آخرین بروز رسانی: 12ام آذر, 1401

اطلاعات دقیق دارویی با خرید اکانت آپتودیت

اکانت آپتودیت اطلاعات جامعی درباره بیماری ها ، پیشنهادات درمان و سایر اطلاعات مهم بالینی در تخصص های مختلف را برای دسترسی راحت کاربران از طریق موبایل و کامپیوتر فراهم آورده است . در این میان با توجه به نیاز پزشکان به اطلاعات دارویی ، اطلاعات لازم برای پزشکان یا حتی داروسازان در اکانت آپتودیت آورده شده است . اطلاعات دقیق تر دارویی در جایی که نیاز است، مانند دوز کلیوی از طریق خرید اکانت uptodate برای شما فراهم می گردد.

خرید اکانت uptodate اصلی به همراه تداخلات دارویی

برای حمایت از پزشکان در اتخاذ تصمیمات دارویی مناسب و آگاهانه و برای ارتقای همسویی تیم کادر درمان، اکانت UpToDate شامل مجموعه‌ محتواهای برتر از منبع اطلاعات دارویی Lexicomp است. به عنوان بخشی از این رویکرد کلی نگر و برای حمایت از سخت‌ترین و حیاتی‌ترین سوالاتی که مطرح می‌شوند، تیم تحریریه اکانت آپتودیت تمامی اطلاعات دارویی مناسب و نادر مانند دوز مناسب برای بیماران مبتلا به نارسایی کلیوی را در اطلاعات آپتودیت خود به گنجانده اند.

با در نظر گرفتن تصمیمات مربوط به مقدار مصرف دارو با توجه به شرایط بیمار با توجه به نارسایی کلیوی، اکانت UpToDate شما را قادر می سازد تا تصمیمات مطمئنی برای بیماران پیچیده خود بگیرید.

بنابراین چه در یک داروخانه یا یک بیمارستان کار می کنید، از طریق دسترسی به اکانت آپتودیت اطلاعات دارویی مناسب را از طریق اتصال به اطلاعات دارویی لکسی کامپ که راه حل دارویی کاملیست ، دریافت خواهید کرد. زیرا به شما کمک می کند بهترین تشخیص و تجویز ممکن را با حمایت از داروها و تصمیمات درمانی ایمن و مبتنی بر شواهد به بیماران ارائه دهید.

دسترسی مستقیم اطلاعات دارویی در اکانت آپتودیت

با خرید اکانت UpToDate دسترسی به محتوای اساسی را از منبع اطلاعات دارویی پیشرو (Lexicomp®) فراهم می گردد که شامل اطلاعات در مورد دوز دارو، تداخلات، عوارض جانبی و سایر محتوای مرتبط با دارو است. شما می توانید نام دارو را همانند جستجو عبارت پزشکی دیگری در اکانت UpToDate ، جستجو کنید. جستجوی نام دارو، اطلاعاتی را هم از Lexicomp و هم از موضوعات UpToDate دیگر حاوی اطلاعات مربوط به آن دارو را نمایش میدهد.

اگر پیوند تداخلات دارویی در نتایج جستجو ظاهر شد، می‌توانید روی آن پیوند کلیک کنید تا به برنامه تداخلات دارویی با نام دارو از قبل پر شده دسترسی پیدا کنید. اگر پیوند تداخلات دارویی در نتایج جستجو ظاهر شد، می‌توانید روی آن پیوند کلیک کنید تا به برنامه تداخلات دارویی با نام دارو از قبل پر شده دسترسی پیدا کنید.

توجه: اولین باری که موضوعی را از Lexicomp باز می‌کنید، یک بیانیه سلب مسئولیت اطلاعات دارو ظاهر می‌شود. برای نمایش موضوع اطلاعات دارو، باید لینک موجود در سلب مسئولیت را بپذیرید و دنبال کنید.

عناوین اطلاعات دارویی ساختاری مشابه با موضوعات دیگر دارند و یک طرح کلی در سمت چپ صفحه نمایش داده می شود.

