قابلیت آپدیت اکانت uptodate(آپ تو دیت) | دانلود uptodate 2023

آپدیت اکانت uptodate به جرات یکی از مهمترین و حیاتی ترین ویژگی آن است .در صورت استفاده از اکانت آپ تو دیت و عدم وجود قابلیت آپدیت یا حتی تاخیر در آپدیت دیتابیس و منابع آن ،شما خیلی از مطالب و برروزرسانی های جدید و مهم را از دست خواهید داد یا در زمانی دیرتر از آن مطلع خواهید شد.

از آنجایی که قابلیت آپدیت به موقع دیتابیس اکانت آپ تو دیت اهمیت فروانی دارد، شما باید اکانت آپتودیتی داشته باشید که قابلیت آپدیت با فاصله زمانی بسیار کم را داشته یا در صورت لزوم آپدیت به شما اطلاع دهد تا بتوانید جدیدترین اطلاعات موجود را دانلود و استفاده نمایید.

در ادامه با مدیکال آپتودیت همراه باشید تا شما را در انتخاب به روزترین اکانت آپ تو دیت راهنمای کنیم :

آپدیت در اکانت Uptodate و خرید اکانت uptodate ، خرید اکانت آپ تو دیت و دسترسی به سایت آپتودیت

آپ تو دیت چیست ؟

اکانت Uptodate یک محتوای مبتی برشواهد است که به پزشکان در هنگام درمان بیماران ، برای گرفتن تصمیمات بالینی بهتر کمک میکند . این منبع شامل به روز ترین اطلاعات پزشکی و دارویی است که توسط 6500 پزشک مشهور بین المللی جمع آوری و بعد از بازبینی توسط ویراستاران ومتخصصان هر رشته، منتشر می شود . این نرم افزار بیش از 11000 موضوع بالینی در 25 رشته تخصصی را پوشش میدهد.

تمامی محتوای موجود در اکانت آپ تو دیت طبق آخرین تغییرات علم پزشکی نوشته شده و درصورت تغییر آن یا ارائه راهکارهای جدید درمانی، بصورت آپدیت در اکانت uptodate منتشر می گردد تا تمامی پزشکان در سراسرجهان به جدیدترین اطلاعات در زمینه های مختلف دسترسی داشته باشند.

اهداف و خط مش آپ تو دیت

دستیابی پزشکان و داروسازان  به آخرین اطلاعات پزشکی و دارویی از هدفهای ایجاد دیتابیس Uptodate  می باشد. با نصب این نرم افزار دسترسی شما ،به آخرین و به روزترین اطلاعات پزشکی و دارویی  جهان ، که در قالب توصیه های مبتی بر تجربه و مشاهدات است ،امکانپذیر است.

به منظور اضافه شدن مباحث جدیدبه اکانت uptodate این موضوع که نرم افزار قابلیت بروزرسانی و آپدیت لجظه ای، بسیار حائز اهمیت است.

در اکانت آپ تو دیت اصلی ، دو بخش در نرم افزار بخش Whats New و Practice Changing Update مطالب و سرفصل های که روشهای جدید درمان یا اطلاعات بروز اخیر، اضافه می شود . در این قسمت تمامی تحقیقات یا تغییرات مربوط به هررشته ثبت و بر طبق آخرین تغییرات به روزرسانی میشود.

فاصله های زمانی برای اعلام آپدیت

در گذشته با توجه به سیستم Uptodate و عملکرد آن ، بروزرسانی مطالب، هر سه ماه یکبار اعلام و داخل سایت برای دسترسی کاربران قرار می گرفت. کاربران با مراجعه به قسمت مخصوص در آپتودیت؛ میتوانستند آپدیت را مشاهده و نسبت به به روزرسانی مطالب اقدام نمایند. اما با گذشت زمان ، فاصله برای بروزرسانی کمتر از سه ماه و به صورت هر دو ماه یا ماهانه شد .

سپس باتوجه به ضرورت و اهمیت امکان آپدیت، شرکت Uptodate  آپدیت های خود را خیلی زودتر از یک ماه اعلام و در نرم افزار منتشر کرد. هرچند که استاندارد زمان آپدیت، ماهانه بوده اما در بعضی موارد و تغییرات مخصوصا در بیماری های واگیر دار اخیر، اطلاعات جدید سریعتر از یکماه منتشر و اعلام می گردد.

