آخرین بروز رسانی: 12ام شهریور, 1401

دانلود رایگان کتاب تخصصی قلب برانوالد 2018

نسخه اصلی کتاب تخصصی قلب برانوالد 2018  ورژن 11 ، بدون هیچگونه تبلیغ و بدون حذفیات در لینک زیر قرار گرفته است ، امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد.

دانلود رایگان کتاب تخصصی قلب برانوالد 2018

دانلود رایگان کتاب تخصصی قلب برانوالد 2018

دانلود رایگان کتاب تخصصی قلب برانوالد 2018

همچنین در صورت تمایل نیز میتوانید ورژن قدیمی و کتاب تخصصی برانوالد 2015 ، را نیز از لینک زیر میتوانید دانلود کنید :

دانلود رایگان کتاب تخصصی قلب برانوالد 2015

فایل های تقدیمی بصورت فرمت pdf می باشد . درصورت تمایل به داشتن کتابهای ارزشمند برانوالد با قابلیت سرچ و استفاده راحت میتوانید نرم افزار آپتودیت را دانلود و مطالب تخصصی قلب را در آن بصورت کامل داشته باشید . دسترسی کاملا رایگان به کتب تخصص قلب و همچنین برانوالد از طریق نرم افزار های عرضه شده سایت مدیکال آپتودیت امکان پذیر است ، با خرید اکانت uptodate برای ویندوز و مک بوک علاوه بر دسترسی کامل به آپتودیت ، به تمامی دیتابیس های این رشته بصورت کاملا رایگان و با قابلیت سرچ در فهرست کتب دسترسی خواهید داشت .

اکانت آپ تو دیت چیست؟

اکانت آپ تو دیت پایگاه داده اطلاعات بازبینی شده بالینی که بر طبق آخرین شواهد بالینی و سایر اطلاعات تخصصی در منابع معتبر پزشکی نوشته شده است. آپتودیت یک سیستم پشتیبان تصمیم گیری بالینی است که به پزشکان و متخصصان سراسرجهان در امر تشخیص،درمان و مراقبت از بیمار کمک می کند. اطلاعات موجود در این پایگاه داده، طبق جدیدترین شواهد پزشکی است تا سوالات پزشکان را در سریع ترین و راحت ترین حالت ممکن پاسخ دهد.

با خرید اکانت آپ تو دیت، مشاوره متخصص را در کنار خود خواهید داشت تا در امر تشخیص و درمان بیمار طبق جدیدترین اطلاعات ،در لحظه معاینه کمک کند. در تهیه اطلاعات پایگاه داده uptodate از منابع مختلف و ژورنال های بالینی استفاده شده تا اطلاعات منابع مختلف در راحت ترین و سریعترین حالت ممکن در اختیار پزشکان قرار گیرد.

خرید اکانت uptodate 

از قابلیتهای اکانت آپتودیت رسمی، دسترسی به پایگاه داده آپتودیت در تخصص های مختلغ بصورت آفلاین بوده که همچنین قابلیت آپدیت به آخرین نسخه موجود را خواهد داشت. در طول مدت اشتراک آپتودیت ، میتوانید از مباحث آن و سایر اطلاعات، خروجی پی دی اف گرفته و یا مطالب را برای ارائه یا تحقیق و ….. کپی پیست کرد. در کنار این امکانات قابلیت سرچ مباحث درآپتودیت نیز وجود دارد. با خرید اکانت Uptodate برای ویندوز و مک بوک و یا موبایل و دریافت یوزر و پسورد uptodate و راهنمای نصب از طریق ایمیل از سایت ، میتوانید به تمامی امکانات گفته شده دسترسی پیدا کنید.

خرید اکانت Uptodate رسمی و دریافت یوزر و پسورد Uptodate اختصاصی با مشخصات و نام کاربر

سایت مدیکال آپتودیت ، علاوه بر فروش و عرضه دیتابیس های و اکانتهای پزشکی اورجینال ، میتواند اکانتهای اختصاصی و رسمی آپتودیت را نیز برای کاربران ایجاد و با نام و نام خانوادگی هرشخص حتی کاربران ایران ثبت نماید . این اکانتها بدون مشکل و نیازی به فیلترشکن در ایران کار کرده و قابلیت تمدید اکانت نیز وجود دارد. هرکاربر میتواند با دسترسی به یوزر و پسورد Uptodate ایجاد شده خود در سایت رسمی آپتودیت لاگین و از آخرین و بروزترین اطلاعات پزشکی دست پیداکند.

علاوه بر دسترسی به آپتودیت از طریق سایت رسمی آن ، کاربر میتواند اپ رسمی آپتودیت را دانلود و با یوزر و پسورد uptodate خود لاگین شود. کاربر میتواند در صورت خرید اکانت رسمی آپ تو دیت ، از یوزر و پسورد آن در دو موبایل از طریق اپلیکیشن استفاده و همچنین از طریق سایت uptodate نیز دسترسی داشته باشد. مدت اعتبار هر اکانت بصورت شش ماهه و یکساله بوده که قابلیت تمدید اکانت قبلی با یوزر و پسورد قبلی کاربر وجود دارد. در تمدید اکانت Uptodate ، اطلاعات قدیمی مانند تاریخچه ، آخرین سرچ ، بوک مارک ها و….. باقی مانده و اطلاعات قبلی پاک نخواهد شد.

از سایرقابلیت های اکانت رسمی آپتودیت ، قابلیت خروجی pdf از اطلاعات مباحث مورد درآن میباشد ، همچنین کاربر میتواند از مطالب مورد نظر خود پرینت گرفته یا مقالات را به اشتراک بگذارد . قابلیت ارسال عکسها و گرافیک ها و جدوال نیز در این نوع اکانت رسمی وجود دارد.

