خرید اکانت lexicomp

Lexicomp2023 Orginal Account

خرید اکانت lexicomp اورجینال برای استفاده در اپلیکیشن رسمی لکسی کامپ است که در موبایل یا تبلت با سیستم عامل های اندروید و ios قابل اجراست.

این اکانت بصورت آفلاین و آنلاین قابل استفاده بوده و میتوانید بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت از آن استفاده کنید .

اکانت اصلی lexicomp دارای قابلیت تمدید اکانت شما بعد از یکسال با حفظ اطلاعات شما و بوک مارک ها و….. در اکانت قبلی شما وجود دارد.

این اکانت دارای قابلیت آپدیت است و درصورت وجود بروزرسانی،به کاربر اعلام می شود.

نرم افزار لکسی کامپ ، نرم افزاری مبتی بر شواهد برای اطلاعات دارویی  که مناسب برای پزشکان ، داروسازان ، دندانپزشکان وپرستاران است . برای اتخاذ بهترین تصمیم برای تجویز دارو برای هر بیمار بصورت خاص و نحوه استفاده و دوز ایمن و سایر اطلاعات مناسب میتوانید اقدام به خرید اکانت lexicomp نمایید.

بعد از خرید اکانت lexicomp ، ثبت نام با اطلاعات کاربر انجام و بعد از تایید ثبت نام توسط شرکت ، یوزر و پسورد آن بهمراه لینک های نصب خدمت شما در ایمیل و پیامک ارسال خواهد شد .

درصورت داشتن سوال ؛ با همکاران ما در چت آنلاین در ارتباط باشید.

ویژگی اکانت lexicomp

معرفی دیتابیس دارویی پرطرفدار lexicomp

خرید اکانت lexicomp برای هر پزشک یا داروساز امری مهم محسوب می شود . زیرا یک مرجع کامل اطلاعات دارویی ست که دسترسی به بیش از 20 پایگاه داده پزشکی را فراهم می کند. این برنامه اطلاعات دارویی جامعی از جمله پایگاه داده فارماکوژنومیک، سازگاری IV، کمبود فعلی دارو، و محتوای آموزشی برای بیماران و سایر اطلاعات مفید بالینی را را ارائه می دهد.

برنامه دارویی لکسی کامپ برای استفاده نیازی به اینترنت فعال روی موبایل ندارد. بدین معنا  که تمام اطلاعات در دستگاه کاربر ذخیره می شود، بنابراین می توانید حتی زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید از آن استفاده کنید. این قابلیت موجود در خرید اکانت lexicomp با توجه به محدودیت فعلی اینترنت ایران بسیار عالی و مزیت بزرگی به حساب می آید.

اپلیکیشن کاربردی لکسی کامپ روی سیستم عامل های با اندروید و iOS سازگار است و میتوان روی هر دو نوع آن را نصب کرد. اگرچه برای استفاده از آن نیاز خرید اکانت lexicomp دارد، اما این برنامه یک ماه آزمایشی رایگان ارائه می دهد تا به کاربران اجازه دهد تصمیم بگیرند که آیا برای آنها مناسب است یا خیر. بعد از اینکه تصمیم شما برای خرید اکانت ارزشمند lexicomp لکسی کامپ جلب شد، میتوانید به راحتی آن را از سایت مدیکال آپتودیت و لینک زیر تهیه نمایید.

با خرید اکانت lexicomp چه اطلاعاتی بدست می آوریم؟

اکانت Lexicomp مجموعه ای از پایگاه های داده بالینی و ابزارهای پشتیبانی تصمیم گیری بالینی است که اطلاعات پزشکی گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. با خرید اکانت Lexicomp دسترسی به منابع دارویی بالینی از جمله: ماشین‌حساب، شناسه‌های دارو، بررسی تداخلات و مصرف بیش از حد و منابع آموزش بیمار را فراهم می‌ شود.

اطلاعات موجود در  Lexicomp همچنین به VisualDX و Facts & Comparisons: Drug Comparison Tables پیوند داده می شود . این موضوع می تواند به علاقمندان و پژوهشگران در جهت کسب اطلاعات جامع کمک شایانی کند.