بنابراین با توجه به اهمیت اطلاعات جدید، بلافاصله این مطالب در بخش های مخصوص در اکانت آپتودیت منتشر و طبق تاریخ به روزرسانی از مطالب جدیدتر به قدیمی تر مرتب شده اند و کاربر میتوانید تاریخ آپدیت هر مبحث را در بالای صفحه مشاهده نماید. همچنین برای راحتی کاربر، قابلیت بروزرسانی اتوماتیک به محض اتصال به اینترنت در بخش تنظیمات داخل اپلیکیشن برای کاربران آفلاین آپ تو دیت قرار داده شده، تا بتوانند بدون نیاز به اپدیت دستی، مطالب جدید را دریافت نمایند.

اکنون با توجه به فاصله های زمانی کم، میان آپدیت های جدید اعلامی این شرکت، به معرفی اکانت های متناسب با این ویژگی، در جهت راهنمای شما برای خرید اکانت Uptodate کارآمد با قابلیت آپدیت خواهیم پرداخت :

نوع اول : خرید اکانت uptodate رسمی با قابلیت آپدیت سریعتر و لحظه ای :

آپدیت در خرید اکانت Uptodate و دانلود uptodate 2021 ، خرید اکانت uptodate برای دسترسی به سایت آپ تو دیت و خرید آپتودیت

اولین نوع اکانت آپ تو دیت عرضه شده در سایت مدیکال آپتودیت ، اکانت رسمی آپتودیت با قابلیت آپدیت لحظه ای طبق آخرین تغییرات اعلامی شرکت UpToDate است.اکانت ارائه شده در سایت ، آخرین نسخه اکانت آپتودیت در سال 2022 میباشد . بنابراین براحتی میتوانید از سایت مدیکال آپتودیت ، علاوه بر دانلود uptodate 2020 ، آخرین بروزرسانی 2022 را دریافت کنید.

قابلیت آپدیت در این نوع اکانت Uptodate با فواصل زمانی کم انجام می شود و این موضوع بستگی شرایط بیماری های واگیر و …. دارد. طبق بررسی های انجام شده ، در حال حاضر با توجه به ضرورت دریافت جدیدترین اطلاعات در مورد بیماری Covid-19 دیتابیس آپتودیت بصورت روزانه و یا هفتگی بروز می شود، اما در فواصل زمانی بیشتر نیز آپدیت انجام شده است. بنابراین میتوان با قاطعیت گفت که اکانت های رسمی آپ تو دیت بصورت هفتگی یا روزانه بروز و آپدیت می شوند.

نحوه بروزرسانی در اکانت رسمی آپ تو دیت:

در نوع اکانت آنلاین آن به روزرسانی مطالب بصورت خودکار و در حین اتصال اینترنت انجام شده و نیازی به دانلود دستی اطلاعات توسط کاربر نیست.

در اکانت آفلاین Uptodate نیز ، بمحض وصل شدن به اینترنت و وایفای آپدیت دیتابیس به دو صورت آپدیت دستی توسط کاربر یا آپدیت اتوماتیک انجام میشود . برای انجام آپدیت اتومات در آن، در قسمت تنظیمات آفلاین ، بخش آپدیت خودکار فعال شود.

معمولا هر یک ماه آپدیت Uptodate انجام شده ولی با توجه به شرایط کنونی آپدیت های آپتودیت قبل از یکماه و به صورت روزانه منتشر میشود.

