خرید اکانت UpToDate Advanced

خرید اکانت uptodate advanced

سایت مدیکال آپتودیت علاوه بر دسترسی به اکانت آپتودیت رسمی ، اقدام به خرید اکانت UpToDate Advanced کرده و اولین سایت ایرانی که دسترسی کاربران را به این قابلیت ارزشمند از آپ تو دیت ایجاد کرده است.

یوزر و پسورد Uptodate ارائه شده ، قابل لاگین در اپ اصلی و سایت رسمی آپتودیت بوده و علاوه بر دسترسی کامل به آپتودیت به دو قابلیت ارزشمند UpToDate Pathways و همچنین Lab Interpretation در طول مدت اعتبار اکانت آپتودیت خود دسترسی خواهید داشت . درحال حاضر UpToDate Pathways فقط برای بیماری COVID-19  بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار داردو برای دسترسی به سایر موارد نیاز به خرید اشتراک آپ تو دیت پیشرفته دارد. )

این اکانت قابل استفاده بر روی دو موبایل همزمان (موبایل و تبلت ) برای اندروید و برای آیفون یا آیپد بوده و همچنین دسترسی یک کامپیوتر از طریق سایت uptodate.com را داراست .

این نوع اکانت آپتودیت ، بصورت آنلاین قابل استفاده میباشد و آپدیت و بروزرسانی دیتابیس بصورت کاملا خودکار انجام میشود.
قابلیت انتشار مطالب از طریق ایمیل و سایر شبکه های اجتماعی، همچنین امکان پرینت از مباحث انتخابی در آپ تو دیت نیز وجود دارد.

سایر قابلیت های اضافه شده به اکانت آپ تو دیت پیشرفته ، امکان بزرگ کردن فونت کلمات در دسترسی سایت uptodate  و اپ رسمی آن است. فونت دارای سه سایز ،کوچک، متوسط ، بزرگ، خیلی بزرگ بوده که برای راحتی دید کاربران ، امکان تغییر در سایز کلمات وجود دارد.

امکان اضافه کردن مطلب، به لیست علاقمندی ها اضافه شده که با این قابلیت نیاز به سرچ کلی در آپ  تو دیت نبوده و با مراجعه به این قسمت، امکان مشاهده لیست که موجب صرفه جویی در وقت پزشکان می شود.

کاربرانی که قبلا اکانت آپتودیت پیشرفته را از سایت مدیکال آپتودیت خریداری کرده و قصد تمدید اکانت با یوزر و پسورد Uptodate قدیمی را دارند، در قسمت توضیحات سفارش ،یوزر و پسورد خود را جهت تمدید با ذکر عبارت تمدید ،اعلام فرمایند.

همچنین کاربرانی که تمایل به خرید اکانت UpToDate Advanced با یوزر و پسورد دلخواهشان را دارند، در قسمت توضیحات  سفارش، یوزر و پسورد مدنظر خود را اعلام فرمایند.

لینکهای دانلود رایگان uptodate برای موبایل های اندرویدی و اپل

خرید اکانت epocrates
خرید اکانت epocrates

قیمت خرید اکانت آپتودیت پیشرفته شش ماهه  آنلاین ،تا آخر خرداد 1401 ، بجای 250 تومان ، 165 تومان 

و قیمت خرید اکانت آپتودیت پیشرفته یکساله ،تا آخر خرداد 1401 ،بجای 350 تومان ، 280 تومان می باشد. 

سوالات متداول خرید اکانت Uptodate پیشرفته

مدت اعتبار اکانت های Uptodate Advanced حداقل شش ماه و حداکثر یکساله میباشد.

برای استفاده از اکانت آپتودیت پیشرفته نیاز به اتصال اینترنت است و اکانت های آن ،آنلاین میباشد.

بله ، اکانت اصلی و اورجینال بوده و یوزر و پسورد آن قابل استفاده در اپ و سایت آپتودیت میباشد.

بله ، اکانت های آپتودیت پیشرفته ، دو کاربره و قابلیت استفاده همزمان در دو موبایل یا تبلت ، آیفون و آیپد و همچنین قابلیت استفاده در سایت آپتودبت را دارا هستند.

