آخرین بروز رسانی: 27ام اردیبهشت, 1402

برخی از مزایای دانلود UpToDate و معرفی انواع اکانتها

پایگاه داده اکانت آپ تو دیت دربرگیرنده اطلاعات بالینی بازبینی شده و مبتی برشواهد پزشکی است. این پایگاه داده با فراهم کردن اطلاعات پزشکی جدید به شیوه ای راحت، توانسته در موسسات و بیمارستانها و پزشکان، انتخاب اول نرم افزار پزشکی جهان باشد.

بیش از 1.9 میلیون درمانگر در بیش از 190 کشور جهان به اکانت Uptodate در جهت اخذ تصمیمات بالینی اعتماد کرده‌ تا بهترین تصمیمات مربوط به مراقبت را بگیرند و از استاندارد‌‌های به‌روز در جریان کار خود مطلع باشند. اکانت آپ‌ تو دیت تنها منبعی است که سبب بهبود وضعیت نهایی بیماران و عملکرد بیمارستان شده و مطالعات نشان می‌دهد پزشکانی که از اکانت آپ‌ تو دیت استفاده کرده، تصمیمات بالینی خود را در 30 درصد موارد تغییر داده اند.

بیش از 7100 نویسنده، ویراستار و داور پزشکی مشهور از فرآیند ویراستاری دقیقی استفاده کرده تا جدیدترین اطلاعات پزشکی را به توصیه‌های معتبر و مبتنی بر شواهد تبدیل کنند. هر روز، درمانگران بیش از 1.6 میلیون دفعه موضوعاتی از 25 تخصص را مشاهده می‌‌‌کنند.

بنابراین با دانلود Uptodate و خرید اکانت آپ تو دیت شخصی برای خود، میتوانید میتوانید به آخرین اطلاعات بروز پزشکی دسترسی پیدا کنید.

مزایای دانلود UpToDate

عمق مطالب در آپتودیت (تخصص های پزشکی تحت پوشش در Uptodate)

قدرت اصلی اکانت UpToDate در عمق و وسعت محتوای آن است.افرادی که اکانت UpToDate را خریداری کرده اند به کل محتوای تخصصی شامل طب داخلی ، مراقبت اولیه بزرگسالان، زنان و زایمان، طب اطفال، جراحی عمومی و سایر تخصص های دیگر پزشکی دسترسی پیدا می‌کنند.

مباحث اکانت آپ‌ تو دیت ماهانه بیش از 50 میلیون بار مشاهده می‌شود و طبق نظرسنجی از مشترکین در سال 2018 نشان داد پزشکان‌ جواب سؤالات خود را بیش از 94٪ از اوقات می‌‌‌یابند. این موفقیت بیانگر وسعت (25 تخصص) و عمق محتوای بالینی ما است .(بیش از 11800 بررسی موضوع وجود دارد، که هر کدام به سوالات بالینی متعددی پاسخ می‌دهند).

تمام موضوعات و مباحث در اکانت Uptodate توسط پزشکان بنام و مشهور در هر تخصص نوشته شده است. هزاران نفر از همکاران پزشک شما ، بعنوان نویسنده ، ویراستار یا منتقد در Uptodate با ما همکاری میکنند. تمامی مباحث در آپتودیت توسط پزشکان حاذق بازنگری و بروزرسانی میشود و مطالب بروز و ناب پزشکی پس از چندین بررسی و کنترل توسط متخصصین هر رشته انتشار و بروزرسانی میشود و آخرین آپدیت در آپتودیت از طریق دانلود uptodate 2020  در اختیار کاربران آپتودیت قرار میگیرد.

بناربراین محتوای ما مبتنی بر شواهد، جامع، و کاملا مرجع بوده و منوط به فرآیند بازبینی دقیق همتا می‌باشد تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات و توصیه‌ها دقیق و قابل‌اعتماد هستند.

با خرید اکانت UpToDate، می‌توانید در هر بار که از UpToDate برای پاسخ دادن به سوالات بالینی استفاده کنید.

آپ‌تودیت تنها منبع پشتیبانی تصمیم‌گیری بالینی است که با بهبود نتایج همراه است

برخی مزایای دانلود uptodate و خرید اکانت آپ تو دیت

بیش از 80 مقاله پژوهشی، استفاده گسترده از اکانت آپ‌ تو دیت و ارتباط آن با بهبود مراقبت از بیمار و عملکرد بیمارستان را تأیید می‌‌‌کند. در ابتدا، مقاله‌ای توسط محققان دانشگاه هاروارد در سال 2011 در مجلۀ پزشکی بیمارستان منتشر شد، که نشان داد.

