خرید اکانت epocrates

خرید اکانت epocrates پلاس

خرید اکانت epocrates برای پزشکان و دیگر متخصصان حوزه سلامت بسیار کاربردی بوده و پایگاه داده آن دارای بخش های مختلفی است که از طریق اپلیکیشن موبایلی در دسترس کاربران قرار می گیرد. کاربران نرم افزار epocrates میتوانند به اطلاعات کاربردی نظیر تداخلات دارویی ، جزییات مربوط به ایمنی دارو ، خبرهای پزشکی ، تشخیص و راهنمای مدیریت بیماری و پیشنهادات درمانی بالینی مبتی برشواهد دسترسی داشته باشند.

سایر قابلیت های موجود در epocrates، توانایی شناسایی یک قرص ناشناخته بر اساس ویژگی های آن ، صدها ماشین حساب پزشکی و ابزار ارزیابی ریسک ، راهنمای آزمایش آزمایشگاهی ، توصیه های درمانی مبتنی بر ویژگی های بیمار ، راهنمای درمان بیماری های عفونی و برنامه های کدگذاری است.

اطلاعات موجود در آن از منابع معتبر و قابل استناد مانند FDA  سازمان غذا و دارو و سایر ادبیات معتبر پزشکی گرفته و تمامی این اطلاعات دارویی داخل نرم افزار قرار گرفته تا پزشکان و متخصصان براحتی و در همه جا در مواقع ضروری به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

قیمت اشتراک سالیانه این اکانت 174.99$ میباشد ، اما خرید اکانت epocrates در سایت مدیکال آپتودیت با تخفیف ویژه و با قیمت 325 تومان به فروش میرسد 

لینکهای دانلود نرم افزار epocrates برای موبایل های اندرویدی و اپل

خرید اکانت epocrates
خرید اکانت epocrates

بیش از 1.5 میلیون پزشک ، از اپوکریتس برای اطلاعات بالینی خود استفاده میکند. اما دلایل خرید اکانت epocrates و استفاده از آن :


نرم افزار epocrates یک ابزار چندکاره ضروری برای پزشکان و داروسازان 

epocrates دارای ویژگی هایی از جمله اطلاعات دارویی ، اطلاعات شناسایی قرص ، دستورالعمل های بالینی و سایر مشخصات و ویژگی های منحصربفرد بوده که در ادامه به آن میپردازیم. 

اطلاعات غنی دارویی در نرم افزار

دانلود epocrates ، دانلود اپ epocrates و خرید اکانت epocrates

تداخلات دارویی : 

بررسی تداخلات دارویی مضر بین 30 داروهای تجاری ، عمومی و  OTC یا جایگزین بصورت کاملا همزمان . مشاهده نمای کلی با جزئیات مشخصات تداخل برای هر ماده فعال دارویی .جزئیات فعل و انفعال در سطح مواد تشکیل دهنده ارائه می شود تا به شما کمک کند تعیین کنید کدام یک از اجزای دارویی ممکن است نیاز به تنظیم ، نظارت یا جایگزینی داشته باشد.

اطلاعات دارویی :

دسترسی کامل به اطلاعات تجویز دارو ، اطلاعات ایمنی دارو برای هزاران داروی عمومی و OTC  . این قسمت شامل دوز مصرف دارو در بزرگسالان ، هشدارهای جعبه سیاه ، موارد منع مصرف دارو ، تداخلات دارویی و ایمنی و نظارت آن ، اطلاعات داروسازی و ساخت و قیمت تقریبی دارو میباشد.

اطلاعات تجویز دارو در تمامی بخش های نرم افزار
شناسه دارویی قرص

شناسه قرص : 

یک قرص را بر اساس کد چاپی روی آن و خصوصیات فیزیکی آن مانند شکل ، رنگ و… تشخیص دهید. همچنین لیستی از مطابقت های احتمالی را که به ترتیب حروف الفبا بر اساس نام دارو تنظیم شده و شامل تصاویری بهمراه قابلیت بزرگنمایی ، مشاهده کنید.

اطلاعات بیماری :

دسترسی کامل به اطلاعات دقیق و بررسی شده بیماری ها که با همکاری مجله پزشکی انگلیس نوشته شده. مشاهده سابقه و اطلاعات امتحان از جمله عوامل خطر و تشخیصی ، طبقه بندی های آزمون  از جمله تست های اولیه تست های در نظر گرفته شده و آزمون های نوظهور ، تشخیص افتراقی با لینک به موضوعات مرتبط و پیگیری آن. 

اطلاعات بیماری در خرید اکانت epocrates
قسمت بیماریهای عفونی

درمان بیماری های عفونی : 

درصورت خرید اکانت epocrates از سایت مدیکال آپتودیت ، اطلاعات دیگری مانند بیماری های مقاوم و اطلاعات پزشکی در داخل اپ اضافه میشود . همچنین به آزمایشگاه و اطلاعات تشخیصی نیز تنها با هزینه 325 تومان دست میبابید . 

داروهای جایگزین :

ارائه مشاوره دقیق مونوگراف هایی دارویی برای درمانهای جایگزین شامل داروهای گیاهی پرکاربرد وسایر مکمل ها . امکان بررسی گزارش مصرف دارو مشخص،  گزارش میزان مصرف دارو باتوجه به شرایط مختلف ، اخطار و نکات قابل توجه ، واکنشهای جانبی ، لیستی از داروهای مشابه و سایر اطلاعات کمکی میتوان اشاره کرد. همچنین بررسی تداخلات دارویی بر اساس برند، داروهای عمومی و OTC تا حداکثر 30 داروی مختلف وجود دارد.

بخش اطلاعات دارویی جایگزین
اطلاعات تشخیصی و آزمایشگاهی در نرم افزار

اطلاعات تشخیصی و آزمایشگاه : 

دسترسی به صدها نمونه تست آزمایشی و پنل های آن ، امکان بررسی محدوده نرمال یک آزمایش بر اساس محدوده جمعیت در خرید اکانت epocrates . مشاهده دستورالعمل های لازم مربوط به آن با توجه به اطلاعات جمع آوری شده ، بررسی هزینه آزمایش و ICD-10s مرتبط . بررسی اطلاعات تشخیصی شامل  داروهای مصرفی ، شرایط محیطی و سایر عواملی که منجر به ایجاد تست غیرنرمال میشود . 

تفاوت امکانات درepocrates و epocrates پلاس

:The #1 medical reference app  includes
 Drug Information *
Interaction Check *
Pill ID *
 Clinical Guidelines *
Notifications *
 Formulary *
Calculators *

لوگوی دانلود نرم افزار epocrates

 :Includes all of the above features, plus
 Disease Information * 
 Infectious Disease *
Treatment * 
 Alternative Medicines *
*Labs and Diagnostic Info *
*ICD-10 Codes *

لوگوی epocrates پلاس