ویژگی اکانت Uptodate رسمی ارائه شده توسط سایت : 

 • دسترسی به کاملترین دیتابیس پزشکی جهان که شامل بیش از 11600 موضوع پزشکی و 9500 توصیه درمانی و 6300 منبع دارویی بهمراه تداخلات دارویی

 • اپلیکشن کاربردی موبایل و بهینه شده با سیستم عامل نرم افزار با امکان ذخیره سازی دیتابیس و استفاده آفلاین

 • اکانت uptodate اختصاصی و ایجاد شده به هر شخص به صورت مجزا

 • حسابگرهای پزشکی بهینه شده

 • گرافیک های مرتبط با هرموضوع

 • آپدیت روزانه رایگان
 • استفاده بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

 • وجود مبحث Whats new برای هر تخصص

 • خرید اکانت uptodate با پشتیبانی کامل

سایر ویژگی های برجسته نرم افزار اکانت رسمی Uptodate

نرم افزار غیر رسمی Uptodate ارائه شده شرکت های دیگر ، فایل کرک شده تاریخ خاص یا نسخه خاصی از نرم افزار است که با وصل شدن به اینترنت یا خرابی موبایل یا پاک شده فایل های گوشی ،قابل بازیابی و استفاده مجدد نیست، اما اکانت Uptodate رسمی ارائه شده در سایت مدیکال آپتودیت، اکانتی معتبر با قابلیت آپدیت و بروزشدن به آخرین مطالب روز پزشکی را داراست و در صورت پاک شدن اطلاعات از روی موبایل میتوان مجدد اپلیکیشن آن را برروی موبایل نصب و با یورز و پسورد Uptodate از آن استفاده کرد.

در نوع اکانت آنلاین آپ تو دیت نیازی به ذخیره دیتابیس و اشغال فضای موبایل نیست و بعد از لاگین شدن در اپلیکیشن رسمی با یوزر و پسورد Uptodate میتوان به راحتی از آن استفاده کرد. در نوع اکانت آفلاین و آنلاین آپتودیت نیز اکانت به صورت آنلاین و پس از لاگین قابل استفاده خواهد بود و برای استفاده آفلاین از این نوع اکانت تنها کافیست که حدود 2 گیگ دیتابیس آپتودیت آن را دانلود کرده تا در مواقعی که دسترسی شما به اینترنت مقدور نیست ، بدون نیاز به اتصال ، از آپ تو دیت استفاده کنید. پس از نصب دیتابیس آن برروی موبایل یا تبلت تنها برای دریافت آپدیت ، نیاز به اتصال به اینترنت و گرفتن دیتابیس جدید آن با توجه به آخرین تغییرات پزشکی میباشد.

درصورت تعویض موبایل یا تبلت خود و پاک شدن اپلیکیشن از روی موبایل ،از طریق یوزر و پسورد اختصاصی ایجادشده ، امکان لاگین شدن ودسترسی به آپتودیت خود در موبایل جدید را دارید .

مبلغ اصلی و واقعی نرم افزار Uptodate در سایت اصلی با احتساب مبلغ دلار ، اکانت دوساله آنلاین مبلغی 929 دلار میشود !!!! اما شما میتوانید با خرید از سایت ما ، اکانتی اصلی با آپدیت خودکار یکساله رایگان با مبلغ 200 هزارتومان خرید و دانلود کنید .

 

درحال حاضر خرید اکانت uptodate اصلی با تخفیف ویژه و با قیمت 139 تومان تقدیم می گردد.

بدیهی است شما عزیزان میتوانید خرید اکانت uptodate را با ویژگی اکانت اورجینال همراه با آپدیت رایگان آن با مبلغ ویژه ، خرید و دانلود کنید .

در صورت داشتن سوال میتوانید با شماره 09050433137 تماس حاصل کرده تا همکاران ما راهنمای شما باشند .

اکانت اصلی آپ تو دیت بدون نیاز به اینترنت و بصورت آفلاین کار میکند. اما برای دریافت آپدیت و بروزرسانی نرم افزار نیاز به اتصال به اینترنت پرسرعت میباشد. بعد از دانلود دیتابیس آپتودیت یا آپدیت آن میتوانید اتصال اینترنت خود را قطع و مجددا به صورت آفلاین از آن استفاده نمایید .

با توجه به توضیحات گفته شده در صورت متناسب بودن این اکانت با نوع مدنظر شما میتوانید از لینک زیر جهت خرید اکانت Uptodate اصلی و توضیحات بیشتر در مورد این نوع اکانت از لینک زیر اقدام فرمایید .