بروزرسانی این نوع اکانت در نوع اکانت آنلاین آپتودیت بصورت کاملا اتومات انجام میشود ، بعلت اتصال همیشگی موبایل کاربر به اینترنت ، جایگزینی و آپدیت مطالب بدون نیاز به تایید یا اقدام کاربر انجام شده و آخرین مطالب مربوط به همان رشته یا بخش جایگزینی ، حذف یا اضافه میشود. در نوع اکانت رسمی آفلاین آپتودیت ، آپدیت به محض اتصال به وایفای صورت گرفته و کاربر درصورت تمایل به آپدیت ، تنها کافیست که موبایل خود را به اینترنت متصل نماید تا جایگزینی و اصلاح مطالب و دانلود آخرین ورژن uptodate انجام شود..

توجه : نکته حائز اهمیت در اکانت های رسمی آپتودیت سایت مدیکال آپتودیت ، بروزرسانی بمحض اعلام شرکت آپتودیت صورت پذیرفته و بعلت رسمی بودن اکانت ، این قابلیت در تمامی یوزر و پسوردهای uptodate عرضه شده وجود دارد و این اکانت کاملا آپدیت و آخرین ورژن Uptodate میباشد. 

مطالب موجود و سرفصل های موجود در اکانت رسمی ، شامل محتوا یا همان Content آپتودیت بوده و برای دسترسی سریع به این محتوا و سرفصلها ، از سرچ در صفحه اصلی میتوانید استفاده کنید . همچنین با خرید اکانت Uptodate ، علاوه بر دسترسی به محتوا ، به قسمت دراگ اینتراکشن که با همکاری شرکت لکسی کامپ که سرآمد اطلاعات دارویی میباشد ، همکاری و ایجاد شده است . این قسمت دارای اطلاعات دارویی کامل ، دوز مصرف و تداخلات بین دارو با داروی گیاهی یا دارو بوده که از گرید A تا D درجه بندی میگردد. این بخش قابلیت نمایش تداخل بین چندین دارو با هم را داراست و برای رشته های داروسازی بسیار کاربردی میباشد.

لینک خرید اکانت Uptodate رسمی با قابلیت استفاده در دو موبایل + کامپیوتر 

خرید اکانت uptodate غیررسمی برای موبایل 

این نوع اکانت آپتودیت ، دارای مدت زمان استفاده یکساله است و کاربر در صورت عدم تعویض موبایل بعد از یکسال، میتواند اطلاعات قدیمی آپ تو دیت را مشاهده و در صورت عدم نیاز به اطلاعات جدید، نیازی به خرید مجدد اکانت uptodate نخواهد بود . این نوع اکانت قابل استفاده در موبایل یا تبلت اندروید و همچنین آیفون و آیپد بوده و نرم افزار آن بدون اشکال برای موبایل های آیفون کار میکند و اپ آن از طریق اپ استور قابل دانلود میباشد.

بعداز خرید اکانت uptodate و بعد از ساخت یوزر و پسورد uptodate ، کاربر میتواند اپ اکانت غیر رسمی آپ تو دیت را دانلود و بعد از لاگین شدن با یوزر و پسورد ، از قسمت دانلودها ، آپتودیت را سرچ و دانلود کند . برای نصب این دیتابیس نیاز به فضا اولیه حدود 6 گیگ میباشد که میتوان محل ذخیره دیتابیس را هم در حافظه خارجی انتخاب کرد ، اینکار باعث میشود که حافظه داخلی موبایل سنگین نشده و عملکرد موبایل کاهش پیدا نکند. بعد از دانلود uptodate 2020 (آپ تو دیت 2022 )، حافظه 2 گیگ فقط برای دیتابیس استفاده میشود و 4 گیگ باقیمانده آزاد میشودو شش گیگ گفته شده فقط برای نصب اولیه نیاز میباشد.

از قابلیت های اکانت غیر رسمی آپتودیت ، دانلود آپتودیت و استفاده از آن ، بصورت آفلاین است . برای استفاده از آن ، نیازی به اتصال همیشگی اینترنت نبوده و فقط برای آپدیت دیتابیس ، نیاز به اینترنت است. آپدیت دیتابیس آن ، بعد ار خرید اکانت آپتودیت غیر اصلی تا یکسال بعد از خرید بوده و آپدیت ها بصورت ماهانه از داخل نرم افزار انجام میشود. بعد از سپری شدن یکسال، کاربر درصورت تمایل میتواند ، برای یکسال آینده جهت تمدید آپدیت Uptodate اقدام کرده یا با آخرین آپدیت موجود در نرم افزار از uptodate استفاده کند.

همچنین قابلیت خروجی pdf از مباحث و… در نوع اکانت آپتودیت غیر رسمی وجود دارد و از آن میتوان برای تهیه ارائه و ارسال آن برای دوستان و همکاران استفاده کرد. بعد از خرید اکانت uptodate از سایت کاربران میتوانند از دیتابیسهای هدیه سایت مدیکال آپتودیت بواسطه خرید آپتودیت برای آنها فعال شده است ، به رایگان دانلود و استفاده نمایند. از جمله این دیتابیس هدیه میتوان به دیکشنری فارسی روی متن اشاره کرد که با هایلایت کردن کلمه موردنظر و انتخاب گزینه ترجمه ، معنی لغت را به کاربر نمایش میدهد.

دسته‌بندی: تخصص قلب و عروق

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه