تصاویر اکانت Uptodate

تصاویر اکانت Uptodate برای آشنایی بیشتر شما با بخش های مختلف پایگاه اطلاعاتی، نمایش داده می شود. به طور کلی اکانت آپ تو دیت، یک سامانه مبتی بر شواهد پزشکی است که پیشنهادات درمانی متناسب با توجه به آخرین تغییرات بالینی با کمک پایگاه داده ،در اختیار پزشکان سراسر جهان قرار می دهد. این سامانه اطلاعاتی دارای اطلاعات تکمیلی از جمله تشخیص بیماری، روش های درمانی، اطلاعات دارویی و تضاد میان دارو ها را شامل می شود.

تمامی پیشنهادات درمانی اکانت uptodate با توجه به علائم بیمار، سن و ….. دسته بندی شده تا با درنظر گرفتن شرایط، بهترین راهکار در زمینه مراقبت، معالجه و بهبود بیمار را ارائه دهد. این امر به پزشکان و کادر درمان در جهت صحیح و کاهش خطای تشخیصی کمک کند. برای درک بهتر پزشک ، در کنار پیشنهادات درمانی، تصاویر اکانت uptodate که مرتبط با همان بیماری در محتوای متنی آورده شده است.

تصاویر اکانت uptodate و لینک خرید اکانت uptodate ، خرید اکانت آپ تو دیت ، خرید اکانت آپتودیت و دسترسی به سایت uptodate

تمامی اطلاعات موجود دراکانت آپ تو دیت، شامل جدیدترین یافته های پزشکی، دارویی و بالینی است. اطلاعات موجود در پایگاه داده اپتودیت از جمله شیوه های آزمایشگاهی، تشخیص و درمان بیماری ها با همکاری بین تیم پزشکان متخصص و تعامل آنها با بیش از هزاران پزشک معروف جهانی از منابع مختلف پزشکی معتبر سراسر جهان و ژورنال های بالینی جمع آوری و به نگارش درآمده است. محتوای موجود  در اکانت uptodate به سادگی به مطالب موجود در آن اضافه نشده، بلکه قبل از انتشارتوسط تیم ویراستاری و پزشکان ارشد بررسی و بازبینی می شود تا از صحت اطلاعات و بیطرفانه بودن آن، اطمینان حاصل شود.

بطور کلی در نرم افزار هر موضوع مختلف دارای سرفصل متفاوت و منحصر به موضوع خود است . همچنین در یک مبحث قابل دسته بندی و فیلتر شدن بر اساس درمان برای کودکان یا بزرگسالان می باشد که متناسب با آن نتایج نمایش داده میشود . مهمترین قسمت نرم افزار ، در قسمت Whats news است که در آن آخرین مقالات تایید شده پزشکان سراسر جهان با توجه به تخصص در آن قرار داده شده است که آپدیت قسمتی از نرم افزار uptodate را به خود اختصاص داده است . با خرید اکانت uptodate دسترسی به مقالات به روز دنیا ، خواهید داشت.

تصاویر اکانت uptodate

انواع موضوعات تحت پوششUptodate عبارتند از:

طب اورژانس بزرگسال و اطفال ، مراقبت های اولیه بزرگسالان و پزشکی داخلی ، آلرژی و ایمونولوژی ، قلب و عروق ، پوست ، غدد درون ریز و دیابت ، پزشکی خانواده ، گوارش و کبد ، طب سالمندان ، هماتولوژی ، بیماریهای عفونی ، نفرولوژی و فشار خون بالا ، مغز و اعصاب ، مامایی، تخصص زنان و بهداشت زنان ، انکولوژی ، کودکان ، روانپزشکی ، ریه ، مراقبت های ویژه و پزشکی خواب ، روماتولوژی ، جراحی

تصاویر اکانت uptodate و لینک خرید اکانت uptodate ، خرید اکانت آپ تو دیت ، خرید اکانت آپتودیت و دسترسی به سایت uptodate

Uptodate چیست

شرکت آپ تو دیت در سال 1992 توسط دکتر Rose با همکاری پزشک دیگر تاسیس شد. بانک اطلاعاتی آپتودیت دربرگیرنده اطلاعات بالینی بازبینی شده براساس شواهد پزشکی است. این شواهد پزشکی جزء جدیدترین اطلاعات بالینی بوده که پس از بررسی های لازم در پایگاه داده اکانت uptodate قرار داده می شود.

