آپدیت لحظه ای در Uptodate

چرا آپدیت لحظه ای Uptodate مهم است؟

آپدیت لحظه ای Uptodate به جرات یکی از مهمترین و حیاتی ترین ویژگی آن است .در صورت استفاده از پایگاه داده و عدم وجود قابلیت آپدیت یا حتی تاخیر در آپدیت دیتابیس و منابع آن ،شما خیلی از مطالب و برروزرسانی های جدید و مهم را از دست خواهید داد یا در زمانی دیرتر از آن مطلع خواهید شد.

از آنجایی که قابلیت آپدیت به موقع دیتابیس آپتودیت اهمیت فروانی دارد، شما باید اکانتی داشته باشید که قابلیت آپدیت با فاصله زمانی بسیار کم را داشته یا در صورت لزوم آپدیت به شما اطلاع دهد تا بتوانید جدیدترین اطلاعات موجود را دانلود و استفاده نمایید.

در ادامه با مدیکال آپتودیت همراه باشید تا شما را در انتخاب به روزترین اکانت آپ تو دیت راهنمای کنیم :

آپدیت لحظه ای Uptodate

معرفی پایگاه داده

پایگاه داده Uptodate یک محتوای مبتی برشواهد است که به پزشکان در هنگام درمان بیماران ، برای گرفتن تصمیمات بالینی بهتر کمک میکند . این منبع شامل به روز ترین اطلاعات پزشکی و دارویی است که توسط 6500 پزشک مشهور بین المللی جمع آوری و بعد از بازبینی توسط ویراستاران ومتخصصان هر رشته، منتشر می شود . این نرم افزار بیش از 11000 موضوع بالینی در 25 رشته تخصصی را پوشش میدهد.

تمامی محتوای موجود در اکانت آن طبق آخرین تغییرات علم پزشکی نوشته شده و درصورت تغییر آن یا ارائه راهکارهای جدید درمانی، بصورت آپدیت لحظه ای Uptodate منتشر می گردد تا تمامی پزشکان در سراسرجهان به جدیدترین اطلاعات در زمینه های مختلف دسترسی داشته باشند.

آپ تو دیت چیست ؟

اهداف و خط مش

دستیابی پزشکان و داروسازان  به آخرین اطلاعات پزشکی و دارویی از هدفهای ایجاد پایگاه داده آپتودیت است. با نصب این نرم افزار دسترسی شما ،به آخرین و به روزترین اطلاعات پزشکی و دارویی  جهان ، که در قالب توصیه های مبتی بر تجربه و مشاهدات است ،امکانپذیر است.

به منظور اضافه شدن مباحث جدیدبه پایگاه داده این موضوع که نرم افزار قابلیت بروزرسانی و آپدیت لجظه ای، بسیار حائز اهمیت است.

در نوع اکانت اصلی ، دو بخش در نرم افزار بخش Whats New و Practice Changing Update مطالب و سرفصل های که روشهای جدید درمان یا اطلاعات بروز اخیر، اضافه می شود . در این قسمت تمامی تحقیقات یا تغییرات مربوط به هررشته ثبت و بر طبق آخرین تغییرات به روزرسانی میشود.

فاصله های زمانی برای اعلام آپدیت

در گذشته با توجه به سیستم Uptodate و عملکرد آن ، بروزرسانی مطالب، هر سه ماه یکبار اعلام و داخل سایت برای دسترسی کاربران قرار می گرفت. کاربران با مراجعه به قسمت مخصوص در نرم افزار؛ میتوانستند آپدیت را مشاهده و نسبت به به روزرسانی مطالب اقدام نمایند. اما با گذشت زمان ، فاصله برای بروزرسانی کمتر از سه ماه و به صورت هر دو ماه یا ماهانه شد .

سپس باتوجه به ضرورت و اهمیت امکان آپدیت، شرکت آن  آپدیت های خود را خیلی زودتر از یک ماه اعلام و در نرم افزار منتشر کرد. هرچند که استاندارد زمان آپدیت، ماهانه بوده اما در بعضی موارد و تغییرات مخصوصا در بیماری های واگیر دار اخیر، اطلاعات جدید سریعتر از یکماه منتشر و اعلام می گردد.