می‌توانید روی عنوانی در طرح کلی موضوع کلیک کنید تا مستقیماً به بخش دلخواه موضوع بروید، و می‌توانید روی شماره مرجع پیوندی (چه در متن موضوع یا در بخش مراجع در پایین) کلیک کنید تا چکیده Medline برای آن مرجع را نیز مشاهده نمایید. همچنین در خرید اکانت uptodate علاوه بر جستجو داخل آپتودیت ، میتوانید مستقیما به بخش اختصاصی آن نیز مراجعه کنید.

چرا اطلاعات دارویی در اکانت آپتودیت مهم است ؟

حدود 13.4 درصد از جمعیت جهان از بیماری مزمن کلیوی رنج می‌برند و آسیب‌های حاد کلیوی در 23 درصد بیماران بستری در بیمارستان رخ می‌دهد.

در بخش اطلاعات دارویی در خرید اکانت uptodate ، رسیدگی به بحرانی‌ترین و چالش برانگیزترین حوزه‌های پشتیبانی تصمیم‌گیری دارویی توسط ویراستاران و متخصصان این حوزه صورت می گیرد. ما متخصصان مشهور جهانی در نفرولوژی و فارماکولوژی را برای گسترش و ارتقای محتوای دوز کلیوی و ارائه زمینه بالینی برای این توصیه‌ها گرد هم آورده ایم.

در جایی که اطلاعات دارویی دیگر ممکن است فقط اصول اولیه را ارائه دهد، ویراستاران در اکانت uptodate تعهد بی‌نظیری برای حمایت از پزشکان دارند، زیرا آنها نه تنها در موارد ساده، بلکه در پیچیده‌ترین موارد تصمیم می‌گیرند.

ویراستاران در اکانت آپتودیت از طریق تیم تحریریه چندرشته‌ای بی‌نظیر ، نیازهای پزشکان را هنگام درمان بیماران با شرایط پزشکی مختلف پیش‌بینی و از طریق فرمول‌بندی و فناوری یادگیری ماشینی پیشرفته‌، اطلاعات مرتبط را به سرعت و در سراسر راه‌حل‌ها ارائه می‌کند.

ارائه وسعت و عمق مطالب توسط تیم نوسیندگان با تجربه

در اکانت uptodate هرگز جلوی پیشرفت محتوا گرفته نخواهد شد. با ظهور شواهد جدید، تیم تحریریه متخصص در اکانت آپتودیت، علاوه بر اطلاعات کلی بالینی مطالب دارویی که برای تصمیم‌گیری نیاز دارید، گنجانده می شود. از آنجایی که تیم 7400 نفری در شرکت آپ تو دیت شامل بسیاری از داروسازان و پزشکان است، آنها متوجه چالش‌برانگیزترین حوزه‌های بالینی و دارویی شامل دوز مصرف ، سفارش و تجویز داروها در بیمارستان‌ها و داروخانه و هرچه آنچه به دنبالش هستید ، می شوند.

این دقت ، به آن‌ها اجازه می‌دهد تا وسعت و عمق محتوایی را که برای ارائه اطلاعاتی که به پزشکان برای تصمیم‌گیری در مورد درمان بیمار بر اساس آخرین شواهد حیاتی است، ارائه دهند.

دوز گسترده تر، امکان رویکرد خاص تر برای بیمار را فراهم می کند

همه محتوای دوز ، در اکانت آپتودیت یکسان ایجاد نمی شود. اطلاعات و تداخلات دارویی لکسی کامپ که در خرید اکانت uptodate بصورت رایگان فعال میشود و شما را قادر می‌سازد تا هنگام تصمیم‌گیری برای هر دارویی، رویکردی خاص برای بیمار اتخاذ کنید و از اطلاعات دارویی استاندارد فراتر بروید و ملاحظات دوز دقیق و دقیق برای نارسایی کلیوی، فارماکوژنومیک، چاقی، بارداری و موارد دیگر را در بر گیرد.

برای انجام این کار، ما کارشناسان برجسته در این زمینه را گرد هم آورده تا آخرین داده ها را ترکیب و سطحی از محتوای بی نظیر را در اختیار پزشکان قرار دهیم.