آپتودیت بعنوان تنها منبع مبتی برشواهد که با نتایج بهبود و مثبت همراه بوده ، بعنوان دیتابیسی کاربردی و بصرفه در بهبود مراقبت بیماران است.

در طول سال‌ها متمادی، بیش از ۸۰ مطالعه تحقیقاتی نشان داده‌اند که استفاده گسترده از UpToDate با بهبود درمان و عملکرد بیمارستان همراه است.در سال ۲۰۱۱، محققان دانشگاه هاروارد یک مطالعه را منتشر کردند و تایید کردند که استفاده از UpToDate در طول یک دوره سه ساله با:

  • کیفیت بهبود یافته شرایط در معیارهای کیفیت بیمارستان
  • طول مدت بستری کمتر به نسبت قبل ( صرفه جویی و کاهش۳۷۲،۰۰۰ روز زمان بستری در بیمارستان در سال)
  • میزان مرگ و میر پایین (نجات جان ۱۱،۵۰۰ در هر سه سال)

“داده‌ها نشان می‌دهند که استفاده از ابزارهای کامپیوتری مثل UpToDate، تصمیمات بهتر، پیامدهای بهتر و مراقبت‌های بهتر را فراهم می‌کند” – Ashish Jha، M.D.،پزشک نویسنده از دانشگاه هاروارد.

بنابراین بیمارستان‌هایی که از آپ‌تودیت استفاده می‌کنند مدت زمان بستری کمتر در بیمارستان، مرگ‌و‌میر کمتر و کیفیت بهتر را نسبت به بیمارستان‌های غیرآپ‌تودیت تجربه می‌کنند.

پاسخ سریع به سوالات بالینی در اکانت آپتودیت

هر موضوعی در UpToDate برای پیدا کردن راحت و سریع اطلاعات مورد نیاز در زمانی که به آن نیاز دارید، طراحی شده‌است.

امکان دسترسی راحت به اطلاعات پایگاه داده اکانت Uptodate

اکانت آپ تو دیت حاوی پیشنهادات بالینی معتبر است که توسط متخصصان نویسنده همان رشته، نگارش و تدوین شده است. تمامی پیشنهادات درمانی آن، کاربردی و شامل سلیسه مراتب از مرحله تشخیص تا درمان بیماران است . به همین منظور برای دسترسی به اطلاعات کاربردی، بستری فراهم شده تا پزشک بتواند به پیشنهادات درمانی حین معاینه بیمار دسترسی داشته باشد. بنابراین برنامه موبایلی uptodate طراحی شد و با دانلود اپ آن میتوان در همه جا به آن دسترسی داشت.

نرم افزار آپتودیت ، دارای بخش های مختلفی است. با خرید اکانت آپتودیت ، به تمامی قسمت هایی آن مانند مقالات اصلی، بخش اطلاعات و تداخلات دارویی و .. دست پیدا خواهید کرد. تمامی مباحث موجود در آپ تو دیت قابلیت بروزرسانی به آخرین نسخه را داشته و در صورت وجود آپدیت بصورت هوشمند به آخرین نسخه بصورت اتومات یا با نوتیفیکشن آپدیت میشود و شما uptodate 2022را دانلود و دسترسی خواهید داشت .

نکته حائز اهمیت برای آپتودیت و کارکرد مناسب نرم افزار با آخرین ورژن آپتودیت 2022 ، این است که بایستی آخرین ورژن این نرم افزار را دانلود کنید تا آخرین ورژن uptodate 2020 را داشته باشید تا تداخلی میان دیتابیس و نرم افزار ایجاد نشود و نرم افزار بدرستی کار کند .

معرفی اکانت های آپ تو دیت برای خرید اشتراک

خرید اکانت Uptodate اصلی

سایت مدیکال آپتودیت برای دسترسی راحت تر و سریع تر به آپتودیت ، اقدام به خرید اکانت Uptodate اصلی و فروش یوزر و پسورد آپتودیت کرده است . اکانت آپتودیت اصلی دارای دو نوع اکانت آفلاین و آنلاین هستند . نوع آفلاین برای استفاده در موبایل بصورت افلاین و بدون نیاز به اینترنت طراحی شده است یعنی قابلیت ذخیره حدود 2 گیگ دیتابیس که شامل فهرست موضوعی آپتودیت و محتوا و گرافیک و نمودارها و حسابگرهای پزشکی و قسمت مجزا و اختصاصی دراگ اینتراکشن میباشد.
نوع آنلاین آن قابل استفاده انلاین نیز با وجود اینترنت و بدون نیاز به ذخیره دیتابیس اپتودیت طراحی شده است .