رنج قیمت اکانت های رسمی آپ تو دیت :

با توجه به سلایق و قابلیت های مورد انتظار از اکانت های آپ تو دیت  ، این نوع اکانت، قابل استفاده در دستگاه های بیشتر و قابل لاگین در یک کامپیوتر و دو  موبایل بصورت همزمان هست .
این نوع اکانت ، برخلاف نوع غیررسمی اطلاعات دریافتی از کاربر ثبت نام در سایت رسمی آپتودیت انجام میشود. تمامی اکانت ها بصورت اختصاصی و به نام یک شخص فعال و سپس  یوزر و پسورد قابل لاگین در سایت رسمی آپ تو دیت و در دو اپلیکیشن موبایل بصورت دو کاربره همزمان قابل نصب است .

این نوع اکانت مناسب کاربرانی هست که میخواهند بصورت همزمان و با کمترین هزینه اکانت موبایل و کامپیوتر داشته باشند و در عین حال خرید اکانت uptodate  رسمی را انجام دهند.

قیمت این نوع اکانت بستگی به مدت استفاده از نرم افزار uptodate، از قیمت 50 تومان برای اشتراک سه ماهه و بصورت استفاده انلاین برای دو موبایل و یک کامپیوتر شروع میشود.
درحال حاضر ، دسترسی شش ماهه به آپتودیت با مبلغ 89 تومان جایگزین دسترسی سه ماهه آنلاین شد .

این نوع اکانت uptodate   علاوه  بر اشتراک شش ماهه دارای اشتراک بلندمدت یکساله است. در اشتراک  یکساله میتوانید بمدت 12 ماه اشتراک اکانت Uptodateرسمی را روی دو موبایل و یک کامپیوتر استفاده نمایید.

قیمت اشتراک یکساله برای دو دیوایس موبایل و کامپیوتر از طریق سایت اصلی آپتودیت از قیمت 139 تومان شروع میشود.

علاوه بر قابلیت استفاده در دو موبایل بعلت دسترسی راحتتر به آپتودیت در شیفت ها یا مکان هایی که دسترسی به اینترنت ممکن نیست قابلیت آفلاین نیز به اپ آپ تو دیت اضافه شده است که میتوانید بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت از آپتودیت در هرجایی استفاده کنید .

این نوع اکانت uptodate  آفلاین ، تمامی قابلیت آپتودیت آنلاین، یعنی استفاده از اکانت روی دو موبایل بصورت همزمان و دسترسی به کامپیوتر از طریق سایت اصلی ،داراست. برای ذخیره دیتابیس در گوشی ، نیاز به 2 گیگ فضا خالی برای دیتابیس آپتودیت هست .

تمام قابلیت های فوق ، در این نوع اکانت Uptodate رسمی وجود دارد. مهمترین ویژگی آن،همانطور که گفته شد ، این نوع اکانت رسمی و معتبر و قابل استفاده در سایت اصلی Uptodate است و میتوان به تمامی دیتابیس های اصلی آن همراه با بخش های رایگان آن از جمله تشخیص افتراقی رایگان و سایر دیتابیس های ارزشمند آن دسترسی داشت .

قابلیت استفاده از اکانت رسمی در خارج ایران

تفاوتی برای استفاده اکانت Uptodate  درایران و خارج از ایران وجود ندارد. بسیاری از کاربران مقیم کشورهای دیگر مانند کانادا ، استرالیا و…. خرید اکانت uptodate از سایت مدیکال آپتودیت انجام داده اند و اکانت بدون مشکلی برای آنان قابل استفاده بوده است.کاربران داخل ایران نیز ، بدون هیچ مشکلی از این نوع اکانت استفاده میکنند.

UpToDate چیست و چرا ؟؟

UpToDate تنها منبع پشتیبانی از تصمیم‌گیری مرتبط با پیامدها است.

طی سال‌ها، UpToDate موضوع بیش از ۸۰ مطالعه تحقیقاتی بوده‌است که کاربرد گسترده آن را و ارتباط آن با بهبوددرمان بیمار و عملکرد بیمارستان را تایید کرده‌است.

