آخرین بروز رسانی: 1ام اسفند, 1402

uptodate رایگان

uptodate رایگان و شرایط دریافت آن

uptodate رایگان هدیه از طرف مجموعه مدیکال آپتودیت

شرکت مدیکال آپتودیت ، ازسال 1396 بصورت تخصصی در زمینه فروش اکانت های پزشکی مخصوصا اکانت های uptodate شروع به فعالیت در این زمینه کرده و پس از ارائه خدمات حضوری نصب آپتودیت برای پزشکان در بیمارستانها ، بعلت محدودیت های ایجاد شده بخاطر بیماری کرونا ، بصورت آنلاین خدمات خود را ارائه میدهد . این شرکت با در نظر گرفتن نیازهای کاربران ، شروع به ایجاد تنوع در اکانتهای خود مخصوصا آپتودیت کرده و درحال حاضر سه نوع اکانت آن را برای فروش درسایت ارائه می دهد. اما در این میان برای کاربران واجد شرایط uptodate رایگان هدیه می دهد.

در حال حاضر حدود 40 درصد مشتریان شرکت مدیکال آپتودیت از طریق معرفی کلامی همکاران و یا دوستان با سایت ما آشنا و نسبت به تهیه اشتراک از سایت اقدام کرده اند و این باعث افتخار ما بوده که توانسته ایم رضایت کاربران پزشک خود را چه زمینه فروش و پشتیبانی اکانت ها جلب کنیم تا آنها سایت مدیکال آپتودیت را به دوستان و همکاران خود جهت خرید معرفی کنند.

شرایط دریافت آپ تو دیت رایگان

اکنون شرکت مدیکال آپتودیت درنظر دارد تا به کاربران جدید واجد شرایطی که اقدام به معرفی سایت ما به دوستان آشنایان خود دارد ، uptodate رایگان هدیه دهد.برای دریافت یوزر و پسورد رایگان uptodate و دسترسی به آن ، بعد از معرفی سایت ما به دوستان و  خرید اکانتتوسط آنها، شما می توانید آپتودیت رایگان خود را دریافت کنند.

شرایط لازم جهت دریافت uptodate رایگان

برای کسب امتیاز دریافت اکانت uptodate رایگان و تخفیفات ویژه معرفی بایستی موارد زیر رعایت شود:

  1. درصورت معرفی یک نفر و خرید توسط ایشان در سایت، شما میتوانید از کد تخفیف 5 درصدی برای خرید برخوردار شوید.
  2. در صورت معرفی دونفر و خرید از سایت مدیکال آپتودیت، شما میتوانید از کد تحفیف 10 درصدی، برخوردار شوید.
  3. درصورت معرفی چهار و پنج نفر، به ترتیب کد تخفیف 15 درصد و 20 درصدی تقدیم می شود.
  4. در صورت خرید 6 نفر و تهیه اشتراک آپ تو دیت توسط آنها، یک اکانت uptodate رایگان به شما هدیه می شود.

نکات و موارد مهم برای واجد شرایط بودن

برای دریافت هدیه، بایستی نکات زیر رعایت شود:

  • خرید اکانت توسط دوستان برای تخفیف معرف، بایستی تمامی خرید ها، در طی 4 ماه انجام شود.
  • برای دریافت تخفیف، ارائه ایمیل یا نام و نام خانوادگی فرد سفارش دهنده؛ الزامی است.
  • نوع و زمان اکانت uptodate رایگان، بستگی به نوع اکانت خریداری شده دوستان شما دارد.
  • برای معرفی دوستان و دریافت اکانت رایگان بایستی به واتس آپ پشتیبانی اعلام شود.
  • اکانت های خریداری شده بایستی نوع اصلی باشند.

مزایای دسترسی به Uptodate رایگان

با دسترسی رایگان به آپتودیت نیازی به خرید اکانت نبوده و شما به تمامی امکانات آن  در مدت زمان اشتراک خود دسترسی خواهید داشت . دسترسی به این پایگاه داده ارزشمند، موجب آگاهی از آخرین تغییرات بالینی شده که هر بخش از آن، ارائه دهنده اطلاعات منحصربفرد خود است. این منابع شامل محتوای اصلی آپتودیت که شامل قسمت های Whats News ، Practice Changing Update ، Patient Information ، حسابگر های پزشکی ، قسمت اطلاعات دارویی و تداخلات دارویی را برروی موبایل و همچنین تبلت خود بصورت دوکاربره همزمان دسترسی خواهید داشت که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

مزایای دسترسی به uptodate رایگان، اکانت آپ تو دیت رایگان، خرید اکانت uptodate اصلی

قسمت Whats News :

این قسمت از دیتابیس آپتودیت شامل جدیدترین اطلاعات بالینی مختص به هر رشته بوده که در صورت ایجاد تغییرات یا اضافه شدن مطلب در هر رشته و تخصص در این قسمت گنجانده میشود و براساس هر تخصص میتوان به آنجا مراجعه و جدیدترین اطلاعات اضافه شده در آن را مطالعه کرد. تخصص های هر رشته در قسمت Whats News را میتوانید در تصویر زیر مشاهده نمایید .

اطلاعات جدید در هر رشته را میتوان به کلیک برروی آن مشاهده و مطالعه نمود که ما در اینجا برای نمونه قسمت whats news in cardiovascular medicine را  بررسی میکنیم .

قسمت Practce Changing UpDates

این قسمت شامل پیشنهادات درمانی جدید و تغییرات مطالب بوده که تیم ویراستاری در آن تشخیص دادند که این اطلاعات برروی تصمیم بالینی نهایی پزشک در درمان بیمار یا تشخیص تاثیرگذار است . این بخش دارای قسمت معرفی بخش برای آشنایی بیشتر پزشکان با این قسمت و سپس موضوعات مختلفی که در طی زمان دچار تغییرات یا آپدیت مطالب شده اند و به ترتیب زمانی قرار گرفته اند . این بخش برخلاف بخش قبلی براساس رشته مرتب سازی نشده است . با نگاهی به قسمت تاریخ آپدیت و سر فصل ها ، میتوانید این قسمت را بررسی بفرمایید .

یعنی برای استفاده از آپتودیت میتوانید اپ رسمی آن را بروی دو موبایل یا موبایل و تبلت حتی با سیستم عامل مختلف نصب کرده و بصورت کاملا همزمان از هر دو آن استفاده نمایید. سایر قابلیت های آپتودیت رایگان ، میتوان به خروجی پی دی اف از هر مبحث اشاره کرد . یعنی شما هر مبحثی را میتوانید خروجی گرفته و برای دوستان خود ارسال نمایید یا از آن مبحث پرینت گرفته و یا بصورت مستقیم از آن خروجی پاور پوینت گرفته و برای ایجاد مطالب مورد نظر برای ارائه استفاده نمایید.

دسته‌بندی: اکانت UpToDate