بنابراین با توجه به اهمیت اطلاعات جدید، بلافاصله این مطالب در بخش های مخصوص در اکانت منتشر و طبق تاریخ به روزرسانی از مطالب جدیدتر به قدیمی تر مرتب شده اند و کاربر میتوانید تاریخ آپدیت هر مبحث را در بالای صفحه مشاهده نماید. همچنین برای راحتی کاربر، قابلیت بروزرسانی اتوماتیک به محض اتصال به اینترنت در بخش تنظیمات داخل اپلیکیشن برای کاربران آفلاین آپ تو دیت قرار داده شده، تا بتوانند بدون نیاز به اپدیت دستی، مطالب جدید را دریافت نمایند.

اکنون با توجه به فاصله های زمانی کم، میان آپدیت های جدید اعلامی این شرکت، به معرفی اکانت های متناسب با این ویژگی، در جهت راهنمای شما برای خرید اکانت کارآمد با قابلیت آپدیت خواهیم پرداخت :

نوع اول : اکانت رسمی با قابلیت آپدیت سریعتر و لحظه ای :

نرم افزار اصلی با قابلیت آپدیت لحظه ای uptodate

اولین نوع اکانت عرضه شده در سایت مدیکال آپتودیت ، اکانت رسمی آن با قابلیت آپدیت لحظه ای طبق آخرین تغییرات اعلامی شرکت UpToDate است.اکانت ارائه شده در سایت ، آخرین نسخه اکانت در سال 2023 میباشد . بنابراین براحتی میتوانید از سایت مدیکال آپتودیت ، علاوه بر دانلود آن ، آخرین بروزرسانی 2023 را دریافت کنید.

قابلیت آپدیت در این نوع اکانت با فواصل زمانی کم انجام می شود و این موضوع بستگی شرایط بیماری های واگیر و …. دارد. طبق بررسی های انجام شده ، در حال حاضر با توجه به ضرورت دریافت جدیدترین اطلاعات در مورد بیماری Covid-19 دیتابیس آپتودیت بصورت روزانه و یا هفتگی بروز می شود، اما در فواصل زمانی بیشتر نیز آپدیت انجام شده است. بنابراین میتوان با قاطعیت گفت که اکانت های رسمی آپ تو دیت بصورت هفتگی یا روزانه بروز و آپدیت می شوند.

نحوه بروزرسانی در اکانت رسمی:

در نوع اکانت آنلاین آن به روزرسانی مطالب بصورت خودکار و در حین اتصال اینترنت انجام شده و نیازی به دانلود دستی اطلاعات توسط کاربر نیست.

در اکانت آفلاین آن نیز ، بمحض وصل شدن به اینترنت و وایفای آپدیت دیتابیس به دو صورت آپدیت دستی توسط کاربر یا آپدیت اتوماتیک انجام میشود . برای انجام آپدیت اتومات در آن، در قسمت تنظیمات آفلاین ، بخش آپدیت خودکار فعال شود.

معمولا هر یک ماه آپدیت انجام شده ولی با توجه به شرایط کنونی آپدیت های آپتودیت قبل از یکماه و به صورت روزانه منتشر میشود.

ویژگی اکانت رسمی ارائه شده توسط سایت : 

 • دسترسی به کاملترین دیتابیس پزشکی جهان که شامل بیش از 11600 موضوع پزشکی و 9500 توصیه درمانی و 6300 منبع دارویی بهمراه تداخلات دارویی

 • اپلیکشن کاربردی موبایل و بهینه شده با سیستم عامل نرم افزار با امکان ذخیره سازی دیتابیس و استفاده آفلاین

 • اکانت اختصاصی و ایجاد شده به هر شخص به صورت مجزا

 • حسابگرهای پزشکی بهینه شده

 • گرافیک های مرتبط با هرموضوع

 • آپدیت روزانه رایگان
 • استفاده بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

 • وجود مبحث Whats new برای هر تخصص

 • خرید اکانت uptodate با پشتیبانی کامل

سایر ویژگی های برجسته نرم افزار اکانت رسمی

نرم افزار غیر رسمی ارائه شده شرکت های دیگر ، فایل کرک شده تاریخ خاص یا نسخه خاصی از نرم افزار است که با وصل شدن به اینترنت یا خرابی موبایل یا پاک شده فایل های گوشی ،قابل بازیابی و استفاده مجدد نیست، اما اکانت رسمی ارائه شده در سایت مدیکال آپتودیت، اکانتی معتبر با قابلیت آپدیت و بروزشدن به آخرین مطالب روز پزشکی را داراست و در صورت پاک شدن اطلاعات از روی موبایل میتوان مجدد اپلیکیشن آن را برروی موبایل نصب و با یورز و پسورد قبلی از آن استفاده کرد.

