خرید اکانت Therapeutic Guideline | eTG

خرید اشتراک تراپیوتیک گایدلاین برای موبایل اندریود و ios

اطلاعات بالینی مستقل ، قابل اعتماد و مرتبط


eTg به عنوان یک منبع اصلی برای درمان دقیق، مستقل و عملی برای طیف وسیعی از شرایط بالینی شناخته می‌شود. این محتوا شامل دستورالعمل‌های صریح برای درمان، کمک به پزشکان در اطمینان تصمیم‌گیری  از دریافت بهترین درمان بیماران است. دسترسی آن برای استفاده توسط پزشکان ، بیمارستان ها و طیف وسیعی از کادر درمان را شامل میشود. 

اکنون اکانتهای eTg با ظاهری جدید و قابلیت جستجوی بهینه شده و هدفمند برای کاربر در دسترس قرار گرفته و برروی دیوایس اندروید و ios  بصورت اپلیکشن قابل استفاده و همچنین با داشتن قابلیت آفلاین برای دسترسی همیشگی در مواقع ضروری و حیاتی برای پزشکان ایجاد شده است .

از این رو سایت مدیکال آپتودیت ، با توجه به نیاز و درخواست نسبت ایجاد دسترسی و خرید اکانت تراپیوتیک گایدلاین (Therapeutic Guidelines) که به اختصار etg گفته میشود ، برای کاربران خود فراهم کرده است . اکانت تراپیوتیک گایدلاین شامل 2500 موضوع در زمینه دستور العمل های بالینی بوده که تمامی این دستورالعملهای درمانی داخل یک اکانت برای کاربران قرارداده شده است و برای دسترسی راحت تر پزشکان ، این دیتابیس ارزشمند ، تحت اپلیکیشن برای موبایل و تبلت ها قابل استفاده است .

متخصصان سلامت ،برای اتحاذ بهترین تصمیم برای درمان بیماران ،  نیار به داشتن اطلاعات درمانی قابل اعتماد دارند که بیطرفانه و دقیق مطرح شده باشد که Therapeutic Guideline پاسخگو تمامی سوالات بالینی شما میباشد.

نویسندگان این شرکت سعی بر نوشتن اطلاعات دقیق ، مرتبط و بیطرفانه هستند تا این اپلیکیشن بتوانید نیاز متخصصان را از طریق فراهم کردن اطلاعات کاربردی و قابل اعتماد بالینی و بیطرفانه ، را پاسخگو باشد.

بیطرفانه بودن اطلاعات جز مشخصات بازر Therapeutic Guideline میباشد. این شرکت هیچگونه تبلیغات ، یا اسپانسری ندارد و فقط از طریق فروش اکانت Therapeutic Guideline برای حفظ اطلاعات بصورت کاملا دقیق و بیطرفانه ، در آمد دارد.

مشخصات و قابلیت های اکانت تراپیوتیک گایدلاین

تراپیوتیک گایدلاین دارای بیش از 2500 موضوع که به صورت جداگانه در هر مطلب و با قابلیت سرچ سریع و برای دسترسی راحتتر از طریق اپلیکیشن برروی موبایل قابل استفاده میباشد.

اکانت etg compelete

خرید اکانت تراپیوتیک گایدلاین

خرید اکانت تراپیوتیک گایدلاین

همراه با قابلیت جستجوی هوشمند که با تایپ چند کلمه ، سایر عبارت های مشابه نیز به کاربر نمایش داده میشود تا تنها با یک کلیک مبتواند به صفحه مورد نظر هدایت شود.

همچنین سایر قابلیتهای موثر برای یک منبع بالینی در اختیار کاربر قرار گرفته شده است . کاربر میتواند از مطلب مورد نظر پرینت گرفته با آن را از طریق ایمیل به سایر همکاران و…. ارسال نماید .