بله ، تمامی اکانت های ارائه شده سایت آپتودیت ، دارای ضمانت عملکرد اکانت و همچنین پشتیبانی در صورت بروز مشکل را داراست . تا زمانی که شما مشترک اکانت آپتودیت پیشرفته از سایت مدیکال آپتودیت هستید، اکانت های شما دارای پشتیبانی هست .

بله ، تا زمان اتمام اشتراک اکانت آپتودیت ، این اکانت با یوزر و پسورد Uptodate برروی موبایل جدید قابل استفاده هست.

خطای سرور در هنگام لاگین شدن در اپ آپ تو دیت علتهای مختلفی دارد. اگر شما کاربری هستید که قبلا خرید اکانت آپ تو دیت را داشتید و الان بعد تمدید اکانت آپتودیت دچار این مشکل شدید لازم است دو مورد را بررسی فرمایید :

1- اینترنت خود را بررسی و درصورت اتصال به اینترنت موبایل با توجه به اختلالات اخیر در اینترنت و خطهای تلفن همراه ، لازم است که با وایفای یا اینترنت دیگری متصل شوید که پیشنهاد ما وایفای پرسرعت میباشد.

2-گاها کاربران از همان اپ قدیمی که ابتدا خرید اکانت آپ تو دیت دانلود کردند ، در حال استفاده میباشند که با توجه به آپدیت جدید آپ تو دیت ، نسخه های قدیم کاملا از کار افتاده و لازم بوده که اپ جدید را از لینکهای داده شده بالا دانلود و مجدد با همان یوزر و پسورد uptodate خود لاگین شوند.

درصورت مواجهه با خطای این آیتم در کشور شما موجود نیست  از پلی استور در موبایل و تبلت های اندرویدی ، لطفا مراحل توضیح داده شده در پایین صفحه را جهت دسترسی و دانلود uptodate 2022 انجام دهید .

درصورت بروزمشکل در دانلود uptodate 2022 بعد از خرید اکانت uptodate پیشرفته ، برای موبایل های اندروید به لینک زیر مراجعه فرمایید :

برای دانلود uptodate 2022 از پلی استور میتوانید از لینک زیر اقدام نمایند و سپس با یوزر و پسورد uptodate خریداری شده از سایت مدیکال آپتودیت وارد اپلیکیشن شده . (این لینک قبلا در بالا آورده شده است.)

لینک دانلود uptodate 2022 از پلی استور برای موبایل و تبلت اندروید

از آنجایی که آیپی ایران برای دانلود uptodate محدود شده است ، برای دانلود آپتودیت از پلی استور لطفا مراحل زیر را انجام دهید.

  • لطفا وارد تنظیمات موبایل خود شده و وارد قسمت app شوید .
  • از داخل لیست app ، عبارت google paly store را جستجو کنید.
  • وارد قسمت storage پلی استور شده و برروی گزینه های  clear cache و clear data زده تا حافظه کش قدیم پلی استور شما پاک شود.
  • سپس با فیلترشکن وارد پلی استور شده و اپلیکیشن آپ تو دیت را دانلود کنید .
  • با اینکارشما  کش حافظه قدیمی فروشگاه پلی موبایل خود را  پاک کرده تا تمامی آیپی ایران و اطلاعات قدیمی پاک شده و با آیپی جدید غیر ایران شما میتوانید اپ تو دیت را دانلود کنید .

با اینکار هیچ اطلاعات یا اپلیکیشنی از روی موبایل شما حذف نخواهد شد و فقط حافظه پنهان ریست میشود.

خرید اکانت Uptodate پیشرفته

آپتودیت پیشرفت یک راهکار جدید از شرکت Wolters Kluwer است که برای کاهش تنوع در درمان از طریق ایجاد رویکرد درمانی خاص بیمار از طریق UpToDate Pathways و همچنین تفسیر آزمایش (Lab Interpretation) میباشد.