وقتی به یک بیمار در مورد داروهایش کمک می‌کنید، تخصص منحصر به فرد برای نقش شما به ارمغان می‌آورید. با خرید اکانت uptodate شما از یک دیدگاه جامع تر از اطلاعات دارویی بهره می برید زیرا Lexicomp و UpToDate هر دو بخشی از Wolters Kluwer هستند. تیم ویراستاری و تحریر اکانت آپتودیت متشکل از داروسازان، پزشکان، پرستاران و سایر پزشکان متخصص گرد هم می آیند تا درباره تصمیمات درمانی و توصیه های دارویی بحث کنند، شواهد را با هم ارزیابی و بینش های بالینی حاصل را در محتوای بالینی اکانت آپ تو دیت جاسازی کنند.

این رویکرد شما رااز انجام برخی مشورت ها با همکاران خود بی نیاز کرده و در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند و برای گرفتن بهترین تصمیم ممکن برای هر بیمار، حمایت بیشتری از شما می‌کند.

بخش تداخلات دارویی در خرید اکانت uptodate ، یک ابزار تجزیه و تحلیل تعاملی که برای شناسایی بالقوه دارو-دارو، دارو-آلرژی، دارو-بارداری، دارو-شیردهی و تداخلات دارو-بیماری و همچنین شناسایی مشکلات احتمالی درمان تکراری طراحی شده است. از قسمت تداخلات دارویی در قسمت فهرست در اکانت آپتودیت برای دسترسی به قسمت Interactions میتوانید استفاده کنید.

بخش”تداخلات دارویی” بخش خلاصه ای را برای هر تداخل ارائه می دهد که در بخش های آلرژی دارویی، دارو-دارو، دارو-غذا، دارو-الکل، بارداری، شیردهی، احتیاط ها (برای بیماری/شرایط) و درمان تکراری سازماندهی شده است. عبارات خلاصه شامل عبارات جستجوی مورد استفاده، همراه با کلاس(های) مربوطه، در صورت وجود است. یک نماد خطر اختصاص داده شده (قرمز، زرد یا آبی) در صفحه تجزیه و تحلیل تعامل ظاهر می شود. هر نماد نشان دهنده سطح متفاوتی از فوریت در پاسخ به تعاملات شناسایی شده است. مقیاس رتبه بندی ریسک با جزئیات بیشتری در زیر تعریف شده است.

می‌توانید فعل و انفعالاتی را که در صفحه تجزیه و تحلیل تداخلات نمایش داده می‌شود را با استفاده از منوهای کشویی موجود فیلتر کنید. از طریق لینک صفحه روی آن میتوانید مستقیماً به بخشی که می‌خواهید ابتدا مرور کنید بروید. از «قسمت فیلتر» برای فیلتر کردن بر اساس داروها، آلرژی‌ها، دسته‌های سن/جنس یا شرایط وارد شده استفاده کنید. از «قسمت فیلتر تداخلات» برای فیلتر کردن بر اساس سطوح مختلف تداخلات استفاده کنید.

برای حذف فیلترهای انتخاب شده، کافی است روی دکمه Reset Filters کلیک کنید تا به نتایج تجزیه و تحلیل تعامل کامل و بدون فیلتر برگردید. با خرید اکانت uptodate به بخش تداخلات دارویی به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت.

مقیاس تجزیه و تحلیل تداخل دارویی و آلرژی در خرید اکانت uptodate

نماد رتبه بندی ریسک: بخش تداخلات دارویی در اکانت آپتودیت ، شاخصی را برای کمک به پزشک در تصمیم گیری سریع نحوه انتخاب بین داده های تداخلی را ارائه می دهد. به هر تداخل دارو-دارو، دارو-غذا و دارو-الکل یک نماد رتبه بندی خطر اختصاص داده می شود. تغییر رنگ از آبی به قرمز با افزایش فوریت برای پاسخ به داده ها همراه است.