تراپیوتیک گایدلاین با داشتن اطلاعات بالینی بسیار مفید مناسب پزشکان بوده و علاوه بر در اختیار گذاشتن اطلاعات بروز پزشکی ، آنها در گرفتن بهترین تصمیم درمانی و بالینی همراهی میکند.

خرید اکانت تراپیوتیک گایدلاین

خرید اکانت تراپیوتیک گایدلاین

برای دسترسی راحت تر کاربران ، در تراپیوتیک گایدلاین ، تمامی تخصص ها به ترتیب حروف الفبا مرتب شده اند که با کلیک روی هر مبحث میتوان به اطلاعات مربوط به هررشته دست پیدا کرد .

علاوه بر فهرست ، در قسمت جستجو در این اکانت ، میتوان به راحتی مبحث مورد نظر را بدون مراجعه به فهرست پیدا و مطالعه کرد.

بنابراین هر مبحثی را میتوان در آن جستجو کرد و به از تایپ در قسمت جستجو ، عبارت مورد نظر و مشابه آن ، به کاربر نمایش داده میشود و میتوان به آن مراجعه کرد .

همچنین اطلاعات دارویی درباره دوز مصرف ، اشکال مختلف دارویی و اطلاعات کلی مربوط به آن با توجه به تشخیص انجام شده را در اختیار کاربر میگذارد.

جستجو در تراپیوتیک گایدلاین

اکانت etg compelete

از آنجا که زمان کاربر برای تراپیوتیک گایدلاین بسیار اهمیت دارد ، بنابراین این شرکت با افزودن قابلیتی جدید به محیط کاربری خود باعث کاهش زمان جستجو شده است .

اینکار با ایجاد قابلیت ذخیره عبارت جستجوشده کاربر ؛امکانپذیر است . به این صورت که کاربر بعد از سرچ عبارت مدنظر خود ،عبارت مدنظر را میتواند به ذخیره و برای دفعه بعدی نیاز به تایپ مجدد عبارت نمیباشد.

اکانت eTg complete علاوه بر اطلاعات بالینی دارای اطلاعات دارویی نیز میباشد ، به این صورت بصورت اختصاصی بخشی از نزم افزار به اطلاعات دارویی تحت عنوان Drug Index اختصاص داده شده است .

با استفاده از این قسمت ، پزشکان میتوانند داروی موردنظر را با توجه به علائم و شدت بیماری ، بیمار دریافت و با توجه به شدت بیماری دوز مناسب مصرف برای بزرگسالان ، کودکان و زنان باردار پیشنهاد میشود.

اکانت etg compelete

قسمت اطلاعات دارویی etg

اطلاعات دارویی موجود در تراپیوتیک گایدلاین شامل نام داروی پیشنهاد شده بهمراه دوز مصرفی پیشنهادی و مقدار تکرار مصرف دارو ،باتوجه به شدت بیماری میباشد . همچنین دوز مصرفی مناسب نیز برای بیماران PBS  ، زنان باردار و شیرده که مصرف دارو در آنان باید با احتیاط انجام شود ، را نیز پیشنهاد میدهد.

اکانت eTg complete دارای قابلیت استفاده بصورت آفلاین  بدون نیاز به اینترنت و همچنین آنلاین قابل استفاده میباشد . برای دسترسی آفلاین تنها کافیست که بعد از لاگین شدن با یوزر و پسورد تراپیوتیک گایدلاین ، از صفحه اصلی داخل اپ دیتابیس را دانلود و بصورت آفلاین استفاده کرد. همچنین درصورت بروزرسانی ، به کاربر اعلام میشود تا دیتابیس جدید را دانلود و به آخرین اطلاعات بروزشده دسترسی پیدا کند.

همچنین اکانت تراپیوتیک گایدلاین برای دیوایس های اندروید و اپ نیز از طریق اپلیکشین های موجود در پلی استور و اپ استور قابل نصب و استفاده میباشد .

قابلیت استفاده در موبایل