نصب uptodate

نصب uptodate برروی موبایل از طریق نصب اپلیکیشن با توجه به سیستم عامل موبایل قابل انجام است، اما برای نصب اکانت uptodate روشی متفاوت برای دسترسی به آپتودیت برروی ویندوز یا مک وجود دارد. برای داشتن اطلاعات جامع آپ تو دیت نیاز به تهیه اکانت uptodate برای استفاده است.

با خرید اکانت، دسترسی کاربر به 8500 موضوع مختلف در 25 زمینه تخصص پزشکی ایجاد می شود. تمامی مطالب موجود در آن براساس رشته های مختلف دسته بندی شده تا کاربر براحتی بتواند به تمامی مطالب آن، صرف نظر از تخصص، دسترسی داشته باشد.

پایگاه داده آپتودیت علاوه بر محتوای متنی، حاوی 9700 محتوای تصویری از جمله تصاویر، گرافیک ،ویدیو در کنار مقالات متنی با هدف درک بهتر از مبحث مورد نظر است. این محتوای تصویر به دو صورت در آپتودیت قرار میگیرد.

  • در کنار مقالات با کمک پیوند های به تصاویر
  • در بخش جستجو با کمک انتخاب گزینه گرافیک

با وجود قابلیت جستجو در گرافیک های اکانت آپ تو دیت میتوانید در سریعترین زمان ممکن و با جستجوی عبارت مورد نظر، تمامی ویدیو ها و تصاویر مرتبط  بصورت کوچک نمایش داده می شود. با انتخاب تصویر امکان مشاهده جزییات کامل آن همراه نمایش تمام صفحه وجود دارد.

پایگاه داده uptodate دارای بانک اطلاعات دارویی در جهت ارائه اطلاعات کاربردی برای پزشکان است. با توجه به تغییر دائمی اطلاعات بالینی و شرایط بیماران، داشتن یک مرجع قوی دارویی میتواند به انتخاب مناسب دارو که تاثیر مستقیم در بهبود نتایج بیمار و عملکرد پزشک دارد، کمک بسزایی کند.

بخش اطلاعات دارویی اکانت آپ تو دیت شامل مونوگراف های مختلف برای بیماران رده سنی کودک،بزرگسال، سالمند است که با توجه به شرایط بیمار، توصیه های دارویی مناسب آن، در این پایگاه داده وجود دارد. این بخش با همکاری شرکت لکسی کامپ بصورت تخصصی در زمینه دارو فعالیت دارد، نوشته شده که میتوانید اطلاعات غنی دارویی و معتبری را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

مرحله اول : خرید اکانت Uptodate

از لینک زیر میتوانید تهیه اشتراک با توجه به سیستم عامل خود اقدام کنید .

مرحله دوم :نصب برنامه بعد از تهیه اکانت برروی سیستم عامل

بعد از دریافت یوزر و پسورد شخصی خود از طریق ایمیل ، میتوانید از لینکهای زیر فایل نرم افزار را دریافت و نصب کنید.

دانلود Uptodate برای مک بوک

مرحله سوم : نصب بعد از دانلود فایل

سپس فایل اجرایی را نصب کرده و با یوزر نیم ارسال شده ، و با اتصال به اینترنت وارد نرم افزار شوید .

سپس فرم اطلاعات را پرو اکانت خود را ایجاد کنید .

سپس وارد قسمت 1 در تصویر شده ، فایل را دانلود کنید.
بعد از دانلود در قسمت 2 قرار میگیرد و میتوانید از آن استفاده کنید.
سایر دیتابیس های تخصصی دیگر نیز به همین شکل قابل دانلود و استفاده میباشد.