در سال ۲۰۱۱، محققان دانشگاه هاروارد یک مطالعه اجباری را منتشر کردند و تایید کردند که استفاده از UpToDate درطول یک دوره سه ساله با:

 • شرایط و کیفیت بهبود یافته در معیارهای کیفیت بیمارستان معیارهای کیفیت
 • طول مدت اقامت کوتاهتر ( ۳۷۲،۰۰۰ روز بیمارستان در سال )
 • میزان مرگ و میر پایین تر ( نجات جان ۱۱،۵۰۰ در هر سه سال )

“ داده‌ها نشان می‌دهند که استفاده از ابزارهای کامپیوتری مثل UpToDate ، تصمیمات بهتر، پیامدهای بهتر ومراقبت‌های بهتر را فراهم می‌کند “

Ashish Jha، M.D.، نویسنده از دانشگاه هاروارد.

سازگار با تمامی دستگاه های اندروید و ios

نوع دوم : خرید اکانت uptodate غیر اصلی دائمی با قابلیت آپدیت تا یکسال

اکانت آپ تو دیت غیر رسمی دائمی دارای مدت اعتبار نامحدود و قابلیت آپدیت بصورت ماهانه تا مدت زمان یکسال بعد خرید اکانت است و  بعد از سپری شدن یکسال از زمان تهیه اکانت ،آپتودیت با آخرین آپدیت خود و اطلاعات قدیمی خواهد کرد.

این بدین معناست که اکانت تا زمان پاک نشدن اطلاعات از روی موبایل وبعد از سپری شدن زمان یکسال در صورت عدم نیاز به آپدیت اطلاعات، نیازی به خرید اکانت جدید نیست، اکانت فروخته شده از سایت مدیکال آپتودیت ، بصورت نامحدود کار خواهد کرد و بعد ازیکسال اتمام آپدیت ، درصورت پاک نشدن اطلاعات آن از روی موبایل،بازهم قابل استفاده با اطلاعات قدیمی می باشد .

آپدیت نرم افزار تایکسال بصورت کاملا رایگان انجام شده و بعد از گذشت1 سال ، در صورت تمایل نیاز به پرداخت هزینه آپدیت و  قابل آپدیت میباشد.

در صورت اعلام آپدیت در اطلاعات Uptodate ، آپدیت دیتابیس را از طریق مراجعه به قسمت مخصوص آپدیت در نرم افزار مشاهده و قابل دانلود خواهد بود . برای انجام آپدیت با توجه به فضای خالی موبایل خود ، میتوانید از طریق موبایل آپدیت های جدید را دریافت یا برای راحتی بیشتر ، میتوانید از طریق پشتیبان سایت ، لینک دانلودی را دریافت و از طریق PC دانلود و سپس به پوشه مخصوص آن ، برای نصب منتقل نمایید .

چرا خرید اکانت uptodate ؟

امروزه این نرم افزار توسط 3.5 میلیون پزشک در 187 کشور و حدود 90 درصد از مراکز آموزشی پزشکی برای عرضه بهترین خدمات ، مورد استفاده قرار میگیرد . این منبع پزشکی حدود 25 سال است که درحوزه سلامت و درمان اعتماد پزشکان ومسئولان سلامت را بخود جلب کرده است و تاثیر زیادی در درمان بیماری ها و … داشته است .
علاوه برتاثیر مثبت آپتودیت در درمان بیماری ها ، میتوان به تاثیر آن برای کاهش زمان بستری بیماران ، کم شدن شکایت بیمار، و در نهایت کاهش مرگ و میر اشاره کرد . این نتایج طی  80 پزوهش در بیمارستان های مختلف بدست آمده است .علاوه برتاثیر های ذکرشده ، میتوان  گفت Uptodate  تاثیر بسزایی در بهبود روند مراقبت از بیمار و افزایش بهره وری بیمارستانها داشته است .  طی تحقیقات انجام شده درسال 2016 ، پزشکان در بیش از94 درصد موارد ، پاسخ سوالهای بالینی خود را در این نرم افزار یافته اند . بنابراین با داشتن بیش از 32 میلیون بازدید درماه ، میتوان گفت Uptodate یکی از بهترین منابع کمکی در جهت تصمیمات بالینی می باشد .