به طور کلی، نماد آبی نشان می دهد که تداخلات میان چندین دارو یا دارو و …. وجود ندارد. مونوگراف هایی با نماد قرمز یا زرد نشان دهنده موقعیت هایی هستند که احتمالاً توجه پزشک را می طلبد. متن بخش “مدیریت”برای کمک به آگاهی پزشکان در مورد پاسخ به مونوگراف هایی که ممکن است به طور کلی برای بسیاری از بیماران مفید باشد . به هر تداخل دارویی-آلرژی یک نماد درجه بندی خطر قرمز اختصاص داده شده است.

صفحه تجزیه و تحلیل تداخلات، خلاصه ای از تداخلات سازماندهی شده بر اساس دارو-دارو، دارو-آلرژی، و درمان تکراری را ارائه می دهد. اظهارات خلاصه شامل عبارات جستجوی مورد استفاده، همراه با نام های عمومی آن، در صورت وجود می باشد.

یک رتبه بندی خطر اختصاص داده شده (A، B، C، D یا X) در کنار هر تداخل دارو-دارو و دارو-آلرژی ظاهر می شود. هر حرف نشان دهنده سطح متفاوتی از فوریت در پاسخ به تعاملات شناسایی شده است.

یک شاخص برای کمک به پزشک در تصمیم گیری سریع نحوه پاسخگویی به داده های تعامل ارائه می دهد. هر تداخل دارویی-دارو دارای رتبه خطر A، B، C، D یا X است. پیشرفت از A به X، به عنوان یک موضوع کلی، یک فوریت فزاینده مرتبط با داده ها را نشان می دهد. به طور کلی، تک نگاری های A و B بیشتر جنبه آکادمیک داشته تا بالینی.

مونوگراف هایی با درجه C، D یا X موقعیت هایی را نشان می دهند که احتمالاً توجه پزشک را می طلبد. متن بخش “مدیریت بیمار” از مونوگراف ها در مورد پاسخ هایی که ممکن است به طور کلی برای بسیاری از بیماران مفید باشد را شامل میشود. هر تداخل دارویی-حساسیت دارای رتبه خطر X است.

رتبه بندی ریسک اقدامات توضیحات
A هیچ تداخلی وجود ندارد داده ها برهمکنش های فارماکودینامیک یا فارماکوکینتیکی بین عوامل مشخص شده را نشان نداده اند.
B هیچ اقدامی نیاز نیست داده ها نشان می دهد که عوامل مشخص شده ممکن است با یکدیگر تداخل داشته باشند، اما شواهد کمی از نگرانی بالینی ناشی از استفاده همزمان آنها وجود دارد.
C بررسی درمان داده ها نشان می دهد که عوامل مشخص شده ممکن است به شیوه ای بالینی قابل توجه با یکدیگر تداخل داشته باشند. فواید مصرف همزمان این دو دارو معمولاً بیشتر از خطرات آن است. یک برنامه نظارتی مناسب باید برای شناسایی اثرات منفی بالقوه اجرا شود. تنظیم دوز یک یا هر دو دارو ممکن است در تعداد کمی از بیماران مورد نیاز باشد.
D اصلاح درمان را در نظر بگیرید داده‌ها نشان می‌دهند که این دو دارو ممکن است از نظر بالینی با یکدیگر تداخل داشته باشند. یک ارزیابی خاص بیمار باید انجام شود تا مشخص شود که آیا مزایای درمان همزمان بر خطرات آن بیشتر است یا خیر. اقدامات خاصی باید انجام شود تا از فواید ویا به حداقل رساندن اثرات منفی ناشی از استفاده همزمان از عوامل استفاده شود. این اقدامات ممکن است شامل نظارت تهاجمی، تغییرات تجربی دوز، یا انتخاب عوامل جایگزین باشد.
X از ترکیب اجتناب کنید داده ها نشان می دهد که عوامل مشخص شده ممکن است به شیوه ای بالینی قابل توجه با یکدیگر تداخل داشته باشند. خطرات مرتبط با استفاده همزمان از این عوامل معمولاً بیشتر از فواید آن است. این عوامل به طور کلی منع مصرف در نظر گرفته می شوند.