اکانت لکسی کامپ  در دسته ابزارهای پشتیبانی تصمیم بالینی قرار می گیرد و برای دسترسی سریع به پاسخ های مرتبط بالینی در مورد مصرف دارو طراحی شده است. در واقع شرکت Lexicomp یک شرکت پیشرو در  ارائه اطلاعات دارویی  است که در این صنعت برای کمک به بهبود ایمنی بیمار، اطمینان از انطباق  داروها و ارتقای کیفیت مراقبتی بیماران طراحی شده است.

معرفی بخش های نرم افزار lexicomp

1-بخش بیماری ها (Diseases)

پایگاه داده بیماری های عفونی لکسی کامپ یک پایگاه داده جامع که به تشخیص و درمان بیماری های عفونی از طریق ترکیب تک نگاری های بیماری استفاده و اطلاعات را در یک مرجع آسان ارائه می دهد. پایگاه داده بیماری های عفونی در خرید اکانت lexicomp شامل مونوگراف هایی برای موارد زیر است:

 • سندرم های بیماری
 • ارگانیسم ها
 • تست ها و روش های تشخیصی
 • درمان دارویی ضد میکروبی
 • عوامل بالقوه بیوتروریسم
 • سیاه زخم
 • بوتولیسم
 • ابله
 • ابولا

2-بخش اطلاعات دارویی(Drugs)

پایگاه داده اطلاعات دارویی Lexicomp برای دسترسی سریع به اطلاعات دارویی طراحی شده است. عملکرد جستجوی Lexicomp به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت به بخش اطلاعات دارویی مورد نیاز دسترسی پیدا کنند. به عنوان مثال: دوز اطفال در مقابل بزرگسالان و غیره. در مقابل هر بخش از اطلاعات دارو تاریخ آخرین به روز رسانی انجام شده برای اطلاعات دارو را نشان می دهد.

پایگاه داده اطلاعات دارویی Lexicomp اطلاعات دارویی را از 9 پایگاه داده ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

 • داروها و دوز بزرگسالان
 • داروهای و دوز سالمندان
 • داروها و دوز اطفال
 • داروهای بین المللی (داروهای موجود در خارج از آمریکای شمالی)
 • داروهای مکمل، جایگزین و یکپارچه
 • موارد مصرف داروهای بدون برچسب
 • بخش Lexi-Tox: Toxicology

Lexi-Tox یک منبع سم شناسی است که برای استفاده در مرکز مراقبت در ارزیابی، تشخیص و درمان مسمومیت ها و مصرف بیش از حد دارو طراحی شده است. این منبع همچنین حاوی ماشین حساب های مخصوص سم شناسی و ابزار شناسایی دارو است.

Lexi-Tox حاوی اطلاعاتی در مورد:

 • عوامل سمی: عوامل شیمیایی، دارویی، محیطی، هسته ای، بیولوژیکی
 • عوامل غیر سمی
 • پادزهرها
 • مواد ضد آلودگی
 • محصولات دست ساز
 • تداخلات دارویی Lexi-Interact

Lexi-Interact یک برنامه کامل تجزیه و تحلیل تداخل دارویی و گیاهی است که قادر به ارزیابی تداخلات بالقوه برای: دارو/دارو، دارو/آلرژی و درمان تکراری است. ابزار تعامل به کاربران اجازه می دهد تا داروها (نسخه و OTC)، محصولات طبیعی، غذاها و الکل را وارد کنند. آلرژی ممکن است با نام دارو (به عنوان مثال، آسپرین) یا با کلاس دارویی (به عنوان مثال، سالیسیلات ها) وارد شود.

3-حسابگرهای پزشکی (Medical Calculators)

Lexi-Calc یک برنامه محاسبات پزشکی گسترده است که با  3000 حسابگر پزشکی برای ایجاد یک مرجع پزشکی کامپیوتری منحصر به فرد طراحی شده و مجموعه گسترده ای از فرمول ها و محاسبات پزشکی مربوطه را در بر می گیرد. هنگام تمرین، آموزش و یادگیری پزشکی بر اساس داده‌های مستحکم و مبتنی بر اطلاعات منطقی موجود در آن ، پزشکان به راحتی به وسعت اطلاعاتی که باید بر آن تسلط داشته باشند دسترسی داشته باشند.