سرفصلهای مهم Uptodate

 • Practice Changing UpDates

این قسمت از اکانت uptodate ، شامل توصیه های خاص است که ممکن است برای تصمیم های بالینی شما موثر باشد . این قسمت با توجه به مهم بودن ، در گذشته بصورت ماهانه یا سه ماه بروزرسانی میشود تا شما بتوانید بهترین تصمیمات بالینی خود را اتخاذ کنید و از آخرین اطلاعات بررسی شده اخیر مطلع شوید .

همانطور که گفته شد ، این قسمت از اکانت uptodate شاید مهمترین قسمت آن بوده ، زیرا به روزترین بخش در آن است . این قسمت با توجه به ضرورت اصلاحیه اطلاعات خیلی سریعتر از یکماه منتشر میشود و یک پزشک نیاز هست که به اکانتی دسترسی داشته باشد که اطلاعات این قسمت ، مداوم و سریع آپدیت گردد.

ترتیب قرار گرفتن اطلاعات در Practice Changing به صورت فهرست موضوعی یا طبق رشته نبوده ، بلکه با توجه به ترتیب آپدیت موضوع ، مرتب شده اند ، بنابراین اطلاعات به روز در قسمت بالای اکانت آپ تو دیت به همراه تاریخ برروزرسانی آن در بالای بخش قرار دارد و هر تخصص مرتبط به آن موضوع در تیتر آن نوشته می شود.

 • What’s New notifications

این قسمت شامل مهمترین اطلاعات بروز پزشکی ، روشهای درمانی و… است که مهمترین اطلاعات جدید به صورت ماهانه به آن اضافه میشود. پس مهم است که نرم افزار شما ، دسترسی uptodate  به آپدیت آن امکانپذیر باشد.

این قسمت در اکانت uptodate دارای اطلاعات جدید که تحت مطالعات و تحت چندین بار بازبینی توسط ویراستاران قرار گرفته شده است . این قسمت برخلاف قسمت Practice Changing طبق رشته های مختلف در این بخش ، مرتب شده است و پزشک با مراجعه به رشته خود ، میتواند اطلاعات بروز در تخصص خود را مشاهده نماید .

این بخش دارای اطلاعات جدید درمان و … در مورد بیماری بوده که مورد بررسی قرار گرفته و در قسمت زیر عنوان میتوان مبحث اصلی با زمان انتشار و اطلاعات جدید اضافه شده را بهمراه تاریخ مشاهده نمود.

 • Medical Calculators

اکانت Uptodate شامل حسابگر های پزشکی است ، که بسیاری از محاسبات پزشکی مانندBMI  سلامتی و… را با سرعت اندازه گیری و محاسبه میکند . این قسمت در آپ تو دیت در بخش مجزا از سایر مباحث قرار گرفته و برای دسترسی به حسابگرهای پزشکی با مراجعه به قسمت نوار کناری وارد قسمت Calculators شده و تا لیست آنها طبق تخصص نمایش داده شود.

در این قسمت شما می توانید از طریق حروف الفبا ، تخصص و جستجویی که در بالای این بخش قرار دارد ، حسابگر مدنظر خود را برای استفاده برای محاسبات پزشکی پیدا و استفاده نمایید .

در اکانت uptodate حدود 140 حسابگر پزشکی برای این محاسبات در آن قرار دارد. این نوع حسابگر ها امکان نمایش مقادیر عددی از طریق استفاده از فرمول طراحی شده بعد از وارد کردن اطلاعات عددی می باشد ، مانند تخمین دفع پروتین اداری و…. . سایر حسابگر های پزشکی ؛ امکان نمایش شدت یک بیماری را با توجه به وجود علائم خطرناک در یک بیمار ، تخمین و نمایش میدهد و عددی نمی باشند

 • Patient Education

Uptodate شامل بیش از 1500 موضوع  درمورد  اطلاعات بیماران است . پزشکان میتوانند این مطالب را جهت بیماران یا برای ارائه پرینت گرفته یا ازطریق ایمیل برای آنها ارسال نمایند .