در نوع اکانت آنلاین نیازی به ذخیره دیتابیس و اشغال فضای موبایل نیست و بعد از لاگین شدن در اپلیکیشن رسمی با یوزر و پسورد خود میتوان به راحتی از آن استفاده کرد. در نوع اکانت آفلاین و آنلاین نیز اکانت به صورت آنلاین و پس از لاگین قابل استفاده خواهد بود و برای استفاده آفلاین از این نوع اکانت تنها کافیست که حدود 2 گیگ دیتابیس آن را دانلود کرده تا در مواقعی که دسترسی شما به اینترنت مقدور نیست ، بدون نیاز به اتصال ، از اکانت خود استفاده کنید. پس از نصب دیتابیس آن برروی موبایل یا تبلت تنها برای دریافت آپدیت ، نیاز به اتصال به اینترنت و گرفتن دیتابیس جدید آن با توجه به آخرین تغییرات پزشکی میباشد.

درصورت تعویض موبایل یا تبلت خود و پاک شدن اپلیکیشن از روی موبایل ،از طریق یوزر و پسورد اختصاصی ایجادشده ، امکان لاگین شدن ودسترسی به آپتودیت خود در موبایل جدید را دارید .

مبلغ اصلی و واقعی اکانت رسمی آن با احتساب مبلغ دلار ، اکانت دوساله آنلاین مبلغی 929 دلار میشود !!!! اما شما میتوانید با خرید از سایت ما ، اکانتی اصلی با آپدیت خودکار یکساله رایگان با مبلغ 500 هزارتومان خرید و دانلود کنید .

 

درحال حاضر خرید اکانت اصلی با تخفیف ویژه و با قیمت 305تومان تقدیم می گردد.

بدیهی است شما عزیزان میتوانید نوع اصلی آن را با ویژگی اکانت اورجینال همراه با آپدیت رایگان آن با مبلغ ویژه ، خرید و دانلود کنید .

در صورت داشتن سوال میتوانید با شماره 09050433137 تماس حاصل کرده تا همکاران ما راهنمای شما باشند .

اکانت اصلی آن بدون نیاز به اینترنت و بصورت آفلاین کار میکند. اما برای دریافت آپدیت و بروزرسانی نرم افزار نیاز به اتصال به اینترنت پرسرعت میباشد. بعد از دانلود دیتابیس آپتودیت یا آپدیت آن میتوانید اتصال اینترنت خود را قطع و مجددا به صورت آفلاین از آن استفاده نمایید .

با توجه به توضیحات گفته شده در صورت متناسب بودن این اکانت با نوع مدنظر شما میتوانید از لینک زیر جهت توضیحات بیشتر و تهیه  این نوع اکانت از لینک زیر اقدام فرمایید .

رنج قیمت اکانت های رسمی :

با توجه به سلایق و قابلیت های مورد انتظار، این نوع اکانت، قابل استفاده در دستگاه های بیشتر یعنی دو دستگاه بصورت همزمان هست .
این نوع اکانت ، برخلاف نوع غیررسمی اطلاعات دریافتی از کاربر ثبت نام در سایت رسمی آپتودیت انجام میشود. تمامی اکانت ها بصورت اختصاصی و به نام یک شخص فعال و سپس  یوزر و پسورد قابل لاگین در اپلیکیشن رسمی آن است .

این نوع اکانت مناسب کاربرانی هست که میخواهند بصورت همزمان و با کمترین هزینه اکانت موبایل و کامپیوتر داشته باشند و در عین حال به تمامی اطلاعات آن به صورت کامل دسترسی داشته باشند.

قیمت این نوع اکانت بستگی به مدت استفاده از نرم افزار، از قیمت 209 تومان برای اشتراک شش ماهه و بصورت استفاده انلاین برای دو دیوایس شروع میشود.

این نوع اکانت رسمی علاوه بر اشتراک شش ماهه دارای اشتراک بلندمدت یکساله است. در اشتراک  یکساله میتوانید بمدت 12 ماه اشتراک اکانت رسمی را روی دو موبایل استفاده نمایید.

قیمت اشتراک یکساله برای دو دیوایس موبایل یا تبلت از قیمت 305 تومان شروع میشود.