تعریف هر رتبه خطر تداخل دارویی در اکانت آپتودیت به شرح زیر است:

رتبه بندی ریسک عمده – شدت اصلی :

مستندات – مشکوک، محتمل، تثبیت شده

تداخلات بالقوه شدید یا تهدید کننده جان بیمار؛ توسط ادبیات اولیه که شامل گزارش‌های موردی متعدد ویا مطالعات کنترل‌شده است، پشتیبانی می‌شود. برخی از ترکیبات دارویی منع مصرف نیز ممکن است شامل شوند.

رتبه بندی ریسک متوسط ​​- شدت متوسط :

تداخل ممکن است باعث بدتر شدن وضعیت بالینی بیمار شود. این اطلاعات توسط ادبیات اولیه که شامل گزارش‌های موردی متعدد و یا مطالعات کنترل‌شده است، پشتیبانی می‌شود. برخی از ترکیبات دارویی منع مصرف نیز ممکن است گنجانده شوند که اسناد حمایتی نشان می‌دهد که تداخل آن بعید است که جان بیمار را تهدید کند.

رتبه بندی ریسک متوسط ​​- شدت اصلی:

تداخلات ممکن است اثرات عمده ای ایجاد کند، اما پشتیبانی اطلاعات موجود در آن، بسیار محدود است.

رتبه ریسک جزئی – شدت متوسط:

مستندات – ممکن است

رتبه بندی خطر جزئی مشکوک:

بعید است که تداخل از نظر بالینی مرتبط باشد. اطلاعات تداخل با داده های محدود در ادبیات اولیه پشتیبانی می شود.

رتبه بندی ریسک جزئی – شدت جزئی :

مستندات – ممکن است

رتبه بندی ریسک مشکوک یا ناشناخته :

بعید است که تداخل از نظر بالینی قابل توجه باشد.اطلاعات تداخل با داده های محدود و یا متناقض پشتیبانی می شود.

چگونه از ویژگی تداخلات دارویی در اکانت آپتودیت استفاده کنم؟

برای مقایسه دارو به دارو، دارو به گیاه، و گیاه به گیاه، به ابزار تداخلات دارویی بروید ، این قسمت بعد از خرید اکانت uptodate و وارد شدن با یوزر و پسورد شخصی، بصورت رایگان در اپلیکیشن های موبایل در قسمت منو قرار میگیرد.

از طریق برنامه تداخلات دارویی، می توانید تمام تداخلات دارویی انتخاب شده را بررسی کنید. شما همچنین می توانید یک رژیم خاص بیمار را برای تجزیه و تحلیل تداخلات بالقوه و شدت تعامل وارد کنید. علاوه بر این، می توانید یک نتیجه تداخل دارویی را برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در مورد مدیریت بیمار انتخاب کنید.

بعد از خرید اکانت uptodate برای دسترسی و استفاده از برنامه تداخلات دارویی:

  • در اکانت آپتودیت ، از نوار ابزار یا از بخش تداخلات دارویی هر موضوع اطلاعات دارویی، روی پیوند تداخلات دارویی کلیک کنید. برای تأیید و بستن سلب مسئولیت اطلاعات دارو، روی دکمه ادامه کلیک کنید.
  • چند حرف اول داروی عمومی، نام تجاری یا گیاه دارویی را وارد کنید و نام دارو را از منوی کشویی انتخاب کنید.
  • اگر به تداخلات آنها علاقه مند هستید، نام های دارویی اضافی را وارد کنید.
  • روی نام یک دارو کلیک کنید تا لیست کامل تداخلات آن مورد نمایش داده شود.
  • برای مشاهده تعاملات احتمالی بین موارد در نتایج، روی تجزیه و تحلیل کلیک کنید.
  • جزئیات تعامل را با کلیک بر روی یک نتیجه مشاهده کنید.
  • روی نام یک مورد در لیست مورد کلیک کنید تا لیست کاملی از همه دسته‌های تعاملی برای آن مورد خاص ، که بر اساس شدت سازماندهی شده ، را مشاهده کنید.
[yasr_overall_rating]