برنامه Lexi-Calc، با مشارکت MedCalc 3000، به ساده سازی این کار برای پزشکان، مربیان پزشکی، پرستاران، و دانشجویان مراقبت های بهداشتی با مونتاژ ابزارهای تعاملی و کاربردی آسان برای حمایت از پزشکی مبتنی بر شواهد کمک می کند.

بخش Lexi-Calc آن، شامل ماشین حساب های زیر است:

 • ماشین حساب تزریق
 • ارزیابی عملکرد اعضای بزرگسالان و کودکان
 • ماشین حساب های تبدیل
 • فرمول های پزشکی
 • مجموعه معیارهای بالینی
 • ابزارهای تجزیه و تحلیل درخت تصمیم

4- تست های آزمایشگاهی و روش های تشخیصی(Labs)

این پایگاه داده توضیحات مفصلی از تست‌ها و روش‌های تشخیصی و همچنین اطلاعات جاری در مورد پیشینه و زمینه آزمایش‌های آزمایشگاهی ارائه می‌دهد. دسترسی به اطلاعات مربوط به آماده‌سازی بیمار، جمع‌آوری و حمل‌کردن نمونه، و تفسیر نتایج آزمایش بالینی در حوزه‌های بالینی و رشته‌های تشخیصی متعدد را ارائه می دهد.

این پایگاه داده توضیحات مفصلی از تست‌ها و روش‌های تشخیصی و همچنین اطلاعات جاری در مورد پیشینه و زمینه آزمایش‌های آزمایشگاهی ارائه می‌دهد. دسترسی به اطلاعات مربوط به آماده‌سازی بیمار، جمع‌آوری و حمل‌کردن نمونه، و تفسیر نتایج آزمایش بالینی در حوزه‌های بالینی و رشته‌های تشخیصی متعدد را ارائه می دهد.

5-آموزش بیمار (Patient Education)

آموزش بیمار: بیماری و روش

اکانت lexicomp، با همکاری UpToDate، پایگاه داده ای را ارائه می دهد که شامل بیش از 2800 جزوه است که شرایط، رویه ها، دستورالعمل های ترخیص، و موضوعات زندگی سالم را برای کمک به آموزش بیماران ارائه می کند. همه جزوات به زبان اسپانیایی موجود است. علاوه بر این، بیش از 340 جزوه پربازدید نیز به 19 زبان دیگر موجود است.

آموزش بیمار: داروی بزرگسالان

Lexi-Patient Education، پایگاه داده مشاوره بیماران Lexicomp، اطلاعات حیاتی را در مورد بیش از 1800 داروی بزرگسالان ارائه می دهد. Lexi-Patient Education از یک فرمت پرسش و پاسخ ایده آل برای مشاوره بیمار پیروی می کند. جزوه های مشاوره بیمار از انطباق با استانداردهای JCAHO پشتیبانی می کند و در سطح خواندن آسان نوشته شده است. بروشورهای دارویی به 19 زبان موجود است.

آموزش بیمار: داروسازی اطفال

Lexi-Patient Education، پایگاه داده مشاوره بیماران Lexicomp، اطلاعات حیاتی را در مورد بیش از 1000 داروی کودکان ارائه می دهد. آموزش Lexi-Patient از قالب پرسش و پاسخ ایده‌آل برای مشاوره بیمار است که به والدین یا سرپرست ارائه می‌شود. جزوه های مشاوره بیمار از انطباق با استانداردهای JCAHO پشتیبانی می کند و در سطح خواندن آسان نوشته شده است. بروشورهای دارویی به 19 زبان موجود است.

بنابراین با خرید اکانت lexicomp، می‌توانید به گستره‌ای از مطالب پزشکی، اطلاعات دارویی، اطلاعات مربوط به مکانیسم عمل داروها، عوارض جانبی، موانع درمانی و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. همچنین محتوای این پایگاه داده به طور مرتب به روز می‌شود تا از آخرین تحقیقات و توصیه‌های بالینی استفاده کنید.

اگر شما بهداشت و درمان را تحت هر شکلی مورد بررسی دقیق قرار می‌دهید، اکانت Lexicomp برای شما کاربردی است و می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری‌های بالینی و اطمینان از استفاده صحیح از داروها و سایر محصولات دارویی کمک کند.