علاوه بر قابلیت استفاده در دو موبایل بعلت دسترسی راحتتر به آپتودیت در شیفت ها یا مکان هایی که دسترسی به اینترنت ممکن نیست قابلیت آفلاین نیز به اپ  آن اضافه شده است که میتوانید بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت از آن در هرجایی استفاده کنید .

این نوع اکانت رسمی آفلاین ، تمامی قابلیت آپتودیت آنلاین، یعنی استفاده از اکانت روی دو موبایل بصورت همزمان  را داراست. برای ذخیره دیتابیس در گوشی ، نیاز به 2 گیگ فضا خالی برای دیتابیس آن هست .

تمام قابلیت های فوق ، در این نوع اکانت رسمی وجود دارد. مهمترین ویژگی آن،همانطور که گفته شد ، این نوع اکانت رسمی و معتبر است و میتوان به تمامی دیتابیس های اصلی آن همراه با بخش های رایگان آن از جمله تشخیص افتراقی رایگان و سایر دیتابیس های ارزشمند آن دسترسی داشت .

قابلیت استفاده از اکانت رسمی در خارج ایران

تفاوتی برای استفاده اکانت رسمی درایران و خارج از ایران وجود ندارد. بسیاری از کاربران مقیم کشورهای دیگر مانند کانادا ، استرالیا و…. این نوع اکانت را از ما تهیه و اکانت بدون مشکلی برای آنان قابل استفاده می باشد.کاربران داخل ایران نیز ، بدون هیچ مشکلی از این نوع اکانت استفاده میکنند.

معتبرترین پایگاه داده پزشکی جهان

UpToDate تنها منبع پشتیبانی از تصمیم‌گیری مرتبط با پیامدها است.

طی سال‌ها، موضوع بیش از ۸۰ مطالعه تحقیقاتی بوده‌است که کاربرد گسترده آن را و ارتباط آن با بهبوددرمان بیمار و عملکرد بیمارستان را تایید کرده‌است.

در سال ۲۰۱۱، محققان دانشگاه هاروارد یک مطالعه اجباری را منتشر کردند و تایید کردند که استفاده از آن درطول یک دوره سه ساله با:

 • شرایط و کیفیت بهبود یافته در معیارهای کیفیت بیمارستان معیارهای کیفیت
 • طول مدت اقامت کوتاهتر ( ۳۷۲،۰۰۰ روز بیمارستان در سال )
 • میزان مرگ و میر پایین تر ( نجات جان ۱۱،۵۰۰ در هر سه سال )

“ داده‌ها نشان می‌دهند که استفاده از ابزارهای کامپیوتری مثل UpToDate ، تصمیمات بهتر، پیامدهای بهتر ومراقبت‌های بهتر را فراهم می‌کند “

Ashish Jha، M.D.، نویسنده از دانشگاه هاروارد.

هایلایت متون در نرم افزار اصلی

نوع دوم :اکانت غیر اصلی با قابلیت آپدیت تا یکسال

اکانت غیر رسمی دارای مدت زمان یکساله و قابلیت آپدیت بصورت ماهانه بعد خرید اکانت است و  بعد از سپری شدن یکسال از زمان تهیه اکانت و در صورت پاک نشدن اطلاعات از روی موبایل ، با آخرین آپدیت خود و اطلاعات قدیمی خواهد کرد.

آپدیت نرم افزار تایکسال بصورت کاملا رایگان انجام شده و بعد از گذشت1 سال ، در صورت تمایل نیاز به پرداخت هزینه آپدیت و  قابل آپدیت میباشد.

در صورت اعلام آپدیت در اطلاعات ، آپدیت دیتابیس را از طریق مراجعه به قسمت مخصوص آپدیت در نرم افزار مشاهده و قابل دانلود خواهد بود . برای انجام آپدیت با توجه به فضای خالی موبایل خود ، میتوانید از طریق موبایل آپدیت های جدید را دریافت یا برای راحتی بیشتر ، میتوانید از طریق پشتیبان سایت ، لینک دانلودی را دریافت و از طریق PC دانلود و سپس به پوشه مخصوص آن ، برای نصب منتقل نمایید .

