تهیه اشتراک جدیدترین اکانت سایت آپ تو دیت آنلاین برای ویندوز و مک بوک

لوگوی سایت آپ تو دیت برای دسترسی آنلاین روی کامپیوتر

UpToDate 2023 Windows & Macbook

تهیه اکانت آنلاین سایت آپ تو دیت با قیمت مناسب با قابلیت دسترسی به سایت uptodate از طریق سایت مدیکال آپتودیت امکان پذیر است.
اکانت سایت آپ تو دیت ارائه شده برای تمامی سیستم عامل ویندوز XP، 7، 8 ، 9 ، 10 قابل استفاده بوده و همچنین برای مدل های مختلف مک بوک قدیمی و جدید نیز قابل استفاده است .

این اکانت بصورت آنلاین قابل استفاده بوده و میتوانید بصورت آنلاین از آن برروی کامپیوتر ویندوزی یا مک بوک خود استفاده کنید .

اکانت Uptodate دارای مدت زمان یکساله است و قابلیت تمدید اکانت آن بعد از یکسال وجود دارد.

اکانت اختصاصی برای هر کاربر بوده و یوزر و پسورد سایت آن برای استفاده در کامپیوتر در اختیار کاربران گرامی قرار میگیرد.

این اکانت دارای قابلیت آپدیت لحظه ای و دیتابیس آپتودیت در آن بصورت کاملا خودکار آپدیت شده و نیازی به آپدیت منوال توسط کاربر نیست .(در سایر اکانت های غیر اصلی ویندوز یا مک موجود بروز رسانی با تاخیر و گاها با فاصله زمانی دو ماهه یا بیشتر انجام می شود که این امر موجب عدم دسترسی لحظه ای کاربر به اطلاعت مهم در آپتودیت می شود. اما با این اکانت با توجه به دسترسی سایت uptodate، کاملا به روز وآخرین اطلاعات را خواهید داشت.)

درصورت فراموشی یوزر و پسورد آن، از طریق پشتیبانی یوزر و پسورد قابل دریافت خواهد بود.

قابلیت انتشار مطالب و سرفصل ها از طریق ایمیل و ….. وجود دارد . همچنین قابلیت خروجی PDF جهت استفاده از مطالب برای پرزنت و همچنین امکان ایجاد پاورپوینت نیز وجود دارد.

بعد از تهیه اکانت سایت آپ تو دیت آنلاین برای ویندوز و مک ، ثبت نام با اطلاعات کاربر انجام و بعد از تایید ثبت نام، توسط شرکت آپتودیت ،یوزر و پسورد آن بهمراه راهنمای نصب خدمت شما در ایمیل ارسال خواهد شد .

درصورت داشتن سوال ؛ با همکاران ما در چت آنلاین در ارتباط باشید.

ویژگی اکانت دسترسی سایت Uptodate برای ویندوز و مک بوک

از قابلیت های اکانت سایت آپ تو دیت برای ویندوز و مک بوک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی به آخرین و به روزترین اطلاعات پزشکی موجود

 • قابلیت استفاده برروی سری های مختلف لپ تاپ و مک بوک و کامپیوتر

 • قابلیت استفاده آنلاین از سایت آپ تو دیت بدون نیاز فیلترشکن

 • قابلیت آپدیت مطالب به آخرین اطلاعات پزشکی و آپدیت لحظه ای

 • قابلیت خروجی Pdf یا کپی پیست مطالب

 • قابلیت انتشار محتوای آپتودیت از طریق ایمیل ، تلگرام ، و…..

 • امکان استفاده در سیستم عامل های مختلف ویندوز و مک بوک و….