این قابلیت در اکانت رسمی آپتودیت وجود دارد. بدین ترتیب که شما با داشتن اینترنت وایفای میتوانید دیتابیس آپتودیت که شامل تاپیک ها و گرافیک ها میباشد را دانلود و زمانی که دسترسی به اینترنت نداشتید از آن براحتی استفاده کنید.

این قابلیت با نام MobileCompelete در آپتودیت میباشد. یعنی قابلیت ذخیره دیتابیس در دیوایسهای اندروید و ios .

قیمت خرید اکانت Uptodate اصلی

با تخفیف ویژه و بمدت محدود تا پایان ماه جاری برای استفاده در دو دیوایس و دسترسی به سایت رسمی آپتودیت

خرید اکانت Uptodate آنلاین برای مدت شش ماه 89 تومان 
و خرید اکانت uptodate آنلاین برای مدت یکسال مبلغ 139 تومان است . 

 خرید اکانت Uptodate رسمی آفلاین و آنلاین برای مدت شش ماه 145 تومان 
 و خرید اکانت Uptodate رسمی افلاین و آنلاین برای مدت یکسال 249 تومان است.

برای دسترسی و خرید اکانت رسمی uptodate و دریافت یوزر و پسورد Uptodate  و سپس دانلود Uptodate و دسترسی به آخرین و جدیدترین اطلاعات بالینی و بروزپزشکی دنیا از برروی دکمه بازگشت به فروشگاه کلیک و وارد بخش تهیه اکانت شوید.

تعداد کاربری در این نوع اکانت رسمی Uptodate ، بصورت دوکاربره همزمان میباشد . یعنی این نوع اکانت آپتودیت برای دو موبایل یا تبلت یا آیفون یا آیپد بصورت همزمان قابل استفاده هست . علاوه بر این دو عدد ، قابلیت استفاده آنلاین از سایت رسمی آپتودیت بعد از خرید اکانت Uptodate رسمی امکانپذیر است. این قابلیت برای استفاده اکانت آپتودیت بروی کامپیوتر و مک بوک مناسب میباشد . با این قابلیت و استفاده آنلاین ، میتوان به آخرین نسخه آپتودیت و دانلود Uptodate 2020 دسترسی پیدا کرد.
قابلیت استفاده در اکانت رسمی آپتودیت محدود به یک کامپیوتر خاص یا مک بوک نیست ، بلکه میتوانید با لاگ اوت کردن از دیوایس و کامپیوتر اول بروی کامیپوتر یا مک بوک جدید و متفاوت استفاده کنید و با یکبار خرید اکانت آپتودیت به Uptodate 2020 و دانلود آن دسترسی خواهید داشت.

قابلیت آپدیت نیز در اکانت رسمی آپتودیت بصورت اتومات میباشد . به این صورت که در اکانتهای آنلاین رسمی آپدیت بصورت لحظه ای و کاملا اتومات انجام میشود و در اکانت های آفلاین اصلی نیز بمحض وصل شدن به وایفای انجام میشود . با این قابلیت شما به آخرین آپدیت آپتودیت و دانلود uptodate جدید دسترسی خواهید داشت.

از امروز قادر به تهیه و خرید اکانت رسمی آپتودیت و دانلود uptodate 2020 از طریق سایت مدیکال آپتودیت هستید . برای استفاده از این اکانت ها ، نیازی به نصب هیچ نرم افزار جانبی و دانلود دیتای حجیم ندارید . دقت داشته باشید اکانت های ارائه شده با نام و ایمیل خود شما می باشد و خبری از اکانت های از پیش آماده ، اشتراکی و هک شده نیست.

خرید اکانت آپتودیت پیشرفته 

 

مراقبت های بهداشتی و بهبود تصمیم گیری و عملکرد جهت درمان بیماران از طریق منبع بالینی تعاملی Uptodate

با UpToDate® Advanced شما می‌توانید به کاهش تنوع درمان ناخواسته برای بیماران خود از طریق امکانات زیر کمک کنید.

  • UpToDate® Pathways راهنمای تعاملی برای کمک به ایجاد تصمیمات مناسب مربوط به پرسش‌های بالینی خاص.
  • تفسیر آزمایشگاه: monographs که به سرعت به تفسیر نتایج آزمایشگاه غیر عادی کمک می‌کنند و مراحل بعدی را انتخاب می‌کنند.