در مورد پایگاه داده آن بیشتر بدانیم

امروزه این نرم افزار توسط 3.5 میلیون پزشک در 187 کشور و حدود 90 درصد از مراکز آموزشی پزشکی برای عرضه بهترین خدمات ، مورد استفاده قرار میگیرد . این منبع پزشکی حدود 25 سال است که درحوزه سلامت و درمان اعتماد پزشکان ومسئولان سلامت را بخود جلب کرده است و تاثیر زیادی در درمان بیماری ها و … داشته است

.
علاوه برتاثیر مثبت آپتودیت در درمان بیماری ها ، میتوان به تاثیر آن برای کاهش زمان بستری بیماران ، کم شدن شکایت بیمار، و در نهایت کاهش مرگ و میر اشاره کرد . این نتایج طی  80 پزوهش در بیمارستان های مختلف بدست آمده است .علاوه برتاثیر های ذکرشده ، میتوان  گفت استفاده آن تاثیر بسزایی در بهبود روند مراقبت از بیمار و افزایش بهره وری بیمارستانها داشته است .

طی تحقیقات انجام شده درسال 2016 ، پزشکان در بیش از94 درصد موارد ، پاسخ سوالهای بالینی خود را در این نرم افزار یافته اند . بنابراین با داشتن بیش از 32 میلیون بازدید درماه ، میتوان گفت Uptodate یکی از بهترین منابع کمکی در جهت تصمیمات بالینی می باشد .

سرفصلهای مهم نرم افزار

 • Practice Changing UpDates

این قسمت از اکانت ، شامل توصیه های خاص است که ممکن است برای تصمیم های بالینی شما موثر باشد . این قسمت با توجه به مهم بودن ، در گذشته بصورت ماهانه یا سه ماه بروزرسانی میشود تا شما بتوانید بهترین تصمیمات بالینی خود را اتخاذ کنید و از آخرین اطلاعات بررسی شده اخیر مطلع شوید .

همانطور که گفته شد ، این قسمت از اکانت شاید مهمترین قسمت آن بوده ، زیرا به روزترین بخش در آن است . این قسمت با توجه به ضرورت اصلاحیه اطلاعات خیلی سریعتر از یکماه منتشر میشود و یک پزشک نیاز هست که به اکانتی دسترسی داشته باشد که اطلاعات این قسمت ، مداوم و سریع آپدیت گردد.

ترتیب قرار گرفتن اطلاعات در Practice Changing به صورت فهرست موضوعی یا طبق رشته نبوده ، بلکه با توجه به ترتیب آپدیت موضوع ، مرتب شده اند ، بنابراین اطلاعات به روز در قسمت بالای اکانت آپ تو دیت به همراه تاریخ برروزرسانی آن در بالای بخش قرار دارد و هر تخصص مرتبط به آن موضوع در تیتر آن نوشته می شود.

 • What’s New notifications

این قسمت شامل مهمترین اطلاعات بروز پزشکی ، روشهای درمانی و… است که مهمترین اطلاعات جدید به صورت ماهانه به آن اضافه میشود. پس مهم است که نرم افزار شما ، دسترسی  به آپدیت آن امکانپذیر باشد.

این قسمت در اکانت دارای اطلاعات جدید که تحت مطالعات و تحت چندین بار بازبینی توسط ویراستاران قرار گرفته شده است . این قسمت برخلاف قسمت Practice Changing طبق رشته های مختلف در این بخش ، مرتب شده است و پزشک با مراجعه به رشته خود ، میتواند اطلاعات بروز در تخصص خود را مشاهده نماید .

این بخش دارای اطلاعات جدید درمان و … در مورد بیماری بوده که مورد بررسی قرار گرفته و در قسمت زیر عنوان میتوان مبحث اصلی با زمان انتشار و اطلاعات جدید اضافه شده را بهمراه تاریخ مشاهده نمود.

 • Medical Calculators

پایگاه  داده Uptodate شامل حسابگر های پزشکی است ، که بسیاری از محاسبات پزشکی مانندBMI  سلامتی و… را با سرعت اندازه گیری و محاسبه میکند . این قسمت در آپ تو دیت در بخش مجزا از سایر مباحث قرار گرفته و برای دسترسی به حسابگرهای پزشکی با مراجعه به قسمت نوار کناری وارد قسمت Calculators شده و تا لیست آنها طبق تخصص نمایش داده شود.

در این قسمت شما می توانید از طریق حروف الفبا ، تخصص و جستجویی که در بالای این بخش قرار دارد ، حسابگر مدنظر خود را برای استفاده برای محاسبات پزشکی پیدا و استفاده نمایید .