اکانت آپتودیت ، بخش اطلاعات بیمار را در دو سطح برای بیمار فراهم کرده است . بخش اولیه و بخش پیشرفته

بخش اولیه شامل پاسخ کوتاه و خلاصه به 5 تا 6 سوال در زمینه بیماری بوده که به زبان ساده و بدون اطلاحات تخصصی برای درک بیشتر بیمار نوشته شده است. این قسمت مناسب افرادی ست که به تخصصات و اصلاحات پزشکی آشنایی ندارند .

بخش پیشرفته شامل اطلاعات تخصصی تر و پاسخ های جامع تر به سوالات مربوطه در مورد بیماری است . در این قسمت در اکانت uptodate از اصلاحات تخصصی برای بیان مسائل استفاده میشود و مناسب بیمارانی است که با اصلاحات آشنایی دارند و میخواهند اطلاعات جامع تری در زمینه بیماری داشته باشند .

 • Integrated Patient Education

Uptodate طی همکاری با Lexicomp® توانسته منبع بسیار دقیق و کاملی از اطلاعات بیمار جهت EMRs و سایر اپلیکشن های حوزه سلامت  فراهم کند .

 • Drugs & Drug Interactions

پزشکان از طریق این قابلیت در Uptodate میتوانند تداخلات احتمالی  drug-to-drug یا drug-to-herb  در این نرم افزار جستجو و مطلع شوند ( با همکاری با Lexicomp® )

یک از سخت ترین تصمیمات در هنگام درمان بیمار ، انتخاب دارو و دوز مناسب آن دارو برای تاثیرگذار بودن آن بر بهبود بیمار است. از آنجایی که شواهد بالینی به سرعت درحال تغییر و بیماری در بدن افراد پیچیده تر و درمان های مختلف بالینی گسترش می یابد ، نیاز به دانستن دوز های مصرفی مناسب دارو و هماهنگ بودن تصمیمات با سایر تیم های پزشکی جهان در زنجیره درمان آن بیماری خواهید داشت .

اکانت uptodate تمامی اطلاعات دارویی برای ارائه بهترین دارو با توجه به شرایط و متناسب با همان بیمار را، در حین تجویز دارو برای انتخاب و پیشنهاد بهتر به شما ارائه میدهد. از طریق فراهم کردن مونوگراف هایی دارویی برای سنین های مختلف کودکان ، بزرگسالان و سالمندان سبب می شود تا با اطمینان برای تجویز دارو متناسب با شرایط سنی و شرایط بیماری اقدام فرمایید .

 • Link to Full-Text Articles

آپ تو دیت برای جمع آوری اطلاعات بالینی معتبر و کامل خود ، از منابع مختلف ادبیات های پزشکی استفاده نموده تا اطلاعاتی دقیق و کاربردی برای کاربران خود فراهم آورد . این منابع شامل دو منبع مهم از جمله Pubmed و Ovid و سایر منابع پزشکی معتبر در جهان می باشد .

علاوه بر استفاده از این منابع ارزشمند در محتوای آپ تو دیت ، دسترسی کاربران به متن مقاله کامل منبع از چندین روش  که یکی از آنها ، از طریق لینک دسترسی سریع به آن، در اکانت های Uptodate فراهم شده است .

لینک خارجی به Pubmed : پاب مد از جمله رفرنس های مهم آپتودیت بوده که از اطلاعات این منبع در تولید اطلاعات اکانت  Uptodate استفاده شده است . در انتهای مطالب هر مبحث که از منابع خارجی استفاده شده است در انتهای آن ، قسمت بنام رفرنس یا منبع وجود دارد که لینک تمامی منابع اقتباس شده منبع ، ذکر شده است . تمامی این منابع دارای لینک خارجی بوده که می توان به آن منبع اصلی و چکیده آن مقاله در پاب مد دسترسی داشت .
بعد از لینک به پاب مد اطلاعاتی علاوه بر چکیده اصلی در مورد روش ها ، نتایج و نتیجه گیری نهایی و مطالب مشابه مرتبط با آن موضوع نیز وجود دارد.
درصورت تمایل به مطالعه مقاله کامل نیاز به داشتن اشتراک پاب مد برای مراجعه به آن می باشد.