اکانت Uptodate  یک مرجع مبتنی بر شواهد است که  به پزشکان ، در هنگام تشخیص ،درمان و مراقبت بیمار ، برای تصمیم گیری درست کمک میکند. به عبارتی دیگر این مرجع یک سیستم پشتیبانی بالینی ست که سوالات پزشکان را سریع ترین و راحت ترین حالت ممکن پاسخ داده که خود موجب صرفه جویی در زمان، تصمیم گیری بهترو خطای کمتر می شود. از مزایای دیگر خرید اکانت uptodate، پاسخگویی صحیح به پاسخ پزشکان در لحظه معاینه و درمان بیمار و به روز نگه داشتن اطلاعات پزشکی بدون نیاز به مراجعه به سایر پایگاه داده های دیگر است.

Uptodate که توسط پزشکان متخصص نوشته شده است و در بردارنده ، به روزترین اطلاعات درمانی و پزشکی و دارویی جهان می باشد. این اطلاعات طی یک فرآیند بسیار دقیق و با همکاری بیش از 6500 پزشک مشهور جهانی جمع آوری و پس از بازبینی توسط پزشکان و ویراستاران مطرح عرضه می شود.

دسترسی پزشکان و داروسازان،  به آخرین و جدیدترین اطلاعات پزشکی و دارویی از هدف تولید و عرضه Uptodate می باشد. با تهیه و خرید اکانت Uptodate دسترسی به این اطلاعات ارزشمند درقالب توصیه های مبتی بر تجربه و مشاهدات ، در دسترس پزشکان و داروسازان قرار میگیرد.

امروزه Uptodateتوسط بیش از 3.5 میلیون پزشک در 187 کشور و حدود 90 درصد از مراکز آموزشی پزشکی در آمریکا برای عرضه بهترین خدمات درمانی استفاده می‌شود.

نظرسنجی‌های انجام‌شده از کاربران این مرجع پزشکی در سال 2016 نشان می‌دهد پزشکان در بیش از 94 درصد موارد، پاسخ سوال‌های خود را در این مجموعه یافته‌اند. با توجه به این نتایج می‌توان گفت آپتودیت با بیش از 32 میلیون بازدید در هر ماه، معتبرترین مرجع کمک در تصمیم‌گیری پزشکی به‌شمار می‌آید.

این منبع اطلاعات پزشکی بیش از 25 سال اعتماد پزشکان و مسئولان بخش سلامت و درمان را به خود جلب کرده و تاثیر بسزایی در کیفیت درمان بیماران داشته است. براساس نتایج نشان داده شده در 80 تحقیق ، استفاده از Uptodate باعث کاهش زمان بستری بیمار در بیمارستان ها ، کم شدن شکایت بیمار و همچنین کاهش مرگ ومیر شده است. این نتایج همچنین نشان می دهد استفاده از uptodate تاثیر چشمگیری در افزایش بهره وری فعالیت های مراکز درمانی از جمله بیمارستان ها و بهبود روند مراقبت از بیمار داشته است.

در مورد دانلود Uptodate 2018

آخرین ورژن سال Uptodate مربوط به دانلود Uptodate2018 می باشد . بطور کلی

Uptodate امکان دسترسی به آخرین اطلاعات روز پزشکی خود را از طریق آپدیت های خود ایجاد کرده است. اطلاعات درمانی و توصیه های پزشکی درصورت تغییر یا حتی اضافه شدن اطلاعات جدید ،بصورت ماهانه به نرم افزار اضافه خواهدشد . با دانلود Uptodate2018 دسترسی به تمامی دیتابیس های پزشکی امکانپذیر خواهد بود.
ورژن های قدیمی و دانلودهای قدیمی نرم افزار مانند دانلود Uptodate2017 ، دانلود Uptodate2017+افلاین هستند که جای خود را ورژن جدید نرم افزار Uptodate2018 داده اند.

خرید اکانت Uptodate

برای خرید اکانت Uptodate کافیست از طریق سایت سریال را خریداری کرده ( سریال هم بصورت اتومات هم بصورت ایمیل به ایمیل شخص ثبت نام کننده ارسال خواهد شد ، پس در وارد کردن ایمیل دقت لازم را داشته باشید.) ، بعد از خرید اکانت Uptodate یا سریال از طریق لینک های داده شده نرم افزار را نصب و یوزر وپسورد را وارد کنید .
در مرحله نهایی دیتابیس uptodate را از طریق نرم افزار دانلود کنید.

خرید اکانت UpToDate رسمی