حدود 140 حسابگر پزشکی برای این محاسبات در آن قرار دارد. این نوع حسابگر ها امکان نمایش مقادیر عددی از طریق استفاده از فرمول طراحی شده بعد از وارد کردن اطلاعات عددی می باشد ، مانند تخمین دفع پروتین اداری و…. . سایر حسابگر های پزشکی ؛ امکان نمایش شدت یک بیماری را با توجه به وجود علائم خطرناک در یک بیمار ، تخمین و نمایش میدهد و عددی نمی باشند

 • Patient Education

شامل بیش از 1500 موضوع  درمورد  اطلاعات بیماران است . پزشکان میتوانند این مطالب را جهت بیماران یا برای ارائه پرینت گرفته یا ازطریق ایمیل برای آنها ارسال نمایند .

بخش اطلاعات بیمار را در دو سطح برای بیمار فراهم کرده است . بخش اولیه و بخش پیشرفته

بخش اولیه شامل پاسخ کوتاه و خلاصه به 5 تا 6 سوال در زمینه بیماری بوده که به زبان ساده و بدون اطلاحات تخصصی برای درک بیشتر بیمار نوشته شده است. این قسمت مناسب افرادی ست که به تخصصات و اصلاحات پزشکی آشنایی ندارند .

بخش پیشرفته شامل اطلاعات تخصصی تر و پاسخ های جامع تر به سوالات مربوطه در مورد بیماری است . در این قسمت در اکانت از اصلاحات تخصصی برای بیان مسائل استفاده میشود و مناسب بیمارانی است که با اصلاحات آشنایی دارند و میخواهند اطلاعات جامع تری در زمینه بیماری داشته باشند .

 • Integrated Patient Education

Uptodate طی همکاری با Lexicomp® توانسته منبع بسیار دقیق و کاملی از اطلاعات بیمار جهت EMRs و سایر اپلیکشن های حوزه سلامت  فراهم کند .

 • Drugs & Drug Interactions

پزشکان از طریق این قابلیت میتوانند تداخلات احتمالی  drug-to-drug یا drug-to-herb  در این نرم افزار جستجو و مطلع شوند ( با همکاری با Lexicomp® )

یک از سخت ترین تصمیمات در هنگام درمان بیمار ، انتخاب دارو و دوز مناسب آن دارو برای تاثیرگذار بودن آن بر بهبود بیمار است. از آنجایی که شواهد بالینی به سرعت درحال تغییر و بیماری در بدن افراد پیچیده تر و درمان های مختلف بالینی گسترش می یابد ، نیاز به دانستن دوز های مصرفی مناسب دارو و هماهنگ بودن تصمیمات با سایر تیم های پزشکی جهان در زنجیره درمان آن بیماری خواهید داشت .

تمامی اطلاعات دارویی برای ارائه بهترین دارو با توجه به شرایط و متناسب با همان بیمار را، در حین تجویز دارو برای انتخاب و پیشنهاد بهتر به شما ارائه میدهد. از طریق فراهم کردن مونوگراف هایی دارویی برای سنین های مختلف کودکان ، بزرگسالان و سالمندان سبب می شود تا با اطمینان برای تجویز دارو متناسب با شرایط سنی و شرایط بیماری اقدام فرمایید .

 • Link to Full-Text Articles

برای جمع آوری اطلاعات بالینی معتبر و کامل خود ، از منابع مختلف ادبیات های پزشکی استفاده نموده تا اطلاعاتی دقیق و کاربردی برای کاربران خود فراهم آورد . این منابع شامل دو منبع مهم از جمله Pubmed و Ovid و سایر منابع پزشکی معتبر در جهان می باشد .

علاوه بر استفاده از این منابع ارزشمند در محتوای آپ تو دیت ، دسترسی کاربران به متن مقاله کامل منبع از چندین روش  که یکی از آنها ، از طریق لینک دسترسی سریع به آن، در اکانت های رسمی آن فراهم شده است .

لینک خارجی به Pubmed : پاب مد از جمله رفرنس های مهم آپتودیت بوده که از اطلاعات این منبع در تولید اطلاعات اکانت  استفاده شده است . در انتهای مطالب هر مبحث که از منابع خارجی استفاده شده است در انتهای آن ، قسمت بنام رفرنس یا منبع وجود دارد که لینک تمامی منابع اقتباس شده منبع ، ذکر شده است . تمامی این منابع دارای لینک خارجی بوده که می توان به آن منبع اصلی و چکیده آن مقاله در پاب مد دسترسی داشت .
بعد از لینک به پاب مد اطلاعاتی علاوه بر چکیده اصلی در مورد روش ها ، نتایج و نتیجه گیری نهایی و مطالب مشابه مرتبط با آن موضوع نیز وجود دارد.
درصورت تمایل به مطالعه مقاله کامل نیاز به داشتن اشتراک پاب مد برای مراجعه به آن می باشد.