لینک خارجی به Ovid : در صورت خرید اکانت آپ تو دیت و دسترسی به Ovid از طریق یوزر و پسورد شخصی ، به مقالاتی  با منبع استنباطی ovid از طریق لینکهای موجود در قسمت منبع دسترسی خواهید داشت . دسترسی کامل به سورس مقاله از طریق مراجعه به صفحه چکیده مقالات در آپتودیت و همچنین از طریق لینک مستقیم به رفرنس اصلی مقاله در Ovid امکانپذیر است .

سایر لینکهای خارجی : سایر منابع پزشکی استفاده شده در آپتودیت غیر از این دو منبع شامل  ExLibris (SFX) ، TDNet ، EBSCO (LinkSource) erials Solution (Article Linker)  و ….. می باشد.

توجه : قابلیت های Drug Interaction و لینک خارجی به مقالات ، تنها در اکانت های رسمی آپتودیت بصورت رایگان قرار دارد و در اکانت های دائمی برای دسترسی به تداخلات نیز به پرداخت هزینه مجدد میباشد . 

برای خرید اکانت رسمی آپ تو دیت به لینک زیر مراجعه فرمایید : 

خرید اکانت آپ تو دیت اصلی بهمراه اینتراکشن رایگان 

دانلود Uptodate 2023 و ضمانت در اکانتهای آپتودیت مدیکال آپتودیت

ضمانت کارکرد اکانت :

پشتیبانی یکی از مهمترین موارد در خرید اکانت آپ تو دیت ، لکسی کامپ و…. است. توجه به پشتیبانی اکانتهای خریداری شده بسیار مهمتر از خرید اکانت ارزان بوده ، زیرا درصورت بروزمشکل و نیاز به راهنمای پشتیبانی ؛ هزینه ارزان صرف شده بابت خرید اکانت هدر خواهد رفت و شما بایستی مجدد همان اکانت را از جایی دیگر با صرف هزینه مجدد تهیه کنید .

در میان پزشکان و کاربران که از سایت اکانت تهیه می کنند ، شاهد این موضوع بوده ایم که از جایی اکانت تهیه کردند ، اما اکنون که اکانت دچار اشکال شده ، نمیتوانند بعلت خاموش بودن شماره ، حذف اکانت تلگرام و غیره با پشتیبان اکانت خود تماس حاصل نمایند و مجبور به خرید اکانت  مجدد شده اند .

شاید انتخاب سایت فروش بهتر ، صرف هزینه شاید کمی بیشتر منجر به صرف هزینه مجدد بابت خرید اکانت نمی شد.  مدیکال آپتودیت با داشتن سابقه در زمینه فعالسازی اکانتهای آپتودیت از سال 1394 همواره سعی در ارائه خدمات پس از فروش خوب و پاسخگویی عالی به کاربران خود و جلب رضایت کاربران خود می باشد.

حدود 60 درصد از کاربران سایت مدیکال آپتودیت ، از طریق معرفی دوستان خود که قبلا از سایت ما اکانت تهیه کردند ، مراجعه می کنند که این جزئی از افتخارات شرکت ما بوده که توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب  و به عنوان سایت فروش اکانتهای آپ تو دیت به دیگران نیز معرفی شویم .

تمامی اکانتهای آپ تو دیت ، سنفورد و …خریداری شده از سایت مدیکال آپتودیت ، دارای گارانتی و ضمانت کارکرد تا مدت اعتبار اکانت میباشد . در صورت بروز مشکل در هر اکانتی ، از طریق ارتباط با پشتیبان ، همکاران پشتیبانی در جهت رفع اشکال اکانت در اسرع وقت اقدام و اطلاع رسانی خواهند کرد.

همچنین پشتیبانی اکانتهای آپتودیت و پاسخگویی نصب و ساخت اکانت Uptodate  در همه ایام روز بصورت 24 ساعت انجام میشود.

سایت مدیکال آپتودیت علاوه بر خرید اکانت Uptodate ، سایر اکانتهای پزشکی مانند گرامرلی ، سنفورد ، NEJM ، آپتودیت پیشرفته ، eTg و…… را در اختیار کابران قرار میدهد ، برای اطلاع و خرید سایر اکانتهای پزشکی میتوانید با شماره 09050433137 تماس حاصل فرموده یا از طریق واتس آپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.