 • نصب راحت نرم افزار بدون نیاز به نصب فایل نصبی در ویندوز یا حتی فیلترشکن

 • پشتیبانی از طریق تلگرام ، واتس آپ و… در طول مدت اشتراک اکانت

 • امکان استفاده در کامپیوتر و دسترسی کامل به دیتابیس آپتودیت

مشخصات اکانت سایت آپ تو دیت برای ویندوز و مک

پایگاه داده Uptodate یک رفرنس بالینی برای ارائه اطلاعات جدید پزشکی مبتی بر شواهد که مربوط به شرکت Wolters Kluwer که محصول اصلی آن آپتودیت است. این پایگاه داده حاوی اطلاعاتی برطبق آخرین شواهد پزشکی جهان است که برای غنی تر شدن محتوا در آن، از پایگاه داده های معتبر و ژورنال تخصصی استفاده شده است. پیشنهادات درمانی جدید موجود در سایت آپ تو دیت، بعد از بازبینی ها مکرر توسط نویسندگان متخصص در محتوای پایگاه داده قرار می گیرد. اطلاعات جدید در آن به سادگی به محتوا اضافه نمی شوند، بلکه طبق تخصص با توجه به اولویت مطلب در بخش جدیدترین اطلاعات قرار می گیرد.

سایت UpToDate یک منبع بالینی مبتنی بر شواهد که شامل مجموعه‌ای از اطلاعات پزشکی و بیمار، دسترسی به اطلاعات دارویی و تداخلات دارویی در مجموعه ای بنام لکسی کامپ و تعدادی از ماشین‌حساب پزشکی استپایگاه‌داده UpToDate شامل مقالات پزشکی چندین بار بررسی و پایش شده ، می‌باشد که به صورت دوره‌ای توسط متخصصان هر رشته به روز می‌شود؛ کیفیت شواهد بالینی در آپ تو دیت به سه درجه بالا (درجه A)، متوسط (درجه B)، و کیفیت پایین (رده C) تقسیم میشود. طبق همین دسته بندی با توجه به تعادل بین مزایای درمان، ریسک‌آن ،هزینه متحمل کنند و درجه اعتماد برای برآورد منافع، ریسک‌ها و … این درجه بندی ایجاد میشود.

سطوح شواهد موجود در سایت آپتودیت: سطوح شواهد (گاهی به عنوان سلسله‌مراتب شواهد بالینی)به مطالعه بر مبنای کیفیت روش طراحی، اعتبار و کاربرد آن‌ها برای مراقبت از بیمار اختصاص داده می‌شوند. این تصمیمات باعث ایجاد سطح رتبه بندی از درجه a تا درجه c میشود.

UpToDate توسط بیش از ۷،۱۰۰ نویسنده، سردبیر  و ویراستار دقیق نوشته شده‌است. دسترسی سایت uptodate از طریق اینترنت برروی کامپیوتر و همچنین دارای اکانت های مخصوص برای موبایل است. دسترسی به دانلود uptodate   نیاز به خرید اکانت uptodate و دریافت اشتراک دارد.

بنابراین ، پایگاه داده UpToDate یک منبع مبتنی برشواهد پزشکی است که برای فراهم کردن دسترسی پزشکان به اطلاعات بالینی فعلی طراحی شده‌است. هر مقاله ای در آپتودیت ، به مسائل بالینی خاص در شکل بررسی‌های موضوعی می‌پردازد. به گفته شرکت UpToDate، “این سامانه برای بدست آوردن پزشکان به پاسخ‌های دقیق و عملی بالینی در زمانی که به آن نیاز دارند ، طراحی شده است 

با دسترسی به سایت up to date میتوان پاسخ سوالات بالینی را به سرعت پیدا کرد.
دانش بالینی خود را افزایش دهید
مراقبت بیمار را بهبود بخشید
با سرچ در آپتودیت و پاسخ به سوالات بالینی ، اعتبار CME را افزایش داد.
دسترسی و به اشتراک گذاری اطلاعات بیمار

پایگاه داده UpToDate متعهد به نوآوری و ارزش است، بنابراین ما دائما به متخصصین بالینی در جهت درمان بهتر بیماران کمک میکنیم تا ارزش آفرینی کنیم.که به متخصصین بالینی کمک می‌کند تا درمان بهتری داشته باشند. در اینجا لیستی از امکانات آپتودیت را که از سال 1992 به آن اضافه شده است را اعلام میکنیم:

امکان جستجوی بهینه‌شده : به شما این امکان را می‌دهد که با عبارات چندگانه جستجو کنید تا سریع پیدا کنید و به سوالات بالینی در بین 8300 موضوع مختلف پاسخ میدهد. همچنین با داشتن قابلیت حدس کلمه ، با تایپ تنها سه کلمه ، کلمات مشابه را پیشنهاد و با کلیک برروی آن به مبحث کامل آن ، دسترسی خواهید داشت که باعث صرفه جویی در وقت و همچنین نیازی به دانستن املای کامل و صحیح کلمه نمی باشد.

بیش از ۶،۸۰۰ توصیه بالینی درجه بندی شده ،  را نشان می‌دهد.
چکیده مقالات که حاوی لینک‌هایی به مقالات کامل متن، دسترسی به منابع ۳۸۵،۰۰۰ را فراهم می‌کنند.
متن، تصاویر و جداول در بین بیش از ۹۷،۰۰۰  برگه UpToDate گنجانده شده است.

پایگاه داده دارویی و تداخلات دارویی (در همکاری با لکسی کامپ) که شامل ۴،۶۰۰ داروی برای بزرگسالان و داروهای طبیعی میباشد که به پزشکان امکان بررسی تداخلات خطرناک یا بیخطر دارو با دارو ، دارو به داروی گیاهی را نمایش میدهد.

حسابگرهای پزشکی که دسترسی به بیش از 97 ماشین حساب پزشکی را فراهم میکند و نیازی به حفظ کردن فرمول های مختلف و استفاده از ابزاری جداگانه برای محاسبه نمیباشد.
سایت آپ تو دیت شامل دو نوع حسابگر پزشکی میباشد. یک نوع آن بصورت عددی بوده که مقادیر را برحسب فرمول محاسبه کرده و نتایج را به کاربران نمایش میدهد ، مانند : تخمین دفع پروتئین ادراری ، نتایج LDL براساس معادله Friedewald و….
برخی دیگر ، شدت یک شرایط خاص را میسنجند مانند : بررسی شدت ذات الریه در بیماران براساس فاکتورهای پرخطر و کم خطر در جامعه .
برای حسابگرهایی که نتایج را بصورت عددی نمایش میدهند ، میتوانید واحد عددی آن را از طریق منو بازشو در آپتودیت تغییر داد. همچنین برای نمایش دقیقتر اعداد بصورت اعشاری ، نیز میتوانید ، گزینه نمایش اعشار اعداد را نیز انتخاب کرده تا اعشار را نیز نمایش دهد.
برای دسترسی به قسمت حسابگرهای پزشکی میتوانید در هر مبحث مجزا در فهرست آپتودیت کرده یا در قسمت سرچ ، عبارت Calculator را تایپ و جستجو کنید.
قسمت Whats News که شامل تغییرات مربوط به هررشته میباشد که آخرین یافته های پزشکی هر تخصص را شامل میشود.
اطلاعات بیمار که شامل بیش از ۶۰۰ موضوع برای بیماران است که در قسمت اطلاعات بیمار قرارگرفته شده است .

ابزار انتشار مطالب از طریق ایمیل که به شما این امکان را می‌دهد که موضوعات را به همکاران و یا بیماران خود ارسال کنید.

بازبینی موضوعات در آپتودیت توسط متخصصان پزشکی نوشته می‌شود که دراطلاعات موجود در هر مقاله ای را مورد بررسی قرار می‌دهند و سپس اطلاعات را به توصیه‌های خاصی برای تشخیص، مدیریت و درمان ارائه میدهند.
بررسی موضوعات موجود در آپتودیت شامل عناوین بالینی بسیار خاص مانند:  درمان جنون، “استفاده بالینی از warfarin،” و “تشخیص و مدیریت تومور اولیه غدد لنفاوی” و …. است و هریک از موضوعات موجود در آن به لینکهای کمکی در سمت چپ متصل میشود که پزشکان برای مطالعه و پاسخ بیشتر به رفرنس آن ، دسترسی پیدا کنند.