لینک خارجی به Ovid : در صورت تهیه اکانت و دسترسی به Ovid از طریق یوزر و پسورد شخصی ، به مقالاتی  با منبع استنباطی ovid از طریق لینکهای موجود در قسمت منبع دسترسی خواهید داشت . دسترسی کامل به سورس مقاله از طریق مراجعه به صفحه چکیده مقالات در آپتودیت و همچنین از طریق لینک مستقیم به رفرنس اصلی مقاله در Ovid امکانپذیر است .

سایر لینکهای خارجی : سایر منابع پزشکی استفاده شده در آپتودیت غیر از این دو منبع شامل  ExLibris (SFX) ، TDNet ، EBSCO (LinkSource) erials Solution (Article Linker)  و ….. می باشد.

توجه : قابلیت های Drug Interaction و لینک خارجی به مقالات ، تنها در اکانت های رسمی آن بصورت رایگان قرار دارد و در اکانت های غیررسمی برای دسترسی به تداخلات نیز به پرداخت هزینه مجدد میباشد . 

ضمانت کارکرد اکانت

پشتیبانی یکی از مهمترین موارد در خرید اکانت های پزشکی و داروسازی است. توجه به پشتیبانی اکانتهای خریداری شده بسیار مهمتر از خرید اکانت ارزان بوده ، زیرا درصورت بروزمشکل و نیاز به راهنمای پشتیبانی ؛ هزینه ارزان صرف شده بابت خرید اکانت هدر خواهد رفت و شما بایستی مجدد همان اکانت را از جایی دیگر با صرف هزینه مجدد تهیه کنید .

در میان پزشکان و کاربران که از سایت اکانت تهیه می کنند ، شاهد این موضوع بوده ایم که از جایی اکانت تهیه کردند ، اما اکنون که اکانت دچار اشکال شده ، نمیتوانند بعلت خاموش بودن شماره ، حذف اکانت تلگرام و غیره با پشتیبان اکانت خود تماس حاصل نمایند و مجبور به خرید اکانت  مجدد شده اند .

شاید انتخاب سایت فروش بهتر ، صرف هزینه شاید کمی بیشتر منجر به صرف هزینه مجدد بابت خرید اکانت نمی شد.  مدیکال آپتودیت با داشتن سابقه در زمینه فعالسازی اکانتهای آپتودیت از سال 1394 همواره سعی در ارائه خدمات پس از فروش خوب و پاسخگویی عالی به کاربران خود و جلب رضایت کاربران خود می باشد.

حدود 60 درصد از کاربران سایت مدیکال آپتودیت ، از طریق معرفی دوستان خود که قبلا از سایت ما اکانت تهیه کردند ، مراجعه می کنند که این جزئی از افتخارات شرکت ما بوده که توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب  و به عنوان سایت فروش اکانتهای آپ تو دیت به دیگران نیز معرفی شویم .

تمامی اکانتهای آپ تو دیت ، سنفورد و …خریداری شده از سایت مدیکال آپتودیت ، دارای گارانتی و ضمانت کارکرد تا مدت اعتبار اکانت میباشد . در صورت بروز مشکل در هر اکانتی ، از طریق ارتباط با پشتیبان ، همکاران پشتیبانی در جهت رفع اشکال اکانت در اسرع وقت اقدام و اطلاع رسانی خواهند کرد.

همچنین پشتیبانی اکانتهای آپتودیت و پاسخگویی نصب  در همه ایام روز بصورت 24 ساعت انجام میشود.

سایت مدیکال آپتودیت علاوه بر اکانت آپتودیت ، سایر اکانتهای پزشکی مانند گرامرلی ، سنفورد ، NEJM ، آپتودیت پیشرفته ، eTg و…… را در اختیار کابران قرار میدهد ، برای اطلاع و خرید سایر اکانتهای پزشکی میتوانید با شماره 09050433137 تماس حاصل فرموده یا از طریق واتس آپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.