ در  نرم افزار  جهت استفاده و سرچ سریع باتوجه به رم گوشی های مختلف کاملا بهینه و سازگار شده است .
نرم افزار آن علاوه براینها شامل حسابگرهای پزشکی است.  تمامی امکانات موجود در آن را میتوانید از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.