متن های موجود در سایت up to date ، شامل لینک به مرجع و رفرنس اطلاعات بیان شده وهمچنین دیگر بررسی‌های موضوعی مربوط به آن می‌شود. بررسی‌ها ممکن است شامل لینک به نمودارها، اشعه ایکس، عکس، فیلم و اطلاعات مربوط به اطلاعات دارویی نیز باشد.

تمامی اطلاعات موجود در آن ، به آخرین اطلاعات موجود آپدیت یا بروز رسانی می شود و همه بروزرسانی ها به صورت کاملا خودکار جایگزین مطالب قدیمی سایت می شود.

آپتودیت عمدتا رشته های داخلی و همه زیر شاخه های آن را پوشش میدهد. همچنین سایت آن شامل اطلاعاتی در زمینه تخصص قلب ، غدد، پزشک عمومی و خانواده ، گوارش و هپاتولوژی ، هماتولوژی ،بیماری‌های عفونی ، نفرولوژی ، زنان و زایمان ، آنکولوژی، رماتیسم می باشد . همچنین آپتودیت شامل مقالاتی در مورد بررسی موضوعاتی در مورد آلرژی و ایمن شناسی ، مغز و اعصاب ، کودکان و سایر مقالات بروز پزشکی در مورد سایر رشته ها میباشد که در هر آپدیت اضافه میشود.
این مقالات تخصصی بصورت سرفصل و جداگانه در فهرست مطالب قرار داده شده است که با خرید اکانت uptodate و دانلود آن به تمامی این مقالات دسترسی خواهید داشت

رابط کاربری در سایت آپ تو دیت برای ویندوز و مک بوک بسیار آسان است . کاربران دارای گزینه جستجوی موضوعی برای یک تخصص با انتخاب آن از فهرست مطالب و یا انجام یک جستجو با کلیک روی جستجوهای جدید و وارد کردن یک عبارت در فهرست بالا هستند.عبارات جستجو مطالب پیشنهادی را طبق عبارت پیشنهاد میدهد.سپس کاربران می‌توانند کلید واژه مناسب را برای نمایش فهرستی از موضوعات مورد نظر انتخاب کنند.عبارات جستجو شده را می توان با استفاده از یک عبارت توصیف کننده مانند تشخیص، پایش، درمان، و غیره یا با ورود به شرایط جستجوی ثانویه، محدود کرداز آنجا که پایگاه‌داده فقط حاوی بیش از ۴،۵۰۰ سرفصل است، یک جستجوی ساده کافی هستند تا به کاربران نتایج جستجوی مرتبط را ارایه دهند.

بیش از ۳۰۰۰ نویسنده و پزشک متخصص در ایجاد منبع شرکت می‌کنند که حاوی “۴۰،۰۰۰ صفحه از مباحث مبتی بر شواهد اصلی و و مطالب چند بار بازبینی شده میباشد.. پزشکان سردبیر، یافته‌های جدید در مجلات و…. را کنترل کرده و پس از فرآیند بررسی و بازبینی مجدد به موضوعات مرتب با هر مبحث به آن اضافه میکنند. مطالب و آپدبت های مباحث بستگی به شرایط موجود ، بصورت ماهانه یا شاید زودتر آپدیت و در آپتودیت اعلام میشود. آخرین بروزرسانی مربوط به 2023 است که کاربران آن میتوانند آنرا دانلود و بروزرسانی کنند.
در بروزرسانی ها در آپتودیت حاوی اطلاعات مولف و تاریخ تغییر یا اصلاح مطالب ، همچنین زمانی که طبق آخرین بررسی تغییرات نهایی اضافه شده است ، قرار دارد..

قیمت اکانت برای دسترسی سایت uptodate در ویندوز یا مک بوک برای استفاده کاملا آنلاین وبا قابلیت بروزرسانی مطالب برای مدت یکسال 250 تومان است.
این نوع اکانت مناسب برای استفاده در سری های مختلف پی سی با سیستم عامل ویندوز یا مک میباشد.