از آنجایی که شرایط  جسمی بیمار با افراد دیگر متفاوت است و ممکن است یک پیشنهاد درمانی برای همه افراد نتیجه مشابه ای نداشته باشد . در بخش آپتودیت پیشرفته ، علاوه بر دسترسی به مطالب عمومی آپ تو دیت ، از طریق ایجاد پرونده پزشکی ، اطلاعات بالینی بیمار را ثبت و با پاسخ به یکسری سوالات درباره علائم ، مشخصات بیماری ، پیشنهادات درمانی اختصاصی به همان بیمار را بصورت اختصاصی دریافت کرد. 

Uptodate Pathways: راهنمای تعاملی برای کمک به ایجاد تصمیمات مناسب مربوط به پرسش‌های بالینی خاص.

Lab Interpretation : شامل مونوگرافهایی که به سرعت به تفسیر نتایج آزمایشگاه غیر عادی کمک می‌کنند و مراحل بعدی را انتخاب می‌کنند.

بنابراین Uptodate Pathway  یک ابزار تعاملی برای تصمیم گیری بالینی است که به متخصصان و پزشکان در جهت اتخاد بهترین تصمیم برای درمان بیماری با توجه به شواهد موجود ، تجربه های بالینی و عوامل خاص بیمار ، کمک می کند. این عوامل با توجه به شواهد بالینی و توصیه های درجه بندی شده در آپتودیت( منبع پشتیبانی در آپتودیت که با بهبود نتایج همراه بوده اند.) ساخته میشود. بیش از ۱۱۰۰۰ موضوع بالینی، حسابگر پزشکی و تصاویر از UpToDate برای توسعه Uptodate Pathway مورد استفاده قرار گرفته است.

Uptodate Pathway تمامی مواردهای بالینی که تنوع و تغییرپذیری بالایی دارند که پاسخ های بالینی مبتی برشواهد پاسخگوی تغییرات آن را نیست ، را پاسخ میدهد. این مسیر بالینی دارای کیفیت های ملی و بین المللی و همچنین مربوط به بیشترین مباحثی در آپتودیت ، که در میان نیم میلیون موضوعاتی است که سالانه توسط 1.5 میلیون پزشک در سراسر دنیا بازدید و جستجو میشود.

همچنین با دسترسی به قسمت تفسیر آزمایش ، میتوان از انجام تست های غیرضروری جلوگیری و همچنین نتایج مبهم یا نادیده گرفته شده یا نتایج مغایر آزمایش بیمار را کاهش داد.
همچنین پزشکان میتوانند با دسترسی به این قسمت ، نتایج آزمایشهای چالش برانگیز مانند سطح پایین غیر طبیعی قندخون ، از طریق راهنماهای دقیق که نه تنها ارزیابی بلکه برای اقدام فوری ویا ضرورت انجام  آزمایش مجدد در آینده را مشخص میکند، اقدام نمایند.

از مزایای این اکانت میتوان به دسترسی سریع و راحت به Uptodate Pathways و Lab Interpretation  در آپتودیت و همچنین وجود pathways های مبتی برشواهد و مونوگراف هایی که به صورت مستمر آپدیت و بروزرسانی میشود.

هدف مسیرهای درمانی کمک به پزشکان در جهت ارئه بهترین ، کارآمدترین و با کیفیت ترین درمان میباشد. با خرید اکانت آپتودیت پیشرفته ، به آخرین و جدیدترین مسیرهای درمانی بررسی و آنالیز شده از طریق فراهم کردن پیشنهادات بالینی برای بیماریهای خاص در جهت پیشنهاد بهترین درمان ممکن دست پیدا خواهید کرد.

خرید اکانت Uptodate پیشرفته

پزشکان میتوانند ، با آپتودیت پیشرفته و دسترسی به uptodate pathway  برای گرفتن تصمیمات بالینی تعاملی و همچنین از طریق تفسیر آزمایش برای ارزیابی نتیج تست ها غیرعادی و تصمیم برای انتخاب قدم بعدی درمان که دارای تنوع بسیار بالا میباشد ، استفاده کنند.

خرید اکانت Uptodate پیشرفته