UpToDate Advanced به طور انحصاری بر محتوای ترکیبی UpToDate و شواهد زیربنایی در دستورالعمل‌های جامعه و علم پزشکی از طریق لینک‌هایی در “محتوای مرتبط” قابل‌دسترسی است.

از مزایای آن میتوان به دسترسی آسان به UpToDate® Pathways و تفسیر آزمایشگاه از درون UpToDate و pathways مبتنی بر شواهد و monographs که به طور مرتب ایجاد و به روز می‌شوند، اشاره کرد.

از مزایای خرید اکانت Uptodate از سایت مدیکال آپتودیت ، دسترسی کامل به UpToDate® Advanced در کنار دیتابیس آپتودیت میباشد. با خرید اکانت رسمی آپتودیت آفلاین شما علاوه بر دسترسی آپتودیت و دانلود Uptodate 2020 به روز ، به UpToDate® Pathways و Lab Interpretation نیز دسترسی خواهید داشت . 

(این قابلیت بصورت موقت و تنها برای کاربرانی است که اکانت آپتودیت خود را از سایت مدیکال آپتودیت خریداری کرده اند و علاوه بر دسترسی اکانت رسمی آپتودیت و دانلود Uptodate 2020 به این قابلیت منحصربفرد بصورت رایگان دسترسی خواهند داشت).

درحال حاضر اکانتهای رسمی آپتودیت با قابلیت uptodate pathways قسمت Covid-19 برای کاربرانی که خرید اکانت آپتودیت را از سایت انجام داده اند ، بصورت رایگان در دسترس آنان قرار میگیرد. برای دسترسی به کل مباحث pathways نیاز به خرید اشتراک آپتودیت پیشرفته از لینکهای زیر میباشد . بعد خرید کاربر در طول مدت اشتراک خود علاوه بر دسترسی به آپتودیت ، دراگ اینتراکشن و …. به تمامی مباحث مربوط به آپتودیت پیشرفته دسترسی خواهد داشت. همچنین مطالب و مباحث به روز بصورت کاملا اتوماتیک به دیتابیس از طریق اتصال به اینترنت ، در دسترس کاربر قرار میگیرد.

قابلیت خرید اکانت Uptodate Advanced  از طریق سایت مدیکال آپتودیت و دسترسی به این قسمت فراهم شده و شما میتوانید با خرید اکانت Uptodate  از سایت ما ، دسترسی ارزشمند به این منبع بسیار قوی بالینی را در کنار آپتودیت و دانلود بروزترین آپتودیت و دانلود uptodate 2020 داشته باشید. برای خرید و دریافت یوزر و پسورد uptodate پیشرفته ، برروی دکمه بازگشت به فروشگاه زده تا بتوانید اکانتهای آپ تو دیت را مشاهده و انتخاب نمایید.

سایت مدیکال آپتودیت با توجه به سلایق مختلف کاربران ،اقدام به فروش سایر اکانتهای آپتودیت در کنار اکانت اصلی آپتودیت کرده است. این نوع اکانت آپتودیت قابل استفاده در برنامه موبایلی غیر رسمی آپتودیت بوده و نیازی به دانلود اپ اصلی Uptodate نیست . با یکبار ثبت نام در پنل و دریافت یوزر و پسورد uptodate به بخش محتوای کلی آپتودیت دسترسی خواهید داشت. برنامه غیراصلی uptodate قابل استفاده برروی موبایل های اندروید و همچنین ios و همچنین این نوع اکانت Uptodate مشابه نوع اصلی خود، برای تبلت و همچنین آیپد نیز قابل استفاده میباشد.

اکانت غیر اصلی آپتودیت قابل استفاده در کامپیوتر و همچنین سری خاصی از مک بوک ها بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت است. بعد خرید اکانت آپ تو دیت سریال ساخت اکانت آپتودیت بهمراه راهنمای نصب دو مرحله ای برای کاربران ارسال و در کنار راهنمای نصب چت آنلاین و پشتیبان نصب آپتودیت از طریق چت آنلاین و همچنین تماس جهت نصب اکانت uptodate در کنار کاربران قراردارد که راهنمای های لازم را انجام دهند.

همچنین بعد خرید اکانت آپتودیت و دانلود Uptodate و بروزترین دیتابیس آن ، بعنوان هدیه مجموعه 7 دیکشنری عمومی و مدیکال بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران گرامی قرار میگیرد تا بتوانید دیکشنری ها را نصب و از آن استفاده کنند. دیکشنری فارسی تعبیه شده در اکانت آپتودیت دائمی ، دارای قابلیت ترجمه روی کلمات آپتودیت بوده که میتواند بعد از نصب آپتودیت و دیکشنری مربوطه بصورت همزمان روی آپتودیت کار کند. نحوه کار دیکشنری نیز ، بعد از هایلایت کردن کلمه مورد نظر در آپتودیت ، گزینه define را کلیک کرده  تا معنی فارسی آن کلمه نمایان شود.