 لیست برخی از رفرنس های موجود سایت مدیکال آپتودیت

تمامی دیتابیس های و کتب های پزشکی موجود قابل خریداری است در  صورت تمایل به سفارش میتوانید از طریق شماره تلگرام یا واتس آپ با همکاران ما در ارتباط بوده تا راهنمای لازم جهت سفارش در اختیار شما عزیزان قرار گیرد . 

لیست برخی از رفرنسهای تخصصی موجود در سایت مدیکال آپتودیت :

کتابهای موجود برای تخصص قلب و عروق

 • Manual of Cardiovascular Medicine, 5e
 • Current Diagnosis and Treatment in Cardiology , 5e
 • Clinical Arrhythmology and Electrophysiology
 • Clinical Arrhythmology and Electrophysiology A Companion to Braunwald
 • Netter’s Cardiology , 3e
 • Goldberger’s Clinical Electrocardiography
 • Fast Facts: Cardiac Arrhythmias
 •  وسایر کتابهای تخصصی در این رشته

تخصص عفونی

 • Mandell, Douglas , and Bennet’s Principles and Practice of Infectious Diseases
 • Netter’s Infectious Diseases
 • Atlas of Sexually Transmitted Diseases and AIDS
 • CURRENT Diagnosis & Treatment of Sexually Transmitted Diseases
 • Antibiotics Simplified , 4e
 • Antibiotic Resistance
 • Kucers’ The Use of Antibiotics: A Clinical Review of Antibacterial, Antifungal, Antiparasitic, and Antiviviral Drugs , 7e
 •  وسایر کتابهای تخصصی در این رشته

کتابهای موجود برای تخصص اطفال

 •  Nelson Text Book of Pediatrics 21 edition
 • Nelson Essential Pediatrics 8 edition
 • Harriat Lane Handbook 23 edition
 • CURRENT Diagnosis & Treatment Pediatrics 23e
 • Practical Paediatrics
 • Swaiman’s Pediatric Neurology 6e
 • Fenichel’s Clinical Pediatric Neurology 7 & 8 edition
 • و سایر کتابهای دیگر در این تخصص

تخصص عفونی

 • Mandell, Douglas , and Bennet’s Principles and Practice of Infectious Diseases
 • Netter’s Infectious Diseases
 • Atlas of Sexually Transmitted Diseases and AIDS
 • CURRENT Diagnosis & Treatment of Sexually Transmitted Diseases
 • Antibiotics Simplified , 4e
 • Antibiotic Resistance
 • Kucers’ The Use of Antibiotics: A Clinical Review of Antibacterial, Antifungal, Antiparasitic, and Antiviviral Drugs , 7e
 •  وسایر کتابهای تخصصی در این رشته

تخصص زنان

 • Berek & Novak’s Gynecology
 • و سایر کتابهای دیگر در این تخصص

کتابهای موجود برای رشته جراحی

 • Master Techniques in Surgery : Thoracic Sugery
 •  وسایر کتابهای تخصصی در این رشته

حجم کتب و لیست دیتابیس های موجود در سایت مدیکال آپتودیت ، بسیار زیاد میباشد که قسمت کوچکی از آن در اینجا نام برده شد . همچنین سایر دیتابیس های و کتوب های تخصصی رشته های مغزو اعصاب ، انکولوژی ، گوارش ، عمومی ، اورولوژی ، پاتولوژی ، سمیلوژی ،بیهوشی ، پوست ، چشم ، رادیولوژی ، طب اوژانس ،گوش و حلق و بینی ، اورتوپدی ، نورولوژی و سایر رشته های مختلف پزشکی در این اکانت آپتودیت ارزشمند وجود دارد که با صرف هزینه کمتر به دیتابیس های ارزشمند دسترسی خواهید داشت و از تمامی این دیتابیس ها استفاده کنید.