این نوع اکانت آپتودیت قابل استفاده بصورت آفلاین است بنابراین در مواقعی که دسترسی شما به اینترنت مقدورنیست میتوانید  این اکانت آپتودیت را خریداری و از آن استفاده کنید. به این صورت که بعد از خرید اکانت uptodate ، دیتابیس آپتودیت را که حدود 2 گیگ میباشد را دانلود و بصورت آفلاین میتوانید از آن استفاده کنید.
قابلیت آپدیت و بروزرسانی مطالب و سرفصل ها ، نیز در این اکانت آپتودیت با فاصله زمانی یک ماه تا 40 روز وجود دارد. از زمان خرید اکانت uptodate و دانلود uptodate 2020 ، بمدت یکسال سال میتوانید دیتابیس آن را بصورت کاملا رایگان دانلود کنید و به آخرین ورژن آپتودیت دسترسی و  دانلود uptodate 2020 را انجام دهید.

هرچند اکانت آپتودیت غیراصلی به نحوی قابل استفاده برای ویندوز یا مک بوک ها هستند ، اما یکسری محدودیت های مخصوص بخود را برای استفاده برروی سری های ویندوز و مک بوک را دارند ، از همین رو سایت مدیکال آپتودیت اقدام به عرضه اکانت آپتودیت برای ویندوز و مک بوک کرده است . از ویژگی مهم این اکانت ، قابلیت استفاده از آن برروی ویندوز 7 ، 8 ، 10 و … میباشد و همچنین روی همه مک بوک ها قابل استفاده است . از دلایل انتخاب و  خرید اکانت UPTODATE برای ویندوز و مک بوک میتوان به قابلیت استفاده بدون نصب برنامه خاص بروی آن اشاره کرد . یعنی در صورت عدم آشنایی به نحوه نصب اپ برروی ویندوز و مک  ، میتوان از این براحتی و بدون نصب برنامه خاص از اکانت استفاده کرد . همچنین استفاده اکانت Uptodate برای ویندوز سبب راحتی در مطالعه بعلت واید و عریض بودن صفحه نمایش به نسبت موبایل را دارا میباشد .

بنابراین در صورت تمایل به استفاده آخرین ورژن uptodate  روی ویندوز و یا مک بوک و دسترسی به اطلاعات بروز و آپدتی شده لحظه ای  ، خرید اکانت uptodate برای ویندوز و مک انتخاب مناسبتری میباشد. همچنین این اکانت uptodate علاوه بر دسترسی آپتودیت بروی کامپیوتر ؛ میتوان با نصب اپلیکیشن برروی بصورت کاملا رایگان از آن درطول مدت اعتبار اکانت آپتودیت ویندوز و مک ، از آن نیز استفاده کرد.  این دسترسی تنها برای کاربرانی فعال است که اقدام به خرید اکانت uptodate برروی ویندوز و مک بوک را ، از مدیکال آپتودیت اقدام کرده اند. بنابراین درصورت عدم دسترسی شما به کامپیوتر تان ، میتوانید از آپتودیت آنلاین برروی موبایل خود استفاده نمایید.

سایت مدیکال آپتودیت ، علاوه بر اکانت های آپتودیت دارای دیتابیس های تخصصی دیگر میباشد ، این دیتابیس های تخصصی ، رفرنس های اصلی تخصص های زنان و اعصاب ، گوارش ، اطفال ؛ اوژانس و ……. میباشد که میتوانید اکانت آنها یا رفرنس یا پی دی اف آن را نیز از سایت تهیه فرمایید. درصورت خرید اکانت آپتودیت در ویندوز و مک علاوه بر دسترسی دیتابیس آپتودیت شما به قسمت دراگ و همچنین تداخلات دارویی نیز دسترسی خواهید خواهید داشت ،این دیتابیس های ارزشمند را بعنوان هدیه برای کاربرانی که اقدام به خرید اکانت Uptodate برروی ویندوز یا مک کرده اند ، به رایگان و هدیه تقدیم میکند.

این اکانت uptodate دارای مشخصات و دیتابیس یکسان با اکانت رسمی آپتودیت بوده ، و تمامی محتوا در آن قراردارد.